Reunion show - Page 5 - Forum

[ Updated threads · New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
Forum » Virtual Survivor 3 - Aegean Sea: All stars vs Challengers » Boulevard Of Broken Dreams » Reunion show (VS 3)
Reunion show
DonnieBrascoDate: Monday, 13 February 2012, 02:11:21 | Message # 61
Gelipter
Group: Publika
Messages: 3677
Awards: 23
Reputation: 52
Status: Offline
ok , samo mi je glupo sto ja uvek u celoj prici ispadam negativac i da ja nesto provlacim neko odustajanja ... mogu garantovani makar me blokirao zauvek sa sajta da ti sigurno nisam rekao da cemo svi odustati a da se pre toga svi nismo slozili , ne mogu ti reci bar sada ni 50% a kamoli 100% kada je bilo jer se ne secam ali uglavnom se secam da smo nina i ja predlozili odustajanje 2-3sekunde u razmaku i da se onda rogi slozio , da li je to bilo tada jer je ivan opominjao rogija za 6 minuta , tad sam ja pricao sa ivanom na msn i prenosio ovima sta pricamo , kad je meni ivan govorio da mu mi samo smetamo i da igra brze , stvarno nemam nameru da se raspravljam vise na ovu temu smile :) ... isto tako vidim pricao si sa rogijem u 1 oko odustajanja , znaci da je to bilo tada nekada. uostalom sam rogi ti je napisao da se slaze i da bi i on odustao i da su se svi slozili tako da ja ne lazem smile
 
life4gloryDate: Monday, 13 February 2012, 02:12:10 | Message # 62
Major general
Group: Publika
Messages: 401
Awards: 17
Reputation: 67
Status: Offline
Quote (troya)
vec kao osobu

jos gore biggrin i ajde vec jednom reci kad sam te JA ucenila ili ti pretila???? NIKAD .. i mani me price da je miko ili neko treci govorio tebi u moje ime...


X.O.X.O
 
MarkoNGDate: Monday, 13 February 2012, 02:13:40 | Message # 63
The Punisher
Group: Publika
Messages: 2557
Awards: 15
Reputation: 129
Status: Offline
Oce li ova prepirka trajati do tih famoznih 3:00 ili ce show nastaviti dalje biggrin

Kad sam vec budan celu noc bar da ne trosim sate ovde ako ce te se samo svadjati ko je koga kada napao oko odustajanja smile
 
life4gloryDate: Monday, 13 February 2012, 02:15:26 | Message # 64
Major general
Group: Publika
Messages: 401
Awards: 17
Reputation: 67
Status: Offline
hahhahahah MArko... :D.. show moze da se nastavi, sto se mene tice... Mislim da je ovo ''odustajanje'' bilo bitno razresiti zbog neki medjuljudskih odnosa.. ali kao sto vidim, do saglasnosti nece doci biggrin

X.O.X.O
 
troyaDate: Monday, 13 February 2012, 02:15:38 | Message # 65
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
Quote (life4glory)
troja, mislim da se taj deo odnosi na komunikaciju posle 1 AM.. opet, ti si meni na msn ranije slao.. mozda si ti imao neke informacije, koje ja nisam.. Jer ja mogu da tvrdim da price oko odustajanja nije bilo pre nego sto si ti meni poslao to... a joooooooooj, rekla sam da vise necu na ovu temu.......


O istoj pretnji se radi, samo si ti bila na msn i na tebe sam mogao odma da se istresem. Rogiju sam rekao cim me je nesto pitao oko igre, zato je malo kasnije.

Quote (life4glory)
i ajde vec jednom reci kad sam te JA ucenila ili ti pretila???? NIKAD .. i mani me price da je miko ili neko treci govorio tebi u moje ime...


Ja sam tebi rekao zasto sam te napao, dal ces ti da mi verujes ne zanima me.

Da nije istina, ti bi mi ne msn pitala o cemu se radi.
 
petarkondorDate: Monday, 13 February 2012, 02:16:25 | Message # 66
Major general
Group: Publika
Messages: 333
Awards: 10
Reputation: 89
Status: Offline
ti troyo da ćutiš za ucene GH ... nemoj me vući za jezik ... čak ni banovan nisi bio tongue

..... :D
 
troyaDate: Monday, 13 February 2012, 02:17:51 | Message # 67
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
NAUPARAC GLAS
 
ajdin_saDate: Monday, 13 February 2012, 02:19:25 | Message # 68
Bludnik
Group: Publika
Messages: 596
Awards: 7
Reputation: 50
Status: Offline
ahhahaha jooj perete vi svadjom tu na fejsu u grupi za fax peru jooj ludilo biggrin

svakog jutra ja se budim i dodje mi da poludim
jer me zivot pravi bludnim i opet pored svega
ja se trudim dok me ruse ljudi vicem samo blud moze da mi sudi !!
 
troyaDate: Monday, 13 February 2012, 02:28:23 | Message # 69
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
Roggy je ocito pogresno protumacio pravila i da finalisti ne mogu glasati, pa je i on poslao glas biggrin

LOL xD
 
DonnieBrascoDate: Monday, 13 February 2012, 02:29:07 | Message # 70
Gelipter
Group: Publika
Messages: 3677
Awards: 23
Reputation: 52
Status: Offline
pu u qrac , da je neko pametan glasao za mene sad bih pobedio na osnovu ovog glasa laugh
 
djoDate: Monday, 13 February 2012, 02:53:39 | Message # 71
Generalissimo
Group: Publika
Messages: 1649
Awards: 18
Reputation: 101
Status: Offline
Miko ja bih glasao za tebe wink hhh

>>>may the odds be ever in your favor>>>
 
roggy83Date: Monday, 13 February 2012, 11:59:37 | Message # 72
Major general
Group: Publika
Messages: 285
Awards: 5
Reputation: 14
Status: Offline
Quote (troya)
Roggy je ocito pogresno protumacio pravila i da finalisti ne mogu glasati, pa je i on poslao glas


Nisam ja lose protumacio pravila vec sam hteo da se nasalim jer sam znao da ces ovo da objavis biggrin biggrin biggrin biggrin biggrin
 
roggy83Date: Monday, 13 February 2012, 12:03:38 | Message # 73
Major general
Group: Publika
Messages: 285
Awards: 5
Reputation: 14
Status: Offline
Cestitam Nina na pobedi !!!!!

Quote (troya)
Kakvi su vaši utisci o ovoj sezoni? Šta vam se dopalo? Šta vam se nije dopalo? Koje igre su vam se najviše dopale? Koje igre vam se nikako nisu dopale?


Troya King of Kings and everything was just fine

biggrin biggrin biggrin biggrin biggrin
 
ToniDate: Monday, 13 February 2012, 13:40:18 | Message # 74
the quoter of the year
Group: Publika
Messages: 1491
Awards: 14
Reputation: 76
Status: Offline
Ja znan da ovo nema veze sa ovim šta se piše,ali tema je trenutno popularna pa će više ljudi vidit ovu poruku biggrin

Jel itko zna odakle mogu skinit sezone MTV-eve serije "The Challenge" ? Tražia san na Pirate Bayu,ali nemaju baš neku ponudu. Ako neko zna,nek pošalje na pp da ne pišemo dalje o tome u ovoj temi.
Eto,samo sam to htio reći,a vi sad nastavite sa komentiranjem sezone biggrin


"Do you want to lead one day? Well,learn how to follow."
 
troyaDate: Monday, 13 February 2012, 14:43:00 | Message # 75
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
Idemo lagano sa tajnim Imunitetima.

Postojala su 2 tajna za koje niko nije znao, po jedan za svako pleme.

TRAG 1
TRAG 2

Ko finalista sezone kao koju
je usa iste ova igrate.
-.-,---,..-.,..,-.,.-,.-..,..,...,-,.-,...,.,--..,---,-.,.,-.-,.-,---,-.-,---,.---,..-

.---,.,..-,...,.-,..,...,-,.,---,...-,.-,..,--.,.-.,.-,-,.

Jeste malo mutavo ali morzeova azbuka ne moze sa recima koje imaju kukice. Ali kada se desifruje je jako jasno.

Tacan odgovor je Amanda Kimmel, finalista americke sezone Fan vs Favorites koja je identicna kao i All Stars vs Challengers.

Niko iz Kee nije video tragove.

Dok je iz Iraklie tragove provalila Magdalena i osvojila HII.

Magdalena vreme
Magdalena odgovor
 
Forum » Virtual Survivor 3 - Aegean Sea: All stars vs Challengers » Boulevard Of Broken Dreams » Reunion show (VS 3)
Search: