12.ciklus - Finale - Page 2 - Forum

[ Updated threads · New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
Forum » Big Brother » Završene Igre i Izbacivanja » 12.ciklus - Finale (Big Brother)
12.ciklus - Finale
urkeDate: Wednesday, 16 November 2011, 00:41:42 | Message # 16
Biberče
Group: Moderators
Messages: 2421
Awards: 58
Reputation: 215
Status: Offline
Ali priznajes da bih te pobijedio? smile

Zanima me ono za tvoju borbu za nase finale od pocetka.. Zasto ja to nisam znao smile

I je li tacno:

Quote (urke)
Aj podsjeti se kako smo sklopili dil... -Igramo li zajedno BB? -Naravno... Nijednom nije spomenut TOP 2!
 
EthanMorascaDate: Wednesday, 16 November 2011, 00:45:03 | Message # 17
Vašljivi glodar
Group: Game host
Messages: 4270
Awards: 44
Reputation: 241
Status: Offline
Quote (MarkoNG)
Ocekujem od tebe da mi iskreno kazes sta mislis o tome,da li je to bilo pametno ili sebicno,a to da li je za njega bilo najbolje ostavi po strani.

Ali nezgodno je postavljeno pitanje, zato što pametno i sebično nisu antonimi. Nešto može da bude istovremeno i pametno i sebično, a isto tako nešto može da bude glupo i nesebično.

Smatram da je bilo i pametno i sebično. Pametno zato što je znao da ga Laza neće dirati ako osvoji veto. Sebično iz istog razloga.

Ako tražiš samo jedno od ova dva, ona je pametno pravi odgovor.


yeah, you may be good looking
but you're not a piece of art
 
EthanMorascaDate: Wednesday, 16 November 2011, 00:56:16 | Message # 18
Vašljivi glodar
Group: Game host
Messages: 4270
Awards: 44
Reputation: 241
Status: Offline
Quote (urke)
Ali priznajes da bih te pobijedio?

Kako mogu da priznam nešto što se nije dogodilo i nešto što ne znam? Članovi Porote su ti koji bi glasali, samo oni znaju odgovor na ovo pitanje. Ja ne znam.

Quote (urke)
Zanima me ono za tvoju borbu za nase finale od pocetka.. Zasto ja to nisam znao

Opet, ja treba da odgovorim zašto ti nešto nisi znao. Moja pretpostavka je da ti je tako bilo lakše da sklapaš dilove sa drugim ljudima, a naš dogovor si jednostavno prevideo.

Quote (urke)
Aj podsjeti se kako smo sklopili dil... -Igramo li zajedno BB? -Naravno... Nijednom nije spomenut TOP 2!

Ne sećam se tačnih reči. Znam da pre mene nisi sklopio dil ni sa kim niti sam ja sklopio dil i sa kim. Rekao si da Tiksi i mene ne odbijaš. Nevezano za ovo, tokom sezone sam ti bezbroj puta stavio do znanja da hoću sa tobom do kraja.


yeah, you may be good looking
but you're not a piece of art
 
urkeDate: Wednesday, 16 November 2011, 01:02:40 | Message # 19
Biberče
Group: Moderators
Messages: 2421
Awards: 58
Reputation: 215
Status: Offline
Quote (EthanMorasca)
Nevezano za ovo, tokom sezone sam ti bezbroj puta stavio do znanja da hoću sa tobom do kraja.


Nijednom nisi spomenuo TOP 2... To pravi konfuziju.. Sledeci put, nemoj da obecavas nekom nesto, a da to ne ispunis smile
 
EthanMorascaDate: Wednesday, 16 November 2011, 01:07:33 | Message # 20
Vašljivi glodar
Group: Game host
Messages: 4270
Awards: 44
Reputation: 241
Status: Offline
Quote (urke)
Sledeci put, nemoj da obecavas nekom nesto, a da to ne ispunis

Ti si taj koji svoj deo nije ispunio i koji je sve vreme imao nameru da me nasamari, tako da ti ne dozvoljavam da sada izigravaš žrtvu i oštećenu stranu. Znaš dobro šta si i zašto si uradio i nemoj da se praviš blesav. Ne dozvoljavam da ja opet ispadam zlikovac, a samo sam na loše ophođenje odgovorio lošim ophođenjem.


yeah, you may be good looking
but you're not a piece of art
 
urkeDate: Wednesday, 16 November 2011, 01:08:49 | Message # 21
Biberče
Group: Moderators
Messages: 2421
Awards: 58
Reputation: 215
Status: Offline
Quote (EthanMorasca)
Ti si taj koji svoj deo nije ispunio i koji je sve vreme imao nameru da me nasamari, tako da ti ne dozvoljavam da sada izigravaš žrtvu i oštećenu stranu. Znaš dobro šta si i zašto si uradio i nemoj da se praviš blesav. Ne dozvoljavam da ja opet ispadam zlikovac, a samo sam na loše ophođenje odgovorio lošim ophođenjem


Objasni!Ne znam sta to nisam ispunio i sta sam to uradio o.O


Message edited by urke - Wednesday, 16 November 2011, 01:14:18
 
EthanMorascaDate: Wednesday, 16 November 2011, 01:14:00 | Message # 22
Vašljivi glodar
Group: Game host
Messages: 4270
Awards: 44
Reputation: 241
Status: Offline
Quote (urke)
Objasni!Ne znam sta to nisam ispunio

Ovo je poslednji put da ponavljam ovo.

Ti si bio moj glavni saveznik i samo tebe sam želeo u finalu. Ja tebi nisam bio glavni saveznik, osiguravao si se na sve strane. To nije bilo u skladu sa našim dilom koji sam ja poštovao cele sezone i prema kojem sam se upravljao.


yeah, you may be good looking
but you're not a piece of art
 
DonnieBrascoDate: Wednesday, 16 November 2011, 01:17:01 | Message # 23
Gelipter
Group: Publika
Messages: 3677
Awards: 23
Reputation: 52
Status: Offline
Quote (urke)
Nijednom nisi spomenuo TOP 2... To pravi konfuziju.. Sledeci put, nemoj da obecavas nekom nesto, a da to ne ispunis smile


Meni je obecao da sam dobro odabrao kad sam bio 2.HOH i rekao da postuje to i da ce sve ucini da dodjem do kraja sa njim , igra na vise strana biggrin
 
urkeDate: Wednesday, 16 November 2011, 01:21:08 | Message # 24
Biberče
Group: Moderators
Messages: 2421
Awards: 58
Reputation: 215
Status: Offline
Quote (EthanMorasca)
Ti si bio moj glavni saveznik i samo tebe sam želeo u finalu. Ja tebi nisam bio glavni saveznik, osiguravao si se na sve strane. To nije bilo u skladu sa našim dilom koji sam ja poštovao cele sezone i prema kojem sam se upravljao.


Ja (ponovo kazem) nisam znao za taj dil kojim si se ti upravljao cijele sezone. Nisam bio siguran da li ces me voditi u finale ( ponovo, nijednom mi to nisi rekao! ) pa sam samo u Magdi nasao saveznika jer znam kako je ona kvalitetan igrac! Da si mi samo jednom rekao ja i ti - TOP 2, sve bi bilo u redu.

Added (16 November 2011, 0:21 Am)
---------------------------------------------

Quote (Miko)
Meni je obecao da sam dobro odabrao kad sam bio 2.HOH i rekao da postuje to i da ce sve ucini da dodjem do kraja sa njim , igra na vise strana


Znam da ti se supkao biggrin
 
EthanMorascaDate: Wednesday, 16 November 2011, 01:21:40 | Message # 25
Vašljivi glodar
Group: Game host
Messages: 4270
Awards: 44
Reputation: 241
Status: Offline
Quote (Miko)
Meni je obecao da sam dobro odabrao kad sam bio 2.HOH i rekao da postuje to i da ce sve ucini da dodjem do kraja sa njim , igra na vise strana

Osvojio si drugi HoH - nisi me nominovao.

Ja sam osvojio peti HoH - nisam tebe nominovao.

Ništa ti nisam obećavao.


yeah, you may be good looking
but you're not a piece of art
 
urkeDate: Wednesday, 16 November 2011, 01:23:25 | Message # 26
Biberče
Group: Moderators
Messages: 2421
Awards: 58
Reputation: 215
Status: Offline
Quote (EthanMorasca)
koji je sve vreme imao nameru da me nasamari


TI SI NESTO SANJAO SINOC biggrin
 
DonnieBrascoDate: Wednesday, 16 November 2011, 01:25:03 | Message # 27
Gelipter
Group: Publika
Messages: 3677
Awards: 23
Reputation: 52
Status: Offline
E ja cu samo da dam komentar tj da citiram finaliste pre samo pola godine sta su govorili jedan o drugome , pogotovo sta je Ethan govorio o Lazaru a poveo ga u finale :

Ethan : ,, Lazar je idiot ,,
Izvredjao ga na sva zvona govoreci da sa njim ici u dil nece vise nikada i da je nzm vredjao je uglavnom i govorio da to on nikada ne bi napravio i da ga ne podnosi i da vise nikada sa njim nece pricati...

Lazar : Lazar mi je govorio tada (kada me ubedjivao da glasam za Saca) da je Ethan kreten , da mu je obecavao da ce ici do kraja pa ga IZDAO i slicno

Nije mi jasno kako kada se dve osobe mrze mogu doci do finala , meni je to suludo , Ethan je najveca tj ubedljivo najveca prelivoda u celom VS svetu , covek u svakoj sezoni obeca 3-4 osobe da ce ici do kraja i polako jednu po jednu zajebava , neprevazidjeni seljak ali zalim ga , posto je molio i kleo da ga sacuvam kad sam bio HoH kao da sam dobro postupio i da cemo se drzati zajedno , ma pusti tu pricu , a Lazar je slican , zahvaljivao se sto sam ga spasavao a kad sam ja bio nominovan za mene je glasao smile ...

Nemam pitanje , glasacu za Lazara , posto ovaj ne zasluzuje moj glas smile
 
EthanMorascaDate: Wednesday, 16 November 2011, 01:27:58 | Message # 28
Vašljivi glodar
Group: Game host
Messages: 4270
Awards: 44
Reputation: 241
Status: Offline
Quote (Miko)
covek u svakoj sezoni obeca 3-4 osobe da ce ici do kraja i polako jednu po jednu zajebava

Laž.

Quote (Miko)
molio i kleo da ga sacuvam kad sam bio HoH

Laž.

Miko, i budala bi shvatila da lažeš. Hvala bogu što si već odlučio za koga ćeš da glasaš, ne moram da se bakćem sa tobom. Svako dobro!


yeah, you may be good looking
but you're not a piece of art
 
DonnieBrascoDate: Wednesday, 16 November 2011, 01:32:09 | Message # 29
Gelipter
Group: Publika
Messages: 3677
Awards: 23
Reputation: 52
Status: Offline
Pa ti si svojom reakcijom kada sam ti rekao u Sejselima da cu glasati za Merry opsovao sve na chatu laugh A cim sam ti rekao da je sala poceo si se ulizivati laugh Toliko o tebi wink A laz ili ne laz

Od ETHANA kada ga nisam nominovao : hvala smile nećeš se pokajati!

Je li nisi ovo napisao ? Sta li je ovo znacilo , ne da mi se sada ss raditi , ali ako treba napravicu wink ...
A sad i od Lazara da nadjemo ...

Od Lazara : Ok, ne znam kakvi su ti planovi i sta mislis da radis, ne zelim da ti se mesam u to, odluci kako hoces.
Ne planiram ni da se dodvoravam, nego samo da te zamolim da me ne lazes, da ne bude npr. mislim da sam siguran, i odjednom u 5 minuta ispadnem xD

Niti jednom ga nisam izdao on je glasao za mene wink

Ali eto , posto je u finalu sa muskozenskom osobom moram za njega glasati wink
 
urkeDate: Wednesday, 16 November 2011, 01:33:59 | Message # 30
Biberče
Group: Moderators
Messages: 2421
Awards: 58
Reputation: 215
Status: Offline
Ethane, ti si mi najvece razocarenje od kad sam dosao u virtual world. Ja sam zavrsio jedino ako Laza dodje da ga pitam ponesto i tako smile

Added (16 November 2011, 0:33 Am)
---------------------------------------------
Troya, svaka cast na uspjesnoj sezoni!!

Message edited by urke - Wednesday, 16 November 2011, 01:33:04
 
Forum » Big Brother » Završene Igre i Izbacivanja » 12.ciklus - Finale (Big Brother)
Search: