Parlament Foruma - Page 11 - Forum

[ Updated threads · New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
Forum » Generalna diskusija » Obaveštenja » Parlament Foruma (Ekipa koja ce odlucivati o redu na forumu)
Parlament Foruma
SuljomirDate: Monday, 20 June 2011, 12:19:27 | Message # 151
Major general
Group: Publika
Messages: 346
Awards: 35
Reputation: 91
Status: Offline
i da sve i da su neki retardi presli na islam za vrijeme turske ne vidim kakve ja veze imam s tim, ja sam rodjen kao musliman takav cu da umrem necu da prodam svoju religiju isto tako da sam rodjen kao pravoslavac takav bi i umro, bas me briga sto su se likosi prodavali za saku brasna ja hocu da zivim normalno i da se ne jebem oko turskih osvajanja i tako tih gluposti biggrin
 
LaraCroftDate: Monday, 20 June 2011, 14:04:49 | Message # 152
Imperija
Group: Publika
Messages: 4135
Awards: 30
Reputation: 145
Status: Offline
moj predlog je da se na ovom sajtu zabrane politicka i medjunacionalno - verska prepucavanja i da svako krsenje pravila bude - dozivotni ban

dakle, nista o Mladicu, Hadzicu, Gotovini, Tudjmanu, Milosevicu, Naseru Oricu, Aliji Izetbegovicu, Karadzicu, Seselju, Djindjicu, Tadicu, Tomi, Vucicu, Djilasu (onom i ovom), Dacicu, Palmi i ostalima...
kao ni o majci Rusiji, zloj Americi, ekonomski unistenoj EU i mucenoj Libiji...

postoji toliko lepih tema za komentarisanje...

a kome ne odgovara, ima sajt "B 92" pa na njihovim temama moze da komentarise sta hoce, oni i tako pustaju bukvalno svakakve gluposti od komentara


I pričali su svašta o njoj. Da je loša. Da je zlo. Đavo sa licem anđela. Bahata i arogantna.
I jeste, bila je loša. Bila je najgora onda, kada su drugi bili loši prema njoj!
 
RafaeloDate: Monday, 20 June 2011, 14:49:53 | Message # 153
Colonel
Group: Publika
Messages: 153
Awards: 4
Reputation: 12
Status: Offline
Quote (Suljomir)
i da sve i da su neki retardi presli na islam za vrijeme turske ne vidim kakve ja veze imam s tim, ja sam rodjen kao musliman takav cu da umrem necu da prodam svoju religiju isto tako da sam rodjen kao pravoslavac takav bi i umro, bas me briga sto su se likosi prodavali za saku brasna ja hocu da zivim normalno i da se ne jebem oko turskih osvajanja i tako tih gluposti biggrin

naravno... posteno

nema to veze, samo ako ti neko napise glupost... razgovor se uvjek vodi na nivou glupljeg
ako me razumijes wink


"Teško da na Balkanu nešto možeš nazvati urbanim, jer svako od nas ima kacu kiselog kupusa u šteku."
Dr. Nele Karajlić
 
anguaDate: Monday, 20 June 2011, 17:27:43 | Message # 154
Colonel
Group: Publika
Messages: 151
Awards: 1
Reputation: 2
Status: Offline
Bogumili su bili ono sto bi mi danas nazvali mala verska zajednica. Odvojeni od zvanicne crkve svoja ucenja vuku iz gnoseologije. Proganjala ih je i pravoslavna i katolička crkva, ko je pre dospeo. Nešto poput Katara u Španiji. Toga je bilo kroz celu istoriju, a zvanična crkva je nastojala da se obračuna sa njima, jer su im se njihova učenja suprotstavljala.

ja sam iz agencije za vanzemaljska pitanja
 
EthanMorascaDate: Monday, 20 June 2011, 17:43:58 | Message # 155
Vašljivi glodar
Group: Game host
Messages: 4270
Awards: 44
Reputation: 241
Status: Offline
Quote (Suljomir)
i da sve i da su neki retardi presli na islam za vrijeme turske ne vidim kakve ja veze imam s tim, ja sam rodjen kao musliman takav cu da umrem necu da prodam svoju religiju isto tako da sam rodjen kao pravoslavac takav bi i umro, bas me briga sto su se likosi prodavali za saku brasna ja hocu da zivim normalno i da se ne jebem oko turskih osvajanja i tako tih gluposti


Ovo je nešto najpametnije što sam pročitao u skorije vreme.


yeah, you may be good looking
but you're not a piece of art
 
Forum » Generalna diskusija » Obaveštenja » Parlament Foruma (Ekipa koja ce odlucivati o redu na forumu)
Search: