7. emisija - Page 3 - Forum

[ Updated threads · New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
Archive - read only
Forum » Virtual Survivor 8 - Cambodia: All Stars vs Challengers 2 » Boulevard Of Broken Dreams » 7. emisija (DonnieBrasco)
7. emisija
DeMarcusDate: Wednesday, 07 November 2018, 14:21:33 | Message # 31
Lieutenant
Group: Publika
Messages: 71
Awards: 0
Reputation: 0
Status: Offline
U svakom slucaju, sve sto sam mislio na pocetku sezone se ispostavilo i tacno. Maski je nadigrala nase pleme uz Milana o kome sam malo znao generalno. Ne mozes mi posle svega reci da je bila losa ideja ciljati Maski na tom prvom plemenskom. Trenutno je moj favorit za pobedu.

Detox coming at you with the strong verse, I'mma speed it up. I have to shut it down first...
 
DonnieBrascoDate: Wednesday, 07 November 2018, 14:27:50 | Message # 32
Gelipter
Group: Publika
Messages: 3677
Awards: 23
Reputation: 52
Status: Offline
Quote DeMarcus ()
U svakom slucaju, sve sto sam mislio na pocetku sezone se ispostavilo i tacno. Maski je nadigrala nase pleme uz Milana o kome sam malo znao generalno. Ne mozes mi posle svega reci da je bila losa ideja ciljati Maski na tom prvom plemenskom. Trenutno je moj favorit za pobedu.

Sa ovim mogu da se slozim. Bravo za nju i Guardiana. Ne znam cija je ideja bila, ali bravo. Igracki potez jer imaju vecinu sada.

Mada ja mislim da su oni bas ljigavi igraci, sa igracke strane okej, ali moras bas bas biti ljudsko dno da zbog jedne virtuelne igre drzis kontakt sa nama troje privatno zbog glasova.

Ona je cak to super radila jer je Jakov verovao do samog kraja da oni nece izdati odmah (to je glavni razlog promene sa Roo na Erin uz moje jebes igru, neka bude sto ce biti kad se ova javila Maski), kazem Maski je i sa mnom drzala komunikaciju, ali tu je Guardian recimo podbacio jer je posle swapa potpuno prekinuo komunikaciju sa Vandom iako je bila redovna i to je bio drugi znak da nesto nije okej. Prvi je bio swap i biranje Maski pre Vande iako to nije bio dogovor nas.

Posle Eme na exile vise nije bilo dileme.

Opet, sad da pricamo da su oni mastermindovi, ni sa tim se ne slazem. Oni su juce imali vise srece nego znanja. Zasto? Pa prosto, da je ostalo 5-5 i purple rock, 4 njihove, a 3 nase osobe bi izvlacile kamene i u slucaju da ispadne neko njihov, vise nemaju ni vecinu ni poverenje.

Jbg. ispalo je tako kako je ispalo.
 
DonnieBrascoDate: Wednesday, 07 November 2018, 14:30:26 | Message # 33
Gelipter
Group: Publika
Messages: 3677
Awards: 23
Reputation: 52
Status: Offline
Samo jos da dodam, ovo nase juce je bila klasicna ishitrena odluka vrele glave, sportskim zargonom receno biggrin

Znaci kada se Erin javila Maski i kada je vec postalo ocito da nam ne veruju vise tj. da mi znamo da ne postoji originalni Jarai, umesto da ostavimo glasove na Roou i bude 5-5, mi smo odlucili da pokusamo povratiti njihovo poverenje sto je tako smesan amaterski potez, da je prosto neverovatno.

Napravili smo Survivor samoubistvo, tj. ja sam ga napravio biggrin

I to je generalno moj najveci minus iako mislim da sam igrao dobru sezonu u svim ostalim aspektima. Nisam ostao tu miran i nisam poslusao Vandu iako sam trebao da ostanu glasovi na Roou.
 
DeMarcusDate: Wednesday, 07 November 2018, 14:37:14 | Message # 34
Lieutenant
Group: Publika
Messages: 71
Awards: 0
Reputation: 0
Status: Offline
Quote DonnieBrasco ()
Mada ja mislim da su oni bas ljigavi igraci, sa igracke strane okej, ali moras bas bas biti ljudsko dno da zbog jedne virtuelne igre drzis kontakt sa nama troje privatno zbog glasova.
Slazem se sa ovim. Maski igra bas ljigavo generalno, jako ulizivacki i sladunjavo ali joj uspeva ocigledno, cim joj prolazi sa velikom vecinom.

Quote DonnieBrasco ()
ali tu je Guardian recimo podbacio jer je posle swapa potpuno prekinuo komunikaciju sa Vandom iako je bila redovna i to je bio drugi znak da nesto nije okej.

I ovde se slazem jer je tako lose Milan igrao ovaj aspekt i sa mnom. Cim ga neko ne zanima i nema dalju korist, prestaje komunikaciju. Mislim da mu se to moze obiti o glavu u finalu ako stigne tamo.


Detox coming at you with the strong verse, I'mma speed it up. I have to shut it down first...

Message edited by DeMarcus - Wednesday, 07 November 2018, 14:41:55
 
DonnieBrascoDate: Wednesday, 07 November 2018, 14:43:02 | Message # 35
Gelipter
Group: Publika
Messages: 3677
Awards: 23
Reputation: 52
Status: Offline
Pazi, dosta je drugacije moglo ovo sve da se odigra da ti nisi onako ishitreno reagovao posle prvog plemenskog. Ja tebi nisam tada mogao da objasnjava aspekte svoje igre, ali stvarno sam hteo da drzim kontakt sa tobom i "down the road" da mozda doguramo oboje daleko. 

Jako je tesko igrati sa nekim (u ovom slucaju tobom) ko ima jako narusen odnos sa par ljudi u plemenu, od toga su dvoje moji najblizi saradnici u igri biggrin 

Jos bih cak ja njih ubedio da igraju s tobom opet, cak mislim da je Jakov i pitao (mozda gresim za njega, ali mislim da je on) nekad posle da li mozda postoji sansa da vratimo poverenje s tobom, ali jbg. to je otislo...

Meni je najveci problem bio taj prvi plemenski jer sam morao da razgovaram sa svima, nikoga ne znam i da na osnovu par razgovora pokusam skapirati ko je kakav igrac.

Pogodio sam da je Jakov lojalan, da je Vanda sjajna prilika za saradnju jer imam dobru pricu i arguemnte za nju, za Maski sam znao od starta da je zmija od igraca, dok mi je Guardian neko ko je nedorecen bio. Njega su i drugi provalili da je igrac koji sa svima prica i zeli sa svima da igra.

Nesto slicno kao Jakov, samo je Jakov iskren. Koliko su mi drugi rekli, on i kad zajebe nekoga, bude mu zao i slicna prica. Ja sam njemu celu sezonu govorio da tako ne moze igrati, jer stavlja metu sebi na ledja, a bice mu tesko kad bude trebao glasati za nekoga sa kime je dobar. I znao sam kako ce zavrsiti, tako sto ce biti izigran, u ovom slucaju sam od sebe zbog poverenja u Maski biggrin 

Mislim, nije on verovao da Maski igra sa nama da ne bude zabune, nego smo mislili da je prerano da nas napadnu i da ce cekati top7 misleci da im verujemo. Tako bi i bilo, nisu oni na pocetku plemenskog hteli da me izbace. Promenili su odluku kada se Erin javila Maski i kad su skapirali da mi pokusavamo njih da blindsidujemo izbacivanjem Rooa.

Da mi nismo ciljali Rooa tj. da ga ja nisam ciljao od starta plemenskog, ispala bi Erin, ovi bi nastavili da igraju duplu igru i verovatno nas izbacili u top8 posle Sanje kako sam ja od pocetka procenio da je plan.
 
ChrisKellerDate: Wednesday, 07 November 2018, 16:14:49 | Message # 36
Podguzna muva
Group: Publika
Messages: 695
Awards: 2
Reputation: 21
Status: Offline
Quote DonnieBrasco ()
Mada ja mislim da su oni bas ljigavi igraci, sa igracke strane okej, ali moras bas bas biti ljudsko dno da zbog jedne virtuelne igre drzis kontakt sa nama troje privatno zbog glasova.
Quote DonnieBrasco ()
ok mi je Guardian neko ko je nedorecen bio. Njega su i drugi provalili da je igrac koji sa svima prica i zeli sa svima da igra.Nesto slicno kao Jakov, samo je Jakov iskren.

<333

thumbup

Edit: TheGuardian do prve krune<333


Can't stop, so shut your mouth

Message edited by ChrisKeller - Wednesday, 07 November 2018, 16:16:03
 
LaraCroftDate: Wednesday, 07 November 2018, 17:46:52 | Message # 37
Imperija
Group: Publika
Messages: 4135
Awards: 30
Reputation: 145
Status: Offline
Quote DonnieBrasco ()
ova igra je inace mnogo evoluirala otkad smo je kreirali i poceli da je igramo.

Zanimljivo zapazanje.

Po tvom misljenju, kako je evoluirala i u kom pravcu?


I pričali su svašta o njoj. Da je loša. Da je zlo. Đavo sa licem anđela. Bahata i arogantna.
I jeste, bila je loša. Bila je najgora onda, kada su drugi bili loši prema njoj!
 
DonnieBrascoDate: Wednesday, 07 November 2018, 17:57:29 | Message # 38
Gelipter
Group: Publika
Messages: 3677
Awards: 23
Reputation: 52
Status: Offline
U mnogo segmenata.

Kada smo ti i ja npr. igrali prvi VS, nije bilo mogucnosti da na Googleu pronadjes neke stvari kao danas, ili je bar bilo mnogo mnogo teze. Cak nije bilo npr. one opcije da okacis sliku na Google i da ti je on pronadje biggrin

Da ne pricamo da se sada preko PhotoShopa resava dosta igri koje uopste ne zahtevaju neko znanje ili nesto slicno, nego se u dosta igri svodi sve na to ko ima programe i brzinu. To je iz perspektive cisto igri.

Plasim se da host nije evoluirao i da bi u buducnosti morao u skladu sa tim da menja neke igre. Jeste da nije lako i pronaci takve igre, ali ovi fazoni asocijacija, drustvenih igri i tako sto minimizuje mogucnost googlea je okej. Ono trazenje ostrva na mapi Kambodze na google maps je recimo dobra igra, na taj nacin da evoluira.

Zatim, kada smo mi igrali FB se maltene nije koristio, mi smo chatovali preko plemenskih chat soba na onom Meebu ili kako se vec zvao, dok se sada dosta koriste live video chatovi tokom igri.

Cak mislim da i igraci kao takvi teze spletkarenju mnogo vise nego mi tada. Mislim za dosta njih je "dosadna" igra ako se drzis originalne alijanse. 

Mogu jos neke primere da navedem, ali ovo bi bilo neko prvo zapazanje.
 
anchyDate: Wednesday, 07 November 2018, 19:42:28 | Message # 39
Bočica
Group: Publika
Messages: 1050
Awards: 5
Reputation: 18
Status: Offline
lol Mastermind! Imao je potpunu kontrolu smile Gde si ti bliži Jakovu i Vandi, pre nego oni međusobno lol
Još smešnije - Nikola ispao, jer si ga ti predložio lol A ne znaš ni za postojanje SS-a lol Svi tvoji lojalni igrači znaju, a samo ti ne sad

Miko, ne lupetaj, samo prvo veče ti nisam pominjala imena, a već sledeći dan, kad sam videla kuda sve ovo vodi, sam ti rekla da je Jakov taj koji ima konekcije i u drugom plemenu. Za Guardiana kada sam videla da je dodao Kaću, pisala sam javno.

Inače, ne znam kako je vama pisala Maski, meni, a mislim i Nikoli se nije ulizivala (valjda i konta da bismo je provalili), ali se zato baš pravila luda, što baš baš smara. Guardian lik slaže i to je to, a ona je u stanju da ti beskonačno piše, da se pravda za nešto, a mislim da više ni sama ne zna za šta lol

P.S. Što se tiče držanja originalne alijanse, bilo bi užasno prelako da vas petoro sa prvog plemenskog dođete do top 5, ne znam kako ti je to zanimljivo (a i publici ne bi bilo zanimljivo)... Ne možeš samo na to da računaš, naročito ti, koji si imao toliko iskustvo u ovoj igri smile


Kad se bojiš - ne postojiš!

Message edited by anchy - Wednesday, 07 November 2018, 19:51:28
 
DonnieBrascoDate: Wednesday, 07 November 2018, 20:00:09 | Message # 40
Gelipter
Group: Publika
Messages: 3677
Awards: 23
Reputation: 52
Status: Offline
I ti si ocito i dalje frustrirana sto si ispala ranije nego sto si ocekivala biggrin 

Pa jos iznosis neistine, naravno da znam za postojanje SSa jer je kacen na zajednicki chat isto to vece kada se pojavio, samo nisam obracao detaljnu paznju niti me to zanimalo. A i generalno sam na tom chatu od nas 5 Jaraija bio najmanje aktivan i vecinu stvari nisam ni citao.

I ovo prvo ti je laz jer nikada nisam napisao da sam imao potpuno kontrolu igre nego potpunu kontrolu svoje alijanse.

A Jakov mi je inace na pocetku odmah rekao sa kime je u kontaktu iz drugog plemena sto sam video samo kao prednost u slucaju swapa, svakako ne kao manu.

A ovo na kraju, u vise mojih sezona je opstala originalna alijanse nego u onima u kojima nije. Ti stvarno mislis da mene zanima ili bilo koga normalnog da li je publici interesantno to sto ja igram ili ne :lol2: Pa nije ovo Farma.
 
anchyDate: Wednesday, 07 November 2018, 20:15:14 | Message # 41
Bočica
Group: Publika
Messages: 1050
Awards: 5
Reputation: 18
Status: Offline
Quote DonnieBrasco ()
I ti si ocito i dalje frustrirana sto si ispala ranije nego sto si ocekivala
 ahahahahha lol Jesam frustrirana i mnogo mi znači da ti pokazujem koliko lupetaš lol

Quote DonnieBrasco ()
Pa jos iznosis neistine
Ja nisam od tih, tako da zaobiđi me. Kada si po jedno milioniti put me smarao kako sve znaš i rekao da je Nikola ispao zbog tebe, pitala sam te jesi li ti napravio taj SS, jer je za njegovo ispadanje zaslužan onaj ko je napravio, a rekao si da i ne znaš za njega. 

Quote DonnieBrasco ()
A ovo na kraju, u vise mojih sezona je opstala originalna alijanse nego u onima u kojima nije. Ti stvarno mislis da mene zanima ili bilo koga normalnog da li je publici interesantno to sto ja igram ili ne :lol2: Pa nije ovo Farma.
U, neka si mi rekao lol Pošto inače baš pratim Farmu i želim da VS postane takav biggrin Apsolutno nisam rekla da treba da igraš da bi publici bilo zanimljivo, ali ovaj odgovor samo govori koliko ti površno i bez argumenata pričaš. Nisi ni odgovorio na onaj deo da bi to bilo prelako za izvesti, i gde je zanimljivost u prelakoj igri. A i onda možemo da kažemo da bi se sve svelo na sreću, ako imamo dve ekipe po 5 i purple rock odlučuje koja petorka ide u top 5.


Kad se bojiš - ne postojiš!
 
DonnieBrascoDate: Wednesday, 07 November 2018, 20:31:01 | Message # 42
Gelipter
Group: Publika
Messages: 3677
Awards: 23
Reputation: 52
Status: Offline
Ali sam isto tako rekao da sam video da je SS kacen na chat, ali da ga nisam otvarao niti me zanimao. Mozes slobodno da pitas ostatak plemena, pa ce ti reci isto da je bio svima dostupan da ga vide. I o tom SSu se dosta pricalo na plemenskom chatu takodje, samo me to nije doticalo jer nije uticalo na moj glas. I nije to bila neka tajna, samo ti kazem, prvih 5-6 dana igre sam na chatu citao samo ono sto sam pisao, ranije konverzacije u kojima nisam ucestvovao nisam ni gledao. Obicno sam pitao Jakova ili Vandu ukratko da li se sta zanimljivo pisalo smile

Pa ocito ti znaci, mislis da sve znas i da si sve u pravu, a opet si nekako uspela zavrsiti sa svim tim znanjem u manjini od prvog dana. Obicno tako i bude.

Mene nije zanimalo toliko da se cimam jer nisam imao potrebao za tim niti imam vremena da provodim 24/7 za racunarom. Malo vise sam se aktivirao tek onda kada sam slomio stopalo tj. u poslednjih 10 dana kada nisam previse opcija kako da trosim slobodno vreme biggrin Ali i to dobro znas.

Quote anchy ()
Kada si po jedno milioniti put me smarao kako sve znaš

Ja tebe smarao, a ti si meni redovno javljala po pravilu svako ili svako drugo vece?  laugh

Ja sam intenzivirao kontakt s tobom onog momenta kada mi je trebao tvoj glas ako merge bude na 11 tj. kada sam skapirao da su ovi preleteli.

Opet ti kazem, i ti i jos neki ovo sve preozbiljno shvatate. Niti igramo pravi Survivor, niti igram u novac, makar sam ja igrao jer sam se pozeleo igre, a ne spletkarenja i svega sto sa tim ide. Sa takvim sam stavom igrao i prosli put.

Inace, svaka budala moze preleteti i napraviti alijansu sa drugim plemenom, mnogo je teze odrzati originalnu alijansu stabilnom bez preletaca, a jos teze ubediti sve da imaju toliko poverenja u tebe. Meni je to jednom poslo za rukom u ovoj igri, proslo je i nekim drugim osobama i pre i posle za koje smatram da su najbolje u ovoj igri, tako da ja ne mislim da je to mana.

U ovoj igri je fora prilagoditi se situaciji. To ako igras sa originalnom alijansom, ne znaci da se neces potruditi da prevaris i okrenes nekoga iz drugog plemena/alijanse i iskoristis ga jedan ili dva glasanja koliko ti je neophodan.

Ja ti opet kazem, ispadas smesna sa tim stavom kao da si ti nesto znala u ovoj igri sto je bilo relevantno, a ja ne... I ono sto nisam znao, uspeo sam da pretpostavim tacno. Ili makar vecinu toga vezanog za samog igru. Da sam blindsideovan, pa da to sto pises i ima nekog smisla, ovako samo ti ispadas smesna. biggrin


Message edited by DonnieBrasco - Wednesday, 07 November 2018, 20:32:05
 
LaraCroftDate: Wednesday, 07 November 2018, 20:33:51 | Message # 43
Imperija
Group: Publika
Messages: 4135
Awards: 30
Reputation: 145
Status: Offline
Quote DonnieBrasco ()
Plasim se da host nije evoluirao i da bi u buducnosti morao u skladu sa tim da menja neke igre. Jeste da nije lako i pronaci takve igre, ali ovi fazoni asocijacija, drustvenih igri i tako sto minimizuje mogucnost googlea je okej. Ono trazenje ostrva na mapi Kambodze na google maps je recimo dobra igra, na taj nacin da evoluira.

I agree

Quote DonnieBrasco ()
Zatim, kada smo mi igrali FB se maltene nije koristio, mi smo chatovali preko plemenskih chat soba na onom Meebu ili kako se vec zvao, dok se sada dosta koriste live video chatovi tokom igri

To kod mene nema sanse jos 20 godina. Za mene je i FB chat bespotreban, jer cesto zabaguje.
Meebo, Mibbit i slicno je OK

Te nove tehnologije koriste ovi novi forumasi, koje je Tiksi Piksi dovukla ovamo  tongue 

Quote DonnieBrasco ()
Kada smo ti i ja npr. igrali prvi VS, nije bilo mogucnosti da na Googleu pronadjes neke stvari kao danas, ili je bar bilo mnogo mnogo teze. Cak nije bilo npr. one opcije da okacis sliku na Google i da ti je on pronadje Da ne pricamo da se sada preko PhotoShopa resava dosta igri koje uopste ne zahtevaju neko znanje ili nesto slicno, nego se u dosta igri svodi sve na to ko ima programe i brzinu

Ja i sad ne znam kako ti programi funkcionisu. Bojim se da ih koristim, da ne izazovem Treci svetski rat  wacko


I pričali su svašta o njoj. Da je loša. Da je zlo. Đavo sa licem anđela. Bahata i arogantna.
I jeste, bila je loša. Bila je najgora onda, kada su drugi bili loši prema njoj!
 
anchyDate: Wednesday, 07 November 2018, 22:39:44 | Message # 44
Bočica
Group: Publika
Messages: 1050
Awards: 5
Reputation: 18
Status: Offline
Ti ili nemaš pojma šta pričaš ili glumiš neko ludilo ovde biggrin Nisi mi rekao da si SS video, tražio si mi da ti ga pošaljem i pitao me čiji je to kao razgovor, Maski i koga? biggrin Proveri malo čet smile

Ne mogu da citiram maltene svaku tvoju rečenicu, jer toliko nemam vremena... U manjini sam bila odmah i to sam i znala, nisam završila u manjini, pobrkao si neke stvari. A vidim koliko se tebi "većina" isplatila. Što se tiče javljanja, isto proveri čet, kontam da smo se javljali otprilike isto, samo u početku više ja, a posle swapa ti. Nisam rekla da me je smaralo tvoje javljanje (ponovo znači ne čitaš šta pišem) nego tvoje tripovanje da si sve provalio i pokušaji da me ubediš u to, kao što i sada radiš. Niti ja govorim da sam ne znam šta znala, lepo sam ti i rekla da nemam pojma šta Roo planira, nego govorim da o tome što su ti jedini argumenti bili tvoja ekstra procena ljudi i iskustvo u ovoj igri, i vidimo dokle te je to dovelo smile Pobrkao si nešto, možda zato što si ti isfrustriran lol , niko se ovde ne poredi sa tobom, samo ti govorimo koliko je tvoj stav, izgrađen bez činjenica, smešan smile Toliko od mene, ne mogu više da gubim vreme na priču sa tobom o ovome biggrin


Kad se bojiš - ne postojiš!
 
DonnieBrascoDate: Wednesday, 07 November 2018, 23:16:34 | Message # 45
Gelipter
Group: Publika
Messages: 3677
Awards: 23
Reputation: 52
Status: Offline
Quote anchy ()
Toliko od mene, ne mogu više da gubim vreme na priču sa tobom o ovome

Pa niko te nije terao da se javljas. Proveri ti chat, znam ja dobro sta sam pisao smile Da, pitao sam te ciji je razgovor jer nisam video izgled SSa. Video sam da je neko kacio SS na plemenskom chatu i znam da se o tome to vece na nasem chatu kad nisam bio kuci. Znaci bio mi je dostupan, samo sto nikada sliku nisam otvorio jer me nije zanimala.

Quote anchy ()
nego tvoje tripovanje da si sve provalio i pokušaji da me ubediš u to, kao što i sada radiš

A sta ja tacno to nisam provalio?
Quote anchy ()
i vidimo dokle te je to dovelo

Dovelo me do toga da posle 4 sata chatovanja juce nisam imao zivaca da se cimam celi dan i da mi je bilo bukvalno svejedno. Kako drugacije opisati onda glas za Erin, a isto to jutro reci Sanji da cu ja ispasti danas sa 5-3-2 pre svih dogovora i razgovora, a isto napisati Jakovu i Vandi posle glasanja nas troje za Erin? Uz komentar da me bas briga.

Znao sam da cu ispasti (dobro ne 100%, ali 25% jer nisam jedini bio u manjini mada sam pretpostavio da ce mene ciljati) i mogao sam to promeniti. Apsolutno mi se vise nije cimalo u igri i to je to. Da smo glasali za Roo, ja bih bio zasticen purple rockom u toj prici.

Vise sam hteo nesto svoje na kraju da isteram od samog rezultata.


Message edited by DonnieBrasco - Wednesday, 07 November 2018, 23:19:16
 
Forum » Virtual Survivor 8 - Cambodia: All Stars vs Challengers 2 » Boulevard Of Broken Dreams » 7. emisija (DonnieBrasco)
Search: