SVC 2 sezona XD - Page 10 - Forum

[ Updated threads · New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
Forum » Generalna diskusija » Svastara » SVC 2 sezona XD
SVC 2 sezona XD
troyaDate: Saturday, 19 March 2011, 15:13:06 | Message # 136
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
Angua
Ne izvrcem ja reci, samo ih citam bukvalno kako jesu.

I pozz tu osobu(kad je budes videla) i kazi joj da se zajebala cool

 
tiksiDate: Saturday, 19 March 2011, 15:14:07 | Message # 137
Krtica
Group: Publika
Messages: 3086
Awards: 16
Reputation: 138
Status: Offline
Quote (troya)
Klip nije smesan Marku,Angui i Tiksi(Sacu) ali je zato smesan Merry,Alexu,Neu,Lazi,Miki,Nemanji,Sulji,Nini,Nemanji,Emmi i meni. Tako da Marko nije imao pravo da zbog svog ukusa odbija druge da posalju sta zele.

A ti imas pravo zbog svog povredjenog ega da zabranjujes temu istim tim ljudima kojima je tema mozda zanimljiva?

Postupio si isto kao Marko, doduse on nije koristio crvena boldovana slova, ali to nece da primete oni koji ne podnose Marka.

I dokle koristiti pojam pametnice? Kazem jos jednom forumi postoje da se iznosi misljenje, kao sto kazes Neo. Ovo nije face gde treba da dolazimo da lajkujemo samo tudje konstatacije, slike i ostalo.


Ne čitaj s usana. Usne izgovore stotinu laži. Čitaj iz očiju. Oči ispričaju stotinu istina.
 
troyaDate: Saturday, 19 March 2011, 15:14:16 | Message # 138
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
Quote (Lazar)
Slazem se sa Neom i Troyom. Moze li Miko ili neko da odbije pesmu za ESC ako mu se licno ne svidja?

Dobra poenta smile

 
NeoDate: Saturday, 19 March 2011, 15:14:18 | Message # 139
Generalissimo
Group: Publika
Messages: 2773
Awards: 19
Reputation: 97
Status: Offline
Pa secam se italijanskih sk. kamera ,sa Inzagijem kad uleti u bazen ..kad ga loze da je neki ubica tu i da ce ga ubiti ... hahahah ja se valjam od smeha na to zaista
 
LazarDate: Saturday, 19 March 2011, 15:15:53 | Message # 140
Colonel general
Group: Publika
Messages: 1147
Awards: 25
Reputation: 90
Status: Offline
Quote (tiksi)
A ti imas pravo zbog svog povredjenog ega da zabranjujes temu istim tim ljudima kojima je tema mozda zanimljiva?

Kad je zabranio temu? Rekao je NJEMU da mu je to poslednja tema. "Opet ne ctias".
 
troyaDate: Saturday, 19 March 2011, 15:16:45 | Message # 141
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
Quote (tiksi)
A ti imas pravo zbog svog povredjenog ega da zabranjujes temu istim tim ljudima kojima je tema mozda zanimljiva?

Nije Marko jedini. Koliko znam bar 5,6 ljudi je radilo slicno i uvek je sve bilo ok smile

 
anguaDate: Saturday, 19 March 2011, 15:17:43 | Message # 142
Colonel
Group: Publika
Messages: 151
Awards: 1
Reputation: 2
Status: Offline
@neo manje-vise u zavisnosti sta je u pitanju smatram ih. Neke bezezlene sale mogu da prodju, ali dovoditi ljude u stanja histericnih strahova je apsolutno sadistički. Opet ako je to nekom zabavno slobodno, neka je, necu ga zbog toga spaliti na lomači.

@troya čitaš ih onako kako se uklapaju u tvoju sliku sveta, ali tako ljudi inače funkcionišu. Objektivnost je vrlo subjektivna kategorija.
Ne možeš ni da pretpostaviš ko je u pitanju.


ja sam iz agencije za vanzemaljska pitanja
 
NeoDate: Saturday, 19 March 2011, 15:17:57 | Message # 143
Generalissimo
Group: Publika
Messages: 2773
Awards: 19
Reputation: 97
Status: Offline
Quote
I dokle koristiti pojam pametnice? Kazem jos jednom forumi postoje da se iznosi misljenje, kao sto kazes Neo. Ovo nije face gde treba da dolazimo da lajkujemo samo tudje konstatacije, slike i ostalo.

da pametnice koristim jer mislim da pricate napamet , tj upravu si za neke stvari , al sto se tice klipa i odnosa kako se troja podneo ? o boze ..pa sta je marko napisao prvo ..Meni neko da tako kaze na takav nacin nesto , odma bi pitao sta nije uredu ? ja ne trpim nikad da me neko ponizava ,i gazi na bilo kakav nacin ...
Da nije fb , i jeste forum kao sto kazes , al nije to tema i poenta ..jel te smile u sred razgovora ne trba mesati druge teme , ti govoris o troji i klipu , nigde ne gledas sve od pocetka cinjenice ..marka ni ne spominjes i njegovu arogantnost


Message edited by Neo - Saturday, 19 March 2011, 15:19:08
 
troyaDate: Saturday, 19 March 2011, 15:21:07 | Message # 144
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
Quote (angua)
Objektivnost je vrlo subjektivna kategorija

Tvoja jaca strana biggrin
Quote (angua)
Ne možeš ni da pretpostaviš ko je u pitanju.

Od mojih niko sigurno nije xD tako da nije ni bitno biggrin
 
anguaDate: Saturday, 19 March 2011, 15:22:06 | Message # 145
Colonel
Group: Publika
Messages: 151
Awards: 1
Reputation: 2
Status: Offline
@neo da to sto si opisao kao skrivenu kameru smatram sadizmom. dovesti coveka u stanje da misli da mu je zivot ugrozen, ni mi smesno.
A što se tiče toga da koristiš to pametnice, korstiš to da bi omalovažio nekog, jer TI smatraš. e vidis to je licni napad. Jedino koga sam ja oplela po ličnosti je Troya, ali to samo zato sto će on da se iscima pa ce meni da bde smesno. Je l da da je dobar fazon?


ja sam iz agencije za vanzemaljska pitanja
 
NeoDate: Saturday, 19 March 2011, 15:22:36 | Message # 146
Generalissimo
Group: Publika
Messages: 2773
Awards: 19
Reputation: 97
Status: Offline
Quote
@neo manje-vise u zavisnosti sta je u pitanju smatram ih. Neke bezezlene sale mogu da prodju, ali dovoditi ljude u stanja histericnih strahova je apsolutno sadistički. Opet ako je to nekom zabavno slobodno, neka je, necu ga zbog toga spaliti na lomači.

Manje -vise kazes ?
zapravo sa te tacke gledista, sta je smesno kad neko nekoga ismejava onda ? ako vec tako gledas ?
kako god ..meni je smesno ..volim faktor iznenadjenja , al postujem uvek, i tudja misljenja te naravno da ako tebi nije smesno ..ok smile
 
troyaDate: Saturday, 19 March 2011, 15:24:44 | Message # 147
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
Quote (Neo)
ti govoris o troji i klipu , nigde ne gledas sve od pocetka cinjenice ..marka ni ne spominjes i njegovu arogantnost

Ovde se ne radi o Marku vec o Tiksi vs Troya. Nju smao tako neko moze primetiti. Kao i Anguu.

Thats The Bottom Line...Cause Troya Said So!

 
anguaDate: Saturday, 19 March 2011, 15:24:50 | Message # 148
Colonel
Group: Publika
Messages: 151
Awards: 1
Reputation: 2
Status: Offline
@troya tvojih? ti ovde nekog posedujes? (e vidis sad sam ja bukvalno shvatila to sto si rekao, a u stvari samo sam izvrnula tvoje reci na isti nacin na koji ti radis)

ja sam iz agencije za vanzemaljska pitanja
 
NeoDate: Saturday, 19 March 2011, 15:26:48 | Message # 149
Generalissimo
Group: Publika
Messages: 2773
Awards: 19
Reputation: 97
Status: Offline
Quote
@neo da to sto si opisao kao skrivenu kameru smatram sadizmom. dovesti coveka u stanje da misli da mu je zivot ugrozen, ni mi smesno.
A što se tiče toga da koristiš to pametnice, korstiš to da bi omalovažio nekog, jer TI smatraš. e vidis to je licni napad. Jedino koga sam ja oplela po ličnosti je Troya, ali to samo zato sto će on da se iscima pa ce meni da bde smesno. Je l da da je dobar fazon?

hahahahah da koristim rec pametnice da bi omalovazavao nekog !
ajd po redu ...prvo oplela si po troji zbog klipa ...izvini marka nigde ne spominjes ? , njegovu arogantnost, i bezobrazno ponasanje po meni ?
Da ja smatram ..i nakon toga rekoh to je bar MOJE MISLJENJE ! , licni napad je izvlaciti iz konteksta , i to je malo bezobrazno !
 
anguaDate: Saturday, 19 March 2011, 15:27:34 | Message # 150
Colonel
Group: Publika
Messages: 151
Awards: 1
Reputation: 2
Status: Offline
Pa ko ti kriv sto me primecujes, mozes samo da prodjes i da me ne primetis. meni tako mindedj.

ja sam iz agencije za vanzemaljska pitanja
 
Forum » Generalna diskusija » Svastara » SVC 2 sezona XD
Search: