9. plemenski savet - Forum

[ Updated threads · New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 1 of 8
  • 1
  • 2
  • 3
  • 7
  • 8
  • »
Forum » Virtual Survivor 2 - India: The New Generation » Završeni plemenski saveti » 9. plemenski savet (Ekata)
9. plemenski savet
troyaDate: Monday, 25 April 2011, 21:42:46 | Message # 1
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
Ekata, dobrodošli na deveti plemenski savet u Virtual Survivor 2: India. Jedan od vas će po završetku ovog plemenskog saveta biti izglasan i postaće deveta osoba koja napušta VS 2: India. Rasprava na plemenskom savetu će trajati do sutra u 20:00 h, kada ću pročitati glasove.

Dolaze i članovi porote Neo, Nate i Miko koji je izglasan na prošlom plemenskom savetu.

Svi morate odgovoriti na postavljena pitanja. Glasanje se vrši tajnim putem i to tako što šaljete game hostu privatnu poruku sa imenom osobe za koju glasate. Pored toga morate napisati i minimum jednu rečenicu komentara, odnosno objašnjenje svog glasa.

cpdjaN ima lični imunitet. Ukoliko želi da ga ustupi nekome, saopštiće to u svojoj prvoj poruci na ovom plemenskom savetu.

urke ima Crni glas i on će javno saopštiti ko ne glasa danas.

Ako neko ima tajni imunitet i želi da ga iskoristi, uradiće to uz glas.

A sada nekoliko pitanja:

Da li mislite da ovoj plemenski može da vam poremeti planove tj. da ovo može biti zaokret u igri?

Koliko vaši dobri odnosi van igre (privatni) sa nekim od saplemenika mogu da vam otežaju glasanje? I kako to što ćete mozda uskoro morati da glasate za osobu s kojom ste u dilu, utiče na vas?

Da li je VS igra u kojoj svi lažu (počev od odgovora na plemenskim savetima, pa do privatne komunikacije) ? I da li za sebe možete reći da od početka sezone ništa niste slagali?

Pošto se u VS-u poverenje stiče uglavnom rečima, koliko vredi vaša reč? Da li ćete ono što kažete uraditi po svaku cenu (pa i da time dovedete sebe u lošiju poziciju) ili možda reči smatrate sredstvom za ubedjivanje ljudi, pa ako vam poveruju njihov problem?

Da li mislite da se neko u plemenu već sad izdvaja kao mogući finalista ili bar da postoji neko ko je 'glavni' kad se donose odluke?

 
cpdjaNDate: Monday, 25 April 2011, 21:46:05 | Message # 2
Lieutenant general
Group: Publika
Messages: 562
Awards: 3
Reputation: 36
Status: Offline
Zadržavam imunitet.
 
urkeDate: Monday, 25 April 2011, 21:59:13 | Message # 3
Biberče
Group: Moderators
Messages: 2421
Awards: 58
Reputation: 215
Status: Offline
Crni glas dajem Srdjanu ( i molim te, ispravi gresku - on, a ne ona) !
 
troyaDate: Monday, 25 April 2011, 22:01:37 | Message # 4
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
cpdjaN je dobio crni, i on neće glasati danas.
 
AlekDate: Monday, 25 April 2011, 22:03:48 | Message # 5
Colonel
Group: Publika
Messages: 215
Awards: 4
Reputation: 19
Status: Offline
Quote
Da li mislite da ovoj plemenski može da vam poremeti planove tj. da ovo može biti zaokret u igri?

Mislim da moze.... To je zapravo svaki plemenski savet do sada mogao... xD

Quote
Koliko vaši dobri odnosi van igre (privatni) sa nekim od saplemenika mogu da vam otežaju glasanje? I kako to što ćete mozda uskoro morati da glasate za osobu s kojom ste u dilu, utiče na vas?

Paaa... Jos uvek mi ne otezavaju puno, ali pocinjem da se pribojavam toga... :/

Quote
Da li je VS igra u kojoj svi lažu (počev od odgovora na plemenskim savetima, pa do privatne komunikacije) ? I da li za sebe možete reći da od početka sezone ništa niste slagali?

Nije VS igra lazi i ne moraju svi lagati, ja nijednom od pocetka nisam lagao... smile

Quote
Pošto se u VS-u poverenje stiče uglavnom rečima, koliko vredi vaša reč? Da li ćete ono što kažete uraditi po svaku cenu (pa i da time dovedete sebe u lošiju poziciju) ili možda reči smatrate sredstvom za ubedjivanje ljudi, pa ako vam poveruju njihov problem?

Vredi.... Pa, sad sve zavisi od situacije...

Quote
Da li mislite da se neko u plemenu već sad izdvaja kao mogući finalista ili bar da postoji neko ko je 'glavni' kad se donose odluke?

Jos uvek ne...

 
urkeDate: Monday, 25 April 2011, 22:04:03 | Message # 6
Biberče
Group: Moderators
Messages: 2421
Awards: 58
Reputation: 215
Status: Offline
Quote (troya)
Da li mislite da ovoj plemenski može da vam poremeti planove tj. da ovo može biti zaokret u igri?

Maybe !

Quote (troya)
Koliko vaši dobri odnosi van igre (privatni) sa nekim od saplemenika mogu da vam otežaju glasanje?

Odnosi van igre otezavaju glasanje, ali dil je dil!

Quote (troya)
I kako to što ćete mozda uskoro morati da glasate za osobu s kojom ste u dilu, utiče na vas?

Mora se i to...

Quote (troya)
Da li je VS igra u kojoj svi lažu (počev od odgovora na plemenskim savetima, pa do privatne komunikacije) ? I da li za sebe možete reći da od početka sezone ništa niste slagali?

Mogu reci da nista nisam slagao!

Quote (troya)
Pošto se u VS-u poverenje stiče uglavnom rečima, koliko vredi vaša reč? Da li ćete ono što kažete uraditi po svaku cenu (pa i da time dovedete sebe u lošiju poziciju) ili možda reči smatrate sredstvom za ubedjivanje ljudi, pa ako vam poveruju njihov problem?

Vrijedi dosta... Ono sto kazem cu uraditi po svaku cijenu... biggrin

Quote (troya)
Da li mislite da se neko u plemenu već sad izdvaja kao mogući finalista ili bar da postoji neko ko je 'glavni' kad se donose odluke?

NE smile

 
mrdeny93Date: Monday, 25 April 2011, 22:14:08 | Message # 7
Colonel general
Group: Publika
Messages: 1079
Awards: 6
Reputation: 29
Status: Offline
Quote
Da li mislite da ovoj plemenski može da vam poremeti planove tj. da ovo može biti zaokret u igri?

Mozda.
Quote
Koliko vaši dobri odnosi van igre (privatni) sa nekim od saplemenika mogu da vam otežaju glasanje? I kako to što ćete mozda uskoro morati da glasate za osobu s kojom ste u dilu, utiče na vas?

pa to bas otezava glasanje(privatni odnosi).
Quote
Da li je VS igra u kojoj svi lažu (počev od odgovora na plemenskim savetima, pa do privatne komunikacije) ? I da li za sebe možete reći da od početka sezone ništa niste slagali?

vs nije igra lazi...ali verovatno su svi dosad barem jednom nekog slagali. wacko
Quote
ošto se u VS-u poverenje stiče uglavnom rečima, koliko vredi vaša reč? Da li ćete ono što kažete uraditi po svaku cenu (pa i da time dovedete sebe u lošiju poziciju) ili možda reči smatrate sredstvom za ubedjivanje ljudi, pa ako vam poveruju njihov problem?

ovo pitaje cu preskociti... tongue
Quote
Da li mislite da se neko u plemenu već sad izdvaja kao mogući finalista ili bar da postoji neko ko je 'glavni' kad se donose odluke?

nema jos takvog...


Neka mi ne svanee
Nek me nema nek me ne budeee
Neka me bez tebe ne probudeeee
Pazare
Na na na naaa naa naa
Na na na na na na naaa naa naaaa
Samo ti u mome srcu sii
Pazare!!!!!
 
DonnieBrascoDate: Monday, 25 April 2011, 22:14:39 | Message # 8
Gelipter
Group: Publika
Messages: 3677
Awards: 23
Reputation: 52
Status: Offline
Ja cu postaviti u ovom postu sva moja pitanja , hocu da mi svi odgovorite precizno i tacno inace cu postavljati pitanje dok ne dobijem korektan odgovor

Pitanja za sve :

1) Kome najvise verujete ( ime 1 osobe samo ) ?
2) Kome najmanje verujete ( ime 1 osobe samo ) ?
3) Da li se neko oseca ugrozenim ?
4) Da li je top 6 vas maximum i zasto ?

Pitanje za Roggya?

1) Da li postoji nacin da ostanes u igri posle ovog plemenskog jer jer ex Vaagai u manjini a Srdjan ima imunitet ?

Pitanja za urketa i denya ?

1) Obojica ste mi rekli da niste smeli da glasate za Srdjana na proslom plemenskom jer bi doveli svoj polozaj u pitanje a Alek mi je rekao da nije njegova odluka ko ispada , interesuje me , ko je doneo konacnu odluku da ja ispadnem ?
2) Primetio sam u prosloj igri sa skidanjem zivota da ste se drzali ti i urke zajedno i da je bio cilj uostaom da neko od vas dva ili Alek dobije crni glas , da li ste se u toj igri borili zajedno u toj igri ili svako za sebe?
3) deny mi je rekao da se drzi starog Kaamila kao i Alek i njihov cilj je da poizbacuju sve ostale clanove ove igre , da li se Urke osecas ugrozenim ako recimo sada ispadne Roggy , biti cete 2 na 2 plus Srdjan a Srdjan osvoji imunitet u sledecoj igri ili nadje tajni imunitet ako vec nije , koji ti je plan ako se jedno od to dvoje desi da ostanes u igri , jer mislim da Srdjan nece stati na vasu stranu ? Kako planiras ostati u igri ?

Pitanje za Gagu :

1) urke je rekao da si ti njegova glasacka masina meni , kako se ti vidis u ovoj igri , vidis se kao glasacka masina ? Ako ne , sta jos radis sa urketom onda ?

Pitanje za Aleka :

1) Da se u top 3 nadjete Ti,deny i urke ili Gaga , koga bi vodio u finale da osvojis imunitet , denya ili urketa ( Gagu ) i zasto ?

 
cpdjaNDate: Monday, 25 April 2011, 22:18:58 | Message # 9
Lieutenant general
Group: Publika
Messages: 562
Awards: 3
Reputation: 36
Status: Offline
Da li mislite da ovoj plemenski može da vam poremeti planove tj. da ovo može biti zaokret u igri?
Svakako da može biti zaokret u igri, kao i svaki drugi, ali da mi poremeti planove, ne, naopako.

Koliko vaši dobri odnosi van igre (privatni) sa nekim od saplemenika mogu da vam otežaju glasanje? I kako to što ćete mozda uskoro morati da glasate za osobu s kojom ste u dilu, utiče na vas?
Jeste da večeras ne glasam, ali to neće imati nikakvog uticaja. Za osobu sa kojom sam u dilu neću glasati sigurno, ali s osobom kojom nisam...

Da li je VS igra u kojoj svi lažu (počev od odgovora na plemenskim savetima, pa do privatne komunikacije) ? I da li za sebe možete reći da od početka sezone ništa niste slagali?
Ne kažem da svi lažu, ali znam osobe koje nisu odane osobima sa kojima su u savezu.

Pošto se u VS-u poverenje stiče uglavnom rečima, koliko vredi vaša reč? Da li ćete ono što kažete uraditi po svaku cenu (pa i da time dovedete sebe u lošiju poziciju) ili možda reči smatrate sredstvom za ubedjivanje ljudi, pa ako vam poveruju njihov problem?
Ako nešto obećam, to ću i ispuniti. Zato nekim osobama nisam ni mogao da obećam ono što su želele.

Da li mislite da se neko u plemenu već sad izdvaja kao mogući finalista ili bar da postoji neko ko je 'glavni' kad se donose odluke?
Ne znam.

Added (25 April 2011, 10:18 PM)
---------------------------------------------
Kome najvise verujete ( ime 1 osobe samo )?
Roggyju.

Kome najmanje verujete ( ime 1 osobe samo )?
Ne bih da spominjem ime, ali sam joj skrenuo pažnju u svom prošlom postu.

3) Da li se neko oseca ugrozenim?
Ja ne.

4) Da li je top 6 vas maximum i zasto?
Naravno da ne, imam imunitet. biggrin

 
DonnieBrascoDate: Monday, 25 April 2011, 22:20:29 | Message # 10
Gelipter
Group: Publika
Messages: 3677
Awards: 23
Reputation: 52
Status: Offline
Moras navesti ime osobe Srdjane wink
 
mrdeny93Date: Monday, 25 April 2011, 22:23:12 | Message # 11
Colonel general
Group: Publika
Messages: 1079
Awards: 6
Reputation: 29
Status: Offline
Quote
Kome najvise verujete

gagi... tongue
Quote
Kome najmanje verujete

srdjan...iako nisam ni rec razmenio sa njim...
Quote
Da li se neko oseca ugrozenim ?

Da
Quote
Da li je top 6 vas maximum i zasto ?

nije.
Quote
Obojica ste mi rekli da niste smeli da glasate za Srdjana na proslom plemenskom jer bi doveli svoj polozaj u pitanje a Alek mi je rekao da nije njegova odluka ko ispada , interesuje me , ko je doneo konacnu odluku da ja ispadnem ?

otkrij sam...
Quote
Primetio sam u prosloj igri sa skidanjem zivota da ste se drzali ti i urke zajedno i da je bio cilj uostaom da neko od vas dva ili Alek dobije crni glas , da li ste se u toj igri borili zajedno u toj igri ili svako za sebe?

ja sam skidao zivote onom ko je bio najlosiji u toj igri...roggy nije pogodio ni jedno pitanje...
Quote
deny mi je rekao da se drzi starog Kaamila

Ovo je apsolutna laz...


Neka mi ne svanee
Nek me nema nek me ne budeee
Neka me bez tebe ne probudeeee
Pazare
Na na na naaa naa naa
Na na na na na na naaa naa naaaa
Samo ti u mome srcu sii
Pazare!!!!!
 
cpdjaNDate: Monday, 25 April 2011, 22:23:13 | Message # 12
Lieutenant general
Group: Publika
Messages: 562
Awards: 3
Reputation: 36
Status: Offline
Ne bih da ulazim u to direktno, ipak je to između te osobe i njenog saveza.
 
DonnieBrascoDate: Monday, 25 April 2011, 22:30:13 | Message # 13
Gelipter
Group: Publika
Messages: 3677
Awards: 23
Reputation: 52
Status: Offline
Ko se oseca ugrozenim Deny , rekao sam da navedes ime ako si to ti ?
Zasto nije top 6 , odgovaras polovicno
Necu da otkrijem , postavio sam ti pitanje , moras odgovoriti ?
Nije laz, rekao si mi na FB da se drzis Kaamila kad sam ispao i onda sam te blokirao jer si mene molio da dobijes dupli glas , odgovori mi na pitanja

Added (25 April 2011, 10:30 PM)
---------------------------------------------
Da li je ta osoba Urke ? Srdjane ?

 
cpdjaNDate: Monday, 25 April 2011, 22:31:47 | Message # 14
Lieutenant general
Group: Publika
Messages: 562
Awards: 3
Reputation: 36
Status: Offline
Zašto bi me to pitao?
 
roggy83Date: Monday, 25 April 2011, 22:32:04 | Message # 15
Major general
Group: Publika
Messages: 285
Awards: 5
Reputation: 14
Status: Offline
Da li mislite da ovoj plemenski može da vam poremeti planove tj. da ovo može biti zaokret u igri?
- Svakako da može biti zaokret u igri,i to neocekivani preokret biggrin

Koliko vaši dobri odnosi van igre (privatni) sa nekim od saplemenika mogu da vam otežaju glasanje? I kako to što ćete mozda uskoro morati da glasate za osobu s kojom ste u dilu, utiče na vas?
-skim sam dobar i skim sam u dilu necu sigurno glasati biggrin

Da li je VS igra u kojoj svi lažu (počev od odgovora na plemenskim savetima, pa do privatne komunikacije) ? I da li za sebe možete reći da od početka sezone ništa niste slagali?
-Do sada sto sam obecao to sam i ispunio i nekim osobama cvrsto verujem biggrin

Da li mislite da se neko u plemenu već sad izdvaja kao mogući finalista ili bar da postoji neko ko je 'glavni' kad se donose odluke?
-nemam pojma stvarno biggrin

 
Forum » Virtual Survivor 2 - India: The New Generation » Završeni plemenski saveti » 9. plemenski savet (Ekata)
  • Page 1 of 8
  • 1
  • 2
  • 3
  • 7
  • 8
  • »
Search: