Reunion show - Page 11 - Forum

[ Updated threads · New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
Forum » Virtual Survivor 3 - Aegean Sea: All stars vs Challengers » Boulevard Of Broken Dreams » Reunion show (VS 3)
Reunion show
LaraCroftDate: Wednesday, 15 February 2012, 15:16:50 | Message # 151
Imperija
Group: Publika
Messages: 4135
Awards: 30
Reputation: 145
Status: Offline
Quote (life4glory)
Ja sam sa Bibom bila u dosta losim odnosima nakon nase poslednje sezone, gde me je ona ispalila (dobro, bilo je tu i mog udela),


mnogo vise si ti sama bila kriva za svoje ispadanje u VS Seychelles, nego Biba, a ponajmanje ja, iako su pojedinci mene optuzili za tvoje, a kasnije i Emmino ispadanje...

da nije bilo tvog HOCU - NECU, ostala bi ti do samog kraja...

pa samo je lud tada kada smo gubili sve igre, mogao da pozeli da izbaci tebe, jednog od najkvalitetnijih igraca tog plemena...

EDIT: jake igrace treba koristiti dok su plemena i slepati se uz njih, a u ujedinjenju ih odmah treba izbaciti smile


I pričali su svašta o njoj. Da je loša. Da je zlo. Đavo sa licem anđela. Bahata i arogantna.
I jeste, bila je loša. Bila je najgora onda, kada su drugi bili loši prema njoj!


Message edited by LaraCroft - Wednesday, 15 February 2012, 15:21:35
 
MarkoNGDate: Wednesday, 15 February 2012, 15:18:21 | Message # 152
The Punisher
Group: Publika
Messages: 2557
Awards: 15
Reputation: 129
Status: Offline
Quote (Sarbel)
,Samo da dodjem do ujedinjenja. Briga me za pleme...

Ovo sam izjavio kada sam poceo da sumnjam u princess i njeno posotojanje i to sto je ludjak neaktivan na plemenskom chatu i na igrama.A to sam izgovorio pred izglasavanje Nemanje.

"meni je bitno da ja dam sve od sebe,kao i u svakoj igri dosada sto i jesam,za druge me briga"

"lol,bas si timski igra,igrac xD"

"pa ne mogu ja da teram nekoga da dolazi na igre i da se trudi ako on to ne zeli"

Dakle,ja nikada nisam rekao da me briga za pleme,vec da me iritiraju neaktivni igraci kakvi su bili njih dvoje.

Imao sam malu prepisku sa ludjakom gde sam izrazio nepoverenje u njega i njegov odnos pre svega prema igri,na sta mi je on odgovorio da on nije tip igraca koji je dobar na igrama,nego ko je veran i glasa po dogovoru,a posto je imao princess sa sobom bio je duplo vredan.

Tacno mi je doslo da zazalim sto sam mu prisao,i sto nisam prisao recimo Dzenisu,
Ludjak dodje na plemenski chat pa ode,ni ne javi se.Na prvoj igri mi kaze da ne zna da napravi SS (Sto je veoma velika retkost sada u moderno vreme,kada i deca od 7-12 godina koriste racunar i uce da ga koriste za neke druge stvari osim za igranje igrica i slusanje muzike).
 
life4gloryDate: Wednesday, 15 February 2012, 17:20:24 | Message # 153
Major general
Group: Publika
Messages: 401
Awards: 17
Reputation: 67
Status: Offline


Quote (Sarbel)
Lara je izjavila da je na forum doslo jedno zlo po imenu Sarbel, a Nemanja me je psovao zajedno sa Suljomirom


Secam se ovog slucaja. Cak sam ti i ja poslala poruku da ih iskuliras.. Jer znam kako je to kad se zbog gluposti (nebitnih komentara) covek iznervira na momenat.. I otkud nekome pravo da drugoga naziva zlobnim ili slicno? mnogo mi je to ruzno.. a od izvinjenja ni I..


X.O.X.O
 
troyaDate: Wednesday, 15 February 2012, 17:48:46 | Message # 154
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
5. plemenski Kea

Ispala Princess rezultatom 4-2.
 
LaraCroftDate: Wednesday, 15 February 2012, 21:37:24 | Message # 155
Imperija
Group: Publika
Messages: 4135
Awards: 30
Reputation: 145
Status: Offline
Quote (life4glory)
I otkud nekome pravo da drugoga naziva zlobnim ili slicno? mnogo mi je to ruzno.. a od izvinjenja ni I..

sve je pocelo tokom TAR-a kada sam prokomentarisala da Sarbel i Tic - Tac vode u plasmanu jer su JEDINI koji su BILI PRISUTNI na svim igrama, svakog cetvrtka, bez namere da osporim njihovo vodjstvo...
onda me je Sarbel napao i vredjao preko PP na nacin do tada nezabelezen na VS sajtovima, a zna se kako ja umem da budem nezgodna...

onda, tokom ovog VS, Sarbel je javno na chatu napao Nemanju na isti takav nacin i reagovala sam tako kako ste videli...

licno mi se ne svidja nacin na koji Sarbel vredja druge, a inace nemam nista protiv njega, smatram ga sposobnim igracem, sto sam i napisala u nekom postu...

ako je neko nekoga napadao u VS svetu, to je bio rat izmedju Anubisa i mene... bilo je sa stilom i do odredjene granice...

volela bih da se ta granica ne prelazi...

i moj "napad" na Sarbela nije imao cilj da on odustane od VS...


I pričali su svašta o njoj. Da je loša. Da je zlo. Đavo sa licem anđela. Bahata i arogantna.
I jeste, bila je loša. Bila je najgora onda, kada su drugi bili loši prema njoj!
 
SarbelDate: Wednesday, 15 February 2012, 22:20:57 | Message # 156
Lieutenant general
Group: Users
Messages: 610
Awards: 1
Reputation: 19
Status: Offline
Quote (LaraCroft)
sve je pocelo tokom TAR-a kada sam prokomentarisala da Sarbel i Tic - Tac vode u plasmanu jer su JEDINI koji su BILI PRISUTNI na svim igrama, svakog cetvrtka, bez namere da osporim njihovo vodjstvo...
onda me je Sarbel napao i vredjao preko PP na nacin do tada nezabelezen na VS sajtovima, a zna se kako ja umem da budem nezgodna...

kao prvo, vec sam te upozorio da nas ne uzimas u usta jer smo bili zasluzeno prvi, kao drugo opet, da li ti stvarno mislis da smo mi jedini koji su bili na igrama? zasto ne spominjes urketa i magdalenu koji su bili takodje na svim igrama u taru pa opet nisu bili prvi dok smo igrali?

Quote (LaraCroft)
onda, tokom ovog VS, Sarbel je javno na chatu napao Nemanju na isti takav nacin i reagovala sam tako kako ste videli...

ja napao Nemanju? Jel ti mene zezas? A gde si bila kad nam je napisao da ce nam jebati svima mater i kad smo se nasalili marko i ja, poceo je najvece uvrede da pise na moj racun, da pusimo kurac i svasta nesto?

Samo cu reci, d treba da te bude sramota... Ja te nisam vredjao, samo sam preneo kako su mi te ostali forumas predstavili, kao glupu i zaostalu devojku...
 
LaraCroftDate: Wednesday, 15 February 2012, 22:36:23 | Message # 157
Imperija
Group: Publika
Messages: 4135
Awards: 30
Reputation: 145
Status: Offline
Quote (Sarbel)
samo sam preneo kako su mi te ostali forumas predstavili, kao glupu i zaostalu devojku...

manjina i to apsolutna... koja svoje zivotne frustracije i neuspehe pokusava da izleci zlobnim mislima na druge... cool

Quote (Sarbel)
A gde si bila kad nam je napisao da ce nam jebati svima mater i kad smo se nasalili marko i ja, poceo je najvece uvrede da pise na moj racun, da pusimo kurac i svasta nesto?

ako je stvarno to mislio, to nije smeo da pise, nisam videla to na chatu...

Quote (Sarbel)
vec sam te upozorio da nas ne uzimas u usta

ovde svako svakoga "uzima u usta", problem je kada neko nekoga pocne da vredja i to predje sve granice...

Quote (Sarbel)
zasto ne spominjes urketa i magdalenu koji su bili takodje na svim igrama u taru pa opet nisu bili prvi dok smo igrali?

vec sam rekla da je taj TAR bio potpuni promasaj i da se nisam pokajala sto sam odustala posle polovine prve igre, koja je trajala u nedogled... nikad nisam imala nameru bilo koga da vredjam komentarima, vec da ukazem na besmisao cele igre, sto ste verovatno shvatili Tic-Tac i ti kada ste i sami odustali pred kraj, iako vam je pobeda bila zagarantovana


I pričali su svašta o njoj. Da je loša. Da je zlo. Đavo sa licem anđela. Bahata i arogantna.
I jeste, bila je loša. Bila je najgora onda, kada su drugi bili loši prema njoj!
 
troyaDate: Wednesday, 15 February 2012, 22:38:42 | Message # 158
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
6. plemenski Iraklia

Ispao Nauparac rezultatom 4-2.
 
troyaDate: Wednesday, 15 February 2012, 22:41:19 | Message # 159
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
Quote (LaraCroft)
vec sam rekla da je taj TAR bio potpuni promasaj i da se nisam pokajala sto sam odustala posle polovine prve igre, koja je trajala u nedogled... nikad nisam imala nameru bilo koga da vredjam komentarima, vec da ukazem na besmisao cele igre, sto ste verovatno shvatili Tic-Tac i ti kada ste i sami odustali pred kraj, iako vam je pobeda bila zagarantovana


Ja mislim da je besmisleno da ti komentarises tu igru kad si i sama priznala da si nesposobna da resis nijednu rundu prve etape.
 
LaraCroftDate: Wednesday, 15 February 2012, 22:43:19 | Message # 160
Imperija
Group: Publika
Messages: 4135
Awards: 30
Reputation: 145
Status: Offline
Quote (troya)
Ispao Nauparac

Nurapc cool

Quote (troya)
rezultatom 4-2.

prema ovome sto si prikazao, rezultat je 4-1


I pričali su svašta o njoj. Da je loša. Da je zlo. Đavo sa licem anđela. Bahata i arogantna.
I jeste, bila je loša. Bila je najgora onda, kada su drugi bili loši prema njoj!
 
LaraCroftDate: Wednesday, 15 February 2012, 22:48:39 | Message # 161
Imperija
Group: Publika
Messages: 4135
Awards: 30
Reputation: 145
Status: Offline
Quote (troya)
Ja mislim da je besmisleno da ti komentarises tu igru kad si i sama priznala da si nesposobna da resis nijednu rundu prve etape.

kad dodjem umorna sa posla gde po ceo dan gledam u monitor i pisem razne smaracine, cesto sam nesposobna i da pogodim vrata od spavace sobe, a kamoli da celo vece i do duboko u noc opet gledam u monitor, zbog zdravlja necije babe...
ako se secas, prijavila sam se za TAR samo zato jer nisi imao dovoljno takmicara i posebno zato sto Biba nije imala saigraca u ekipi...

ostalo ne bih da komentarisem, radi mira na sajtu... cool


I pričali su svašta o njoj. Da je loša. Da je zlo. Đavo sa licem anđela. Bahata i arogantna.
I jeste, bila je loša. Bila je najgora onda, kada su drugi bili loši prema njoj!


Message edited by LaraCroft - Thursday, 16 February 2012, 10:09:39
 
troyaDate: Wednesday, 15 February 2012, 22:50:12 | Message # 162
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
Sto ti opet ne daje za pravo da nesto zoves besmisleno samo zato sto je pretesko za tebe.

Quote (LaraCroft)
prema ovome sto si prikazao, rezultat je 4-1


Ukljuci logiku, ocito neko nije glasao...
 
roggy83Date: Thursday, 16 February 2012, 00:00:10 | Message # 163
Major general
Group: Publika
Messages: 285
Awards: 5
Reputation: 14
Status: Offline
verovatno nisam ja glasao ,cini mi se da je bio Sv JOVAN pa nisam bio u stanju da glasam booze biggrin
 
troyaDate: Thursday, 16 February 2012, 15:38:40 | Message # 164
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
7. plemenski Poseidon

Ispao Maxy rezultatom 6-5-1.
 
troyaDate: Thursday, 16 February 2012, 20:07:48 | Message # 165
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
8. plemenski Poseidon

Ispao Sarbel rezultatom 5-3-1.
 
Forum » Virtual Survivor 3 - Aegean Sea: All stars vs Challengers » Boulevard Of Broken Dreams » Reunion show (VS 3)
Search: