15. plemenski savet - Page 3 - Forum

[ Updated threads · New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
Forum » Virtual Survivor 3 - Aegean Sea: All stars vs Challengers » Završeni plemenski saveti » 15. plemenski savet (Poslednji plemenski savet)
15. plemenski savet
roggy83Date: Saturday, 11 February 2012, 12:11:51 | Message # 31
Major general
Group: Publika
Messages: 285
Awards: 5
Reputation: 14
Status: Offline
Quote (Magdalena)
Roggy, dok sam ja bila deo plemena Miko je vise puta spomenuo kako ce da ti javi za koga treba da glasas. Jel to stvarno bilo tako? Koliko si imao uticaja na odluke koje se donose?


Nije bilo tako,uvek je bio dogovor za koga cemo glasati izmedju nas ,cak smo u jednom trenutku se sprdali na taj racun pa smo hteli da organizujemo kviz ko sledeci ispada biggrin

Quote (Magdalena)
Prvo, cestitke na finalu


Hvala

Quote (ajdin_sa)
Prvo da kao uvodne svoje rijeci potrosim kao cestitke takmicarima koji su dosli u finale : roggy nina i miko ...


Hvala

Quote (ajdin_sa)
za roggy-a : Navedi jedan dobar razlog cime bi mogao ocekivati glas za pobjedu


Davao sam sve od sebe u svakoj igri,nisam igrao pokvareno da radim nekom iza ledja i hvala bogu ostao sam sa svima u dobrom kontaku sto je i najvaznije,na top 5 kada je ispala ona svadja i kada je trebalo doci do odustajanja ,ja sam davao sve od sebe da do toga ne dodje i da se ova igra dovede do kraja!!!!
 
DzenisDate: Saturday, 11 February 2012, 14:10:11 | Message # 32
Colonel
Group: Publika
Messages: 171
Awards: 6
Reputation: 57
Status: Offline
Miko, Nina, roggy... Prvenstveno vam želim čestitati što ste ušli u finale, a i zato što ste bili jedan jak klan od početka Survivora.

Pitanje za Miku: Kada smo razgovarali o tome da se izbaci Magdalena i Nauparac, obećao si mi siguran Top5, ali si isto rekao i da ako ispoštujem taj naš dogovor da postoji mogućnost da stignem do Top4, ako jedna osoba ne osvoji imunitet, sada te pitam da li je to tačno, i ako jeste, koja bi to osoba bila?
Pitanje za Ninu: Da li si i u jednom trenutku pomislila na to da bi te tvoj klan mogao izdati, tj. možda da te izbace jer si bila dobar igrač?
Pitanja za roggya: Stekao sam dojam da su Miko i Nina bili glavni u klanu i da su oni jedini istraživali informacije i donosili zaključke bez obzira na to da ste se vi svi međusobno dogovarali kako ćete glasati. Interesuje me da li si ti ikada uradio nešto posebno za taj klan ili se nisi htio upuštati u to neko "prljavo igranje"?
Pitanje za sve troje: Šta bi se desilo da je Magdalena osvojila imunitet na posljednjoj borbi, kako bi ko glasao?

Unaprijed hvala na odgovorima i nadam se da ćete konkretno odgovoriti na ova pitanja, jer još nisam odlučio za koga ću glasati, tako da sada vaša iskrenost odlučuje o mom glasu, a vjerujem i o glasovima ostalih članova porote.
 
life4gloryDate: Saturday, 11 February 2012, 14:12:31 | Message # 33
Major general
Group: Publika
Messages: 401
Awards: 17
Reputation: 67
Status: Offline
Opet moram da se vratim na Mikinu uvodnu red. Mislila sam da se ne bavim time, ali ocigledno ne znaju svi kako je sta bilo. Tu najvise mislim na clanove Kee, dok bi clanovi Iraklie trebali da se sloze sa mnom, jer su samo bili svedoci desavanja.
Miko, vecinu toga sto si napisao u uvodnoj reci si izmislio. Samo cu reci par stvari. Ja sam tebe prva kontaktirala, a ne ti mene. Ne znam da li si se zapitao zasto, jer si mogao pretpostaviti da imam bolji kontakt s nekim drugim? Ali nema veze. Ti si zasluzan za to sto sam kupila dupli? Ja sam ga kupila jer sam mislila da to treba da uradim, ti si se samo slozio s idejom. Ovo sto spominjes kako si ti smislio da kazemo ludjaku i naupu da glasaju za nekog treceg , na prvom izbacivanju u ujedinjenju, nije tacno. Jos uvek se secam, da kad sam to predlozila, ti si rekao ''dobra ideja Nina'' biggrin (reci ako nije tacno). Dalje, ti si smislio pricu o zenskom/muskom dilu? Nije istina, jer su to smislili Sarbel i Ludjak, koje smo mi samo odrzavali u tom ubedjenju, na ciji predlog? haha, a to da si znao za sadrzaj mog, magdinog i sarbelovog razgovora, jeste istina.. zato sto sam ti ga ja prenela, s jedinim ciljem da dobijem tvoje poverenje. Ne znam ni sto spominjes pricu oko HII, meni je magda rekla da ga ima jos na pocetku ujedinjenje, ja sam obecala da necu nikome reci, sto sam i ispunila, a tebi sam rekla tek kad je iskoriscenj, jer si osvojio odlazak na OD, pa cisto da se ne ispalis i ad ne trazis tajni, jer si mislio da ga je magda uzela.. Jos uvek se secam kako mi nisi verovao da postoje 2 HII u sezoni, dok ti na kraju nisam rekla da je u potpisu.. Znam da to radis kako bi ubedio Naupa da je slucajno ispao, ali budi iskren, naup nikad nije bio u tvojim planovima.. Reci ako sam nesto pogresno rekla..


X.O.X.O
 
life4gloryDate: Saturday, 11 February 2012, 14:14:00 | Message # 34
Major general
Group: Publika
Messages: 401
Awards: 17
Reputation: 67
Status: Offline
i jos jedna stvar.. miko, mogla sam da te izbacim u najmanje 2 navrata.. Da li ti to mozes da kazes za mene? Ne bih da dajem sebi na znacaju, ali mislim da ti je jedan od boljih poteza ove sezone bio kad si mi rekao tvoj plan za finale.. tj. da meni najvise verujes..

X.O.X.O
 
life4gloryDate: Saturday, 11 February 2012, 14:16:40 | Message # 35
Major general
Group: Publika
Messages: 401
Awards: 17
Reputation: 67
Status: Offline
Quote (Magdalena)
Nina, sta se desilo na zadnjoj igri? Prva si resila prvi lavirint i vise nisi ni slala. Opet odustala?

Magda, nista se nije desilo. Jednostavno nisam bila dovoljno brza.. Uvek je neko poslao par trenutaka ranije, pa nisam ni htela da kacim svoje resenje.. Ne znam zasto mislis da sam odustala.. I opet?? Jedini put kad sam odustala od neke igre bilo je onda s tobom, 5 u nizu, iz jedinog razloga sto mi tada imunitet i nagdara nisu nista znacili.. a na tu igru potrosila bih sat vremena, sto mi nije delovalo interesantno u tom trenutku.


X.O.X.O
 
life4gloryDate: Saturday, 11 February 2012, 14:17:44 | Message # 36
Major general
Group: Publika
Messages: 401
Awards: 17
Reputation: 67
Status: Offline
Quote (ajdin_sa)
Da li smatras da si bila podlozna mikinom utjecaju ??

Ako neko napise jednu stvar koju sam uradila zato sto je miko tako rekao, onda cu priznati. Do tada, mislim da nema nikakve reci o tome..

Quote (Dzenis)
Pitanje za Ninu: Da li si i u jednom trenutku pomislila na to da bi te tvoj klan mogao izdati, tj. možda da te izbace jer si bila dobar igrač?

rekla sam vec, da se ni na jednom plemenskom nisam osecala ugrozeno. Iskreno nisam mislila da ce me iko izdati, ali naravno to je zato sto sam im verovala.. moglo se desiti..
Quote (Dzenis)
Pitanje za sve troje: Šta bi se desilo da je Magdalena osvojila imunitet na posljednjoj borbi, kako bi ko glasao?

Najiskrenije, glasala bih za Miku, jer kao sto sam napisala na proslom plemenskom (nisam videla da li je neko nesto odgovarao na moje postove) mislim da Magda nije imala taktiku za ovu sezonu, i da survivor nisu puzle&mice.. (magda, ako si imala neku taktiku, onda izvini).


X.O.X.O

Message edited by life4glory - Saturday, 11 February 2012, 14:22:43
 
roggy83Date: Saturday, 11 February 2012, 14:43:01 | Message # 37
Major general
Group: Publika
Messages: 285
Awards: 5
Reputation: 14
Status: Offline
Quote (Dzenis)
Miko, Nina, roggy... Prvenstveno vam želim čestitati što ste ušli u finale, a i zato što ste bili jedan jak klan od početka Survivora.


Hvala brate na cestitkama,pa nismo mi bili jak klan od samog pocetka ali bili smo jaki posle ujedinjenja i osvajanja imuniteta.ja verujem da je bilo jos tu klanova od pocetka ali ipak mislim da je osvajanje tog prvog imuniteta pri ujedinjenju i kupovina crnog i duplog glasa odlucila u ovoj sezoni.

Quote (Dzenis)
Pitanja za roggya: Stekao sam dojam da su Miko i Nina bili glavni u klanu i da su oni jedini istraživali informacije i donosili zaključke bez obzira na to da ste se vi svi međusobno dogovarali kako ćete glasati. Interesuje me da li si ti ikada uradio nešto posebno za taj klan ili se nisi htio upuštati u to neko "prljavo igranje"?


nije bilo vodje u klanu i svako se pitao oko izbacivanja ,postojao je dogovor i poverenje izmedju nas ,predlozi ,kako, zasto kako... i donosili smo zakljucke jednoglasno i zato smo delovali tako mocno do kraja.

Quote (Dzenis)
Pitanje za sve troje: Šta bi se desilo da je Magdalena osvojila imunitet na posljednjoj borbi, kako bi ko glasao?


Neznam stvarno bila bi to teska situacija kao i na top 5 kada je na zalost Biba ispala.verovatno bi bilo na eci peci pec biggrin
 
DzenisDate: Saturday, 11 February 2012, 14:55:06 | Message # 38
Colonel
Group: Publika
Messages: 171
Awards: 6
Reputation: 57
Status: Offline
Quote (roggy83)
nije bilo vodje u klanu i svako se pitao oko izbacivanja ,postojao je dogovor i poverenje izmedju nas ,predlozi ,kako, zasto kako... i donosili smo zakljucke jednoglasno i zato smo delovali tako mocno do kraja.

Znam da nije bilo vođe u klanu, moje pitanje je bilo da li si ikada uradio nešto posebno za taj klan, u smislu da si istražio neke informacije o glasanju ili slično?

Quote (roggy83)
Neznam stvarno bila bi to teska situacija kao i na top 5 kada je na zalost Biba ispala.verovatno bi bilo na eci peci pec

Evo zamisli da sada moraš glasati, znam da vam je teško napisati to ime, ali mene stvarno interesuje da li je vama stalo do pobjede, tako da idi sad na eci-peci-pec i napiši osobu za koju bi glasao.
 
roggy83Date: Saturday, 11 February 2012, 15:22:48 | Message # 39
Major general
Group: Publika
Messages: 285
Awards: 5
Reputation: 14
Status: Offline
Quote (Dzenis)
Znam da nije bilo vođe u klanu, moje pitanje je bilo da li si ikada uradio nešto posebno za taj klan, u smislu da si istražio neke informacije o glasanju ili slično?


nisam ja istrazivao nista jer nisam takav tip da se bavim tim prljavim radnjama da ispitujem ko ce za koga glasati niti sam ikome obecavao da ce da gogura daleko i slicno,Ja sam moj iskrenoscu i poverenjem mnogo doprino klanu do kraja.

Quote (Dzenis)
Evo zamisli da sada moraš glasati, znam da vam je teško napisati to ime, ali mene stvarno interesuje da li je vama stalo do pobjede, tako da idi sad na eci-peci-pec i napiši osobu za koju bi glasao.


eci peci pec verovatno bi bio Mika ,iskreno mi je draza moja novosadjanka Nina smile
 
SarbelDate: Saturday, 11 February 2012, 16:22:41 | Message # 40
Lieutenant general
Group: Users
Messages: 610
Awards: 1
Reputation: 19
Status: Offline
Quote (roggy83)
prvog imuniteta pri ujedinjenju i kupovina crnog i duplog glasa odlucila u ovoj sezoni.

ja koliko se secam prvi imunitet pri ujedinjenju sam uzeo ja, tako da ne razumem...

Quote (roggy83)
cak smo u jednom trenutku se sprdali na taj racun pa smo hteli da organizujemo kviz ko sledeci ispada

strasno ruzno od vas, kao i da pisete na plemenskom eci peci pec smile ali obice se o glavu naravno kad treba.
 
MagdalenaDate: Saturday, 11 February 2012, 16:29:12 | Message # 41
Colonel general
Group: Publika
Messages: 911
Awards: 14
Reputation: 77
Status: Offline
Quote (life4glory)
Ovo sto spominjes kako si ti smislio da kazemo ludjaku i naupu da glasaju za nekog treceg , na prvom izbacivanju u ujedinjenju, nije tacno. Jos uvek se secam, da kad sam to predlozila, ti si rekao ''dobra ideja Nina''


I ja se secam da je tako bilo.

Koliko se secam o kupovini duplog se govorilo na grupnom chatu. Bilo je logicno da kad smo vec u tolikom zaostatku sa bodovima da bar kupimo i taj dupli odmah za 20. Mozda je Miko posebno naglasio Nini da ga ona kupi ali s obzirom da smo svi vodili taj razgovor, bilo ko od nas bi mogao da ga kupi.

Quote (roggy83)
nisam ja istrazivao nista jer nisam takav tip da se bavim tim prljavim radnjama da ispitujem ko ce za koga glasati


Zasto bi to bile prljave radnje?

Quote (life4glory)
Najiskrenije, glasala bih za Miku


Quote (roggy83)
eci peci pec verovatno bi bio Mika


I jos mislite da je Miko mastermind ove sezone?
 
DonnieBrascoDate: Saturday, 11 February 2012, 16:36:03 | Message # 42
Gelipter
Group: Publika
Messages: 3677
Awards: 23
Reputation: 52
Status: Offline
Quote (Dzenis)
Pitanje za Miku: Kada smo razgovarali o tome da se izbaci Magdalena i Nauparac, obećao si mi siguran Top5, ali si isto rekao i da ako ispoštujem taj naš dogovor da postoji mogućnost da stignem do Top4, ako jedna osoba ne osvoji imunitet, sada te pitam da li je to tačno, i ako jeste, koja bi to osoba bila?


Ja sam tebi obecao top 6 ako se ne varam , a osoba je bila magda ako ne osvoji imunitet ,top 5 se ne secam smile

Quote (life4glory)
Miko, vecinu toga sto si napisao u uvodnoj reci si izmislio. Samo cu reci par stvari. Ja sam tebe prva kontaktirala, a ne ti mene. Ne znam da li si se zapitao zasto, jer si mogao pretpostaviti da imam bolji kontakt s nekim drugim? Ali nema veze. Ti si zasluzan za to sto sam kupila dupli? Ja sam ga kupila jer sam mislila da to treba da uradim, ti si se samo slozio s idejom. Ovo sto spominjes kako si ti smislio da kazemo ludjaku i naupu da glasaju za nekog treceg , na prvom izbacivanju u ujedinjenju, nije tacno. Jos uvek se secam, da kad sam to predlozila, ti si rekao ''dobra ideja Nina'' biggrin (reci ako nije tacno). Dalje, ti si smislio pricu o zenskom/muskom dilu? Nije istina, jer su to smislili Sarbel i Ludjak, koje smo mi samo odrzavali u tom ubedjenju, na ciji predlog? haha, a to da si znao za sadrzaj mog, magdinog i sarbelovog razgovora, jeste istina.. zato sto sam ti ga ja prenela, s jedinim ciljem da dobijem tvoje poverenje. Ne znam ni sto spominjes pricu oko HII, meni je magda rekla da ga ima jos na pocetku ujedinjenje, ja sam obecala da necu nikome reci, sto sam i ispunila, a tebi sam rekla tek kad je iskoriscenj, jer si osvojio odlazak na OD, pa cisto da se ne ispalis i ad ne trazis tajni, jer si mislio da ga je magda uzela.. Jos uvek se secam kako mi nisi verovao da postoje 2 HII u sezoni, dok ti na kraju nisam rekla da je u potpisu.. Znam da to radis kako bi ubedio Naupa da je slucajno ispao, ali budi iskren, naup nikad nije bio u tvojim planovima.. Reci ako sam nesto pogresno rekla..


1. Koliko se secam , ja sam prvi predlozio dil izmedju nas dvoje , ispravi me ako gresim smile I tada sam rekao da bih se volio drzati tebe,bibe i rogija ???
2. Ja ako se dobro secam tad sam rekao i tebi i Bibi da date 20 odmah i da imamo za ujedinjenju a rizikovali smo igru , nzm moze li se naci istorija MSN-a ali uglavnom mozda si ti radi sebe kupila ali bilo je na moj predlog smile
3. Musko-Zenski dil naravno da ja nisam smislio ali sam ga potakao , secas li se da sam na chatu tj an MSN-u rekao kad je Sarbel rekao za musko-zenski dil tebi licno i samo tebi da potenciras taj zenski dil , da se Magda uveri da on postoji.
4. Znaci ti si odlucila da glasamo za Maxya a ovima kazemo za Dzenisa laugh smajli sve govori smile samo je rasprava bila 2 sata tada jer se ti i magda niste mogli otarasati sarbela pa niste se mogli dogvoriti sta cemo , onda sam ja otisao na random.org i rekao ko ispadne za njega glasamo i ispao maxy i onda smo se dog da ovima kazemo za dzenisa , ispravi me ako gresim smile
 
DonnieBrascoDate: Saturday, 11 February 2012, 16:36:08 | Message # 43
Gelipter
Group: Publika
Messages: 3677
Awards: 23
Reputation: 52
Status: Offline
5. E ovde ti je mamac na koji si se sama upecala smile :) Rekla si mi za HII tacno na plemencu znaci secam se , uvece bio plemenac , ujutro ja ustao tj nije bilo bas jutro i na fb si mi rekla da ti je magda rekla da ima HII i da to nije HIi sa OD , a sad cu se baciti u istoriju.

Evo ga , 4 februar , dan kada je naup ispao , ovo je bilo znaci pre plemenca , tako da prica ta tvoja nekako mi se ne slaze biggrin Rekla si mi za HII onda ranije , da ne idem dalje u istoriju uglavnom , znao sam ja za HII mnogo ranije samo vidis da sam i to zaboravio , moguce da si mi rekla na ispadanju ajdina da ga ima , sad se stvarno ne secam ali to u ostalom nije ni bitno nego je bitno da sam ti ja lepo rekao da ubedis magdu da si glasala za naupa i da ne koristi HII. Evo i dokaza. Takodje si mi rekla za morzeovu azbuku i kako je nasla HII , sta cu se onda paliti na OD kad si mi ti slala cak tj ti si imala predlog koji su tragovi za HII pa da pokusam isto kao sto sam ja pomagao tebi a nas oboje bibi :).



6. Naup nije slucajno ispao , to je cinjenica ali kako stvari stoje tada on na kraju gledano nije ni trebao ispasti.


Message edited by Miko - Saturday, 11 February 2012, 16:38:56
 
DonnieBrascoDate: Saturday, 11 February 2012, 16:38:08 | Message # 44
Gelipter
Group: Publika
Messages: 3677
Awards: 23
Reputation: 52
Status: Offline
I sto se u istoriju ide sto dalje i dalje , iz bilo kog poglavlja videce se da sam ja taj ustvari koji je vodio kontrolu nad igrom , ali nebitno , nina je bila pukovnik iz sene biggrin
 
DonnieBrascoDate: Saturday, 11 February 2012, 16:44:44 | Message # 45
Gelipter
Group: Publika
Messages: 3677
Awards: 23
Reputation: 52
Status: Offline
Quote (life4glory)
i jos jedna stvar.. miko, mogla sam da te izbacim u najmanje 2 navrata.. Da li ti to mozes da kazes za mene? Ne bih da dajem sebi na znacaju, ali mislim da ti je jedan od boljih poteza ove sezone bio kad si mi rekao tvoj plan za finale.. tj. da meni najvise verujes..


ti si mogla da me izbacis u navratima kada se lomilo ali da si mene izbacila u nekom od tih navrata bila bi sledeca , mogao sam da te izbacim u mnogo navrata :

- kada je naup ispao pre ujedinjenja , mogao sam reci rogiju i bibi , glasajte za ninu , naup bi isto.
- u trenutku kada je naup ispao kasnije mogao sam da glasam za tebe , da rogi glasa , ne mora vise niko i ispala bi jer bi magda bacila HII.
- zatim evo sada u top 4 sam te mogao izbaciti , slazes li se ?

u mnogo navrata , a da sam te ja izbacio , ja bi ponovo imao 3 osobe oko sebe : naupa,bibu i rogija , ti da si mene izbacila , koga bi imala oko sebe , to su ljudi sa kojima sam te ja ukljucio u dil , tako da mene izbacis ne verujem da bi bas imala neko njihovo poverenje smile
 
Forum » Virtual Survivor 3 - Aegean Sea: All stars vs Challengers » Završeni plemenski saveti » 15. plemenski savet (Poslednji plemenski savet)
Search: