15. plemenski savet - Page 2 - Forum

[ Updated threads · New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
Forum » Virtual Survivor 3 - Aegean Sea: All stars vs Challengers » Završeni plemenski saveti » 15. plemenski savet (Poslednji plemenski savet)
15. plemenski savet
life4gloryDate: Saturday, 11 February 2012, 03:37:33 | Message # 16
Major general
Group: Publika
Messages: 401
Awards: 17
Reputation: 67
Status: Offline
Mislim da sam ti upravo to rekla biggrin Ja nisam imala potrebu da vas kontaktiram jer sam bila prilicno bezbedna.. A vi iz vaseg plemena ste nama prilazili tako sto ste se redom obracali Miki.. A nevezano za igru, volela bih da sam ostvarila kontakt sa jos nekim od vas, jer jedan od razloga sto igram ovaj VS jeste i upoznavanje novih ljudi.. Ove sezone nisam bila u mogucnosti da se bavim time, zbog nedostatka vremena, ispitog roka i tako toga..

X.O.X.O
 
MagdalenaDate: Saturday, 11 February 2012, 03:43:18 | Message # 17
Colonel general
Group: Publika
Messages: 911
Awards: 14
Reputation: 77
Status: Offline
Prvo, cestitke na finalu smile

Nina, sta se desilo na zadnjoj igri? Prva si resila prvi lavirint i vise nisi ni slala. Opet odustala?

Roggy, dok sam ja bila deo plemena Miko je vise puta spomenuo kako ce da ti javi za koga treba da glasas. Jel to stvarno bilo tako? Koliko si imao uticaja na odluke koje se donose?
 
ajdin_saDate: Saturday, 11 February 2012, 03:47:38 | Message # 18
Bludnik
Group: Publika
Messages: 596
Awards: 7
Reputation: 50
Status: Offline
Prvo da kao uvodne svoje rijeci potrosim kao cestitke takmicarima koji su dosli u finale : roggy nina i miko ...

Kao takmicari ste se manje vise iskazali i zasluzno dosli do mjesta gdje se sada nalazite ...

Sada par pitanja :

za miku - Zbog cega sebe smatras zasluznijim za pobjedom ako i sam priznajes da te je konkretno nina gurala kroz show i njenom povezanoscu a ne tvojom , ti si po recenom imao samo uspjesan kontakt sa roggy-em ?

za ninu - odigrala si van ocekivanja mnogih takmicara kako se ispostavilo na kraju i bravo na tome ne zbog rezultata vec spleta okolnosti kojim si se bavila smile Da li smatras da si bila podlozna mikinom utjecaju ??

za roggy-a : Navedi jedan dobar razlog cime bi mogao ocekivati glas za pobjedu


svakog jutra ja se budim i dodje mi da poludim
jer me zivot pravi bludnim i opet pored svega
ja se trudim dok me ruse ljudi vicem samo blud moze da mi sudi !!
 
DonnieBrascoDate: Saturday, 11 February 2012, 03:49:55 | Message # 19
Gelipter
Group: Publika
Messages: 3677
Awards: 23
Reputation: 52
Status: Offline
Quote (Magdalena)
cestitke na finalu


Hvala :)
Quote (ajdin_sa)
Prvo da kao uvodne svoje rijeci potrosim kao cestitke takmicarima koji su dosli u finale : roggy nina i miko ...


Hvala smile
Quote (ajdin_sa)
za miku - Zbog cega sebe smatras zasluznijim za pobjedom ako i sam priznajes da te je konkretno nina gurala kroz show i njenom povezanoscu a ne tvojom , ti si po recenom imao samo uspjesan kontakt sa roggy-em ?


to uopste nije tacno , ja ne znam kako je mene nina gurala kroz show objasni ? ja sam imao odlican kontakt sa bibom , ja sam dogovorio dil sa bibom , ninom i roggyem i to sa svakim posebno , tako da mislim da sam imao bolji kontakt sa bibom nego nina i to mnogo bolji do top 5 i ovog sto se desilo. Takodje sam i sa Naupom imao bolji kontakt , na koga konkretno mislis /
 
ajdin_saDate: Saturday, 11 February 2012, 03:57:46 | Message # 20
Bludnik
Group: Publika
Messages: 596
Awards: 7
Reputation: 50
Status: Offline
Quote (Miko)
to uopste nije tacno , ja ne znam kako je mene nina gurala kroz show objasni ? ja sam imao odlican kontakt sa bibom , ja sam dogovorio dil sa bibom , ninom i roggyem i to sa svakim posebno , tako da mislim da sam imao bolji kontakt sa bibom nego nina i to mnogo bolji do top 5 i ovog sto se desilo. Takodje sam i sa Naupom imao bolji kontakt , na koga konkretno mislis /


da ti nije bilo nine i njenih saznanja i njene povezanoscu ispao bi davno jer bez njenih saznjanja bi sjedio u mraku oko nekih dealova ...


svakog jutra ja se budim i dodje mi da poludim
jer me zivot pravi bludnim i opet pored svega
ja se trudim dok me ruse ljudi vicem samo blud moze da mi sudi !!
 
DonnieBrascoDate: Saturday, 11 February 2012, 04:00:09 | Message # 21
Gelipter
Group: Publika
Messages: 3677
Awards: 23
Reputation: 52
Status: Offline
Quote (ajdin_sa)
da ti nije bilo nine i njenih saznanja i njene povezanoscu ispao bi davno jer bez njenih saznjanja bi sjedio u mraku oko nekih dealova ...


kao na primer ???
 
ajdin_saDate: Saturday, 11 February 2012, 04:01:02 | Message # 22
Bludnik
Group: Publika
Messages: 596
Awards: 7
Reputation: 50
Status: Offline
procitaj svoje uvodne rijeci sve ce ti bit receno smile

svakog jutra ja se budim i dodje mi da poludim
jer me zivot pravi bludnim i opet pored svega
ja se trudim dok me ruse ljudi vicem samo blud moze da mi sudi !!
 
DonnieBrascoDate: Saturday, 11 February 2012, 04:02:47 | Message # 23
Gelipter
Group: Publika
Messages: 3677
Awards: 23
Reputation: 52
Status: Offline
pa nemam sta citati ?? podseti me ??
od nine sam saznao za magdin HII tj kako je pronadjen ali nakon sto je iskoristen tako da od toga nema znacaja ?? to za sarbela sto znam sve sto su pricali isto mi je znao - ne znao ... isto tako kao sto kako ti kazes ja nisam mogao bez nine nije ni nina bez mene, tu su poveznice iako ja mislim da bi ponovo meni bilo lakse bez nine nego njoj bez mene , jer bih ja ponovo bio u dilu sa bibom i rogijem , verovatno bi tu naup nasao mesto za top 4 dil i nina bi ispala kada naup tako da tu nema promena smile
 
ajdin_saDate: Saturday, 11 February 2012, 04:04:36 | Message # 24
Bludnik
Group: Publika
Messages: 596
Awards: 7
Reputation: 50
Status: Offline
nisam ja bas ubjedjen da bi tako taj dil isao kako si ga ti sad prezentovao da nisi znao info koje je ona posjedovala smile ali svako ima svoje misljenje

svakog jutra ja se budim i dodje mi da poludim
jer me zivot pravi bludnim i opet pored svega
ja se trudim dok me ruse ljudi vicem samo blud moze da mi sudi !!
 
DonnieBrascoDate: Saturday, 11 February 2012, 04:05:39 | Message # 25
Gelipter
Group: Publika
Messages: 3677
Awards: 23
Reputation: 52
Status: Offline
koje infoe druze , navedi jedan ?
 
ajdin_saDate: Saturday, 11 February 2012, 04:08:30 | Message # 26
Bludnik
Group: Publika
Messages: 596
Awards: 7
Reputation: 50
Status: Offline
Quote (Miko)
koje infoe druze , navedi jedan ?


kao prvo nismo drugovi wink

Quote (Miko)
to za sarbela sto znam sve sto su pricali isto mi je znao - ne znao ...


evo ti ga smile da nisi znao za njega druga bi prica u showu bila wink


svakog jutra ja se budim i dodje mi da poludim
jer me zivot pravi bludnim i opet pored svega
ja se trudim dok me ruse ljudi vicem samo blud moze da mi sudi !!
 
DonnieBrascoDate: Saturday, 11 February 2012, 04:09:47 | Message # 27
Gelipter
Group: Publika
Messages: 3677
Awards: 23
Reputation: 52
Status: Offline
zasto bi bila druga prica , ja cak nisam ni trazio od nine taj razgovor , rekao sam ako hoces salji , nisam ga celog ni procitao , interesantan je ali dug znas kad su pricali 2 sata i ja da sve citam , uglavnom onu trecinu sto sam procitao zanimljiva je , kazem ti , taj razgovor nista ne znaci ... smile :) ... Uostalom pitaj ninu koliko mi je taj razgovor znacio dry
 
SarbelDate: Saturday, 11 February 2012, 04:24:53 | Message # 28
Lieutenant general
Group: Users
Messages: 610
Awards: 1
Reputation: 19
Status: Offline
Gospode boze... 2 sata nismo sigurno pricali biggrin mislim da je bilo oko 20min do pola sata max smile
 
DonnieBrascoDate: Saturday, 11 February 2012, 04:26:39 | Message # 29
Gelipter
Group: Publika
Messages: 3677
Awards: 23
Reputation: 52
Status: Offline
jbt onoga ima enciklopedija laugh ali raucnam i onaj razgovor ti-magda-nina i onaj nina-ti
 
roggy83Date: Saturday, 11 February 2012, 11:51:33 | Message # 30
Major general
Group: Publika
Messages: 285
Awards: 5
Reputation: 14
Status: Offline
Quote (ludjak_18)
Dobra večer svima. Miko,Nina i Roggy,čestitke na finalu


Hvala

Quote (ludjak_18)
Pitanje za Roggyja i Ninu,bi li mi mogli reći koji je najbitniji potez koji ste povukli u ovoj igri? Ovo san pitanje postavia na jednom od prijašnjih plemenskih,ali san dobia nejasne odgovore,pa bi mi bilo drago da opet promislite i odgovorite.


Ovde se slazem S Ninom oko najbitnijeg poteza u igri a to je jak dogovor od samog pocetka i uz to sigurnost na plemenskim savetima.
Imao sam na pocetku tezak izbor, jer stvarno nije mi samo Mika nudio dil vec sam imao jos jednu ponudu koju nisam prihvatio i koja bi sigurno promenila tok igre ,u pitanju je dil sa Deny,Naup,Biba i ja. biggrin
 
Forum » Virtual Survivor 3 - Aegean Sea: All stars vs Challengers » Završeni plemenski saveti » 15. plemenski savet (Poslednji plemenski savet)
Search: