Reunion show - Page 10 - Forum

[ Updated threads · New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
Forum » Virtual Survivor 3 - Aegean Sea: All stars vs Challengers » Boulevard Of Broken Dreams » Reunion show (VS 3)
Reunion show
SarbelDate: Wednesday, 15 February 2012, 01:46:55 | Message # 136
Lieutenant general
Group: Users
Messages: 610
Awards: 1
Reputation: 19
Status: Offline
Quote (Nemanja)
Kako takve neke stvari koje ja bzv uradim,tebe toliko povrede da razmisljas o odustajanju,totalno sam nehuman...

nije to poenta, vec je poenta zasto biti okruzen tako nevaspitanim ljudima kad nema potrebe smile
 
MagdalenaDate: Wednesday, 15 February 2012, 02:08:24 | Message # 137
Colonel general
Group: Publika
Messages: 911
Awards: 14
Reputation: 77
Status: Offline
Quote (MarkoNG)
Sarbel a sta bi onda kada si zeleo da odustanes?


Kad je to bilo?

Quote (Sarbel)
Kao sto rekoh, a i on je napisao, Magdalena mu je bila opcija


Ne bih sad da se mesam ali ti si mi nudio top6 tj top4 odmah nakon ujedinjenja, a sa Markom nisam ni jednom pricala u toku cele sezone ...
 
SarbelDate: Wednesday, 15 February 2012, 02:11:46 | Message # 138
Lieutenant general
Group: Users
Messages: 610
Awards: 1
Reputation: 19
Status: Offline
Magdo, ne znam sta nije jasno, ja sam rekao da je to moja procena... vi ste u super odnosima i gotivite se i on kao sto ti je i napisao, bi presao sa vama sto potvrdjuje moju teoriju da bi nas izdao smile ne kazem ja da ste imali dil... Cinjenica je da si ti njemu bila opcija, a ja sam ti naravno ponudio dil, nigde nisam to porekao... Miko to zna, a pitao je za Marka...

Vas dvoje koliko se volite i stitite govori i tvoja recenica ,,tako vam treba kad ste izbacili Marka'' kad sam ti rekao da stanje u nasem plemenu nije bajno smile
 
SarbelDate: Wednesday, 15 February 2012, 02:12:55 | Message # 139
Lieutenant general
Group: Users
Messages: 610
Awards: 1
Reputation: 19
Status: Offline
Quote (Sarbel)
Kad je to bilo?

Ne secam se tacno kad, valjda kad je ispao Mrdeni... Lara je izjavila da je na forum doslo jedno zlo po imenu Sarbel, a Nemanja me je psovao zajedno sa Suljomirom smile
 
MarkoNGDate: Wednesday, 15 February 2012, 02:15:47 | Message # 140
The Punisher
Group: Publika
Messages: 2557
Awards: 15
Reputation: 129
Status: Offline
Ovo da bih presao kod njih bi se ostvarilo samo da sam se vratio sa OD kada sam izbacen,a ne da bi tako bilo tokom ceke sezone biggrin

Joj sto izvrces Sarbele :sojic: (Ovakav smajli treba uvesti ) biggrin
 
SarbelDate: Wednesday, 15 February 2012, 02:19:43 | Message # 141
Lieutenant general
Group: Users
Messages: 610
Awards: 1
Reputation: 19
Status: Offline
Moja greska, ja nisam procitao da si negde napisao to... smile razumeo sam da ti je to bio plan... zato mi nije bilo jasno...

Message edited by Sarbel - Wednesday, 15 February 2012, 02:20:51
 
MagdalenaDate: Wednesday, 15 February 2012, 02:21:30 | Message # 142
Colonel general
Group: Publika
Messages: 911
Awards: 14
Reputation: 77
Status: Offline
Quote (Sarbel)
Magdo, ne znam sta nije jasno, ja sam rekao da je to moja procena... vi ste u super odnosima i gotivite se i on kao sto ti je i napisao, bi presao sa vama sto potvrdjuje moju teoriju da bi nas izdao


Nakon sto ste ga izbacili. Glupo je da zamerate coveku sto ne bi hteo sa vama nakon sto ste ga vec izbacili. Nekako je to i logicnije smile

Quote (Sarbel)
Vas dvoje koliko se volite i stitite govori i tvoja recenica ,,tako vam treba kad ste izbacili Marka'' kad sam ti rekao da stanje u nasem plemenu nije bajno


Zalio si se da su ti ostali igraci slabi nakon sto si izbacio jakog igraca. To bih rekla i da su tebe izbacili smile
 
SarbelDate: Wednesday, 15 February 2012, 02:23:52 | Message # 143
Lieutenant general
Group: Users
Messages: 610
Awards: 1
Reputation: 19
Status: Offline
Quote (Magdalena)
Zalio si se da su ti ostali igraci slabi nakon sto si izbacio jakog igraca. To bih rekla i da su tebe izbacili

Ja ne znam da li je on jak igrac, nigde to nisam video smile Nijednog trenutka me to nije interesovalo, nakon njegovih izjave:
,,Samo da dodjem do ujedinjenja. Briga me za pleme...''

Quote (Magdalena)
Nakon sto ste ga izbacili. Glupo je da zamerate coveku sto ne bi hteo sa vama nakon sto ste ga vec izbacili. Nekako je to i logicnije

slazem se totalno... uopste nisam razumeo da se prica o povratku sa OD...
 
DonnieBrascoDate: Wednesday, 15 February 2012, 02:29:22 | Message # 144
Gelipter
Group: Publika
Messages: 3677
Awards: 23
Reputation: 52
Status: Offline
Quote (Sarbel)
,,Samo da dodjem do ujedinjenja. Briga me za pleme...''


Dobro da je onda prezivio prvi plemenac laugh
 
SarbelDate: Wednesday, 15 February 2012, 02:30:07 | Message # 145
Lieutenant general
Group: Users
Messages: 610
Awards: 1
Reputation: 19
Status: Offline
Quote (Miko)
Dobro da je onda prezivio prvi plemenac

pa to ti pricam biggrin ali ipak je Nemanjino ispadanje bilo veci uzitak smile
 
djoDate: Wednesday, 15 February 2012, 06:47:32 | Message # 146
Generalissimo
Group: Publika
Messages: 1649
Awards: 18
Reputation: 101
Status: Offline
Quote (Sarbel)
ali ipak je Nemanjino ispadanje bilo veci uzitak

to ti je najveća greška u životu smile


>>>may the odds be ever in your favor>>>
 
SarbelDate: Wednesday, 15 February 2012, 12:31:16 | Message # 147
Lieutenant general
Group: Users
Messages: 610
Awards: 1
Reputation: 19
Status: Offline
hhahahahhahah, potresao sam se xD
 
djoDate: Wednesday, 15 February 2012, 12:47:08 | Message # 148
Generalissimo
Group: Publika
Messages: 1649
Awards: 18
Reputation: 101
Status: Offline
Quote (Sarbel)
potresao sam se

i treba biggrin iako ovo nije bila pretnja,ili nzm kako si vec shvatio...


>>>may the odds be ever in your favor>>>
 
SarbelDate: Wednesday, 15 February 2012, 13:09:46 | Message # 149
Lieutenant general
Group: Users
Messages: 610
Awards: 1
Reputation: 19
Status: Offline
Samo na to i lici smile
 
life4gloryDate: Wednesday, 15 February 2012, 14:37:16 | Message # 150
Major general
Group: Publika
Messages: 401
Awards: 17
Reputation: 67
Status: Offline
komentar na ispadanje mrdenija

Koliko sam ja provalila mrdeny je ispao zrtva neke prethodne sezone koju je odigrao sa Mikom i Rogijem. Ja sam generalno protiv osvete, ali ovoga puta mi je situacija isla u korist, tako da nisam imala nista protiv da deny ispadne. Samo cu reci za njega, da mislim da je vrlo opasan igrac, iako ove sezone nije mogao da se potvrdi. Koliko sam skontala, deny ima jednu dosta dobru osobinu, a to je da je on Inicijator, a takvih je bilo malo u nasem plemenu.

(To je problem ,sto isti ljudi igraju iste sezone, i ne moze se pobeci od toga,.. koliko se god neko zblizi s nekim, toliko i stekne ''neprijatelje'', tako da koliko prednosti, toliko i mana igranja ranijih sezona)

Evo, samo cu reci svoj primer. Kad mi je Miko ove sezone predlozio Bibu da ide u dil s nama, nije mi bilo svejedno. Ja sam sa Bibom bila u dosta losim odnosima nakon nase poslednje sezone, gde me je ona ispalila (dobro, bilo je tu i mog udela), i da sam bila osvetnicki nastrojena, sigurno ne bih bila ove sezone u klanu s njom. Ali presla sam preko toga, jer mislim da kad pocne nova sezona, sve treba poceti ispocetka, tj. zaboraviti na ranije svadje, koliko se to moze.. to savetujem i ostalima)


X.O.X.O
 
Forum » Virtual Survivor 3 - Aegean Sea: All stars vs Challengers » Boulevard Of Broken Dreams » Reunion show (VS 3)
Search: