Reunion Show - Page 19 - Forum

[ Updated threads · New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
Forum » Virtual Survivor 4 - Gabon: Everyday is blindside day! » Povratak u civilizaciju! » Reunion Show (Live)
Reunion Show
SacDate: Saturday, 22 December 2012, 01:40:06 | Message # 271
Izjahani jahač
Group: Publika
Messages: 2988
Awards: 19
Reputation: 113
Status: Offline
(troya)
Kad bi se survivor igrao da bi se sto zanimljivije ispalo

Zato je Egipat najbolja sezona laugh


Imam 99 problema, ali ti nisi jedan od njih.
 
troyaDate: Saturday, 22 December 2012, 01:42:05 | Message # 272
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
(Sac)
Zato je Egipat najbolja sezona


Kruze price da su takmicarili koristili tu sezonu za dremku xD
 
SacDate: Saturday, 22 December 2012, 01:53:14 | Message # 273
Izjahani jahač
Group: Publika
Messages: 2988
Awards: 19
Reputation: 113
Status: Offline
(troya)
Kruze price da su takmicarili koristili tu sezonu za dremku xD

Ma jok, bilo je uzbudljivo laugh


Imam 99 problema, ali ti nisi jedan od njih.

Message edited by Sac - Saturday, 22 December 2012, 01:53:20
 
troyaDate: Saturday, 22 December 2012, 01:53:54 | Message # 274
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
Ja nisam igrao, i secam se, kad god sam usao na forum, nikad niko nije bio online xD
 
EthanMorascaDate: Saturday, 22 December 2012, 01:55:05 | Message # 275
Vašljivi glodar
Group: Game host
Messages: 4270
Awards: 44
Reputation: 241
Status: Offline
Meni je najuzbudljiviji deo te sezone činjenica da su u njoj učestvovale Lavica i Anja, a da niko nije imao pojma o tome...

yeah, you may be good looking
but you're not a piece of art
 
EthanMorascaDate: Saturday, 22 December 2012, 01:55:43 | Message # 276
Vašljivi glodar
Group: Game host
Messages: 4270
Awards: 44
Reputation: 241
Status: Offline
(troya)
Ja nisam igrao, i secam se, kad god sam usao na forum, nikad niko nije bio online xD

Nisi pogodio pravi trenutak. laugh


yeah, you may be good looking
but you're not a piece of art
 
troyaDate: Saturday, 22 December 2012, 01:59:14 | Message # 277
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
(EthanMorasca)
Meni je najuzbudljiviji deo te sezone činjenica da su u njoj učestvovale Lavica i Anja, a da niko nije imao pojma o tome...


Zato ja znam ko si ti i kad ne igram laugh

(EthanMorasca)
Nisi pogodio pravi trenutak.


To si upravu, ja inace retko dolazim na forume u toku dana xD
 
LaraCroftDate: Saturday, 22 December 2012, 11:02:47 | Message # 278
Imperija
Group: Publika
Messages: 4135
Awards: 30
Reputation: 145
Status: Offline
troya, hajde napisi komentar od po nekoliko recenica o svakom takmicaru...

I pričali su svašta o njoj. Da je loša. Da je zlo. Đavo sa licem anđela. Bahata i arogantna.
I jeste, bila je loša. Bila je najgora onda, kada su drugi bili loši prema njoj!
 
troyaDate: Saturday, 22 December 2012, 13:00:10 | Message # 279
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
Veceras ako budete dobri biggrin
 
EthanMorascaDate: Saturday, 22 December 2012, 13:50:00 | Message # 280
Vašljivi glodar
Group: Game host
Messages: 4270
Awards: 44
Reputation: 241
Status: Offline
Hahaha, apsolutno sam nesposoban da sačuvam svoj skriveni identitet, a još nesposobniji da provalim nečiji tuđi. biggrin

yeah, you may be good looking
but you're not a piece of art
 
DonnieBrascoDate: Saturday, 22 December 2012, 16:37:43 | Message # 281
Gelipter
Group: Publika
Messages: 3677
Awards: 23
Reputation: 52
Status: Offline
Sta je Egipat , kad se to igralo ?
 
EthanMorascaDate: Saturday, 22 December 2012, 20:43:39 | Message # 282
Vašljivi glodar
Group: Game host
Messages: 4270
Awards: 44
Reputation: 241
Status: Offline
Kod Anubisa se igralo neposredno pre nego što je zauvek nestao. biggrin

yeah, you may be good looking
but you're not a piece of art
 
troyaDate: Saturday, 22 December 2012, 22:11:15 | Message # 283
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
Nec - Ja ga znam kao jakog takmičara u igrama, šteta što nije ostao duže da to i pokaže.

roggy83 - Žrtva rata između Mike i urketa, smatram da je tu bio pomalo pasivan, i da je trebao sam da popriča sa urketom, a ne da čeka da se njemu urke prvi javi. Isto tako, stekao sam utisak da nije sam donosio zaključke o tome ko je sa kim, nego je i tu previše slušao Miku.

urke - Definitivno posle pobede nad roggyem je na neki način imao sezonu u rukama. Mogao je da krene na obe strane, ili sa Sarbelom ili sa Ethanom i Sacom ovamo. Ne bi bio na listi za izbacivanje ni jednima ni drugima. Ali je onda napravio kardinalnu grešku, prvo nikada se ne predaje igra tako rano u sezoni, pogotovo ne ako je pleme od troje. Drugo on nije verovao bibi 100%, a i ona sama mu je rekla nešto na foru, da ako izgube, da Mika i on izbace nju, što je jasno pokazivalo da ne želi da glasa za Miku. I ono najvažnije, zašto je uopšte moralo da se žuri sa izbacivanjem Mike??? pa mogao ga je izbaciti čim legitimno izgube, a sa druge strane, Miko ne bi bio velika pretnja ni u ujedinjenju, jer malo ljudi želi u dil sa njim i verovatno bi leteo vrlo brzo u svakom slučaju. Dok kao što sam rekao, urke je imao savršenu poziciju i sa i bez Mike.

miss_t - U igrama je bila najbolja u svom plemenu. Mislim da je na kraju ispala zbog neke vrste "politike". Jer su NiNa i ona rođene sestre, i nisu želele da samo tako isključe drdragana, pa su onda glasale jedna za drugu. A možda su i procenile, da bi zajedno bile prevelika pretnja, pa bi u daljem takmičenju možda nastradale i obe zbog toga, pa je onda odlučeno da samo jedna ide dalje.

Mika - Po meni jako neodgovoran, kasnio je na igre, a i nije znao da proceni da neće imati vremena za igru. Cenim što je priznao da nema vremena, i da izglasaju njega, a ne nekog kome se igra, ali sa druge strane, pre prihvatanja učešća sam je trebao da proceni, hoće li imati vremena ili ne.

Miko - U plemenu Punu se izvukao iz teške situacije, i čestitam mu na tome, a i kasnije se borio do kraja. Mada ako je želeo Saca napolje, nije mi jasno zašto je napravio pometnju u kampu??? zar nije sigurniji bio blindside. Ono što kod njega ne volim je to, da čim oseti da će biti izbačen, počinje da glumi kako mu se sve smučilo i kako je on i sam želeo da ispadne. I onda traži opravdanja za svoje ispadanje u manjku želje za igru, inače bi ih on sve razbio xD.

ajdin_sa
- Najčudniji lik definitivno, on i njegova VS kletva, kad god igra klasični survivor, njemu crkne komp. On je nešto slično kao urke, mogao je da ima zabeleženu ulogu u ujedinjenju, mogao je da spoji Sarbela i Tic-taca sa NiNom i drdraganom i da naprave veoma moćan dil. Dil koji kada bi prošao, ajdinu doneo mesto u centru i bio bi totalno bezbedan i mogao je daleko.
 
EthanMorascaDate: Saturday, 22 December 2012, 22:51:25 | Message # 284
Vašljivi glodar
Group: Game host
Messages: 4270
Awards: 44
Reputation: 241
Status: Offline
Zanimljiv mi je podatak da je Miss T bila najjača u igrama u svom plemenu. smile

yeah, you may be good looking
but you're not a piece of art
 
troyaDate: Saturday, 22 December 2012, 22:51:58 | Message # 285
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
Sarbel - Situacija slična kao sa sestrama, samo što su on i Tic tac cimeri, zajedno su prevelika pretnja, i jedan je morao da bude izbačen, na njegovu nesreću to je ovog puta bio on. Kao dokaz da ga ovog puta sreća nije htela je i način ispadanja njegovih saveznika. Ajdinu je crkao komp, dok se urke na neki način sam izbacio.

biba91 - Definitivno ne znam kako da objasnim njenu igru ove sezone, skakala je od dila do dila(urke,Miko,EthaniSac,Tac). Ne deluje mi kao da je imala neki plan. Ali opet, ko zna kako bi se završilo da su ona i Tac uspeli da izbace Saca.

drdragan - Odigrao je prilično pasivno (pod ovim mislim na sklapanje saveza), napravio je dil sa mrdenyem i nije ni pokušavao ništa drugo, kao da je želeo da ga mrdeny93 odnese u finale.

NiNa - Slična situacija kao sa drdraganom, previše se uzdala u mrdenya, da nije računala da su to samo 3 glasa. Trebala je se mnogo bolje obezbediti, ako je želela da stigne daleko.

Tic-Tac - Ove sezone je bio dominator u igrama i svaka čast na tome. Ali je sa druge strane i dokazao da se samo sa sposobnošću u igrama ne može stići daleko i da su savezi glavni. Mislim da je i on to shvatao i da je sa tajnima pokušao da razbije jak savez i da sebi obezbedi što bolju poziciju u igri. Ono što meni nije jasno, zašto je slao poruke tipa " vaša igra je gotova", to se ne radi, pa čak i da je stvarno tako, ti ljudi su porota. A da ne pominjem da je to bilo pre čitanja glasova na plemenskom. Na taj način je sebi zatvorio većinu vrata, i morao pobediti svaku igru do finala.

cpdjaN - Prilično dobar u igrama, ali mu društvena strana nije baš na zavidnom nivou. Ne beži od dilova, ali je njegov problem, što se ni sa kim ne "veže", nema ono baš najbližeg saveznika u igri. Uvek dodje do toga da mora da osvoji igru ili ispada. Isto tako, u nekim situacijama je jako spor, niko mu neće pomoći, ako mu on tek priđe kada mu gori pod nogama. Dakle najveći problem je što se on ne povezuje sa ljudima, sve do trenutka kad mora.

mrdeny93 - Obično zna da pročita tok igre, tako da mi je baš čudno bilo što je izabrao ovakav rasplet situacije. Pogotovo što je imao "2 glasa" uz sebe. Obično ne preza od dilova, i očekivao sam od njega neki veći potez, ovako je mogao vrlo lako da ispadne i pre cpdjaN-a.
 
Forum » Virtual Survivor 4 - Gabon: Everyday is blindside day! » Povratak u civilizaciju! » Reunion Show (Live)
Search: