15. plemenski savet - Page 4 - Forum

[ Updated threads · New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
Forum » Virtual Survivor 3 - Aegean Sea: All stars vs Challengers » Završeni plemenski saveti » 15. plemenski savet (Poslednji plemenski savet)
15. plemenski savet
DonnieBrascoDate: Saturday, 11 February 2012, 16:47:56 | Message # 46
Gelipter
Group: Publika
Messages: 3677
Awards: 23
Reputation: 52
Status: Offline
Quote (life4glory)
Najiskrenije, glasala bih za Miku, jer kao sto sam napisala na proslom plemenskom (nisam videla da li je neko nesto odgovarao na moje postove) mislim da Magda nije imala taktiku za ovu sezonu, i da survivor nisu puzle&mice.. (magda, ako si imala neku taktiku, onda izvini).


nije tacno , ovo nije tacno da bi glasala za mene , pusti ti besmislice te , glasala bi za rogija i ja bi ti rekao da cu ja glasati za rogija ili bi vas oboje okupio na chat i rekao da svi okrenemo random.org pa sta bude , sama cinjenica da sam te nagovorio da ne odustanes jer sam mislio da mozemo doci zajedno do finala je cinjenica da sigurno ne bi glasala za mene u top 4 smile meni imunitet nije trebao na tom plemencu , ali sam ga osovjio i osigurao nama troma finale smile ti i rogi ste mi neizmerno i ko god da pobedi , bicu sretan za sve , borimo se svi da pobedimo i ubedimo vv da glasamo biggrin ...
 
DzenisDate: Saturday, 11 February 2012, 17:12:58 | Message # 47
Colonel
Group: Publika
Messages: 171
Awards: 6
Reputation: 57
Status: Offline
Quote (Miko)
Ja sam tebi obecao top 6 ako se ne varam , a osoba je bila magda ako ne osvoji imunitet ,top 5 se ne secam

Kada sam osvojio imunitet u Top7, poslao si mi poruku i tražio mi MSN da bismo se dogovorili za koga ćemo glasati, tako da ne možeš reći da bi ta osoba bila Magdalena, jer sam već tada imao imunitet. Ovo što kažeš da se ne sjećaš da si mi obećao Top5 i mogući Top4, to mi stvarno nije jasno.
 
DonnieBrascoDate: Saturday, 11 February 2012, 17:14:11 | Message # 48
Gelipter
Group: Publika
Messages: 3677
Awards: 23
Reputation: 52
Status: Offline
Ja ti govorim iskreno da se ne secam , verovatno sam rekao ali se ne secam , ako sam rekao onda sam pokusavao dobiti tvoje poverenje ali s obzirom da si glasao za mene na plemencu kada je ispao Naup , od toga nije bilo nista pa nikada ne bi saznali sta bi bilo wink

edit : malo sam prekopao istorije pa da ti pojasnim , kada je magda iskoristila HII i bzvz ispao Naup ostala je podloga da ti dodjes do top 5 , znaci ako ona ne uzme imunitet , nas plemenski cilj (ja,nina,biba i rogi) je bio da izbacimo nju i ti bi sigurno dosao do top 5. Za dalje sam ti rekao i ranije a evo i sada stvarno nzm sta bi bilo , biba me pokusala blindsideovati u top 5 tako da svasta je moglo biti , mozda bi me neko pokusao izbaciti pa bi se i za tebe otvorio prostor , nikad se ne zna smile


Message edited by Miko - Saturday, 11 February 2012, 17:26:33
 
DzenisDate: Saturday, 11 February 2012, 17:28:38 | Message # 49
Colonel
Group: Publika
Messages: 171
Awards: 6
Reputation: 57
Status: Offline
Dobro je što si se sjetio, hvala na odgovoru.
 
life4gloryDate: Saturday, 11 February 2012, 17:51:02 | Message # 50
Major general
Group: Publika
Messages: 401
Awards: 17
Reputation: 67
Status: Offline
E moja greska, za ono dzenisovo pitanje.. Brzo sam procitala, pa sam shvatila da je bilo pitanje za koga bi glasala da je magda usla u finale.. Ispala sam debil biggrin Ali nema veze, NE bih glasala za Miku sigurno.. to sto spominjes odustajanje nema nikakve veze s ovim. Da je Magda osvojila imunitet ispao bi Rogi??? Jel tako Miko?? Sad mi jos reci da mi nisi obecao finale? I da li je istina da rogi nije osvojio imunitet da bi tada on ispao a ne biba?

Na one tacke na prethodnoj strani nemam komentar.. Da li hoces sad na svaku kao odgovor da postavim ss ovde?? Ja sam tebe prva pitala za dogovor. Kako mozes da kazes da si ti mene?? Drugo, ti si predlozio bibu i rogija, ja nisam imala nista protiv toga. Rekla sam u uvodnoj reci da to nije bio moj prvi izbor ljudi ali sam se prilagodila, jer mi taj deo dogovora nije bio vazan. Drugo, nisi ti meni rekao da potenciram zenski dogovor, nego sam ja predlozila to, ti si se slozio.. Hoces ss ??
za ovo pod 4, cu ti postaviti ss malo kasnije, posto uskoro putujem pa nemam vremena sad, znaci secam se kao juce da je bilo '' dobra ideja Nina '' (tvoje reci), ti si jedino odlucio preko random.org-a da li cemo za maxija ili dzenisa.. to je to..

a sto se tice price oko HII, ne znam sta dokazujes tom istorijom razgovora? rekla sam ti kad je vec sve bilo dogovoreno, i nista se nije moglo promeniti.. a to dokazuje cinjenica da je na glasanju bilo 4:2:2 cetiri za magdu, dva za tebe i dva za naupa ?? da si znao da ima HII ranije mislim da reluztat ne bi bio takav.. zar ne?? biggrin

i samo cu jos jednu stvar reci, ja tebe ovde ne napadam. sam si mi poslao na pp da svako govori sta zna, NHF sto bi ti rekao. Tvoja taktika je bila takva da ti budes glavni i da vodis igru i sl. Da li si ti u tome uspeo ili ne, neka svako sam zakljuci. Napisala sam prednosti i mane moje taktike negde na pocetku plemenskom, a za tvoju cu reci suprotno. Ti u svojim ocima i u ocima posmatraca ispadas onaj ko je ''mozak operacije'' i to je to. A nedostatak je sto si morao da se zameras ljudima, i sad iako ti pokusavas da prikazes kako si cist stigao do finala, oboje znamo da to nije tacno biggrin BEz obzira na sve, mislim da si odlicno odigrao ovu sezonu.

Quote (Miko)
bicu sretan za sve , borimo se svi da pobedimo i ubedimo vv da glasamo ...

ovo potpisujem.. i izvini jos jednom za onaj odgovor na dzenisovo pitanje, nisam ga dobro razumela..


X.O.X.O
 
DonnieBrascoDate: Saturday, 11 February 2012, 17:58:46 | Message # 51
Gelipter
Group: Publika
Messages: 3677
Awards: 23
Reputation: 52
Status: Offline
ma nema veze , samo pucaj biggrin ...

Pa verovatno bi ispao Rogi ali necu reci 100% jer do toga ne bi doslo , kazem ti , ja sam razmisljao ako do toga dodje da vidim kome je vise stalo do finala , tebi ili Rogiju , ali ne zelim o tome da pricam, hvala Bogu pobedio sam i izbegao takvu situaciju.
Dobro ajde neka ti bude ,zakleo bi se da sam ja poceo razgovor ali nema veze , to je u ovom trenutku najmanje bitno.
Postavi ss ako hoces , kazem ti ponovo a napisao sam ti i malopre mozda si upravu , ti si onda predlozila ideju da se deli , ja sam birao na koga ce da se deli , ponovo to su sitnice , ali uglavnom moja je bila zadnja.

Nina i ti i ja znamo da sam ja kroz celi VS potencirao da magda ima hii pre nego sto si mi rekla i da su se uvek delili glasovi ako ga izvuce biggrin ... tako da je to malo nerealno pricati biggrin ...
 
roggy83Date: Saturday, 11 February 2012, 18:10:14 | Message # 52
Major general
Group: Publika
Messages: 285
Awards: 5
Reputation: 14
Status: Offline
Quote (Sarbel)
ja koliko se secam prvi imunitet pri ujedinjenju sam uzeo ja, tako da ne razumem...


izvini sarbel ti si osvojio prvi imunitet po ujedinjenju proverio,moja greska

Quote (Sarbel)
strasno ruzno od vas, kao i da pisete na plemenskom eci peci pec ali obice se o glavu naravno kad treba.


Nevidim sta je tu ruzno ako ti iskreno nesto kazem ali je tako u jednom trenutku bilo ljutio se ti ili ne,ali nevidim sta ti smeta eci peci pec ili random sve mi je jedno, ako vec moram izbaciti neku dragu osobu.
 
biba91Date: Saturday, 11 February 2012, 18:16:00 | Message # 53
Lieutenant general
Group: Publika
Messages: 681
Awards: 17
Reputation: 42
Status: Offline
Evo i moje čestitke Nina Miko i Roggy

Pitanja za svo trojicu
-Kako čete potrošiti pare i slavu ako postanete jedini preživeli?
-Šta mislite, da li je dovoljo imati dobar dil samo na podlagi poverenja?
-Dali očekujete glas od mene?
I molim bar dve rečenice biggrin
 
DonnieBrascoDate: Saturday, 11 February 2012, 18:24:59 | Message # 54
Gelipter
Group: Publika
Messages: 3677
Awards: 23
Reputation: 52
Status: Offline
Quote (biba91)
-Kako čete potrošiti pare i slavu ako postanete jedini preživeli?
-Šta mislite, da li je dovoljo imati dobar dil samo na podlagi poverenja?
-Dali očekujete glas od mene?


1. Kupiti vilu u Beogradu. Tulumariti celu noc biggrin I slicno.
2. Pa to je krucijalno , ako nemamo dobar dil ne mozemo doci daleko , ali svakako je vrlo vazno ostvariti dobar kontakt sa svakim pojedinim clanom ove igre.
3. Stvarno ne znam. Rekao sam vec ranije , ne ocekujem glas zbog svega sto se desilo , ako mi ga dadnes bice svakako za mene najdragoceniji glas u ovom finalu smile
 
roggy83Date: Saturday, 11 February 2012, 19:21:36 | Message # 55
Major general
Group: Publika
Messages: 285
Awards: 5
Reputation: 14
Status: Offline
Quote (biba91)
Evo i moje čestitke Nina Miko i Roggy


Hvala biggrin

Quote (biba91)
-Kako čete potrošiti pare i slavu ako postanete jedini preživeli?


Verovatno cu jos veceras otputovati u Rio na Karneval na zasluzeni odmor biggrin

Quote (biba91)
-Šta mislite, da li je dovoljo imati dobar dil samo na podlagi poverenja?


verujem da jeste ali nemora da znaci jer desava se i suprotno

Quote (biba91)
-Dali očekujete glas od mene?


Neznam stvarno sta ocekujem ali Biba ja verujem u tvoj glas biggrin
 
ToniDate: Saturday, 11 February 2012, 20:39:55 | Message # 56
the quoter of the year
Group: Publika
Messages: 1491
Awards: 14
Reputation: 76
Status: Offline
Ovo je vjerojatno zadnje pitanje koje ću postavit na ovom plemenskom,samo malo za opuštanje,ništa strašno.

Sad kad je finalno vijećanje pri kraju i kad je većina porote vjerojatno odlučila za koga će glasat,što mislite,kolike su vam šanse za pobjedu? Možete i u postocima napisat,skroz je svejedno xD Naravno,pišete kolike VI imate šanse,a ne kolike drugi finalisti imaju,da ne bi bilo problema.

I sa ovim pitanjem se odjavljujem. Sretno svima i neka pobijedi najbolji/najbolja smile


"Do you want to lead one day? Well,learn how to follow."
 
DonnieBrascoDate: Saturday, 11 February 2012, 20:45:51 | Message # 57
Gelipter
Group: Publika
Messages: 3677
Awards: 23
Reputation: 52
Status: Offline
Ludjak : 45%
 
life4gloryDate: Saturday, 11 February 2012, 21:49:16 | Message # 58
Major general
Group: Publika
Messages: 401
Awards: 17
Reputation: 67
Status: Offline
Odustajem od postavljanja ss-ova.. necu da pretvaram ovo u cirkus.. ko mi veruje-veruje, ko ne, nije toliko bitno. Uglavnom ovo se na kraju pretvorilo u pricu ko je imao kontrolu nad igrom. Meni nije cilj da dokazujem da sam to bila ja, ali isto tako se ne slazem da je to bio Miko. Na ovom poslednjem plemenskom samo sam zelela da kazem da sam cele sezone imala svoju sudbinu u svojim rukama, i da me niko nije doveo do finala, vec sam ovde zahvaljujuci samo sebi.

Sto se tice Mikinog posta #43 ne slazem se s time. Mislim da bih se lako snasla i bez tebe. Ali to i nije toliko bitno, jer si ti bio moj izbor i kao sto sam vec rekla, ja se drzim dogovora do kraja, pa i po cenu eventualne pobede, nikad te ne bih izdala. A isto tako mislim da ne bi ni ti mene.
Quote (Miko)
Nina i ti i ja znamo da sam ja kroz celi VS potencirao da magda ima hii pre nego sto si mi rekla i da su se uvek delili glasovi ako ga izvuce

ovde nemam apsolutno ideju o cemu pricas .. i ne znam sto ti je toliko vazna prica oko HII ? nebitno..

Quote (biba91)
Kako čete potrošiti pare i slavu ako postanete jedini preživeli?

Evo javno obecavam da cu sve pare da dam u dobrotvorne svrhe xD a ''slavu'' cu da zadrzim za sebe..
Quote (biba91)
Šta mislite, da li je dovoljo imati dobar dil samo na podlagi poverenja?

Za svaki dogovor je kljucno poverenje. Dogovor bez poverenja nije dogovor. A bez takvog dogovora ne moze se daleko stici. Tj. ipak moze ali mnogo teze smile
Quote (biba91)
Dali očekujete glas od mene?

Ja sam zadovoljna svojom igrom ove sezone i to mi je najvaznije,.. ako bih dobila koji glas bilo bi super, ako ne, necu mnogo patiti smile Bibo, konkretno od tebe, ne znam sta da ocekujem, tako da i DA i NE biggrin
Quote (ludjak_18)
kolike su vam šanse za pobjedu?

Sta reci biggrin neka bude 33,33 % biggrin plus-minus koji procenat ..


X.O.X.O
 
NaupDate: Saturday, 11 February 2012, 22:08:36 | Message # 59
Lepi
Group: Publika
Messages: 1262
Awards: 9
Reputation: 55
Status: Offline
Za sve finaliste: Ko od vas 3 ima najvise sansi za pobedu?
Za sve finaliste: Ko ocekuje glas od mene? tongue
Za roggy: Da su u finalu samo life i Miko, kome bi dao glas?
Za Miko: Da su u finalu samo roggy i life, kome bi dao glas?
Za life: Da su u finalu samo Miko i roggy, kome bi dala glas?

To je to od mene, srecno!
 
life4gloryDate: Saturday, 11 February 2012, 22:18:58 | Message # 60
Major general
Group: Publika
Messages: 401
Awards: 17
Reputation: 67
Status: Offline
Quote (Nauparac)
Za sve finaliste: Ko od vas 3 ima najvise sansi za pobedu?
Za sve finaliste: Ko ocekuje glas od mene?

ova pitanja su dosta nezahvalna. Da bih ti odgovorila moram pretpostavljati ko bi kako mogao glasati. A time se ne bavim mnogo. Samo cu reci da ako neko glasa za mene, mislim da se nece pokajati biggrin
A za koga bi mogao glasati Naup? biggrin mozda za miku, dosta se potrudio da stekne tvoje poverenje, verovatno je uspeo..
Quote (Nauparac)
Za life: Da su u finalu samo Miko i roggy, kome bi dala glas?

Miki


X.O.X.O
 
Forum » Virtual Survivor 3 - Aegean Sea: All stars vs Challengers » Završeni plemenski saveti » 15. plemenski savet (Poslednji plemenski savet)
Search: