Emisija 4 - TheGuardian,anchy,djo i Pejko - Page 6 - Forum

[ Updated threads · New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
Forum » Generalna diskusija » Đavolja večera » Đavolja večera 1 » Emisija 4 - TheGuardian,anchy,djo i Pejko
Emisija 4 - TheGuardian,anchy,djo i Pejko
anchyDate: Thursday, 30 August 2018, 22:13:15 | Message # 76
Bočica
Group: Publika
Messages: 1050
Awards: 5
Reputation: 18
Status: Offline
Pokidali smo, ljudi! biggrin Svaka čast!  wine

Kad se bojiš - ne postojiš!
 
djoDate: Thursday, 30 August 2018, 22:14:06 | Message # 77
Generalissimo
Group: Publika
Messages: 1649
Awards: 18
Reputation: 101
Status: Offline
Bravo ekipa kiss

>>>may the odds be ever in your favor>>>
 
PejkoDate: Thursday, 30 August 2018, 22:14:31 | Message # 78
Major general
Group: Publika
Messages: 441
Awards: 1
Reputation: 13
Status: Offline
Udri.

Bravo nasi.
 
TheGuardianDate: Thursday, 30 August 2018, 22:15:21 | Message # 79
Trojin šegrt
Group: Moderators
Messages: 1425
Awards: 4
Reputation: 17
Status: Offline
Hip, hip hurraaaaaaaaaaaaaay
 
JasonDate: Thursday, 30 August 2018, 22:17:37 | Message # 80
Generalissimo
Group: Publika
Messages: 1977
Awards: 5
Reputation: 14
Status: Offline
Glasate do subote u 20h  biggrin
 
JasonDate: Thursday, 30 August 2018, 22:18:52 | Message # 81
Generalissimo
Group: Publika
Messages: 1977
Awards: 5
Reputation: 14
Status: Offline
Do sada nije trebalo ali ako zatreba da znate ako npr. prvi i drugi imaju isti broj poena i isti broj poena od publike odlucuje ko je imao vise od takmicara. Ako je i tu izjednaceno odlucuje ko je imao vise pogodjenih odgovora.
 
anchyDate: Thursday, 30 August 2018, 22:32:59 | Message # 82
Bočica
Group: Publika
Messages: 1050
Awards: 5
Reputation: 18
Status: Offline
Quote stingemmm ()
Ana bolje da se drži matematičkih analiza, grudi i britke umove ipak ne vidi najbollje iako oba i sama poseduje.
Jbg, znam da je teško kad ne ispunjavaš oba kriterijuma, pa nisi Pejkov prvi izbor. A možda ipak i jesi  wink


Kad se bojiš - ne postojiš!
 
tiksiDate: Friday, 31 August 2018, 01:50:05 | Message # 83
Krtica
Group: Publika
Messages: 3086
Awards: 16
Reputation: 138
Status: Offline
Nisam bas uspela da ispratim celu veceru, ali videh onaj deo za mene, izgleda je posle bilo jos..

Mamita Lara pomagaj!!

Mislim da je bespotrebno, a i nisko ovo komentarisanje izgleda drugih u negativnom kontekstu, nisam ni ja to radila (ma koliko se trudila po nekima da budem zanimljiva). Za britkost uma tek da ne komentarisem. Nisam od Anchy to ocekivala, mislila sam da je razumnija i da njome manje vladaju niski porivi i da nece sebi dopustati ovakve izlive.

Sto se tice bestidnosti, tako je, nemam problem da komentarisem bilo sta (sem ako nije pogrdno za neku realnu osobu), ne radim jedno, a pisem drugo, volim ljudsko telo i sve sto je vezano za njega i u tom pogledu sam otvorena. Sto ne znaci da i ovako u realnosti radim neke bestidne stvari.

Zao mi je btw sto ste osvojili ovoliko poena, mislim da je Keller zasluzio lagan prolaz, pokazao je mnogo vise.


Ne čitaj s usana. Usne izgovore stotinu laži. Čitaj iz očiju. Oči ispričaju stotinu istina.

Message edited by tiksi - Friday, 31 August 2018, 01:59:32
 
Tic-TacDate: Friday, 31 August 2018, 01:54:09 | Message # 84
Prvo Mesto
Group: Publika
Messages: 1020
Awards: 10
Reputation: 81
Status: Offline
Impresivan rezultat. Čestitam vam na tome. Siguran sam da je čitav forumski kolektiv ponosan na vas. Znam da ja jesam.

Nadam se da mi nećete zameriti što sam navijao da ispušite i osvojite manje poena od prethodne grupe. Prosto mi je drugoplasirani iz prethodne emisije ogroman favorit. Ovde imam mini favorita i ako je pravde ta osoba će morati da se probije do finala.


Da ih srce vodi, oni ne daju!
 
ChrisKellerDate: Friday, 31 August 2018, 05:24:49 | Message # 85
Podguzna muva
Group: Publika
Messages: 695
Awards: 2
Reputation: 21
Status: Offline
Quote tiksi ()
Zao mi je btw sto ste osvojili ovoliko poena, mislim da je Keller zasluzio lagan prolaz, pokazao je mnogo vise.
 
Quote Tic-Tac ()
Nadam se da mi nećete zameriti što sam navijao da ispušite i osvojite manje poena od prethodne grupe. Prosto mi je drugoplasirani iz prethodne emisije ogroman favorit. Ovde imam mini favorita i ako je pravde ta osoba će morati da se probije do finala
lepote moje<333
podrzite me u barazu!!!

hijena od teodore<3
zadruga<3

cestitam na najvecim poenima, ali nije realno koliko ste srece imali (ako je to sreca bila), stv bas nerealno ono na pocetku xd

tiksi onih tvojih 6p nam dodje glave cry
a stv sam zasluzio finale iskrenooo<333


Can't stop, so shut your mouth
 
MaskiDate: Friday, 31 August 2018, 06:00:40 | Message # 86
The Idol Queen
Group: Publika
Messages: 831
Awards: 9
Reputation: 32
Status: Offline
Quote Jason ()
GLUPOST
djo –neka bude Maski
znaci od svih stvari o.o
zahtevam objasnjenje biggrin


You know what they say: People in glass houses sink sh... sh... sh... ships.
 
LaraCroftDate: Friday, 31 August 2018, 07:14:03 | Message # 87
Imperija
Group: Publika
Messages: 4135
Awards: 30
Reputation: 145
Status: Offline
Quote tiksi ()
Nisam bas uspela da ispratim celu veceru, ali videh onaj deo za mene, izgleda je posle bilo jos..
Mamita Lara pomagaj!!

Ti si ih dovukla ovde na forum, a ne ja, sad se macuj (da ne upotrebim neki socniji izraz) sa njima tongue

BTW, nisu mi bas najjasnije ove Jasonove tabele, pa da pojednostavim:

Jel u barazu svi krecemo od NULA POENA i kako ce to uopste da izgleda sa 11-12 takmicara ?


I pričali su svašta o njoj. Da je loša. Da je zlo. Đavo sa licem anđela. Bahata i arogantna.
I jeste, bila je loša. Bila je najgora onda, kada su drugi bili loši prema njoj!


Message edited by LaraCroft - Friday, 31 August 2018, 07:15:47
 
JasonDate: Friday, 31 August 2018, 07:27:40 | Message # 88
Generalissimo
Group: Publika
Messages: 1977
Awards: 5
Reputation: 14
Status: Offline
U barazu svi imaju nula poena na pocetku. Glasate vi i pretvara se u poene 1-11 i glasaju svi ostali i njihovi se isto pretvaraju u 1-11 sto znaci da je maksimalan broj poena 22. I dalje se gleda ko je dobio vise od publike ako bude izjednaceno.

I vecere nisu tipa kvalifikacionih nego je drugacije.

Inace oni koji su u barazu neka mi se jave da li ce ucestvovati ili ne u njemu .
 
anchyDate: Friday, 31 August 2018, 07:43:02 | Message # 89
Bočica
Group: Publika
Messages: 1050
Awards: 5
Reputation: 18
Status: Offline
Tiksi, ni u jednom trenutku te nisam pomenula u negativnom kontekstu i jako je ružno od tebe što pokušavaš da mi staviš reči u usta za bilo šta takvo. Slobodno navedi ovde šta sam to rekla, čini mi se da si pogrešno shvatila neke stvari.

Kad se bojiš - ne postojiš!
 
JasonDate: Friday, 31 August 2018, 07:44:06 | Message # 90
Generalissimo
Group: Publika
Messages: 1977
Awards: 5
Reputation: 14
Status: Offline
Da li je ovo prva realna svadja u sve cetiri sezone  biggrin  Devojke smirite se  biggrin
 
Forum » Generalna diskusija » Đavolja večera » Đavolja večera 1 » Emisija 4 - TheGuardian,anchy,djo i Pejko
Search: