9. plemenski savet - Page 2 - Forum

[ Updated threads · New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
Forum » Virtual Survivor 2 - India: The New Generation » Završeni plemenski saveti » 9. plemenski savet (Ekata)
9. plemenski savet
mrdeny93Date: Monday, 25 April 2011, 22:35:20 | Message # 16
Colonel general
Group: Publika
Messages: 1079
Awards: 6
Reputation: 29
Status: Offline
Quote
Nije laz, rekao si mi na FB da se drzis Kaamila kad sam ispao i onda sam te blokirao jer si mene molio da dobijes dupli glas , odgovori mi na pitanja

nemoj da lazes...ja nisam do prekjuce ni znao da si me blokirao...i mi nismo chat-ovali na fb-u vise otkad si ti ispao...


Neka mi ne svanee
Nek me nema nek me ne budeee
Neka me bez tebe ne probudeeee
Pazare
Na na na naaa naa naa
Na na na na na na naaa naa naaaa
Samo ti u mome srcu sii
Pazare!!!!!
 
DonnieBrascoDate: Monday, 25 April 2011, 22:36:22 | Message # 17
Gelipter
Group: Publika
Messages: 3677
Awards: 23
Reputation: 52
Status: Offline
Srdjane, zato sto sam imao nekoliko slucajeva sa urketom kada mi je nudio razne stvari....dilove , top 3 , da izbacimo tebe prvog u ujedinjenju , cak je nudio da namerno u Vaagai izgubimo igru da izbacimo tebe , pa kad sam ja promislio malo glasao sam za Aleka a ne za tebe kako je on trazio , urke je odlucio da glasa za mene

Added (25 April 2011, 10:36 PM)
---------------------------------------------

Quote (Miko)
Ko se oseca ugrozenim Deny , rekao sam da navedes ime ako si to ti ?
Zasto nije top 6 , odgovaras polovicno
Necu da otkrijem , postavio sam ti pitanje , moras odgovoriti ?

Odgovori mi na ovo Deny !

 
GagaDate: Monday, 25 April 2011, 22:40:40 | Message # 18
Sergeant
Group: Publika
Messages: 26
Awards: 0
Reputation: 6
Status: Offline
Da li mislite da ovoj plemenski može da vam poremeti planove tj. da ovo može biti zaokret u igri?

mozda

Koliko vaši dobri odnosi van igre (privatni) sa nekim od saplemenika mogu da vam otežaju glasanje? I kako to što ćete mozda uskoro morati da glasate za osobu s kojom ste u dilu, utiče na vas?

hm (privatni odnosi) otezavaju , ali ne bas.

Da li je VS igra u kojoj svi lažu (počev od odgovora na plemenskim savetima, pa do privatne komunikacije) ? I da li za sebe možete reći da od početka sezone ništa niste slagali?

VS nije igra u kojoj svi lazu , msm ne lazu svi ... sto se tice mene nikog nisam izlagala , jer sa svima pokusavam da budem iskrena.

Pošto se u VS-u poverenje stiče uglavnom rečima, koliko vredi vaša reč? Da li ćete ono što kažete uraditi po svaku cenu (pa i da time dovedete sebe u lošiju poziciju) ili možda reči smatrate sredstvom za ubedjivanje ljudi, pa ako vam poveruju njihov problem?

,,možda reči smatrate sredstvom za ubedjivanje ljudi,, bar ja ne smatram tako ... rec vredi i kad nesto kazem pokusavam to i da uradim.

Da li mislite da se neko u plemenu već sad izdvaja kao mogući finalista ili bar da postoji neko ko je 'glavni' kad se donose odluke?

ne

 
urkeDate: Monday, 25 April 2011, 22:44:38 | Message # 19
Biberče
Group: Moderators
Messages: 2421
Awards: 58
Reputation: 215
Status: Offline
Quote (Miko)
Srdjane, zato sto sam imao nekoliko slucajeva sa urketom kada mi je nudio razne stvari....dilove , top 3 , da izbacimo tebe prvog u ujedinjenju , cak je nudio da namerno u Vaagai izgubimo igru da izbacimo tebe , pa kad sam ja promislio malo glasao sam za Aleka a ne za tebe kako je on trazio , urke je odlucio da glasa za mene

Miko, blago tebi u mozak!! Odgovoricu na pitanja sjutra...

 
cpdjaNDate: Monday, 25 April 2011, 22:46:37 | Message # 20
Lieutenant general
Group: Publika
Messages: 562
Awards: 3
Reputation: 36
Status: Offline
Quote (Miko)
Srdjane, zato sto sam imao nekoliko slucajeva sa urketom kada mi je nudio razne stvari....dilove , top 3 , da izbacimo tebe prvog u ujedinjenju , cak je nudio da namerno u Vaagai izgubimo igru da izbacimo tebe , pa kad sam ja promislio malo glasao sam za Aleka a ne za tebe kako je on trazio , urke je odlucio da glasa za mene

Pokusava da igra istu igru sa razlicitim zrtvama, izgleda.

 
mrdeny93Date: Monday, 25 April 2011, 22:48:17 | Message # 21
Colonel general
Group: Publika
Messages: 1079
Awards: 6
Reputation: 29
Status: Offline
Quote
Pokusava da igra istu igru sa razlicitim zrtvama, izgleda.


Neka mi ne svanee
Nek me nema nek me ne budeee
Neka me bez tebe ne probudeeee
Pazare
Na na na naaa naa naa
Na na na na na na naaa naa naaaa
Samo ti u mome srcu sii
Pazare!!!!!


Message edited by mrdeny93 - Monday, 25 April 2011, 22:52:22
 
urkeDate: Monday, 25 April 2011, 22:48:41 | Message # 22
Biberče
Group: Moderators
Messages: 2421
Awards: 58
Reputation: 215
Status: Offline
Quote (cpdjaN)
Pokusava da igra istu igru sa razlicitim zrtvama, izgleda.

O cemu pricas ti?? Cijelu noc me molis da predjem za vas, ODBIO sam i kraj... Ostavi me bre na miru...

 
DonnieBrascoDate: Monday, 25 April 2011, 22:49:48 | Message # 23
Gelipter
Group: Publika
Messages: 3677
Awards: 23
Reputation: 52
Status: Offline
Ne bi me iznenadilo da urke predje na neciju stranu i izda one sa kojima je bio u plemenu , ne bi mu bio prvi put , prisetimo se VS 1 , nije pouzdan za dilove , ja sam se opekao ove sezone , vise necu smile
 
urkeDate: Monday, 25 April 2011, 22:52:21 | Message # 24
Biberče
Group: Moderators
Messages: 2421
Awards: 58
Reputation: 215
Status: Offline
Quote (Miko)
Ne bi me iznenadilo da urke predje na neciju stranu i izda one sa kojima je bio u plemenu , ne bi mu bio prvi put , prisetimo se VS 1 , nije pouzdan za dilove , ja sam se opekao ove sezone , vise necu

Miko, presmijesan si biggrin

 
roggy83Date: Monday, 25 April 2011, 22:52:24 | Message # 25
Major general
Group: Publika
Messages: 285
Awards: 5
Reputation: 14
Status: Offline
Quote (Miko)
Srdjane, zato sto sam imao nekoliko slucajeva sa urketom kada mi je nudio razne stvari....dilove , top 3 , da izbacimo tebe prvog u ujedinjenju , cak je nudio da namerno u Vaagai izgubimo igru da izbacimo tebe , pa kad sam ja promislio malo glasao sam za Aleka a ne za tebe kako je on trazio , urke je odlucio da glasa za mene

nije valjda istina ovo Urke ,ako je istina svaka ti CAST

 
urkeDate: Monday, 25 April 2011, 22:52:59 | Message # 26
Biberče
Group: Moderators
Messages: 2421
Awards: 58
Reputation: 215
Status: Offline
Quote (roggy83)
nije valjda istina ovo Urke ,ako je istina svaka ti CAST

Dovoljno ti je sto je to rekao MIko!

 
cpdjaNDate: Monday, 25 April 2011, 22:53:28 | Message # 27
Lieutenant general
Group: Publika
Messages: 562
Awards: 3
Reputation: 36
Status: Offline
Quote (urke)
O cemu pricas ti?? Cijelu noc me molis da predjem za vas, ODBIO sam i kraj... Ostavi me bre na miru...

Molim? MOLIM? Ko je koga molio? Ako cemo vec sve tako otvoreno, ti si me pitao da li zelim da ti das crni glas Gagi i da roggy, ti i ja glasamo za nju. I da mi budemo u final 3, jer u svom svezu nisi siguran. Nakon sto sam odbio, obrisao si me sa fejsa i dao meni crni? Je l' tako bilo? Tako je.

 
urkeDate: Monday, 25 April 2011, 22:54:39 | Message # 28
Biberče
Group: Moderators
Messages: 2421
Awards: 58
Reputation: 215
Status: Offline
Quote (cpdjaN)
Molim? MOLIM? Ko je koga molio? Ako cemo vec sve tako otvoreno, ti si me pitao da li zelim da ti das crni glas Gagi i da roggy, ti i ja glasamo za nju. I da mi budemo u final 3, jer u svom svezu nisi siguran. Nakon sto sam odbio, obrisao si me sa fejsa i dao meni crni? Je l' tako bilo? Tako je.

Srdjane, svaka ti cast!! KUNEM SE U SVE ZIVO, da je ovo LAZ!!

 
DonnieBrascoDate: Monday, 25 April 2011, 22:55:37 | Message # 29
Gelipter
Group: Publika
Messages: 3677
Awards: 23
Reputation: 52
Status: Offline
Je li nije istina da si trazio da glasam za Srdjana ? Nisi mi nudio da se drzimo do kraja zajedno kad je Zaafir krenuo gubiti ? Nisi trazio odgovore u nekim igrama od mene ? JEL NIJE ISTINA URKE ? Pokrij se usima klinac

Added (25 April 2011, 10:55 PM)
---------------------------------------------

Quote (cpdjaN)
Molim? MOLIM? Ko je koga molio? Ako cemo vec sve tako otvoreno, ti si me pitao da li zelim da ti das crni glas Gagi i da roggy, ti i ja glasamo za nju. I da mi budemo u final 3, jer u svom svezu nisi siguran. Nakon sto sam odbio, obrisao si me sa fejsa i dao meni crni? Je l' tako bilo? Tako je.

Ovo se poklapa sa onim kad mi je rekao da je Gaga samo glasacka masina za njega smile

 
cpdjaNDate: Monday, 25 April 2011, 22:56:27 | Message # 30
Lieutenant general
Group: Publika
Messages: 562
Awards: 3
Reputation: 36
Status: Offline
Budi covek i priznaj bar.
 
Forum » Virtual Survivor 2 - India: The New Generation » Završeni plemenski saveti » 9. plemenski savet (Ekata)
Search: