Emisija 4 - TheGuardian,anchy,djo i Pejko - Page 7 - Forum

[ Updated threads · New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
Forum » Generalna diskusija » Đavolja večera » Đavolja večera 1 » Emisija 4 - TheGuardian,anchy,djo i Pejko
Emisija 4 - TheGuardian,anchy,djo i Pejko
tiksiDate: Friday, 31 August 2018, 08:35:39 | Message # 91
Krtica
Group: Publika
Messages: 3086
Awards: 16
Reputation: 138
Status: Offline
Quote ChrisKeller ()
tiksi onih tvojih 6p nam dodje glave

Keller pa to skoro svi na ovom forumu znaju da se ne bih ljubila sa Ethanom ocigledno osim vas troje, tako da ne bih rekla da je neka moja greska.  Cak i da sam znala da to odgovarate ne bih mogla Ethana da stavim. Ovo drugo 7-8 je minorno po meni, obe ocene su skoro iste (nije da su lose, nije da su dobre, ja sam streber :p). I ona vasa -2 za dal bih ja bila muskarac, su me slicno jako iznenadila. Vise mislim da je ova grupa imala laganija pitanja (mislim BDSM i slicno) i manje onih koji su hteli da prave sprdnju (tipa Lara sa 10) i odradili su ovo kao igru klasicnu, jedini cilj poeni. Za ovo poslednje se stvarno slazem, da ce to finale puno da izgubi bez tebe, ukoliko ne budes prosao u barazu.

Anchy napisala si jasno kod Pejkovog pitanja (sa kim bi spavao ili tako nesto) da Lavica jedina ima "britak um" (nije mi bas najjasnije da li to znaci da smo Lara i ja glupe ili lude, skoro svejedno).Ja se ne secam da sam ikad bilo sta lose o tebi pisala u bilo kom pogeldu i privatno bilo kome, ako jesam evo neka me neko demantuje. Drugo ovo za grudi, da su provereno velike ili kakve su, ne secam se da sam komentarisala fizicke atribute i izgled drugih forumasica, njihove pozadine, noge ili ne znam ni ja sta i to od mene i ne ocekujte, sem ako bude eksplicitno pitanje (mada ne verujem da ce Jason da se sroza i da me pita koja forumasica ima npr najmanju pozadinu, a pri tom to i ne znam jer mnoge nisam live videla, a i ko zna sta su tada obukle). Trece nije sve u velicini nesto je i u lepoti i obliku wink

Sve u svemu, mnogo ne volim kad jedna zenska osoba uvijeno podvlaci drugoj ovakve stvari,vodjena ko zna kojim motivima ili stanjima.

Sto se tice bestidnosti, ok, nisam ja kao neki da se ljute u toj meri da zbog neceg sto im se ne svidja, a napisano je o njima proglasavaju da je cela vecera bezveze ili ne znam sta,s tim da deo sve da bi privukla paznju, hmm. Opet taj deo stvarno manje-vise.


Ne čitaj s usana. Usne izgovore stotinu laži. Čitaj iz očiju. Oči ispričaju stotinu istina.

Message edited by tiksi - Friday, 31 August 2018, 08:54:17
 
Lavica88Date: Friday, 31 August 2018, 08:54:55 | Message # 92
Vučica
Group: Publika
Messages: 2584
Awards: 7
Reputation: 128
Status: Offline
Nije napisala da ja jedina imam britak um, nego da jedino moja malenkost posjeduje kombinaciju britkog uma i velikih grudi.

Tiksi, ne znam sto se ljutis, komentarisala je moj fizicki izgled, a ne tvoj? Uostalom, tebe je Pejko izabrao, bolje da mu zahvalis na komplimentu ili slicno, umjesto da ispravljas nepostojece krive Drine. biggrin


~ Radi kako misliš, živi kao lavica! ~
 
tiksiDate: Friday, 31 August 2018, 09:00:01 | Message # 93
Krtica
Group: Publika
Messages: 3086
Awards: 16
Reputation: 138
Status: Offline
Epa sad koji je kontekst moze da se izvlaci ovako ili onako, naknadno.

Quote Lavica88 ()
Tiksi, ne znam sto se ljutis

Ne ljutim se, apsolutno. Samo mi se ne svidja da ovo bilo gde ode na tu stranu, da krenemo da podvlacimo da je neko ruzan, debeo, ovakav ili onakav, jos mi zene, ruzno je to. Da sam narcis, prepotentna, ovakva ili onakva pisite do mile volje.

I naravno, hvala Pejku na odgovoru. Mozda sam i zato bestidna, jer me neki ovako navode.


Ne čitaj s usana. Usne izgovore stotinu laži. Čitaj iz očiju. Oči ispričaju stotinu istina.

Message edited by tiksi - Friday, 31 August 2018, 09:02:42
 
JasonDate: Friday, 31 August 2018, 09:27:29 | Message # 94
Generalissimo
Group: Publika
Messages: 1977
Awards: 5
Reputation: 14
Status: Offline
Ja moram da se oglasim jer ja pratim i ono sto pisete u grupnom chatu pojedinacnih vecera na FB. Ovo je bila neka njihova interna sala i nije imala veze sa tiksi.  biggrin
 
Lavica88Date: Friday, 31 August 2018, 09:42:35 | Message # 95
Vučica
Group: Publika
Messages: 2584
Awards: 7
Reputation: 128
Status: Offline
Quote tiksi ()
Ne ljutim se, apsolutno. Samo mi se ne svidja da ovo bilo gde ode na tu stranu, da krenemo da podvlacimo da je neko ruzan, debeo, ovakav ili onakav, jos mi zene, ruzno je to. Da sam narcis, prepotentna, ovakva ili onakva pisite do mile volje.


Naravno da nece otici u stranu, nema potrebe od muve praviti slona bas u svakoj situaciji.


~ Radi kako misliš, živi kao lavica! ~
 
anchyDate: Friday, 31 August 2018, 09:50:11 | Message # 96
Bočica
Group: Publika
Messages: 1050
Awards: 5
Reputation: 18
Status: Offline
Quote tiksi ()
Anchy napisala si jasno kod Pejkovog pitanja (sa kim bi spavao ili tako nesto) da Lavica jedina ima "britak um"


Ne mogu sve da citiram, samo ću na ovo reći vo imja oca wacko
Lepo rekoh, navedi gde sam tako nešto rekla, pa možemo da pričamo. Ne pada mi na pamet da se raspravljam oko nepostojećeg problema biggrin


Kad se bojiš - ne postojiš!
 
tiksiDate: Friday, 31 August 2018, 14:33:09 | Message # 97
Krtica
Group: Publika
Messages: 3086
Awards: 16
Reputation: 138
Status: Offline
Quote anchy ()
Nepostojećeg problema

Pa onda super. I ja sam malo zustro tekst ispisala, slabo se nocas spavalo, neka svirka.

Mada se sad sama oko toga svega smejem (ukljucujuci i svoje reakcije), saznala sam da treba da idem da slusam Jami sledece nedelje, pa se pitam dal cu proci zbog grudi, ali se nadam da ce da me izvadi "upitni um". Mozda ipak da pozovem LC, ako spada u tu kategoriju "velikih", a taman i da se ustanovi koli sam bestidna i spremna na greh xD


Ne čitaj s usana. Usne izgovore stotinu laži. Čitaj iz očiju. Oči ispričaju stotinu istina.
 
djoDate: Friday, 31 August 2018, 14:37:50 | Message # 98
Generalissimo
Group: Publika
Messages: 1649
Awards: 18
Reputation: 101
Status: Offline
Maskiii izvini smile totalno random, nema objasnjenja angel1

>>>may the odds be ever in your favor>>>
 
ElioDate: Friday, 31 August 2018, 14:53:36 | Message # 99
Božen
Group: Publika
Messages: 701
Awards: 4
Reputation: 19
Status: Offline
Keler, Kelerinjo, Keleraba stv mora do finalaaa. Ko će da vam diže rejting ljudiii??? cry

Nema tu zavlačenja, idemo konkretno...

Message edited by Elio - Friday, 31 August 2018, 14:54:30
 
ChrisKellerDate: Friday, 31 August 2018, 16:12:17 | Message # 100
Podguzna muva
Group: Publika
Messages: 695
Awards: 2
Reputation: 21
Status: Offline
Quote tiksi ()
Za ovo poslednje se stvarno slazem, da ce to finale puno da izgubi bez tebe, ukoliko ne budes prosao u barazu.
Quote Elio ()
Keler, Kelerinjo, Keleraba stv mora do finalaaa. Ko će da vam diže rejting ljudiii???

<3333333333

ali stv sam prava osoba za show, a vi koji mi niste dali 4p ne znam kako mozete sa sobom da spavate nocu, iskreno smile

*tiksi vec si u nekim aktivnim svadjama, pa da se ne ubacujem i ja, ali nisi u pravu xd


Can't stop, so shut your mouth
 
stingemmmDate: Friday, 31 August 2018, 18:14:41 | Message # 101
Trainwreck diktator
Group: Publika
Messages: 674
Awards: 4
Reputation: 19
Status: Offline
“Neću da se ubacujem, ali ću se ipak ubaciti kako bih se iščepio glasačima u baražu”
Pfui.
I još jedno pfui ovako u globalu.


Go fuck your prototype
I'm an upgrade of your stereotype.
 
ChrisKellerDate: Friday, 31 August 2018, 18:33:54 | Message # 102
Podguzna muva
Group: Publika
Messages: 695
Awards: 2
Reputation: 21
Status: Offline
Quote stingemmm ()
“Neću da se ubacujem, ali ću se ipak ubaciti kako bih se iščepio glasačima u baražu”Pfui.
I još jedno pfui ovako u globalu.

odakle ideja da necu da se ubacujem? itekako hocu xd

ne cepim se nikome kao sto je opste poznato, vec istinom krcim put<333

fuj je i branjenje nekih osoba iako znaju same da se brane bez nekih razloga, cisto da bi se nakupili glasaci za djavolju veceru 2, iskreno :)))

ako je ovo kao sa tiksi rekao sam joj privatno pa smo tamo raspravili a sad i ovde da je napadam nema potrebe kad vec ima aktivne svadje xd a svakako necu ostati duzan pa da bas nista ne odg, ovako mi je skroz ok, pozzz

svakako znam da imam armiju glasaca u barazu vec<333

u sustini poenta mog odg je da se zaustavi ta nasa diskusija, nista drugo, a drveni advokati nikome nisu potrebni xd


Can't stop, so shut your mouth
 
stingemmmDate: Friday, 31 August 2018, 18:54:42 | Message # 103
Trainwreck diktator
Group: Publika
Messages: 674
Awards: 4
Reputation: 19
Status: Offline
Sori Keleru, loše sam protumačio da upadaš u svađu oko grudi i mozgova, nisam ni čitao side plotove između tiksi i tebe, moja greška. Ostaje samo globalno pfui

Go fuck your prototype
I'm an upgrade of your stereotype.
 
troyaDate: Friday, 31 August 2018, 18:55:29 | Message # 104
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
Blago onom ko ukapira ko se ovde sa kim svadja xD
 
ChrisKellerDate: Friday, 31 August 2018, 18:59:07 | Message # 105
Podguzna muva
Group: Publika
Messages: 695
Awards: 2
Reputation: 21
Status: Offline
Quote stingemmm ()
Sori Keleru, loše sam protumačio da upadaš u svađu oko grudi i mozgova, nisam ni čitao side plotove između tiksi i tebe, moja greška. Ostaje samo globalno pfui

izvinjenje prihvaceno smile

Quote troya ()
Blago onom ko ukapira ko se ovde sa kim svadja xD

pa ja vs tiksi i anchy vs tiksi valdaaa xdxd ali aktuelno samo anchy vs tiksi atm zato su se zbunili mnogi xd

a nisam komentarisao tiksi vs anchy javno jer mi je podeljeno misljenje tj. shvatam obe strane xddd


Can't stop, so shut your mouth
 
Forum » Generalna diskusija » Đavolja večera » Đavolja večera 1 » Emisija 4 - TheGuardian,anchy,djo i Pejko
Search: