Polufinale - Page 8 - Forum

[ Updated threads · New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
Forum » Generalna diskusija » Kviz » Polufinale (BIBA VS MARKO)
Polufinale
DonnieBrascoDate: Sunday, 29 August 2010, 15:25:13 | Message # 106
Gelipter
Group: Publika
Messages: 3677
Awards: 23
Reputation: 52
Status: Offline
A meni zavisi ??? Hahahahha , ako sam mogao 29 godina bez njega ...
Daj molim te...

Lazo izbrisao sam mu temu nakon 2 upozorenja da cu izbrisati ako ne pregleda moj predlog ali njemu to nije bilo ni na pamet ...

 
troyaDate: Sunday, 29 August 2010, 15:31:05 | Message # 107
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
da se vratimo na zlobu biggrin tema je bila otvorena 3 dana ti si bas poceo da raspravljas krive drine kad je poceo duel... znaci poenta je jasna, nisi hteo da zavrse borbu smile
 
NeoDate: Sunday, 29 August 2010, 15:37:07 | Message # 108
Generalissimo
Group: Publika
Messages: 2773
Awards: 19
Reputation: 97
Status: Offline
hahaha a ko si ti da upozoravas ??? ko si ti da ucenjujes ???dajes neku slobodu ljudima na tvom sajtu ..pa ne bih nesto rekao !..zaista mislis da se svet vrti oko tebe ? ...ja sam odma rekao da cu ga zavrsiti , i ti tu ne mozes apsolutno nista ! ..ovde si upao pokusao da sprecis ..al to ne mozes uraditi to sam ti i tamo i ovde rekao ...Pogledaj sad koliko ljudi ti govori jedno a ti drugo , sam sebe zakopavas sve dublje ..i jos tamo posvetis meni toliku paznju kao da sam ja krivac za nesto, ugasio si mi kviz oterao me ..ja otisao, i sad ovde pokusavas da nesto kazes ...? .hahah ovo je sve zabava i igra a ti to nedozvoljavas da bude ...
 
DonnieBrascoDate: Sunday, 29 August 2010, 15:45:27 | Message # 109
Gelipter
Group: Publika
Messages: 3677
Awards: 23
Reputation: 52
Status: Offline
Jao NEO suzdrzavao sam se i sad vise necu , toliko si glup da je to strasno , dok je trajala 4 sezona svi su mi na chatu govorili kako se uvijek bunis i u tim fazonima , kako uvijek protestujes a sada ti isti ljudi staju na tvoju stranu ? JA TE OTERAO?? Hahahhaha , pa ako ti je iko pomogao da napravis kviz vise od mene onda ... Ako nije tacno slobodno demantiraj , nek zakopavam , jel to tvoja briga ??? Zavrsi ga, zaboli me kurac sto ces ga zavrsiti , zavrsavas ga 10 dana , zavrsi vec jednom, ja sam upao sa jednim ciljom da ti kazem nesto i kada sam zavrsio ti nisi nastavio kviz ? Zasto , ne znam , rekao sam uredu odoh...
Jesi krivac , u obe sezone si ti uvijek trazio izmisljene greske , jedini se bunio ...
Zabava i igra naravno , ali ti i u zabavi i igri varas i namjestas drugima pobjede
I da naravno da sam niko , ja nikada ne ucjenjujem i upozoravam , JA SAM TI LIJEPO REKAO I JEBENO DO KADA CES TO SHVACATI ?

UTUVI SEBI U TU GLUPU GLAVICU , DA OVO NIJE MOJ SAJT NEGO JE OVO SAJT

http://www.survivorvirtual.ucoz.org/

SVIH REGISTROVANIH NA NJEMU , JEL TOLIKO TESKO DA TO SHVATIS , ZATVORIO SAM TI TEMU STO PONAVLJAM 999 PUTA ALI SI PREGLUP DA I TO SHVATIS , JER NISI HTIO DA POGLEDAS KOLIKO MLECNI PUT IMA RAZLICITIH ODGOVORA

I JEBENO UVIJEK IZBJEGAVAS TEMU I NE SMIJES DA SE SUOCIS SA SVOJIM GRESKAMA , NEGO IZBJEGAVAS TEMU

 
NeoDate: Sunday, 29 August 2010, 16:10:35 | Message # 110
Generalissimo
Group: Publika
Messages: 2773
Awards: 19
Reputation: 97
Status: Offline
OVAKO POSTO SAD VIDIS DA SI ISPAO MAGACINA ! mene nazivas glupanom hahahha , nesmeta mi jer si ti prirodno nadaren ...Znaci nije tvoj sajt al mozes nekom da ugasis kviz ..?? a nije tvoj sajt ?!...zanimljivo razmiljanje moram priznati ...a sad pokreces teme koje ces unapred izgubiti ,,,samo cu pitati jer ima neko da nije hteo da odustane zarad mike i njegovih gresaka ??? Realno mislim DA NEMA ! A svi mi shvatamo ovde kakva je situacija, samo si ti tvrdoglav i jos plus glup... znaci koja osoba sebe smatra noralnom , a izjavice da sam ja fasista , zato sto sam stavio sliku iz filma American history X ??? Jaooo miko samo me vuces za jezik ...da bas utvrdimo ko je prirodno glup ...Zatim izjava Pavletu da ces umociti ?? kazes mu da zna njegova keva ?? znaci to nije sala ! ...mogu ovde da te citiram do sutra i da iznosim dokaze o tome kakvo je tvoje ponasanje..a tek VS jujuuuu tu tek tu moze da se napise biblija tvojih izjava ....Kod Marka su se svi slozili da izletis ...al ti tako retardiran mene ucenjujes samo da ne bi ispao i da ne bi trosio za dzabe tajni ...jao mikoooooo sad kad krenem da pricam javno sta si sve izjavljivao jujuuuu...I da zakljucimo ..MIKINO RAZMILJANJE:videli su svi da da nisam upravu ..Nea nisam uspeo da vratim .pored brda poruka na fb ..nekih anketa i sta ti ja znam gluposti ...pokusacu kod Troye da mu prekinem kviz .jer samo ja mogu da imam VS ....
Znaci svima si govorio da nece uspeti VS ..srdjanu ..marku ...sad i troyi ..i to davno pre pocetka ...ja sam siguran da su meni svi nahvali srdjanov sajt iako ja ne znam momka niti sam bio na njegovom sajtu , al ako su ga svi pohvalili znaci da je dobar ...al mikina ljubomora i komplex su jaci od njega ...nego kako ti mozes znati da nekome ne moze uspeti pre pocetka sezone ?Sta si ti baba vanga ?S obzirom da si i marku pomagao ...nego posto sebi ne mozes naci nove ljude pokusaces kod Mara kao da pridobijes ljude ..koji ce biti aktivni , al posto nisi uspeo napravio si dar mar , samo da ne ispadnes ...znaci decko ti zaista ne znas sta je rec IGRA ? Svoje komplekse bolje leci na drugaciji nacin ..

Added (2010-08-29, 4:10 PM)
---------------------------------------------
Da i to da ne smes da se suocis sa greskama ..to sam ti ja rekao u 3 sezoni kad sam napustio ...sve to kopiras moje reci ..jer sam ja govorio svojevremeno da si ti taj koji bezi ...uvek pobegndes kad je gusto ..samo kazes da si zauzet ....koja si ti njuska ccccc , kompleksna

 
LazarDate: Sunday, 29 August 2010, 17:05:32 | Message # 111
Colonel general
Group: Publika
Messages: 1147
Awards: 25
Reputation: 90
Status: Offline
STO TROYA NE ZATVORIS OVU TEMU ? MIKO, IGNORISI NEA, ILI GA BANUJ SA TVOG SAJTA. NEO, IGNORISI MIKU. AKO SE NE SLAZETE, PRESTANITE VISE ILI TO RESAVAJTE PRIVATNIM PUTEM, NE UNISTAVAJTE VISE KVIZOVE, TEME I SLICNO !
 
troyaDate: Sunday, 29 August 2010, 17:14:01 | Message # 112
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
Da ne bi miko spamao negde drugde hehe kad Neo otvori novu temu za marka i bibu i kad pocne duel zatvoricu ovo...
 
NeoDate: Sunday, 29 August 2010, 18:56:03 | Message # 113
Generalissimo
Group: Publika
Messages: 2773
Awards: 19
Reputation: 97
Status: Offline
lazo kad on samo napada ..prvi je prekinuo duel i odma poceo da pametuje nesto i ispravlja krive drine
 
DonnieBrascoDate: Sunday, 29 August 2010, 18:59:11 | Message # 114
Gelipter
Group: Publika
Messages: 3677
Awards: 23
Reputation: 52
Status: Offline
Neo dosta sranja , samo seres , gori si od svih grlica u BL...
Dva puta sam ti rekao , razmotri moje linkove , da imaju 4 razlicita odgovora , ti si samo upisao rezultat nisi htio tako da ... SUOCI SE SA ISTINOM NEMOJ SRATI
 
NeoDate: Sunday, 29 August 2010, 19:03:35 | Message # 115
Generalissimo
Group: Publika
Messages: 2773
Awards: 19
Reputation: 97
Status: Offline
etp lazo ..pogledaj sad ...nekome treba da crtas na papiru neke stvari da bi ukapirao ,toliko o tome ko je glup ...rekao sam ti da to sve nema veze sa gasenjem kviza ..ucenama i sl... ovo je moj poslednji komentar na ovu temu,ovde stavljam tacku , ...ovaj duel ce se nastaviti pod drugacijim oklonostima ,jer je vec jednom prekinut i ne moze biti opet prekinut ...nastavlja se verovatno sutra ,ako budu free marko i biba ...
 
DonnieBrascoDate: Sunday, 29 August 2010, 19:06:21 | Message # 116
Gelipter
Group: Publika
Messages: 3677
Awards: 23
Reputation: 52
Status: Offline
PA TI SI KRIV JER TI JE KVIZ UGASEN , BJEZIS I IZBJEGAVAS ODGOVOR KAO I SADA , DA SI RAZMOTRIO MOJU ZALBU KAO I SVIMA KOJA JE BILA TACNA KVIZ NE BI BIO ZATVOREN...
 
NeoDate: Sunday, 29 August 2010, 19:15:24 | Message # 117
Generalissimo
Group: Publika
Messages: 2773
Awards: 19
Reputation: 97
Status: Offline
gasenje kviza nema veze sa odgovorom ..dao sam ti odgovor nego si glup da bi zapamtio prosto prosirenu recenicu ...Znaci kad budes isao u BG idi na Kalis i poseti najpoznatiji opservatorijum ...pogotovo jer wik pendia ima gresaka i to je to ...ista prica kao sa M.J i gremi nagradama i dosta toga da ne nabrajam sad ...
 
DonnieBrascoDate: Sunday, 29 August 2010, 19:17:05 | Message # 118
Gelipter
Group: Publika
Messages: 3677
Awards: 23
Reputation: 52
Status: Offline
Otkud znas da u BG nije netacno , pazi mozda si krivo zapamtio , jer smo nasli 4 razlicita odgovora , heeej , 4 razlicita i sad bas onaj Lazin tacan , Laza se slozio da se pitanje ponovo , ali ti nisi hteo...
 
NeoDate: Sunday, 29 August 2010, 20:15:29 | Message # 119
Generalissimo
Group: Publika
Messages: 2773
Awards: 19
Reputation: 97
Status: Offline
nisam hteo jer si ugasio vec tad !!!!!! laza se slozio kad si ti ugasio kviz ...!!!, ne znam sta hoces ..??? ugasio si , i na taj nacin me oterao sa sajta , jer niko normalan ne bi ostao ...to je gotova prica ...
 
DonnieBrascoDate: Sunday, 29 August 2010, 20:34:44 | Message # 120
Gelipter
Group: Publika
Messages: 3677
Awards: 23
Reputation: 52
Status: Offline
Slazem se , znao sam sta radim kada sam ugasio , bio sam spreman na rizik , jednostavno jesam te pustio , 5 minuta si imao nisi htio , Lazo je napisao u temi ako je problem da ponovimo pitanje ...
 
Forum » Generalna diskusija » Kviz » Polufinale (BIBA VS MARKO)
Search: