12.ciklus - Finale - Forum

[ Updated threads · New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
Forum » Big Brother » Završene Igre i Izbacivanja » 12.ciklus - Finale (Big Brother)
12.ciklus - Finale
troyaDate: Tuesday, 15 November 2011, 22:01:37 | Message # 1
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
EthaneMorasca i Lazare, dobrodošli u finale prvog Virtualnog Big Brother-a.

Dolaze i članovi porote Laki, ajdin_sa, biba91, Miko, MarkoNG, Magdalena i urke.

Finale će teći na sledeći način: EthanMorasca i Lazar će prvo dati svoje uvodne reči, u kojima će pokušati da vas ubede da baš oni zaslužuju titulu Pobednika Big Brother-a. Nakon toga, članovi Porote će postavljati pitanja finalistima. Možete postaviti koliko god pitanja želite.

To traje do četvrtka u 20:00, kada ću ja dati znak za početak 24 satovnog glasanja!

Finalisti, imate reč. Srećno!
 
troyaDate: Tuesday, 15 November 2011, 22:03:04 | Message # 2
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
* Poroto nakon Ethanove izjave krenite sa pitanjima, Lazar bi trebao da udje noćas na forum.
 
EthanMorascaDate: Tuesday, 15 November 2011, 22:13:16 | Message # 3
Vašljivi glodar
Group: Game host
Messages: 4270
Awards: 44
Reputation: 241
Status: Offline
Pozdrav svima i hvala vam na izuzetnoj sezoni. Potrudiću se da budem kratak.

Čim sam se prijavio za ulazak u kuću VB znao sam da neće biti lako i da ću biti viđen kao pretnja. Troya me je zatim na samom ulasku najavio zasebno od ostalih takmičara, što je metu samo dodatno povećalo. Znao sam da ću morati da se borim najjače što mogu kako bih stigao do finala.

Što se tiče igara, prezadovoljan sam svojim učinkom. Osvojio sam 5 od ukupno 11 igara za HoH i 2 igre za PoV - ukupno 7 igara.

Jedini sam takmičar koji nijednom nije bio nominovan za izbacivanje, a bilo je 6 ciklusa u kojima nisam bio HoH. Pored toga, ja u 5 ciklusa nisam osvojio ni HoH ni PoV i uspeo sam ne samo da preživim, već i da ne budem nominovan. Mislim da to dovoljno govori o mojoj društvenoj igri.

Mislim da zaslužujem da pobedim, ali na vama je da prosudite. Rado ću odgovoriti na sva vaša pitanja i razjasniti sve vaše nedoumice. Hvala!


yeah, you may be good looking
but you're not a piece of art
 
MagdalenaDate: Tuesday, 15 November 2011, 22:58:25 | Message # 4
Colonel general
Group: Publika
Messages: 911
Awards: 14
Reputation: 77
Status: Offline
Cestitam finalistima smile
Ethane, zasto Lazar, a ne Urke?
 
urkeDate: Tuesday, 15 November 2011, 23:18:50 | Message # 5
Biberče
Group: Moderators
Messages: 2421
Awards: 58
Reputation: 215
Status: Offline
Ethane, da li bi u RL gazio preko nekoga da bi dosao do svog cilja ?

Added (15 November 2011, 10:13 PM)
---------------------------------------------
lele troya sta si mi uradio sa slikom biggrin

Added (15 November 2011, 10:18 PM)
---------------------------------------------
LAKI MI JE REKAO DA PRENESEM DA NE MOZE DA PRISTUPI FORUMU I DA JE JAKO RAZOCARAN U EthanaMorascu...


Message edited by urke - Tuesday, 15 November 2011, 23:19:15
 
EthanMorascaDate: Tuesday, 15 November 2011, 23:40:20 | Message # 6
Vašljivi glodar
Group: Game host
Messages: 4270
Awards: 44
Reputation: 241
Status: Offline
Hvala, Magdalena. smile

Ja sam od samog početka planirao da u finalu budem sa Urketom. On je bio moj najbliži saveznik i ostao je to kroz celu igru. Nažalost, on je pored mene imao još jednog najbližeg saveznika - tebe. Za mene nikada nije bilo dvoumljenja - poveo bih njega u finale u bilo kojoj varijanti. A onda mi je on rekao da kada bi birao između tebe i mene ne bi znao koga da povede u finale. Za mene je to izdaja i pravljenje mene budalom. Ja sam cele sezone svaki svoj potez zasnivao na tom dilu i celu svoju strategiju zasnivao na tome da poštujem dil koji smo nas dvojica napravili, a očigledno je da on nije tako posmatrao ceo naš odnos i da je gradio identičan paralelan odnos sa nekim drugim - tobom.

Urke, naravno da ne bih nikoga gazio da stignem do svog cilja. Ako aludiraš na to da sam ovde tebe zgazio da bih stigao do nekog cilja, grdno se varaš i pokazuješ koliko daleko ide tvoj bezobrazluk. Praviš me budalom, tvrdiš da to nije istina i još tražiš da te vodim u finale.

Krivo mi je što Laki misli tako, voleo bih da iz njegovih usta čujem u šta se to tačno on razočarao i da mu sve lepo objasnim. Troya, vidi sa Lakijem kakav problem u pristupu sajtu ima. Bila bi šteta da on donese svoju odluku na osnovu rekla-kazala priča i jednostranih tvrdnji. Svaka medalja ima dve strane.


yeah, you may be good looking
but you're not a piece of art
 
MarkoNGDate: Tuesday, 15 November 2011, 23:49:26 | Message # 7
The Punisher
Group: Publika
Messages: 2557
Awards: 15
Reputation: 129
Status: Offline
Quote (EthanMorasca)
Ja sam od samog početka planirao da u finalu budem sa Urketom.


A ja sam budala sto ni jednom nisam dozvolio da budes nominovan biggrin

Ethane,da li mislis da bi sezona tekla drugim tokom da si bar jednom bio nominovan i da si bio na Evictionu kao ugrozen za izbacivanje?

Da li mislis da ti je Urketova odluka da sacuva Lazara pametna ili sebicna?

Odgovori nece uticati na moju odluku za koga cu glasati,ali bih voleo da cujem tvoje komentare.

Lazare:bukvalno si veci deo sezone proveo na klupi za rezerve,a ipak si u finalu.Kakav je osecaj?

Da li mislis da mozes da pobedis?

Da li bi to bilo zasluzeno ili ne,i zasto?

Ako mi jos nesto padne na pamet,sigurno cu postaviti jos nesto smile
 
urkeDate: Tuesday, 15 November 2011, 23:56:36 | Message # 8
Biberče
Group: Moderators
Messages: 2421
Awards: 58
Reputation: 215
Status: Offline
Quote (EthanMorasca)
Ja sam od samog početka planirao da u finalu budem sa Urketom. On je bio moj najbliži saveznik i ostao je to kroz celu igru.


To mi nijednom nisi stavio do znanja.

Quote (EthanMorasca)
A onda mi je on rekao da kada bi birao između tebe i mene ne bi znao koga da povede u finale.


Rekao si mi da ti iskreno odgovorim i da to NECE uticati na tvoju odluku! I zasto mi odmah nisi rekao da ti to smeta, a ne kazes OK i onda kad treba da smislis razloge za izbacivanje, hvatas se za to ..

Added (15 November 2011, 10:56 PM)
---------------------------------------------

Quote (EthanMorasca)
zasnivao na tome da poštujem dil koji smo nas dvojica napravili


Aj podsjeti se kako smo sklopili dil... -Igramo li zajedno BB? -Naravno... Nijednom nije spomenut TOP 2!
 
biba91Date: Wednesday, 16 November 2011, 00:09:43 | Message # 9
Lieutenant general
Group: Publika
Messages: 681
Awards: 17
Reputation: 42
Status: Offline
Evo, da i ja nešto pitam...ko je vodio konce i odločivao o izbacivanju
 
EthanMorascaDate: Wednesday, 16 November 2011, 00:28:11 | Message # 10
Vašljivi glodar
Group: Game host
Messages: 4270
Awards: 44
Reputation: 241
Status: Offline
Quote (MarkoNG)
Ethane,da li mislis da bi sezona tekla drugim tokom da si bar jednom bio nominovan i da si bio na Evictionu kao ugrozen za izbacivanje?

Verovatno. Nisam siguran. Postoji šansa da pod pritiskom ne bih uspeo da osvojim PoV i da bih izleteo.

Quote (MarkoNG)
Da li mislis da ti je Urketova odluka da sacuva Lazara pametna ili sebicna?

Ne osećam se prijatno kada komentarišem tuđe odluke. Mislim da je on u tom trenutku tu odluku smatrao najboljom.

Quote (urke)
I zasto mi odmah nisi rekao da ti to smeta, a ne kazes OK i onda kad treba da smislis razloge za izbacivanje, hvatas se za to ..

Zato što je jutro pametnije od večeri i zato što 5 minuta razmišljanja nije isto što i 5 sati razmišljanja. Zašto bih smišljao razlog da te izbacim? Naprotiv, želeo sam da ne postoji razlog, lakše bi mi bilo da si me slagao u tom momentu i da si mi rekao da bi poveo mene. To sam ti već i rekao.

Quote (biba91)
ko je vodio konce i odločivao o izbacivanju

Ne postoji jedna osoba koja je kroz celu sezonu to radila. U svakom ciklusu je bilo posebno. Dakle, onaj ko je bio HoH i njegovi saveznici. Ja sam se kod svake odluke o nominacijama konsultovao sa bliskim ljudima. Pored toga, HoH samo daje izbor od dve osobe za izbacivanje, oni koji glasaju su ti koji stvarno odlučuju.


yeah, you may be good looking
but you're not a piece of art
 
urkeDate: Wednesday, 16 November 2011, 00:29:31 | Message # 11
Biberče
Group: Moderators
Messages: 2421
Awards: 58
Reputation: 215
Status: Offline
Quote (EthanMorasca)
lakše bi mi bilo da si me slagao u tom momentu i da si mi rekao da bi poveo mene. To sam ti već i rekao.


Ponovo kazem, rekao si da moj odgovor nece promijeniti tvoju odluku
 
EthanMorascaDate: Wednesday, 16 November 2011, 00:32:45 | Message # 12
Vašljivi glodar
Group: Game host
Messages: 4270
Awards: 44
Reputation: 241
Status: Offline
Quote (urke)
Ponovo kazem, rekao si da moj odgovor nece promijeniti tvoju odluku

A ja opet kažem da 5 minuta razmišljanja nije isto što i 5 sati razmišljanja.


yeah, you may be good looking
but you're not a piece of art
 
urkeDate: Wednesday, 16 November 2011, 00:34:50 | Message # 13
Biberče
Group: Moderators
Messages: 2421
Awards: 58
Reputation: 215
Status: Offline
Quote (EthanMorasca)
A ja opet kažem da 5 minuta razmišljanja nije isto što i 5 sati razmišljanja.


Ma zasto prosto ne kazes da si me izbacio jer bih te 100% pobijedio u finalu smile
 
MarkoNGDate: Wednesday, 16 November 2011, 00:36:21 | Message # 14
The Punisher
Group: Publika
Messages: 2557
Awards: 15
Reputation: 129
Status: Offline
Quote (EthanMorasca)
Ne osećam se prijatno kada komentarišem tuđe odluke. Mislim da je on u tom trenutku tu odluku smatrao najboljom.


To nije odgovor koji sam ocekivao sad

Ocekujem od tebe da mi iskreno kazes sta mislis o tome,da li je to bilo pametno ili sebicno,a to da li je za njega bilo najbolje ostavi po strani.
 
EthanMorascaDate: Wednesday, 16 November 2011, 00:37:47 | Message # 15
Vašljivi glodar
Group: Game host
Messages: 4270
Awards: 44
Reputation: 241
Status: Offline
Quote (urke)
Ma zasto prosto ne kazes da si me izbacio jer bih te 100% pobijedio u finalu

Zato što bih onda slagao. Nemoj da mi stavljaš reči u usta. Rekao sam zašto sam te izbacio. Budalom me ne pravi niko ni u stvarnom životu, pa nećeš ni ti.

Da sam te izbacio zbog toga što si naveo, to bih i rekao. Ne bih imao razloga da krijem.


yeah, you may be good looking
but you're not a piece of art
 
Forum » Big Brother » Završene Igre i Izbacivanja » 12.ciklus - Finale (Big Brother)
Search: