13. emisija - Page 5 - Forum

[ Updated threads · New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
Archive - read only
Forum » Virtual Survivor 8 - Cambodia: All Stars vs Challengers 2 » Boulevard Of Broken Dreams » 13. emisija (Džejkobs)
13. emisija
RooDate: Tuesday, 27 November 2018, 16:41:45 | Message # 61
Colonel
Group: Publika
Messages: 166
Awards: 4
Reputation: 2
Status: Offline
Lilake , tko kaže da se ponosim  lol , pa i napisah maloprije da smo napravili neke greške i tako sami sebe zakopali,a mogli smo doći do kraja, napisah ti još i da se ne smatram vrhunskim igračem, nemam šta bit ponosan(osim šta sam iz svega izašao normalan i što imam neke odnose s nekim ljudima tongue ), igrao sam ok, ali mogao sam i puno bolje... bio sam jedino u svojoj temi napisao činjenicu da smo daleko dogurali, ako iz toga zaključuješ da sam ja nešto ponosan onda ok haha... zbog naših nekih grešaka nismo uspjeli dalje, i da radio je on greške, ne kažem ja, žao mi je ( a i njemu) što vas je povrijedio, on se bio previše unio u igru zbog saveza, svjestan je i sam toga, pa i govorio je nema šanse da pobjedi nakon svega šta je napravio, ali to je ta zasljepljenost zbog saveza( ja i Maski) je odlučio radit sve, a i našao se u situaciji gdje će vas morat izigrat ako nas 3 mislimo dogurat što dalje

Message edited by Roo - Tuesday, 27 November 2018, 16:42:24
 
RooDate: Tuesday, 27 November 2018, 16:44:01 | Message # 62
Colonel
Group: Publika
Messages: 166
Awards: 4
Reputation: 2
Status: Offline
Quote ChrisKeller ()
Je l' istina da su Maski i TheGuardian u vezi? Hvala.

Pa ovisi na koju vrstu veze misliš, u igri jesu u vezi  biggrin
 
KachaDate: Tuesday, 27 November 2018, 16:52:17 | Message # 63
Major general
Group: Publika
Messages: 292
Awards: 10
Reputation: 4
Status: Offline
Quote ChrisKeller ()
Je l' istina da su Maski i TheGuardian u vezi? 

Hvala.


hahaha ovakve plot twistove čekamo xD


"You miss 100% of the shots you don`t take.
- Wayne Gretzky"
- Michael Scott
 
DonnieBrascoDate: Tuesday, 27 November 2018, 16:58:38 | Message # 64
Gelipter
Group: Publika
Messages: 3677
Awards: 23
Reputation: 52
Status: Offline
Quote ChrisKeller ()
Je l' istina da su Maski i TheGuardian u vezi?
 
Maski je spremna na sve da bi pobedila u ovoj igri tako da ono...  lol
 
DžejkobsDate: Tuesday, 27 November 2018, 17:14:39 | Message # 65
Jednooki pirat
Group: Publika
Messages: 770
Awards: 6
Reputation: 9
Status: Offline
Izgleda da moram da napišem duži post da bi ljudi sve lepo razumeli. Apsolutno je samo moja greška to što sam tako igrao sezonu. Moje izigravanje žrtve NIJE bilo namerno. Takva sam osoba. Nekad dramatizujem stvari i preteram u većini slučajeva. Vremenom sam postao hladan naravno i to isključivo govorim sad o privatnom životu. U igri mi je bilo teško ali daleko od toga da sad hoću pred vama da ispadnem žrtva kako bi ste me više voleli. Evo rećiću vam iskreno da me nakon svega  baš briga da li će me ko voleti ili ne. Ako ko želi da upozna Jakova slobodno neka dodje i upoznaće ga. Ja sam transparentna i otvorena ličnost. U igri sam bio potpuno drugačiji zato što sams imao drugačije motive. Naravno da nisam odustao od pobede i naravno da sam želeo finale. Loša procena i verovanje pogrešnoj osobi (Andrei) me je koštala toga i to je sve ok. Nadigrala me je i svaka joj čast na sezoni i na potezima. Vi ne morate da znate svaki detalj da bi skapirali da smo mi super prijatelji ovako i to se svakako neće promeniti ni posle ovoga. Nije to problem da li sam ja s njom super ili ne. Problem je što to nisam razdvojio u igri. Zato više nikad neću igrati ovu igru i zato nikako nije dobra stvar igrati sa ljudima sa kojima imaš dobar lični odnos. U startu sam morao da biram izmedju Vlade i Mateja na primer i izabrao sam Mateja zato što sam znao šta mogu da očekujem od obojice. U startu sam izabrao da se ponašam i ljigavo i da sav hejt bacim na sebe i to je samo moja odluka. Niko mene nije terao da lažem. Sad mogu da bacam kamenje da pričam i pričam kako ja nisam takav uživo, boli vas dupe da mi prostite, za to kakav sam ja uživo. Kad je bilo bitno izradio sam vas. Loše sam procenio kome mogu da verujem, loše sam se postavio i sve je otišlo k vragu. 

Niko nije meni ovde drveni advokat pa da mora da brani moje poteze. Sam svoju jamu kopao sam sam u govna upao i NE nisam malodramatičan nego sam prokleto realan. Kopaš jamu sam ćeš u nju upasti. 

Takodje želim da vas pozdravim pošto se na ovaj forum verovatno više nikada neću vratiti zbog odredjenih stvari koje su rečene ovde. Ja nijednog od vas nisam uvredio na ličnoj osnovi i stojim iza toga da nikada to neću uraditi ali sad mogu da izvučem dosta postova gde ste prešli granice (ne svi već odredjeni ljudi) i mogu samo da kažem da mi to ne treba u životu. Gore sam lepo napisao, kome je uopšte stalo da se lepo upozna samnom mogao je i može van igre. Ali ja da trpim neke stvari koje apsolutno nemaju veze sa igrom, pa nisam dužan da ih trpim..

Pozdravljam vas sve i želim vam da uživate na forumu koji treba da bude mesto gde će ljudi moći da se spoje, upoznaju lepo, imaju druženje i gde imaju pravo da iznesu svoje mišljenje bez da se osećaju napadnutima.
 
lilakeDate: Tuesday, 27 November 2018, 17:39:05 | Message # 66
Babetina
Group: Publika
Messages: 334
Awards: 4
Reputation: 6
Status: Offline
Mislim da nema potrebe za tvojim odlaskom sa foruma jer sve što smo napisali je napisano iz trenutnog razočaranja i više se nitko ne ljuti, ali da je sezona ispala kisela za igrače, je. Nema tu ludih poteza i prevrata, a moglo je biti totalno ludo. Više se faktora pokopilo za takve rezultate i eto, čestitke na petom i četvrtom mjestu.
 
DonnieBrascoDate: Tuesday, 27 November 2018, 17:55:40 | Message # 67
Gelipter
Group: Publika
Messages: 3677
Awards: 23
Reputation: 52
Status: Offline
Moram da se izvinim Slavomiru, mislio sam da je on drama queen sezone, ali sam pogresio.  cry 

I opusteno Jakove, igraces ti ovo opet, siguran sam.
 
DžejkobsDate: Tuesday, 27 November 2018, 18:38:01 | Message # 68
Jednooki pirat
Group: Publika
Messages: 770
Awards: 6
Reputation: 9
Status: Offline
Nisam drama queen ali ok. Očito da ne umem lepo da objasnim na koga mislim sve u ovom postu. Nebitna priča skroz. Uživajte smile
 
DonnieBrascoDate: Tuesday, 27 November 2018, 18:45:25 | Message # 69
Gelipter
Group: Publika
Messages: 3677
Awards: 23
Reputation: 52
Status: Offline
Quote Džejkobs ()
Pozdravljam vas sve i želim vam da uživate na forumu

Zar nisi otisao biggrin
 
KoviljkaDate: Tuesday, 27 November 2018, 18:47:35 | Message # 70
Sergeant
Group: Publika
Messages: 33
Awards: 2
Reputation: 2
Status: Offline
VRATI SE ANUBISE, SVE TI JE OPROŠTENO!
 
lilakeDate: Tuesday, 27 November 2018, 18:49:53 | Message # 71
Babetina
Group: Publika
Messages: 334
Awards: 4
Reputation: 6
Status: Offline
Quote "DonnieBrasco" ()
Meni je samo zao Jakova ovde jer verujem da mu je bas krivo sto nismo otisli na 5-5, ali dobro, ne igramo u pare


Evo Miko, čitam tvoju temu ah

Ne bi sad svi trebali kolektivno drvit po Jakovu, jbg ljudi, tako je kako je, a sljedeći puta uključit mozak, isključit dušu.
 
DonnieBrascoDate: Tuesday, 27 November 2018, 19:21:38 | Message # 72
Gelipter
Group: Publika
Messages: 3677
Awards: 23
Reputation: 52
Status: Offline
To je vazilo dok sam mislio da je igrao sa nama  lol 

Ma njemu svaka cast na dilu, to sam ustanovili, nikad ne bih pomislio da igra sa Roo, vrhunski dil biggrin Samo ne moze neko prodavati maglu da mu je zao, a obecava 9 ljudi da je sa njima. Ejj jbt  laugh
 
EthanMorascaDate: Tuesday, 27 November 2018, 19:39:21 | Message # 73
Vašljivi glodar
Group: Game host
Messages: 4270
Awards: 44
Reputation: 241
Status: Offline
Quote Džejkobs ()
Ja ne znam sad napamet kakva su pravila pa šta bi se desilo da je do kraja ostalo nerešeno a maski je već bacila hii. U tom slučaju svi smo zaštićeni?
U Final 4 se igra igra za opstanak između tieovanih igrača, nema kamenja. biggrin

Quote Džejkobs ()
Ema nikada nije htela da saradjuje u smislu da se preterano bavi dogovaranjem.
Prelepo. heart


yeah, you may be good looking
but you're not a piece of art
 
EthanMorascaDate: Tuesday, 27 November 2018, 19:40:47 | Message # 74
Vašljivi glodar
Group: Game host
Messages: 4270
Awards: 44
Reputation: 241
Status: Offline
Quote ChrisKeller ()
Je l' istina da su Maski i TheGuardian u vezi?
I ja sam čuo ovo. surprised


yeah, you may be good looking
but you're not a piece of art
 
LaraCroftDate: Tuesday, 27 November 2018, 19:47:56 | Message # 75
Imperija
Group: Publika
Messages: 4135
Awards: 30
Reputation: 145
Status: Offline
Dzejkobs, nema potrebe da napustas ovaj forum. Izbori se za svoj stav i to je to.
Uvek kad traje neki VS, bude teskih reci. Pa ja sam prva imala velikih nesuglasica sa Ethanom, Srdjanom i Tiksi tokom VS Kiska (da ne idemo u dalju VS proslost), a i Polly sam ishitreno nazvala marionetom, pa su mi svi oni ne tako mnogo posle toga bili najveci saveznici u VS China. Raspitaj se sta je Ethan uradio u tom VS u jednom trenutku.


I pričali su svašta o njoj. Da je loša. Da je zlo. Đavo sa licem anđela. Bahata i arogantna.
I jeste, bila je loša. Bila je najgora onda, kada su drugi bili loši prema njoj!
 
Forum » Virtual Survivor 8 - Cambodia: All Stars vs Challengers 2 » Boulevard Of Broken Dreams » 13. emisija (Džejkobs)
Search: