13. emisija - Page 4 - Forum

[ Updated threads · New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
Archive - read only
Forum » Virtual Survivor 8 - Cambodia: All Stars vs Challengers 2 » Boulevard Of Broken Dreams » 13. emisija (Džejkobs)
13. emisija
KoviljkaDate: Tuesday, 27 November 2018, 15:18:48 | Message # 46
Sergeant
Group: Publika
Messages: 33
Awards: 2
Reputation: 2
Status: Offline
PRAVDA ZA NINU!!!
 
ivana123Date: Tuesday, 27 November 2018, 15:22:17 | Message # 47
Lieutenant general
Group: Publika
Messages: 669
Awards: 3
Reputation: 10
Status: Offline
Quote troya ()
Quote Roo ()Nije znala da smo ja i on u čvrstom savezu, barem mi je takav dojam ostavila dok sam pričao s njom, samo je znala da ja poznajem Jakova i to je sve, poznajem i nju pa nismo u savezu bili haha

Ali ja i ona smo bili svedoci kad ti je predavao igre javno, pa na kraju i ispao jer ti je dao domaci film

Cudi me da nije znala


Možda je mislila da je i to bilo samo sastavni deo igre..Inače, što me podseti, znam da sam i ja bila besna na obojicu tada - njega što je pristao da to uradi, a Roa, što je uopšte i tražio tako nešto..


Ma fai rumore, sì
Ché non lo posso sopportare
Questo silenzio innaturale
Tra me e te
 
RooDate: Tuesday, 27 November 2018, 15:22:53 | Message # 48
Colonel
Group: Publika
Messages: 166
Awards: 4
Reputation: 2
Status: Offline
Quote Kacha ()
Znala sam ja, al sam mislila da sam dio tog saveza hahaha
To si onda mogla saznat samo od njega, a ne od mene, jer ti ja nikad nisam rekao da mi je Jakov najbliži, i uglavnom si ti meni prenosila šta on tebi govori...
Quote troya ()
Ali ja i ona smo bili svedoci kad ti je predavao igre javno, pa na kraju i ispao jer ti je dao domaci film Cudi me da nije znala
To ti sad uopće ni ne pričaš o VS  biggrin , ovo za domaći film se sad nmg sjetit o čemu pričaš jer sam Got potpuno istisnuo iz glave haha, ne sjećam se dosta toga, a iz razgovora sa Anom kažem nije mi se činila da zna nego ovo što sam rekao, da smo uz Maski i Guardiana, ali naravno da je znala da se znamo ja i Jakov...ali opet to ne mora ništa ni značit kad se i ja i ona znamo
 
RooDate: Tuesday, 27 November 2018, 15:23:41 | Message # 49
Colonel
Group: Publika
Messages: 166
Awards: 4
Reputation: 2
Status: Offline
Quote ivana123 ()
Možda je mislila da je i to bilo samo sastavni deo igre..Inače, što me podseti, znam da sam i ja bila besna na obojicu tada - njega što je pristao da to uradi, a Roa, što je uopšte i tražio tako nešto..
Opet greška, nikad nisam tražio da mi se preda igra niti bi to ikad ikoga molio, odluka je bila njegova
 
ivana123Date: Tuesday, 27 November 2018, 15:25:31 | Message # 50
Lieutenant general
Group: Publika
Messages: 669
Awards: 3
Reputation: 10
Status: Offline
Aha, onda je pogrešno shvaćeno.. biggrin

Ma fai rumore, sì
Ché non lo posso sopportare
Questo silenzio innaturale
Tra me e te
 
DžejkobsDate: Tuesday, 27 November 2018, 15:27:06 | Message # 51
Jednooki pirat
Group: Publika
Messages: 770
Awards: 6
Reputation: 9
Status: Offline
Trojane predao sam mu igru a za film se ne sećam da li sam njemu tad pomagao ili nekom drugom. Ana je znala da se znamo ali niko nije znao koliko smo bliski.
 
KachaDate: Tuesday, 27 November 2018, 15:30:32 | Message # 52
Major general
Group: Publika
Messages: 292
Awards: 10
Reputation: 4
Status: Offline
Pa znala sam koliko ste bliski i bez da ste mi eksplicitno rekli. Od početka ti je on davao informacije, i to si mi prenosio, što je igra išla dalje bilo mi je jasnije koliko ste bliski. Pa rekla sam ti da nisam ni sekunde mislila da ćeš ti glasat za njega umjesto za mene, još mi je bilo čudno zašto si se začudio kad sam to rekla haha

"You miss 100% of the shots you don`t take.
- Wayne Gretzky"
- Michael Scott
 
RooDate: Tuesday, 27 November 2018, 15:43:27 | Message # 53
Colonel
Group: Publika
Messages: 166
Awards: 4
Reputation: 2
Status: Offline
Kažem jedino kako si mogla zaključit je ako ti je on sad pričao o našem odnosu van igre... kad sam ti rekao za Sanjin hii rekao sam da sam saznao od Maski, a saznao sam od Jakova i kroz cijelu igru praktički sam se pravio da smo ono ja i on okej, ali da vi više pričate nego što ja pričam s njim...i kažem ti si mi većinom govorila šta on planira i kako će glasat itd., jedino sam ti morao reći za to da mi je rekao za Vladin hii, ali to sam isto kao pokušao kao eto javio mi se da mi pomogne, želi valjda neke planove samnom, pa ćemo mu se ja i ti priključit, pri kraju igre je naravno tebi moglo bit jasnije da smo bliži, pogotovo kad smo došli do top6 jer on je počeo s tobom i otvoreno pričat čini mi se o našem odnosu, nezz
 
KachaDate: Tuesday, 27 November 2018, 15:49:52 | Message # 54
Major general
Group: Publika
Messages: 292
Awards: 10
Reputation: 4
Status: Offline
Ma svjesna sam ja da sve što su mi govorili svi ljudi s kojima sam u igri komunicirala (osim eme) su bile laži, ali ti govorim da je taj dio ti i on bio prilično očit, barem meni "iznutra", dok mi je npr povezanost jakova i maski bila potpuna nepoznanica. Tako da sam ja cijelo vrijeme znala da ti je on prvom mjestu, al sam mislila da sam ja na drugom haha...I da smo nas troje savez, dok nisam skužila da si se ti počeo izmotavat na neka pitanja

"You miss 100% of the shots you don`t take.
- Wayne Gretzky"
- Michael Scott
 
RooDate: Tuesday, 27 November 2018, 16:00:03 | Message # 55
Colonel
Group: Publika
Messages: 166
Awards: 4
Reputation: 2
Status: Offline
Pa onda jedino s njegove strane je moglo bit očito, ja znam kako sam ja igrao i ponašao se, a ovo za Maski naravno, nisam mogao reći neću na nju jer sam s njom u savezu, ista stvar je i s Jakovom, i to je naša greška, no i sama znaš da nije sve crno bijelo i kakvi su odnosi tu sve bili i da dosta detalja nije ovdje napisano ni neće bit... sad da mogu vratit vrijeme naravno da bi drugačije, ali jbg
 
tiksiDate: Tuesday, 27 November 2018, 16:11:28 | Message # 56
Krtica
Group: Publika
Messages: 3086
Awards: 16
Reputation: 138
Status: Offline
Gori ovde to se trazi smile

Ne dobih bas jasan odgovor, a dovoljno kratak. Jasno mi je sta si sve uradio za Maski, zrtvujuci svoju igru, overplay sve vreme itd, ali kako je Guardian isplivao u tom metezu za koga je bilo jasno da ce ici na tebe i Rooa pogotovo u zavrsnici? I ko je vise doprineo da se sakrije stepen bliskosti G/M od njih dvoje, ako se to uopste krilo?


Ne čitaj s usana. Usne izgovore stotinu laži. Čitaj iz očiju. Oči ispričaju stotinu istina.
 
DonnieBrascoDate: Tuesday, 27 November 2018, 16:13:10 | Message # 57
Gelipter
Group: Publika
Messages: 3677
Awards: 23
Reputation: 52
Status: Offline
Quote tiksi ()
I ko je vise doprineo da se sakrije stepen bliskosti G/M od njih dvoje, ako se to uopste krilo?

Pa kad smo Vanda i ja (koji smo bili iskljuceni iz njihovih odnosa) iz aviona provalili da njih dvoje igraju od pocetka zajedno, nekako kapiram da su i svi ostali biggrin
 
lilakeDate: Tuesday, 27 November 2018, 16:28:25 | Message # 58
Babetina
Group: Publika
Messages: 334
Awards: 4
Reputation: 6
Status: Offline
Ja sam mislila da im je jakov treći i da će ga na kraju odbaciti, ali sam se nadala da će mu to biti jasno pa da se neće cijelo vrijeme držati njih.
Roo, jakov se sam doveo u poziciju villaina koji smiče bliske ljude redom i tu je birao kako će se prema ljudima odnositi. Nije se u toj poziciji našao kozmičkim čudom nego planski i razrađeno, a u takvoj situaciji ti je garantirano da porota neće glasati za takvu pobjedu.
Ne igraš se papirićima nego sa ljudima od krvi, mesa i emocije, makar svi sjedimo iza ekrana pa nemamo takav dojam. Zato sam i odabrala pokušati odigrati nešto sa Emom, jer nakon što mi se jakov javio neka šutim i igram po njegovom, sam znala da ispadam za najviše dva kruga, a to mi je bila čista kiflica od odnosa/igre/planiranja. U našoj situaciji je svejedno hoćeš li ispasti osmi, šesti ili četvrti kad se od početka znalo kojih dvoje ide u finale i to što se ti roo ponosiš mjestom svoga ispadanja mi govori da i dalje ne barataš survivorom kako spada.
 
ChrisKellerDate: Tuesday, 27 November 2018, 16:38:05 | Message # 59
Podguzna muva
Group: Publika
Messages: 695
Awards: 2
Reputation: 21
Status: Offline
Je l' istina da su Maski i TheGuardian u vezi? 

Hvala.


Can't stop, so shut your mouth
 
DonnieBrascoDate: Tuesday, 27 November 2018, 16:39:58 | Message # 60
Gelipter
Group: Publika
Messages: 3677
Awards: 23
Reputation: 52
Status: Offline
Quote lilake ()
U našoj situaciji je svejedno hoćeš li ispasti osmi, šesti ili četvrti kad se od početka znalo kojih dvoje ide u finale i to što se ti roo ponosiš mjestom svoga ispadanja mi govori da i dalje ne barataš survivorom kako spada.

Ja sam isto ovo govorio vise puta tokom svoje igre ove sezone, da mi je apsolutno nebitno da li cu biti cetvrti, deveti ili ispasti prvi. Igras sa nekom idejom kako da se nadjes u situaciji da pobedis na kraju i da dodjes do kraja. 

Mada kao sto napisah malopre u poroti, Vanda i ja smo verovatno jedinu pravu sansu imali na prvom plemenskom, jer da smo izbacili Maski bila bi skroz drugacija igra posle. Posle niti jednom nismo isli na plemenski do ujedinjenja, a tamo vise nije bilo prostora za igru.

Mislim da je i za samu sezonu sa ove distance steta sto je Maski tada ostala, jer se ispostavilo na kraju da veci tok sezone bio toliko predvidljiv da mislim da smo se Vanda i ja slozili posle mog ispadanja kako ce se igra odvijati. Tako nekako je i bilo na kraju. Da su recimo Slavomir, Ana i Nikola bili u vecini, mislim da bi bio dosta veci cirkus i dosta zanimljivije jer je ova ekipa prerano sklopila dogovore sa drugom stranom plus pokretac svega taj duo Roo-Jakov.

Sve u svemu, jos jednom se u VSu potvrdilo da oni koji naprave alijansu pre starta sezone ili u prva 2-3 dana kad vide da igraju zajedno (a nisu prethodno znali) imaju ogromnu prednost u odnosu na sve ostale.
 
Forum » Virtual Survivor 8 - Cambodia: All Stars vs Challengers 2 » Boulevard Of Broken Dreams » 13. emisija (Džejkobs)
Search: