Reunion show - Page 4 - Forum

[ Updated threads · New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
Forum » Virtual Survivor 3 - Aegean Sea: All stars vs Challengers » Boulevard Of Broken Dreams » Reunion show (VS 3)
Reunion show
DonnieBrascoDate: Monday, 13 February 2012, 01:51:26 | Message # 46
Gelipter
Group: Publika
Messages: 3677
Awards: 23
Reputation: 52
Status: Offline
koliko je sati bilo nzm ali nina se malo zabunila , moze se naci istorija MSN-a , cim je nina mogla naci ono za tebe i nju a nije slikala onda se lako moze naci i ovo smile
 
troyaDate: Monday, 13 February 2012, 01:51:42 | Message # 47
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
Quote (Miko)
ne seri troya , rekao sam ti da ce pleme ad odustane (ja,nina i roggy) i


Vidis da Nina kaze da nema pojma o tome!!!
 
troyaDate: Monday, 13 February 2012, 01:52:54 | Message # 48
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
Uglavnom ja sam je napao nakon sto si ti rekao da cete svi odustati zajedno sa njom.
 
MagdalenaDate: Monday, 13 February 2012, 01:53:49 | Message # 49
Colonel general
Group: Publika
Messages: 911
Awards: 14
Reputation: 77
Status: Offline
Izvinite sto upadam u ovu svadjicu ali samo da konstatujem da je ovaj Dzenis nevidjena dobrica smile
 
life4gloryDate: Monday, 13 February 2012, 01:55:02 | Message # 50
Major general
Group: Publika
Messages: 401
Awards: 17
Reputation: 67
Status: Offline
Nemoj samo Miku kaznjavati... Da li si ikad pomislio da si ti kriv sto si uopste napravio takvu igru da traje 5sati? Nije ni to bitno, svoju gresku nikad ne bi priznao..

Miko, jesam li ja prva napisala u temi da odustajem? naravno da jesam, ali ovde je rec o mojim razlozima.. Ti si predlozio kolektivno odustajanje, ja sam mislila da je to sve sprdnja, i posle smo na chatu raspravljali ko odustaje, a ko ne.. Videla sam da niko nece odustati, ti si posle mene u temi plemena napisao da odustajes i ti, kontam da si hteo mene da ispostujes, ali stvarno ne znam..Mislim da je to sve bio jedan obican NESPORAZUM.. Ne znam da li si se mozda uplasio oko sledeceg ispadanja ili sta, nebitno je.. Ja sam bila sigurna da smo i ti i ja bezbedni na tom plemenskom, ko god da je osvojio imunitet.. I necu vise da sirim pricu oko ovoga, jer je BESMISLENO...


X.O.X.O
 
DonnieBrascoDate: Monday, 13 February 2012, 01:57:17 | Message # 51
Gelipter
Group: Publika
Messages: 3677
Awards: 23
Reputation: 52
Status: Offline
Quote (life4glory)
Miko, jesam li ja prva napisala u temi da odustajem? naravno da jesam


lol , kad si napisala na chatu , tacno se secam , mozda 2-3 sekunda pre mene si stavila kada je rogy prenio na chatu da ce igrati biti prekinuta u 3h ili nesto tako slicno ti si stavila da odustajemo pa ja , onda smo pitali rogija hoce li , on je rekao ako cemo i mi onda ce i on i da to tebi prenesemo , sad nzm kad je to bilo , kad je ponudjena nova igra nmg se setiti kad je nova igra ponudjena , mozda tad u 00:00 je to bilo , nzm tacno , uglavnom ja sam samo prenosio odluke nas 3 smile a veruj mi troya ni u jednom trenutku se nisam osecao ugrozeno smile
 
troyaDate: Monday, 13 February 2012, 01:58:25 | Message # 52
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
Evo imam sliku sa roggyjem, on mi kaze da je bilo price oko odustajanja, poruka je dosla oko 1:16, njega sam tad napao, Ninu malo ranije, uglavnom pretili ste mnogo pre odluke da se igra prekine u 3
 
DonnieBrascoDate: Monday, 13 February 2012, 01:58:30 | Message # 53
Gelipter
Group: Publika
Messages: 3677
Awards: 23
Reputation: 52
Status: Offline
Evo nasao sam sta je bilo oko 12 , oko 12 si pretio rogiju da ces ga diskvalifikovati jer je ono bilo oko 6 minuta i tad smo hteli odustati tj rekao sam ti na msn ako prekines igru i das magdi HIi da cemo svi odustati a tako smo se i dog na MSN , je li tako nina i rogi smile
 
DonnieBrascoDate: Monday, 13 February 2012, 02:00:17 | Message # 54
Gelipter
Group: Publika
Messages: 3677
Awards: 23
Reputation: 52
Status: Offline
btw nzm kakvu sliku imas , uvek se moze pokusati naci istorija MSN-a i videti sta je bilo ... btw rekao sam ti vec o blocku , niti sam sta radip pogresnu , prenosio sam plemensku odluku , boli me qrac za block , kad zavrsi reunion rekao sam ti da cu se povuci sa sajta jedno vreme smile
 
life4gloryDate: Monday, 13 February 2012, 02:02:24 | Message # 55
Major general
Group: Publika
Messages: 401
Awards: 17
Reputation: 67
Status: Offline
Quote (troya)
pretili ste

mene si ''napao'' u tacno 00:26 (ili vec pogledaj na onom ss koliko je bilo)... kad sam ti JA pretila??? I dalje mislim da do tebe nije mogla doci nikakva inormacija o odustajanju pre 2h posle ponoci.. A ja ti najiskrenije kazem da nisam imala nikakvu ozbiljnu nameru da odustajem, kao sto ni drugi ocigledno nisu imali.. citava prica je preuvelicana.. da bi se na kraju zavsilo kako se zavrsilo.... i sad stvarno, o ovome vise necu reci ni rec..


X.O.X.O
 
DonnieBrascoDate: Monday, 13 February 2012, 02:04:36 | Message # 56
Gelipter
Group: Publika
Messages: 3677
Awards: 23
Reputation: 52
Status: Offline
Nina , da te nisam zamolio na FB da ne odustanes , da odemo do kraja , bi li promenila odluku >?
 
troyaDate: Monday, 13 February 2012, 02:05:39 | Message # 57
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
Quote (life4glory)

mene si ''napao'' u tacno 00:26 (ili vec pogledaj na onom ss koliko je bilo)... kad sam ti JA pretila???


Ja sam tebe napao cim mi je miko preneo, zato sto si bila na msn.

Quote (life4glory)
I dalje mislim da do tebe nije mogla doci nikakva inormacija o odustajanju pre 2h posle ponoci..


Evo dokaza da moze!

Roggya sam napao oko 1:20 recimo kada mi se javio.


Attachments: 9107518.jpg (63.4 Kb) · 2785638.jpg (69.2 Kb)
 
life4gloryDate: Monday, 13 February 2012, 02:08:12 | Message # 58
Major general
Group: Publika
Messages: 401
Awards: 17
Reputation: 67
Status: Offline
Quote (Miko)
Nina , da te nisam zamolio na FB da ne odustanes , da odemo do kraja , bi li promenila odluku >?
NE ..miko, sve sto sam ti tada rekla na fb, sve sam najiskrenije mislila.. vratila sam se zbog tebe, a odustala zbog troje. (troja, koliko god smesno zvucalo ili kao folirantski s moje strane, tvoje reci su me uvredile, jer sam mislila da me kao igraca cenis malo vise..)


X.O.X.O
 
troyaDate: Monday, 13 February 2012, 02:09:46 | Message # 59
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
Quote (life4glory)
(troja, koliko god smesno zvucalo ili kao folirantski s moje strane, tvoje reci su me uvredile, jer sam mislila da me kao igraca cenis malo vise..)


Ja tebe nisam komentarisao kao igraca vec kao osobu sa kojom se znam dugo i nisam ocekivao uslovljavanja i pretnje.
 
life4gloryDate: Monday, 13 February 2012, 02:11:00 | Message # 60
Major general
Group: Publika
Messages: 401
Awards: 17
Reputation: 67
Status: Offline
troja, mislim da se taj deo odnosi na komunikaciju posle 1 AM.. opet, ti si meni na msn ranije slao.. mozda si ti imao neke informacije, koje ja nisam.. Jer ja mogu da tvrdim da price oko odustajanja nije bilo pre nego sto si ti meni poslao to... a joooooooooj, rekla sam da vise necu na ovu temu.......

X.O.X.O
 
Forum » Virtual Survivor 3 - Aegean Sea: All stars vs Challengers » Boulevard Of Broken Dreams » Reunion show (VS 3)
Search: