5. emisija - Page 2 - Forum

[ Updated threads · New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
Archive - read only
Forum » Virtual Survivor 8 - Cambodia: All Stars vs Challengers 2 » Boulevard Of Broken Dreams » 5. emisija (DeMarcus)
5. emisija
ivana123Date: Wednesday, 31 October 2018, 13:30:29 | Message # 16
Lieutenant general
Group: Publika
Messages: 669
Awards: 3
Reputation: 10
Status: Offline
Realno, preteraste ga sva trojica i možda bi bilo lepo da te razmirice koje imate međusobno rešite privatno.. wink

Ma fai rumore, sì
Ché non lo posso sopportare
Questo silenzio innaturale
Tra me e te
 
DeMarcusDate: Wednesday, 31 October 2018, 13:40:19 | Message # 17
Lieutenant
Group: Publika
Messages: 71
Awards: 0
Reputation: 0
Status: Offline
Kakve veze sve ovo ima sa mojim plemenskim? biggrin

Detox coming at you with the strong verse, I'mma speed it up. I have to shut it down first...

Message edited by DeMarcus - Wednesday, 31 October 2018, 13:40:38
 
NikolaKhaitDate: Wednesday, 31 October 2018, 13:41:12 | Message # 18
Masa with an S
Group: Publika
Messages: 371
Awards: 2
Reputation: 7
Status: Offline
Zasto svaki put morate da pretvorite ovo u nesto skroz levo i da uvek prica ode u nekom smeru koja nema veze sa igrom i ucescem osobe koja je ispala. Mogli biste da se smirite za promenu i da ispostujete Slavomira koji itekako ima sta pametno da kaze i koji je verovatno i poslednji koji ce nesto pametno i smisleno reci. Zato iskoristite priliku i pitajte sve sto vas zanima u vezi njegovog ucesca u igri i njegovog stava po pitanju svega sto ima veze SA IGROM i SA NJIM. Srecom imate hiljadu drugih mesta gde mozete da se prozivate i podbadate jedni druge i gde to redovno praktikujete, a makar ovde biste stvarno mogli da ne radite to.

Why do all good things come to an end?
 
ElioDate: Wednesday, 31 October 2018, 13:52:27 | Message # 19
Božen
Group: Publika
Messages: 701
Awards: 4
Reputation: 19
Status: Offline
Pa ja sam komentarisao sezonu, a onda su se ova dvojica ničim izazvani nakačili. Pitanje za DeMarcusa je da mi objasni hijerarhiju u tom većinskom savezu, ko će daleko, a ko je tu da bude samo broj . I postoji li šansa da se Ana ikako izvuče i sklopi neki kratkoročan savez za krug ili dva makar da preživi do ujedinjenja. smile

Nema tu zavlačenja, idemo konkretno...
 
tiksiDate: Wednesday, 31 October 2018, 14:14:33 | Message # 20
Krtica
Group: Publika
Messages: 3086
Awards: 16
Reputation: 138
Status: Offline
Moje pitanje je slicno. Sta mislis da svako od starih uvesnika misli da radi, a sta zapravo radi.

Rekao si da Milan kontrolise neke nove? Da li je u boljoj poziciji u odnosu na druge clanove vecinskog saveza?

Kako te Miko zeznuo? ( Ne pratim previse sry)

Da li se treba radovati pobedi koja se bazira na minimizaciji rizika i ulizivanju ili je ovakva strategija dugorocno losa u smislu odnosa sa forumasima?

Sto se tice Elija ne vidim sta je lose rekao, ima apsolutno pravo da misli za bilo koga da igra kao retard pa cak i da je retard. Ovo za skidanje kacenje i to je nesto drugo, na nivou onog kucko, ima druge konotacije i nema nikakve veze sa VSovima.

Navijala sam za Slavomira, sada za Anu. Prvo prirodno (npr ar, smisleni postovi i to kod Slavomira) drugo nepravedno nezavidan polozaj od pocetka kod oboje.


Ne čitaj s usana. Usne izgovore stotinu laži. Čitaj iz očiju. Oči ispričaju stotinu istina.
 
DeMarcusDate: Wednesday, 31 October 2018, 14:15:38 | Message # 21
Lieutenant
Group: Publika
Messages: 71
Awards: 0
Reputation: 0
Status: Offline
Cao Lukoile smile Mislim da je naizgled u najboljoj poziciji pred ujedinjenje Guardian jer ima savez iz originalnog Jarai i nove koje je prvi kontaktirao jos na pocetku igre. Ana je prva to primetila i iznela u grupnom chatu. Kasnije mi je i Katja potvrdila da ne moze da igra sa mnom jer joj je Milan prvi pisao i ne zeli da ga izda. Roo se pravio lud ali on igra sa Katjom tako da tu imaju fin trio. Mislim da je Maski previse lukava da to dozvoli i da ce ipak prevladati u mergeu ona sa Jakovom i Vandom. Miko je tu samo brojka ali on je neko ko moze imati cak i dva tajna imuniteta.

Sto se tice Ane, njoj je prekopotrebno da Brao osvoji sledecu igru za imunitet i da se dogodi merge sa 10 ljudi. Kasnije ima priliku da se izbori za licni imunitet i da je neko prisvoji ako im fale brojke za blindside i to moze uz par licnih imuniteta da bude njen put do finala.


Detox coming at you with the strong verse, I'mma speed it up. I have to shut it down first...

Message edited by DeMarcus - Wednesday, 31 October 2018, 14:18:11
 
SacDate: Wednesday, 31 October 2018, 14:24:06 | Message # 22
Izjahani jahač
Group: Publika
Messages: 2988
Awards: 19
Reputation: 113
Status: Offline
Nije mi bio cilj da ga uvredim, već me je zanimalo što se uvredio. Odgovor i dalje ne dobih, tako da igrajte se deco. biggrin

Imam 99 problema, ali ti nisi jedan od njih.
 
tiksiDate: Wednesday, 31 October 2018, 14:25:38 | Message # 23
Krtica
Group: Publika
Messages: 3086
Awards: 16
Reputation: 138
Status: Offline
Moje zapazanje tj pretpostavka da bi Vanda u odnosu na svoj mentalni sklop u toj ekipi mogla najvise da favorizuje Jakova i Milana, ovi vrv Maski i da bi na toj nekoj relaciji Maski-Vanda mogla da se gradi sezona, dal tu ima mesta Ana da nesto uradi, ne znam, posebno zbog ranije relacije sa Vandom, jos pametno zensko..

Elem i ja se nadam nekoj akciji i izletu u prvi plan nekog novog igraca. U skladu sa tim:

Ko po tebi od novih igraca ima najveci potencijal za dobrog VS igraca?


Ne čitaj s usana. Usne izgovore stotinu laži. Čitaj iz očiju. Oči ispričaju stotinu istina.
 
DeMarcusDate: Wednesday, 31 October 2018, 14:26:06 | Message # 24
Lieutenant
Group: Publika
Messages: 71
Awards: 0
Reputation: 0
Status: Offline
Pa to je moja najveca greska, racunao sam da je Miki najisplativije da se drzimo zajedno jer smo jedini iz stare garde ali je on zeleo da bude u vecini. Njega sam prvog kontaktirao odmah i cinilo se da ce nam ici ok. Objasnjavao sam mu da Nikola i Ana ne mogu biti opasniji od Jakova, Vande i Maski ali na kraju je lagao da je glasao za Maski i to je to.

Mislim da je strategija ulizivanja delotvorna u igri ali na ljude loji ne vide dalje od dva prsta. U ovoj igri se tacno vidi koliko ima ljudi koji su navikli da prate i samo glasaju sa vecinom. Bas me zanima ko od novih ce napraviti neki potez, za sad su irelevantni maksimalno. Rekoh vec da tipujem na Katju da ce prva napasti


Detox coming at you with the strong verse, I'mma speed it up. I have to shut it down first...
 
DeMarcusDate: Wednesday, 31 October 2018, 14:30:46 | Message # 25
Lieutenant
Group: Publika
Messages: 71
Awards: 0
Reputation: 0
Status: Offline
Dodao bih da apsolutno ne znam sta rade Sanja i Ema, tako da ne treba njih zaboraviti

Detox coming at you with the strong verse, I'mma speed it up. I have to shut it down first...
 
stingemmmDate: Wednesday, 31 October 2018, 14:31:36 | Message # 26
Trainwreck diktator
Group: Publika
Messages: 674
Awards: 4
Reputation: 19
Status: Offline
DeMarcuse, Khaitu, 123, tiksika moja heart
Imam jedan top predlog: pređite sa ovim sporednim temama na moj ESC, tamo su jeftina bitchy prozivanja vrlo dobrodošla, čak i u skladu sa temom heart
P. S. @Jason otvaraj novu đavolju više, neki se jedva suzdržavaju


Go fuck your prototype
I'm an upgrade of your stereotype.
 
LaraCroftDate: Thursday, 01 November 2018, 08:49:30 | Message # 27
Imperija
Group: Publika
Messages: 4135
Awards: 30
Reputation: 145
Status: Offline
Pozdrav za Sarbela.

1. Zasto nick DeMarcus?

2. Kako se Miko kotira medju saigracima?

3. Da li i dalje organizujes ona sjajna pevacka takmicenja preko neta, sa ucesnicima iz celog sveta, a u kojima sam i ja bila ziri svojevremeno?

4. Da li se secas onih svadja sa mnom, Nemanjom i Suljom, negde na pocetku tvog dolaska u ovaj virtuelni svet?


I pričali su svašta o njoj. Da je loša. Da je zlo. Đavo sa licem anđela. Bahata i arogantna.
I jeste, bila je loša. Bila je najgora onda, kada su drugi bili loši prema njoj!
 
EthanMorascaDate: Thursday, 01 November 2018, 11:28:59 | Message # 28
Vašljivi glodar
Group: Game host
Messages: 4270
Awards: 44
Reputation: 241
Status: Offline
DeMarcuse, jako mi je žao što si ispao ovako rano, nadao sam se da ćete Nikola, Ana i ti daleko.

Mislim da si uradio sve što si mogao, ali novajlije očigledno funkcionišu po principu "ko prvi devojci, njegova je devojka". Nikakve poteze ne očekujem od njih, nažalost. Čekaće dok ne dođe njihov red za ispadanje i to će biti to.


yeah, you may be good looking
but you're not a piece of art
 
Pillager_VladDate: Thursday, 01 November 2018, 16:27:40 | Message # 29
Kapetan broda
Group: Publika
Messages: 253
Awards: 0
Reputation: 4
Status: Offline
Quote EthanMorasca ()
Nikakve poteze ne očekujem od njih, nažalost. Čekaće dok ne dođe njihov red za ispadanje i to će biti to.


Ne bih se složio sa tim. Iz prve ruke mogu da tvrdim da postoje bar dve osobe medju novajlijama koje bi mogle da naorave neki ludački potez. Samo je pitanje kada će to uraditi.
 
DeMarcusDate: Thursday, 01 November 2018, 17:10:04 | Message # 30
Lieutenant
Group: Publika
Messages: 71
Awards: 0
Reputation: 0
Status: Offline
Cao Laro  smile 

1. Zasto nick DeMarcus? Proveo sam jedan semestar u Americi na razmeni ucenika u srednjoj skoli i to ime mi se jako svidelo kad sam ga cuo. Nema neko dublje znacenje... 

2. Kako se Miko kotira medju saigracima? Miko ima taj prljavi stil igre, sa dosta laganja direktnog, ima dosta jacih igraca koji imaju bolji social game... Trenutno je mislim tu negde na 4. ili 5. mestu tog saveza Jarai, ali mislim da ima sansu da u ujedinjenju napravi neke svoje poteze i dobar je u igrama, tako da moze do finala uz malo srece i haosa koji ce nastati u merge-u.

3. Da li i dalje organizujes ona sjajna pevacka takmicenja preko neta, sa ucesnicima iz celog sveta, a u kojima sam i ja bila ziri svojevremeno? Bas lepo od tebe sto si se toga setila... Nazalost, nisam vise organizovao smile ali ta jedna sezona je bila bas uspesna i zanimljiva, pamticu je definitivno kao lepo iskustvo. U planu je da uskoro na ovom forumu organizujem ,,Tvoj glas zvuci poznato"... Nadam se da cemo imati odziv kandidata... 

4. Da li se secas onih svadja sa mnom, Nemanjom i Suljom, negde na pocetku tvog dolaska u ovaj virtuelni svet? Nemanja ni ne znam ko je iskreno, Suljomir mi je samo po nicku ostao u glavi, a secam se da smo ti i ja nesto bili u svadji ali apsolutno ne znam oko cega sada... Bilo pa proslo, sad imam 28 godina i ozbiljan sam covek ahaha  tongue 

Ethane hvala na podrsci! Od takvog igraca i kvalitetne osobe komplimenti su uvek dobrodosli.


Detox coming at you with the strong verse, I'mma speed it up. I have to shut it down first...
 
Forum » Virtual Survivor 8 - Cambodia: All Stars vs Challengers 2 » Boulevard Of Broken Dreams » 5. emisija (DeMarcus)
Search: