Reunion show - Page 3 - Forum

[ Updated threads · New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
Forum » Virtual Survivor 3 - Aegean Sea: All stars vs Challengers » Boulevard Of Broken Dreams » Reunion show (VS 3)
Reunion show
ajdin_saDate: Monday, 13 February 2012, 01:04:43 | Message # 31
Bludnik
Group: Publika
Messages: 596
Awards: 7
Reputation: 50
Status: Offline
Quote (Miko)
dogovorili smo se pre finala


kad si se dogovorio zasto se onda pozivas na tu stavku onda ? smile


svakog jutra ja se budim i dodje mi da poludim
jer me zivot pravi bludnim i opet pored svega
ja se trudim dok me ruse ljudi vicem samo blud moze da mi sudi !!
 
life4gloryDate: Monday, 13 February 2012, 01:09:20 | Message # 32
Major general
Group: Publika
Messages: 401
Awards: 17
Reputation: 67
Status: Offline
Ok. Evo prvo znanično da se zahvalim svima koji su glasali za mene, bez obzira na razloge. Drago mi je što sam pobedila, iz više razloga. Ali možda najviše, zato što je sezona bila dosta teška, većina učesnika je bila aktivna, i to ne mislim samo na prisustvo, već i na nuđenje dilova na sve strane, i toga što se svako borio i pokušavao da ostane što duže. Hoću da kažem, da je bilo mnogo dobrih takmičara ove sezone biggrin
Možda nisam odigrala savršeno, ali verovala sam u svoju taktiku, koja se na kraju isplatila. Neću da pričam o toku sezone, jer sam sve što znam već napisala na poslednjem plemenskom, i stojim iza svake svoje rečenice.
Što se tiče posla koji je uradio GH, mislim da je sve prošlo korektno. Igre standardne, možda su mi bile malo dosadne (Što se tiče igara, sad kad imam već malo više iskustva u virtualnim igrama, rećiću da je Ethan neprevaziđen i još uvek najbolji GH kojeg sam ja imala).
Možda bih mogla da kažem još nešto, ali da ne dužim sa pričom..
Ne znam ko je glasao za mene i nisam se time mnogo bavila. Stvarno mi je bilo najvažnije da ja budem zadovoljna sopstvenom igrom, verovala sam da će to neko prepoznati.

I na kraju cu čestitati troyi na uspešno odrađenoj sezoni, bez greške.


X.O.X.O
 
troyaDate: Monday, 13 February 2012, 01:26:37 | Message # 33
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
AJDIN GLAS
 
life4gloryDate: Monday, 13 February 2012, 01:34:29 | Message # 34
Major general
Group: Publika
Messages: 401
Awards: 17
Reputation: 67
Status: Offline
Sad sam tek videla ono pisanije na plemenskom kad je Magda ispala. Dve stvari cu da objasnim.
Prvo, sto se vise puta spominjanog odustajanja tice, moje JEDINE razloge sam napisala na tom plemenskom pod spoilerom. Troya, dobro znas da nije istina da sam te ja ucenjivala.. i pogledaj onaj ss sa MSN-a, to si mi poslao oko ponoci, a mogucnost odustajanja se pocela spominjati tek oko 2-3h biggrin tako da, ako imas nesto protiv mene, reci mi svoje RAZLOGE,a nemoj izmisljati..

a druga stvar se tice Magde. Magda ne znam da li si primetila, posto nam je ovo vec treca sezona da igramo zajedno, ali ja tebe izuzetno postujem, prvenstveno mislim na tvoju sposobnost rasudjivanja, na to sto si vrlo realna i pravicna.. (to mislim o tebi, verujem da sam upravu, ti ces reci ako nisam). Poenta je, da bi ti uvek bila moj prvi ili drugi izbor kada je rec o dilovima. Ovoga puta, bila si drugi, a nazalost moju, nisam mogla da imam dogovor i s tobom i s Mikom. Pokusala sam nesto, i da mi je miko na bilo kakav nacin uskratio poverenje, ti bi bila prva kojoj bih se obratila. Nadam se da ti to nesto znaci. Nisam ti nista obecavala ove sezone, ali ni ti mene nisi nikad nista konkretno pitala.. mozda sam mogla nesto promeniti, ali to nikad necemo saznati.. Uglavnom, sve najbolje ti zelim, kao i uvek smile


X.O.X.O
 
life4gloryDate: Monday, 13 February 2012, 01:36:56 | Message # 35
Major general
Group: Publika
Messages: 401
Awards: 17
Reputation: 67
Status: Offline
Hvala Ajdinu, .. ne mogu da verujem da si ti taj koji je prvi primetio vrednost moje igre. To kazem samo iz razloga sto nismo imali kontakt kroz celu sezonu. I hvala ti na tome, dosta mi znaci..

X.O.X.O
 
ajdin_saDate: Monday, 13 February 2012, 01:39:52 | Message # 36
Bludnik
Group: Publika
Messages: 596
Awards: 7
Reputation: 50
Status: Offline
i vako se pokusava saprat obraz kod nekih biggrin (nina i magda )

svakog jutra ja se budim i dodje mi da poludim
jer me zivot pravi bludnim i opet pored svega
ja se trudim dok me ruse ljudi vicem samo blud moze da mi sudi !!


Message edited by ajdin_sa - Monday, 13 February 2012, 01:41:54
 
troyaDate: Monday, 13 February 2012, 01:43:11 | Message # 37
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
Quote (life4glory)
roya, dobro znas da nije istina da sam te ja ucenjivala.. i pogledaj onaj ss sa MSN-a, to si mi poslao oko ponoci, a mogucnost odustajanja se pocela spominjati tek oko 2-3h biggrin tako da, ako imas nesto protiv mene, reci mi svoje RAZLOGE,a nemoj izmisljati..


To nije tacno, Miko mi je jos oko 00:00 preneo u ime celog plemena. S obzirom da se hvalisao da je pomagao roggiju, ja sam i njemu rekao ako roggy nastavi da kasni po 6 minuta da cu prekinuti igru. Miko je onda rekao da celo pleme porucuje da odustaje ako se to desi. Ja sam pitao jel i Nina on je rekao da i da ti najvise igras. I da si ljuta zato sto imas da ucis. Uglavnom ja sam se razocarao zato sto si uospte i pomisljala da me uslovljavas i poslao sam ti da si me razocarala.

Od Mike sam to ocekivao od vas ostalih ne, narocito ne od tebe.

Kasnije se ispostavilo da je Miko lagao za bibu i zato ce da odlezi 15 dana nakon Reuniona.
 
ajdin_saDate: Monday, 13 February 2012, 01:43:37 | Message # 38
Bludnik
Group: Publika
Messages: 596
Awards: 7
Reputation: 50
Status: Offline
ah pa sad nina vidi se iz aviona al eto neki su zasljepljeni lazima pa ne mogu vidjeti ono sto im je pred ocima xD

svakog jutra ja se budim i dodje mi da poludim
jer me zivot pravi bludnim i opet pored svega
ja se trudim dok me ruse ljudi vicem samo blud moze da mi sudi !!
 
troyaDate: Monday, 13 February 2012, 01:45:26 | Message # 39
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
DZENIS GLAS
 
life4gloryDate: Monday, 13 February 2012, 01:46:01 | Message # 40
Major general
Group: Publika
Messages: 401
Awards: 17
Reputation: 67
Status: Offline
troya, to apsolutno nije tacno. Ja ne znam za bilo kakvu mogucnost odustajanja, koja se pojavila pre 2h posle ponoci.. Ako te je Miko ucenjiva, JA NISAM.. i dalje mislim da nisi imao nikakvog prava da mi to kazes.. ali nema veze, sad to ionako nema nikakvog smisla..

X.O.X.O
 
troyaDate: Monday, 13 February 2012, 01:48:01 | Message # 41
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
Quote (life4glory)
Ako te je Miko ucenjiva, JA NISAM..


Kazna je upravo porasla za Miku.
 
DonnieBrascoDate: Monday, 13 February 2012, 01:48:10 | Message # 42
Gelipter
Group: Publika
Messages: 3677
Awards: 23
Reputation: 52
Status: Offline
^

Ja se necu mesati u vasu svadju , nina jesi li rekla na chatu pre mene da ces odustati ako se igra prekine u 3h?
 
DonnieBrascoDate: Monday, 13 February 2012, 01:48:58 | Message # 43
Gelipter
Group: Publika
Messages: 3677
Awards: 23
Reputation: 52
Status: Offline
i btw jesi rekla da kazem troyi tj da prenesem da cemo svi odustati ukoliko se igra prekine u 3h ?
 
troyaDate: Monday, 13 February 2012, 01:50:14 | Message # 44
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
Miroslave ti si mi jos oko 00:00 rekao da cele pleme zeli da odustane.
 
DonnieBrascoDate: Monday, 13 February 2012, 01:50:50 | Message # 45
Gelipter
Group: Publika
Messages: 3677
Awards: 23
Reputation: 52
Status: Offline
ne seri troya , rekao sam ti da ce pleme ad odustane (ja,nina i roggy) i mozda biba ako se igra prekine ? je li tako bilo ?
 
Forum » Virtual Survivor 3 - Aegean Sea: All stars vs Challengers » Boulevard Of Broken Dreams » Reunion show (VS 3)
Search: