Reunion Show - Page 20 - Forum

[ Updated threads · New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
Forum » Virtual Survivor 4 - Gabon: Everyday is blindside day! » Povratak u civilizaciju! » Reunion Show (Live)
Reunion Show
DonnieBrascoDate: Saturday, 22 December 2012, 23:09:01 | Message # 286
Gelipter
Group: Publika
Messages: 3677
Awards: 23
Reputation: 52
Status: Offline
(troya)

Miko - U plemenu Punu se izvukao iz teške situacije, i čestitam mu na tome, a i kasnije se borio do kraja. Mada ako je želeo Saca napolje, nije mi jasno zašto je napravio pometnju u kampu??? zar nije sigurniji bio blindside. Ono što kod njega ne volim je to, da čim oseti da će biti izbačen, počinje da glumi kako mu se sve smučilo i kako je on i sam želeo da ispadne.I onda traži opravdanja za svoje ispadanje u manjku želje za igru, inače bi ih on sve razbio


Ovde nisi upravu , ja maltene do samog plemenca nisam znao da sam ugrozen , ja sam verovao da sam siguran , uopste nisam znao da mi se sprema blindside , ja sam popizdio kad je filipinac vodio igru i 2 dana nisam bio maltene ni u kampu ni dosao da vidim rezultate igre nego pitao saca na fb kako proslo. Ja sam imao manjka zelje vec sam ti rekao , ja sam izgubio volju daleko pre nego sto se slutilo da cu biti izbacen i ja nisam zelio Saca vani nego mi je Tic rekao za HII , Ethan imao imunitet , Tic HII , za Bibu nisam mogao glasati , a Tic mi predlozio Saca i naravno da cu pre izabrati Saca nego da ja budem izbacen , sto nisam glasao za Srdjana kao i Biba e to ni ja ne znam. Ne znam na koju pometnju mislis ?
 
troyaDate: Saturday, 22 December 2012, 23:14:58 | Message # 287
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
Pricas nepovezano.

A pometnju u smislu da si im rekao za Ticov HII, da nisi rekao, Sac bi popio blindside, a ti ne bi bio ugrozen, dobro Sac ili eventualno cpdjaN.
 
DonnieBrascoDate: Saturday, 22 December 2012, 23:16:54 | Message # 288
Gelipter
Group: Publika
Messages: 3677
Awards: 23
Reputation: 52
Status: Offline
Nisam ja njima rekao da Tic ima HII
 
troyaDate: Saturday, 22 December 2012, 23:20:42 | Message # 289
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
Zasto je onda Sac izvadio HII biggrin
 
DonnieBrascoDate: Saturday, 22 December 2012, 23:24:19 | Message # 290
Gelipter
Group: Publika
Messages: 3677
Awards: 23
Reputation: 52
Status: Offline
Pa zato sto sam ja rekao Sacu i Ethanu da Tic hoce da predjem na njegovu stranu i glasam sa njim za Saca tj ja i Biba , meni je rekao Tic za HII ali ja to nisam prenio ni Ethanu ni Sacu
 
troyaDate: Saturday, 22 December 2012, 23:26:38 | Message # 291
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
Ajd da cujemo i njihove strane, ali onda ne razumem celu pometnju kod njih biggrin
 
DonnieBrascoDate: Saturday, 22 December 2012, 23:28:00 | Message # 292
Gelipter
Group: Publika
Messages: 3677
Awards: 23
Reputation: 52
Status: Offline
Pa oni su pretpostavili da Tic ima HII , bilo je price oko toga da mozda ima ali od mene to nije doslo , valjda su se prepali da cemo ja i biba preci na ticovu stranu jer su oni sa ticom planirali da dele glasove izmedju mene i bibe valjda
 
SacDate: Saturday, 22 December 2012, 23:43:02 | Message # 293
Izjahani jahač
Group: Publika
Messages: 2988
Awards: 19
Reputation: 113
Status: Offline
Sad sam prelistao FB chat, Miko nam je rekao da ce glasati za mene, a Srdjan da ce Tic odigrati HI. Posle je i Deni to potvrdio.

Imam 99 problema, ali ti nisi jedan od njih.
 
troyaDate: Saturday, 22 December 2012, 23:52:12 | Message # 294
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
EthanMorasca - Igrao je njegovu standardu igru, punu taktike i gledanja unapred, i završio sezonu baš kao što sam i mislio da hoće, mislim po redosledu izbacivanja. Ali se opet kao po običaju izgubio u finalu. Mada veliku grešku je napravio što nije imao veću komunikaciju sa ostalim učesnicima, tipa dragan, NiNa.

Sac - On je dosta napredovao od prethodnih sezona, pre svega mislim na komunikaciji i društvenoj igri. Same igre nikad nisu bile problem. Put mu je manje više bio isti kao Ethanov.

Njihove igre su mi ove sezone toliko bile slične (ne zalazim u to ko je davao predloge, ipak nisam bio sa njima na chatu), da ni ja nisam mogao da ocenim ko će pobediti, dok nije počelo finale xD. I oboje su mi delovali kao da podjednako zaslužuju pobedu.

Mislim da je odlučujući momenat finala bio kad je Sac bacio Ethana pod bus(namerno ili slučajno ne znam) i Ethan je onda kao po običaju izgubio kompas i zakopao se. Da bi Sac onda još više povećao šanse sebi, onom pričom sa aždajom, i teoretski prekinuo tu raspravu, kad se Ethan već dovoljno zaglibio.

Dakle Sac je zasluženo pobedio, ali i da je EthanMorasca pobedio, to ne bi bilo nezasluženo.
 
urkeDate: Sunday, 23 December 2012, 00:17:30 | Message # 295
Biberče
Group: Moderators
Messages: 2421
Awards: 58
Reputation: 215
Status: Offline
(troya)
zašto je uopšte moralo da se žuri sa izbacivanjem Mike???


Moj hir biggrin

Troya, da sam ja poslao dobar rezultat, pleme FANG bi izgubilo (znao sam da nisu imali dobar rezultat).. To znaci, da bi ispao srdjan sto meni nije odgovaralo.. Zato sam isao na sve ili nista..
A biba mi je rekla da ce 100% glasati za miku biggrin


Message edited by urke - Sunday, 23 December 2012, 00:35:06
 
troyaDate: Sunday, 23 December 2012, 00:18:51 | Message # 296
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
EPIC
xD
 
urkeDate: Sunday, 23 December 2012, 00:23:20 | Message # 297
Biberče
Group: Moderators
Messages: 2421
Awards: 58
Reputation: 215
Status: Offline
(troya)
EPIC

fail
xD


Troya, ne smaraj me biggrin
 
troyaDate: Sunday, 23 December 2012, 00:27:00 | Message # 298
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
Ja sam cuo da je Fang imao lose rezultate, jer je znao da ti predajes biggrin
 
mrdeny93Date: Sunday, 23 December 2012, 00:28:06 | Message # 299
Colonel general
Group: Publika
Messages: 1079
Awards: 6
Reputation: 29
Status: Offline
(troya)
jer je znao da ti predajes

Ma to su znali skoro svi biggrin


Neka mi ne svanee
Nek me nema nek me ne budeee
Neka me bez tebe ne probudeeee
Pazare
Na na na naaa naa naa
Na na na na na na naaa naa naaaa
Samo ti u mome srcu sii
Pazare!!!!!
 
urkeDate: Sunday, 23 December 2012, 00:28:56 | Message # 300
Biberče
Group: Moderators
Messages: 2421
Awards: 58
Reputation: 215
Status: Offline
(troya)
Ja sam cuo da je Fang imao lose rezultate, jer je znao da ti predajes


U koliko sam ti poslao rezultate smile Imao saam spreman odlican rezultat u slucaju da se predomislim..
 
Forum » Virtual Survivor 4 - Gabon: Everyday is blindside day! » Povratak u civilizaciju! » Reunion Show (Live)
Search: