7. emisija - Page 2 - Forum

[ Updated threads · New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
Archive - read only
Forum » Virtual Survivor 8 - Cambodia: All Stars vs Challengers 2 » Boulevard Of Broken Dreams » 7. emisija (DonnieBrasco)
7. emisija
DeMarcusDate: Wednesday, 07 November 2018, 13:28:21 | Message # 16
Lieutenant
Group: Publika
Messages: 71
Awards: 0
Reputation: 0
Status: Offline
Broj 3 i broj 4 nije isto lol... Mislim na alliance... Ni mi te ne bi izdali, a s obzirom da mi se Jakov javio u toku igre, moglo je sve biti drugacije, ali ti si odabrao da imas trio, a pricao danima o vecini koju zahtevas

Detox coming at you with the strong verse, I'mma speed it up. I have to shut it down first...

Message edited by DeMarcus - Wednesday, 07 November 2018, 13:30:43
 
NikolaKhaitDate: Wednesday, 07 November 2018, 13:28:43 | Message # 17
Masa with an S
Group: Publika
Messages: 371
Awards: 2
Reputation: 7
Status: Offline
lol

Why do all good things come to an end?
 
DeMarcusDate: Wednesday, 07 November 2018, 13:32:48 | Message # 18
Lieutenant
Group: Publika
Messages: 71
Awards: 0
Reputation: 0
Status: Offline
Ispade svi blindsided osim Mika koji je sve znao od pocetka, ali trio mu je bio plan i prosto na prvom plemenskom je znao da moze dalje sa novima uz Vandu i Jakova. nego sa Anom, Nikolom i sa mnom. Nigde veze

Detox coming at you with the strong verse, I'mma speed it up. I have to shut it down first...
 
DonnieBrascoDate: Wednesday, 07 November 2018, 13:34:02 | Message # 19
Gelipter
Group: Publika
Messages: 3677
Awards: 23
Reputation: 52
Status: Offline
Quote DeMarcus ()
Broj 3 i broj 4 nije isto lol

Kakav broj 3 i kakav broj 4?

Previse ti ovo ozbiljno shvatas...

Da igramo sa Nikolom i Anom gde su jedno drugome 1 i 2? Umesto da igram sa Vandom i Jakovom gde imam potpunu kontrolu te alijanse, kao sto bih imao top5 sa Sanjom i Draganom?

Pa juce da smo otisli na 5-5 i purple rock i da je ispao bilo kod ove petorke koja je glaslaa za mene, opet bih imao potpunu kontrolu igre.

Eto mozes onda zamisliti koliko se meni jebe za igru kad sam svesno odlucio da nas troje glasa za Erin i kad sam rekao da ispada neko od nas zbog ovoga.

Meni je bila interesantna sezona, sasvim zadovoljan odigranim.
 
NikolaKhaitDate: Wednesday, 07 November 2018, 13:35:16 | Message # 20
Masa with an S
Group: Publika
Messages: 371
Awards: 2
Reputation: 7
Status: Offline
lol

Why do all good things come to an end?
 
DeMarcusDate: Wednesday, 07 November 2018, 13:37:31 | Message # 21
Lieutenant
Group: Publika
Messages: 71
Awards: 0
Reputation: 0
Status: Offline
O kakvoj potpunoj kontroli u bilo kom trenutku pricas? Ti si na dnu i u tom triu, i u petorci iz Jarai. Au koje nebuloze

Detox coming at you with the strong verse, I'mma speed it up. I have to shut it down first...
 
DonnieBrascoDate: Wednesday, 07 November 2018, 13:39:57 | Message # 22
Gelipter
Group: Publika
Messages: 3677
Awards: 23
Reputation: 52
Status: Offline
Quote DeMarcus ()
Ispade svi blindsided osim Mika koji je sve znao od pocetka, ali trio mu je bio plan i prosto na prvom plemenskom je znao da moze dalje sa novima uz Vandu i Jakova. nego sa Anom, Nikolom i sa mnom. Nigde veze

Ja ne znam da li ti nemas cime da razmisljas ili si toliko frustriran sto si ispao rano...

Nije ovo bila neka velika nauka.

Ne mozes nikad u Survivoru znati nesto 100%, mozes da pretpostavljas.

Sad cu pokusati detaljnije da ti objasnim posto treba kao detetu da se objasni.

Da, znali smo Vanda i ja 95% da Maski i Guardian igraju sa Kacom i Room. Zbog toga smo pokusali da izbacimo Rooa juce i da preuzmemo kontrolu. Da nismo znali, ne bi targetovali Rooa, nego bi od pocetka rekli glasamo za Erin i to je to? Ne znam sta ti tu nije jasno.

Objasnio sam ti zasto smo na kraju promenili glas sa Roo na Erin, ispali smo glupi i naivni i to je to. Ne zato sto smo im verovali jer nismo, jer apsolutno sa takticke strane nije bilo smisla da se glasa za Erin. Moras da pitas Jakova kada ispadne sta je on u svojoj glavi racunao da ne ganjam chatove opet, ali nije hteo da ovi posumnjaju od pocetka da mi igramo sa Sanjom i Draganom jer bi onda krenuli na nas, a imaju sigurno makar jedan HII kod sebe. Ali nije kapirao da ako Erin ispadne, mi nemamo brojeve za posle... Mislim da je mislio da ce Ema posle da glasa sa nama, sto se naravno ne bi desilo jer je najbliza sa Kacom.

Opet ti kazem, da je merge bio na 11, bilo bi 6-5 za Rooa ili nekoga od njih opusteno. Da je bio na 9, bio bi isti scenario. Vanda je predlozila da glasamo za Guardiana, ja sam bio za Rooa jer sa njim i Kacom nisam imao niti jednu konverzaciju tokom igre i mislio sam da je puno veca kontrola ako imamo Guaridana i Maski koje znamo i koji bi onda morali da se priklone nama ako zele iole duze da ostanu u igri.
 
DeMarcusDate: Wednesday, 07 November 2018, 13:41:01 | Message # 23
Lieutenant
Group: Publika
Messages: 71
Awards: 0
Reputation: 0
Status: Offline
Dodao bih da mi je presmesno sto se forsira prica Ana i Nikola pvoliko, a Ana ga izbacila vec dva puta, a ovi ostali sto se znaju kao trio u tom savezu od 5 i vidi jos su svi u igri...

Detox coming at you with the strong verse, I'mma speed it up. I have to shut it down first...
 
DonnieBrascoDate: Wednesday, 07 November 2018, 13:41:52 | Message # 24
Gelipter
Group: Publika
Messages: 3677
Awards: 23
Reputation: 52
Status: Offline
Quote DeMarcus ()
O kakvoj potpunoj kontroli u bilo kom trenutku pricas? Ti si na dnu i u tom triu, i u petorci iz Jarai. Au koje nebuloze

Pa pitaj slobodno Jakova i Vandu da li sam bio kad ispadnu smile 

A sto se mene tice, mozes i u svemirce da verujes biggrin

Nije bilo petorke Jaraija, imao si dve podele unutar Jaraija, na jednoj strani Vanda, Jakov i ja, na drugoj Maski i Guardian. Ne znam kako su Maski i Guardian mogli biti ispred mene tu smile 

Mislim da ti je to ocito s obzirom da su nastavili igru sa Emom, Kacom i Room.
 
DeMarcusDate: Wednesday, 07 November 2018, 13:42:53 | Message # 25
Lieutenant
Group: Publika
Messages: 71
Awards: 0
Reputation: 0
Status: Offline
Miko sve vreme pricas o mergeu, a ja o tvojem pocetku igre. Ti si taj koji ne razume. Samo kazem da je apsolutno glupa ideja bila tvoj potez. Ispao sam dve runde pre tebe, daleko si dogurao lol. Izabrao si alliance od troje, umesto jaku cetvorku

Detox coming at you with the strong verse, I'mma speed it up. I have to shut it down first...

Message edited by DeMarcus - Wednesday, 07 November 2018, 13:44:13
 
DonnieBrascoDate: Wednesday, 07 November 2018, 13:48:53 | Message # 26
Gelipter
Group: Publika
Messages: 3677
Awards: 23
Reputation: 52
Status: Offline
Jeste, ali u toj cetvorci ne znam koliko bih se ja pitao.

Mislim Ana i Nikola su za mene isto sto i Maski i Guardian iz perspektive prvog dana kada ne znam nikoga.

A s tobom sam imao negativnu istoriju igranja.

Odabrao sam prvi dan da igram sa Jakovom i Vandom od pocetka i to je okej. Znao sam da ce biti swapova i prilike za druge ljude. Ja bih opet igrao isto. Hteo sam da imam kontrolu u alijansi sa kojom igrom i imao sam je.

Da, mozes reci da sam budala sto juce nismo glasali za Rooa i sto nije bilo 5-5, to je okej, ali reci da sam pogresio sto sam isao sa Vandom i Jakovom sigurno ne. Ovo je samo igra na kraju krajeva. Da smo imali srece da bude merge na 9 ili na 11, mislim da bih sigurno bio u finalu sa odlicnim argumentima za pobedu ako me HII negde usput ne bi zakacio.

Za mene je potpuno svejedno da li sam ispao prvi na startu, sedmi ili deveti. Igra se za pobedu, makar ja kad igram nesto, igram da pobedim.

Inace nas je i Troya zeznuo. Da nije bilo glupe igre za nagradu i odlaska Eme na Exile i uzimanje imuniteta, mi bi tu igru izgubili namerno da Ema ispadne.

Inace, Ana me pitala jos posle zasto sam se trudio tu igru da dobijemo, pa prosto, morao bi ispasti neko od 5 ljudi u koje sam jedino imao poverenje.


Message edited by DonnieBrasco - Wednesday, 07 November 2018, 13:50:46
 
DeMarcusDate: Wednesday, 07 November 2018, 13:51:40 | Message # 27
Lieutenant
Group: Publika
Messages: 71
Awards: 0
Reputation: 0
Status: Offline
Aj sacekacemo i Vandu i Jakova da se oglase kako se ti bio mastermind igre. Bravo za ulazak u merge. Cinjenicno stanje je da smo te svi ocekivali ovde vrlo brzo i to je to, tu si. Jos jedna zamerka je sto se previse trudis u igrama, bas si skrenuo rano paznju na sebe tako Maski i Gardijanu

Detox coming at you with the strong verse, I'mma speed it up. I have to shut it down first...

Message edited by DeMarcus - Wednesday, 07 November 2018, 13:52:52
 
DonnieBrascoDate: Wednesday, 07 November 2018, 13:55:48 | Message # 28
Gelipter
Group: Publika
Messages: 3677
Awards: 23
Reputation: 52
Status: Offline
Pa ne kazem ja da sam bio mastermind jer smo sve odluke donosili zajedno na zajednickom chatu.

Sad jbg. ne znam sta ti shvatas pod tom reci mastermind, ako mislis da je to osoba koja govori drugim ljudima sta da radi onda se debelo varas. To ko radi, taj brzo ispada...

Nisam bio mastermind, ali mislim da bi me Jakov vodio u finale kad bi dobio top3 igru (ako je finale na 2), isto kao sto mislim da bi me Vanda vodila kad bi ona dobila. Mislim da sam kod oba igraca u nasem top3 bio blizi saradnik od onog drugog.

Mada je meni to stvarno nebitno iz neke krajnje perspektive. Imali smo Draganu i Sanju sa nama koje bi bile 4-5, a onda ili nas troje u finalu ili odlucujuce ko dobije igru u tri. A cak i da me izglasao taj neko u 3 ko dobije igru, mislim da bi bio super potez i bilo bi mi drago sto je njih dvoje u finalu.

Igrao sam sa dvoje ljudi koji su bili iskreni od pocetka do kraja i koji su bili lojalni.

Da je bilo samo malo srece, drugacije bi se odigralo, ali dobro. Meni je bila interesantna sezona. Mogao sam ja juce da sedim celi dan i da ispadne Erin kao sto je prvobitno planirano i celo pleme bi glasalo za nju. Ali meni je svejedno da li bih bio sesti u tom slucaju ili deveti. Pokusao sam odmah agresivno da igram od prvog plemenskog i kostalo me. To je valjda i cilj ove igre.
 
DeMarcusDate: Wednesday, 07 November 2018, 14:02:20 | Message # 29
Lieutenant
Group: Publika
Messages: 71
Awards: 0
Reputation: 0
Status: Offline
Pa mastermind je definitivno neko ko smatra da je sve vreme od pocetka igre imao kontrolu. Videcemo kako ce se izjasniti ostali. Vanda i Jakov su dosta bliski, ne bih bio bas siguran u te reci. Kao sto svi znamo, Vanda je sve ljude blokirala sa foruma, osim Jakova tada kad je ispala.

Detox coming at you with the strong verse, I'mma speed it up. I have to shut it down first...
 
DonnieBrascoDate: Wednesday, 07 November 2018, 14:13:51 | Message # 30
Gelipter
Group: Publika
Messages: 3677
Awards: 23
Reputation: 52
Status: Offline
Pa dobro, iako jesu okej. Ja nemam nista protiv toga, mislim da bih u top3 finalu svakako imao bolje argumente, a vrv. i bio favorit u igri da je dobijem ako je top2 finale.

Pazi, u VS ne mozes dugorocno da planiras, ja recimo sa Jakovom nikad nisam pricao u fazonu "eee nas dvoje u finalu, to je to", ne, rekli smo od pocetka igramo zajedno pa dokle doguramo. Ne mozes u Survivoru nista da garantujes.

Ja mislim da sam imao maksimalnu kontrolu u dometu realnog da je imam. Nisam mogao da imam kontrolu kod Guardiana i Maski jer su se oni od starta povezali sa Kacom i Room, a Ema je najbolja sa Kacom, znaci ta petorka od pocetka. Ja to nisam mogao znati prvog dana da su dobri sa Kacom.

Da je Ana rekla meni prvo vece da je Guardian sa njima povezan, mozda bi se drugacije odvili glasovi. Ja sam mislio da prica o Maski to vece jer nije htela da imenuje.

Kada sam skapirao posle swapa, tj. kada sam postao 100% siguran da igraju zajedno, kao i Vanda, morali smo brzo da reagujemo i da okrenemo Sanju i Draganu na nasu stranu da imamo pet. Sa Sanjom smo uspeli, sa Draganom je do zadnjeg dana bilo tvrdo jer nije htela ni sa kim da igra, ali eto, ubedili smo i nju.

Sta smo jos mogli da uradimo? Dosli smo na 5-5 i situaciju da smo dobri sa Anom na 11, i da ako je merge na 9, sigurno ispada neko od njihovih i mi ulazimo u ujedinjenje sa vecinom.

Da, juce smo pogubili konce i odigrali amaterski i zato je ispao neko od nas.

Inace je ovo bas zamorna sezona bila za mene, mislio sam prosli put kada sam igrao da nikad vise necu igrati, jer sam i tada pokusao da igram bez cimanja, sada sam se malo cimao, ali vec prvo vece tj. tokom ili posle prvog plemenskog sam rekao Troji da bih bio srecniji da se nisam prijavio. Ako hoces da napravis rezultat i da pobedis, moras svakodnevno da komuniciras sa ljudima vise sati, da budes u toku, a ja jednostavno niti imam volje niti zelje niti slobodnog vremena to da radim.

Sa ovom alijansom nije bilo takvog cimanja, skapirali smo se od pocetka i to je to. 

Nikad ne reci nikad, ali mislim da vise nema trika da opet zaigram VS biggrin 

Bilo je interesantno, cak mi je i drago sto sam se prijavio, ali ova igra je inace mnogo evoluirala otkad smo je kreirali i poceli da je igramo. Ja sam malo staromodan po tom pitanju, ali dobro. Sve u svemu, da se ne ponavljam vise po tom pitanju, zadovoljan sam svojom igrom, da opet igram, igrao bih identicno. 

Plan je bio dobar, ali jbg. nismo mogli predvideti kada ce biti merge, nismo dobili igru za nagradu koja je bila bitna (ja nisam ni igrao tu igru), ujebao nas Troya sa imunitetom za Emu tu i jbg... Nekoliko nesrecnih faktora i nasa je glupost dovela do ovoga.
 
Forum » Virtual Survivor 8 - Cambodia: All Stars vs Challengers 2 » Boulevard Of Broken Dreams » 7. emisija (DonnieBrasco)
Search: