Finale - Page 15 - Forum

[ Updated threads · New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
Forum » Generalna diskusija » Đavolja večera » Đavolja večera 1 » Finale
Finale
JasonDate: Friday, 21 September 2018, 19:26:00 | Message # 211
Generalissimo
Group: Publika
Messages: 1977
Awards: 5
Reputation: 14
Status: Offline
 
YoungWolfDate: Friday, 21 September 2018, 19:26:05 | Message # 212
Revijalni član
Group: Publika
Messages: 1722
Awards: 6
Reputation: 29
Status: Offline
Cestitke Maski... Zasluzeno... Drago mi je sto sam najboljoj dao najvise poena...
 
JasonDate: Friday, 21 September 2018, 19:28:08 | Message # 213
Generalissimo
Group: Publika
Messages: 1977
Awards: 5
Reputation: 14
Status: Offline
 
tiksiDate: Friday, 21 September 2018, 19:29:12 | Message # 214
Krtica
Group: Publika
Messages: 3086
Awards: 16
Reputation: 138
Status: Offline
Bravo Maski <3 <3 <3

Ne čitaj s usana. Usne izgovore stotinu laži. Čitaj iz očiju. Oči ispričaju stotinu istina.
 
JasonDate: Friday, 21 September 2018, 19:31:08 | Message # 215
Generalissimo
Group: Publika
Messages: 1977
Awards: 5
Reputation: 14
Status: Offline
Cestitke Maski  hooray  king 

Sutra ce glasovi po vecerama biti stavljeni kao i objasnjenja ko ih je slao sa glasovima  showoff
 
anchyDate: Friday, 21 September 2018, 19:31:33 | Message # 216
Bočica
Group: Publika
Messages: 1050
Awards: 5
Reputation: 18
Status: Offline
Čestitam, Maski! biggrin

Kad se bojiš - ne postojiš!
 
troyaDate: Friday, 21 September 2018, 19:43:10 | Message # 217
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
Cestitam Tiksi, people champion  clap ua Maski, sta urade crnom guardianu :O
 
EthanMorascaDate: Friday, 21 September 2018, 19:43:55 | Message # 218
Vašljivi glodar
Group: Game host
Messages: 4270
Awards: 44
Reputation: 241
Status: Offline
Čestitam, Maski! biggrin

yeah, you may be good looking
but you're not a piece of art
 
ChrisKellerDate: Friday, 21 September 2018, 19:59:08 | Message # 219
Podguzna muva
Group: Publika
Messages: 695
Awards: 2
Reputation: 21
Status: Offline
Znalo se, kao sto sam i pricao

Samo sto je YW ispalila publika 

Cestitke Maski

ja jesam glasao takticki, a isto tako si i ti tiksi, tako da ono, lagano biggrin

apsolutno fer glasanje vidim iskljucivo kod Maski, tj. samo DJV related glasanje

drago mi je da cu moci da ucestvujem i u DJV2 hehe

tiksi ne fejkuj da si ocekivala poslednje, nema potrebe, mislio sam da ce top 4 biti maski tiksi anchy dux, malo sam omanuo hehe, sebi sam procenio 5. ili 6. tu negde sa YW


Can't stop, so shut your mouth
 
troyaDate: Friday, 21 September 2018, 20:01:50 | Message # 220
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
Quote ChrisKeller ()
tiksi ne fejkuj da si ocekivala poslednje, nema potrebe, mislio sam da ce top 4 biti maski tiksi anchy dux, malo sam omanuo hehe, sebi sam procenio 5. ili 6. tu negde sa YW

zasto? kad sam ti uputio javnu podrsku i pozvao macice da te ispostuju
 
YoungWolfDate: Friday, 21 September 2018, 20:08:30 | Message # 221
Revijalni član
Group: Publika
Messages: 1722
Awards: 6
Reputation: 29
Status: Offline
Quote ChrisKeller ()
sebi sam procenio 5. ili 6. tu negde sa YW

booze 

Malo mi je smesno da komentarisem glasove, ali ajde... Tiksi, mila si mi i sve, malo vise foliranja i ostalog za moj ukus, ali svakako, izigravanje uboge velikomucenice je svakako dobar potez. Pretpostavljam da nije prvi put. Duxu od mene 1 za onu laz. Za Maski 6 poena, jer iskreno verujem u ono sto je ona rekla. 

Keller, ne znam odakle vam svima to, ali ja iskreno ne verujem da je mene iko smatrao favoritom... Ili ako jeste, onda sam ja bio blagosloveno neinformisan. Mada imajuci u vidu glasove, izgleda da sam ja bio u fazonu "moi?".

Ako sam nekoga uvredio, izvinjavam se. Sada kada se glasanje zavrsilo, mogu to da kazem a da ljudi ne misle o taktici... Leu svaka cast, bilo je interesantno...
 
tiksiDate: Friday, 21 September 2018, 20:24:45 | Message # 222
Krtica
Group: Publika
Messages: 3086
Awards: 16
Reputation: 138
Status: Offline
@ Chris, da ocekivala sam samo dno.

6 razmene po parovima + ko ocekuje od koga kakve bodove+ namerno srozavanje kod nekih Maski i mene u bodovima + Wolf koji glasa po tome sa kim najvise komunicira i koga poznaje RL.

Ocekivala sam btw gori plasman i kod publike, ne jer sam mucenica, nego jer imam takvo misljenje o svemu ovome i veruj mi ovo je potpuno NEOCEKIVANO i za krticu. 

Glasovima nisam taktizirala, mislila sam da ce Dux biti u vrhu jer je bio najbolji. Maski i Anchy takodje u vrhu i njima sam dala najvise. Da sam htela Milan iz stopa 6, a mogla bih to i da argumentujem.

Quote YoungWolf ()
izigravanje uboge velikomucenice je svakako dobar potez

Pa videli smo svi da to pokusavas iz pozdravnog govora, a i iz svega ostalo, ali zavisi kako kome prodje ta prica, znas ;).


Ne čitaj s usana. Usne izgovore stotinu laži. Čitaj iz očiju. Oči ispričaju stotinu istina.
 
ChrisKellerDate: Friday, 21 September 2018, 20:26:00 | Message # 223
Podguzna muva
Group: Publika
Messages: 695
Awards: 2
Reputation: 21
Status: Offline
Quote YoungWolf ()
Tiksi, mila si mi i sve, malo vise foliranja i ostalog za moj ukus, ali svakako, izigravanje uboge velikomucenice je svakako dobar potez. Pretpostavljam da nije prvi put.
bravo yw!

Quote YoungWolf ()
Keller, ne znam odakle vam svima to, ali ja iskreno ne verujem da je mene iko smatrao favoritom... Ili ako jeste, onda sam ja bio blagosloveno neinformisan. Mada imajuci u vidu glasove, izgleda da sam ja bio u fazonu "moi?".
favoritom za 5. mesto od 7 osoba sam te smatrao, ne favoritom za 1. mesto xd


Can't stop, so shut your mouth
 
YoungWolfDate: Friday, 21 September 2018, 20:41:47 | Message # 224
Revijalni član
Group: Publika
Messages: 1722
Awards: 6
Reputation: 29
Status: Offline
Quote tiksi ()
Pa videli smo svi da to pokusavas iz pozdravnog govora, a i iz svega ostalo, ali zavisi kako kome prodje ta prica, znas ;).

Za neupucene, pozdravni govor je iz filma "Vreme ubijanja" sa Metjuuom Mekonahijem. Semjuelom L. Dzeksonom i Sandrom Bulok... Iako film jeste pretezak i jedan od onih koji mi uvek izazovu suze, ideja je bila da nasmejem, ali viidm da je mozda tema promasena...

Quote ChrisKeller ()
favoritom za 5. mesto od 7 osoba sam te smatrao, ne favoritom za 1. mesto xd

love 

Quote tiksi ()
Wolf koji glasa po tome sa kim najvise komunicira i koga poznaje RL.

Zalis li se na broj poena koji si dobila od mene? Od mene si dobila poena koliko i od ostalih, niti sam se ja za tebe izdvojio vise ili manje od ostalih.

Interesantno je da smo ja si ti dala samo 2 poena manje osobama kojima sam ja dao 5 i 6. ali ti si iskrena, a ja dajem po babu i stricevima... Naravno da Duxu necu dati 6 poena kada je covek ladno slagao o meni.

Quote tiksi ()
Glasovima nisam taktizirala

LOL...

Elem, glasali smo kako smo hteli. Sto jednom rekoh, svaki razlog za glasanje je validan, ali prica o tome je generalno suvisla.
 
tiksiDate: Friday, 21 September 2018, 20:46:56 | Message # 225
Krtica
Group: Publika
Messages: 3086
Awards: 16
Reputation: 138
Status: Offline
Quote YoungWolf ()
Zalis li se na broj poena koji si dobila od mene?

ma ko se zali na bilo sta, kazem ja sve je iznad ocekivanja.

Quote YoungWolf ()
. ali ti si iskrena, a ja dajem po babu i stricevima

ja medju ovim ljudima najvise komuniciram sa Krisom i Milanom, pa su oni najgore prosli btw, usputno.

Quote YoungWolf ()
LOL...

Sta LOL, od 3 sa najvise kod mene, 2 u top 2, pride kazem vec nisu mi u vrhu komunikacije.

Ako trazis prepirku u odsustvu Tic taca, bar nemoj da nastavljas da citiras Kellera sa chata i da nastavljas da budes nedosledan. Ovamo uzasno je to sto Sac radi, ovamo tiksi izigrava mucenicu u odnosu na to. Apstrakcija max lvl.


Ne čitaj s usana. Usne izgovore stotinu laži. Čitaj iz očiju. Oči ispričaju stotinu istina.
 
Forum » Generalna diskusija » Đavolja večera » Đavolja večera 1 » Finale
Search: