5. emisija - Forum

[ Updated threads · New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 1 of 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Archive - read only
Forum » Virtual Survivor 8 - Cambodia: All Stars vs Challengers 2 » Boulevard Of Broken Dreams » 5. emisija (DeMarcus)
5. emisija
PollyDate: Tuesday, 30 October 2018, 22:29:56 | Message # 1
Marioneta
Group: Game host
Messages: 1756
Awards: 9
Reputation: 65
Status: Offline
Peti natjecatelj koji napušta VS 8: Cambodia je DeMarcus.

Kako ti se činila sezona?

Kako su ti se činila plemena?

Imaš li favorite?

Što misliš, tko pobjeđuje, a tko ispada sljedeći?

Što misliš, zašto si izbačen?

Jesi li si znao da ispadaš?

Kaješ li se zbog nečega u sezoni?

Misliš li da si zaslužio biti u all stars sezoni?

Za koga si od igrača koje poznaješ otprije mislio da će biti pozvani u ovu sezonu?

Smatraš li da si ovu sezonu krenuo igrati drugačije nego što si igrao prve dvije?

Ako netko iz publike želi postaviti neko pitanje, može to slobodno uraditi.


Sinners judging sinners for sinning differently.
 
ElioDate: Wednesday, 31 October 2018, 00:20:37 | Message # 2
Božen
Group: Publika
Messages: 701
Awards: 4
Reputation: 19
Status: Offline
Mnogooo smara ova sezona pogotovo jer posle DeMarcusa najverovatnije i Anchy ispada i onda moram da pratim ove bolide koji slepo slušaju presvetu Maski i nisu spremni da povuku nikakve igračke poteze.

Nema tu zavlačenja, idemo konkretno...

Message edited by Elio - Wednesday, 31 October 2018, 00:35:59
 
YoungWolfDate: Wednesday, 31 October 2018, 00:58:57 | Message # 3
Revijalni član
Group: Publika
Messages: 1722
Awards: 6
Reputation: 29
Status: Offline
Quote Elio ()
onda moram da pratim ove bolide

Mislim da zaista nije u redu na ovaj nacin vredjati bilo koga, pa i osobe s kojima se ocigledno ne slazemo. Ne bih voleo da Anchy ispadne, ali jednostavno ne mogu da vredjam ljude da bih napravio poentu.

***

I stvarno, kada je ovo postalo normalan nacin komunikacije? Ne zaista, gledam na svim nivoima smo poceli da vredjamo jedni druge (govorim u globalu, ne sad o nama, forumasima). Zivimo u drustvu gde niko ne moze da izgovori dve prostoprosirene recenice a da nekoga ne uvredi? U cemu je rec? Zaista ne znam sta vise da mislim...
 
DeMarcusDate: Wednesday, 31 October 2018, 01:02:37 | Message # 4
Lieutenant
Group: Publika
Messages: 71
Awards: 0
Reputation: 0
Status: Offline
Kako ti se činila sezona? Usao sam u sezonu sa ogromnom zeljom za igrom, ali bas ubrzo se to sve krenulo gasiti kad sam shvatio da sam skoro pa sam na svome od pocetka. Imao sam osecaj da su RL poznanstva nepremostiva za mene i to je ono sto je za mene obelezilo ovu sezonu i to da sam se apsolutno osecao odbaceno tokom cele sezone. 

Kako su ti se činila plemena?
O novom plemenu nisam znao nista, na pocetku mi se jedino svideo JustVlad jer je imao dosta energije i ljubavi prema igri. Videlo se to odmah, a nazalost on je i prvi ispao iz tog plemena. 

Sto se tice naseg plemena Jarai, odmah sam skapirao i saznao ko se sa kim zna i bio sam u fazonu 'I am screwed' biggrin Najveci shok mi je bio sto je u plemenu sa mnom osoba koju sam najmanje zeleo da vidim sa drugog foruma u tom trenutku - Jakov... I jos na kraju ispade da je on centar mnogih poznanstava i odnosa u plemenu. Generalno mislim da je bilo dosta jakih igraca i da nismo smeli izgubiti prvu igru. Naglasio bih da mi je apsolutno utisak sezone upoznavanje Nikole Khaita, retko kad me neko tako na prvu odusevi kao sto je on. Decko na mestu i pamticu ovu sezonu po tome primarno... 

Imaš li favorite?

Ana jer zna da je 1 i 1 dva i ne gaji lazne nade. Ne igra da bude u vecini, ne igra da ne pravi poteze i floatuje, postujem takvu igru. Go Anchy. Nek moja zrtva za tebe dobije svrhu biggrin

Što misliš, tko pobjeđuje, a tko ispada sljedeći?

Pobedjuje Katja (ako se nadje u finalu samo zato sto mislim da bi jury glasao za novog nekog da pobedi namerno) ili Maski koja mi se u dve prilike ulizivala maximalno kako bih mogao sa njom da igram da sam hteo.. Ispada sledeci neko od novih u plemenu Jarai ili Ana. 

Što misliš, zašto si izbačen?

Zbog prvog plemenskog saveza i zato sto sam pretnja po originalni RL savez i biljku Vandu. Tu sa njima je i Miko koji me je najvise i zeznuo tada. Novi igraci nazalost nisu spremni da rizikuju i prate vecinu, a tu pridajem zasluge Milanu koji ih je sve na pocetku igre dodao na fejs i kontaktirao i osecaju lojalnost ka njemu. To mi je i potvrdjeno nakon sto sam usao u pleme Brao kad sam se vratio sa Exile.

Jesi li si znao da ispadaš?

Posle toliko pokusaja da dobijem priliku da igram ovu igru sa nekim, s obzirom da sam u originalnom plemenu bio ignorisan maksimalno i imao samo Anu, odlucio sam da razmislim sta i kako dalje i da li moze dalje. Iskreno mislim da je Ana jaca u igrama od mene i dogovorio sam se sa njom da glasa za mene i ja za sebe jer smo znali da ce oni 
deliti glasove, a cijati nju pre mene. Cak sam i menjao smenu na poslu da bih igrao igru za imunitet poslednju i tu sam se bas trudio da pomognem plemenu da ne bismo dosli u ovu situaciju. Tako da, odgovor je da sam znao da ispadam jer sam ja tako odlucio posle toliko odbijanja sa svih strana. Od prvog plemenskog, preko Exile, do novih koji su bili direktni da nece igrati sa mnom, moja igra je vec bila gotova. Dodao bih da sam bio jako razocaran kad sam otisao na Exile i video da je nagrada Crni glas koji mi je bukvalno bio beskoristan u situaciji u kojoj sam se nalazio. Osvojio sam ga naravno ali vajde nema tu. 

Kaješ li se zbog nečega u sezoni? 

Sto sam mislio da je moguce verovati Miki, sto sam izgubio za 1 poen igru od Mike u borbi za kapitena plemena pri swapu... 

Misliš li da si zaslužio biti u all stars sezoni?

Sudeci po utiscima publike, mislim da jesam. Ne znam da li sam opravdao ocekivanja, ali probao sam sta sam mogao zaista. Retko kad u zivotu sam se osecao ovoliko izignorisano i beznadezno u bilo cemu biggrin

Za koga si od igrača koje poznaješ otprije mislio da će biti pozvani u ovu sezonu? 

Urketa mozda, Ivana123, Ethan... 

Smatraš li da si ovu sezonu krenuo igrati drugačije nego što si igrao prve dvije?

Definitivno. Ranije nisam bio u ovakvom zaostatku od starta.


Detox coming at you with the strong verse, I'mma speed it up. I have to shut it down first...
 
ElioDate: Wednesday, 31 October 2018, 01:06:45 | Message # 5
Božen
Group: Publika
Messages: 701
Awards: 4
Reputation: 19
Status: Offline
Aman skini mi se i ti sa grbače, lepiš se za moje komentare kao bolest za babu. Nemoj ni da misliš ako ti je teško jer čim nešto i pomisliš odvališ glupost. U igračkom smislu sam ljude nazvao bolidima, a ti to preneseš na globalan plan i prodaješ priču o nekoj svetskoj miroljubivosti..Smaraaaaaaaš, Vuče...

Nema tu zavlačenja, idemo konkretno...
 
YoungWolfDate: Wednesday, 31 October 2018, 08:24:03 | Message # 6
Revijalni član
Group: Publika
Messages: 1722
Awards: 6
Reputation: 29
Status: Offline
Quote Elio ()
Aman skini mi se i ti sa grbače

Guzva na tvojoj grbaci? Pitao boh se zasto, ali... biggrin
 
SacDate: Wednesday, 31 October 2018, 09:45:00 | Message # 7
Izjahani jahač
Group: Publika
Messages: 2988
Awards: 19
Reputation: 113
Status: Offline
Nije samo na grbači, koliko sam čuo...  huh

Imam 99 problema, ali ti nisi jedan od njih.
 
ElioDate: Wednesday, 31 October 2018, 10:12:50 | Message # 8
Božen
Group: Publika
Messages: 701
Awards: 4
Reputation: 19
Status: Offline
Gde još Sače, slobodno reci? Šta si to čuo? <333

Wolfinjo, ajdeee više ozdravi da se vidimooooooo :)))


Nema tu zavlačenja, idemo konkretno...
 
SacDate: Wednesday, 31 October 2018, 10:21:02 | Message # 9
Izjahani jahač
Group: Publika
Messages: 2988
Awards: 19
Reputation: 113
Status: Offline
Pa vole ljudi na raznim mestima da se kače. biggrin

Imam 99 problema, ali ti nisi jedan od njih.
 
NikolaKhaitDate: Wednesday, 31 October 2018, 10:55:24 | Message # 10
Masa with an S
Group: Publika
Messages: 371
Awards: 2
Reputation: 7
Status: Offline
heart

Why do all good things come to an end?
 
YoungWolfDate: Wednesday, 31 October 2018, 12:29:56 | Message # 11
Revijalni član
Group: Publika
Messages: 1722
Awards: 6
Reputation: 29
Status: Offline
Quote Elio ()
Wolfinjo, ajdeee više ozdravi da se vidimooooooo :)))

Ne bih prehladu pozelio ni najgorem neprijatelju... Vidimo se uskoro <3
 
tiksiDate: Wednesday, 31 October 2018, 12:37:50 | Message # 12
Krtica
Group: Publika
Messages: 3086
Awards: 16
Reputation: 138
Status: Offline
Losa sezona...steta za Marcusa, elokventan ucesnik
Sac niske prozivke, a jadno jbt, verujem i da ne gadja, vec samo jadno


Ne čitaj s usana. Usne izgovore stotinu laži. Čitaj iz očiju. Oči ispričaju stotinu istina.
 
ElioDate: Wednesday, 31 October 2018, 13:09:12 | Message # 13
Božen
Group: Publika
Messages: 701
Awards: 4
Reputation: 19
Status: Offline
Quote tiksi ()
Sac niske prozivke, a jadno jbt, verujem i da ne gadja, vec samo jadno

Ne znam samo da li će mu Wolf zameriti na ovakvoj džukačkoj i jadnoj prozivci ili samo meni selektivno da izvineš sere za svaki moj komentar na ovom forumu smile ali to dovoljno govori o njemu, a i Sacu koji mi se ničim izazvan obratio na ovakav način.


Nema tu zavlačenja, idemo konkretno...

Message edited by Elio - Wednesday, 31 October 2018, 13:09:57
 
SacDate: Wednesday, 31 October 2018, 13:18:18 | Message # 14
Izjahani jahač
Group: Publika
Messages: 2988
Awards: 19
Reputation: 113
Status: Offline
A šta te tačno vredja i zašto? smile

Imam 99 problema, ali ti nisi jedan od njih.
 
YoungWolfDate: Wednesday, 31 October 2018, 13:19:49 | Message # 15
Revijalni član
Group: Publika
Messages: 1722
Awards: 6
Reputation: 29
Status: Offline
Quote Elio ()
Ne znam samo da li će mu Wolf zameriti na ovakvoj džukačkoj i jadnoj prozivci ili samo meni selektivno da izvineš sere za svaki moj komentar na ovom forumu ali to dovoljno govori o njemu, a i Sacu koji mi se ničim izazvan obratio na ovakav način.

Kao neko ko je prosao kroz to backstage kacenje etiketa, tako da ovo etiketiranje ljudi prema potrebi moze mene da zaobidje. Svesan si ti da ni ja ni Sac nemamo nista protiv odredjenih stvari, ali to te naravno ne sprecava da se, kako javno (sada), tako i iza ledja (prosli put sa mnom). 

A sto god da zamerim Sacu, ja mu to i kazem. On prvi to moze da potvrdi kao i gomila drugih biggrin
 
Forum » Virtual Survivor 8 - Cambodia: All Stars vs Challengers 2 » Boulevard Of Broken Dreams » 5. emisija (DeMarcus)
  • Page 1 of 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Search: