Parlament Foruma - Page 10 - Forum

[ Updated threads · New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
Forum » Generalna diskusija » Obaveštenja » Parlament Foruma (Ekipa koja ce odlucivati o redu na forumu)
Parlament Foruma
EthanMorascaDate: Sunday, 19 June 2011, 19:13:02 | Message # 136
Vašljivi glodar
Group: Game host
Messages: 4270
Awards: 44
Reputation: 241
Status: Offline
U pravu si, ne postoje Srbi u Bosni, to je izmišljen narod. laugh A Bošnjaci postoje već hiljadama godina. Srbi su u stvari pravoslavni Bošnjaci. A Hrvati su katolički Bošnjaci. smile Čak su i Turci potekli od Bošnjaka.

yeah, you may be good looking
but you're not a piece of art
 
RafaeloDate: Sunday, 19 June 2011, 19:22:44 | Message # 137
Colonel
Group: Publika
Messages: 153
Awards: 4
Reputation: 12
Status: Offline
Quote (Vincent)
skolovaniji sam io obrazovaniji od vas pola

Od mene nisi sigurno. Jedino ako si doktorirao u sta cisto sumnjam jer takvu glupost ne bi izvalio ni petogodisnji klinac.
Quote (Vincent)
o smesno i glupo ja nisam uvrijedio nikoga u mom postu samo iznio neke historijske podatk

Uvrijedio si mene jer osporavas moj nacionalni identitet
Quote (Vincent)
samo iznio neke historijske podatke a ti rafaelo/a da li znas odakle ti sezu korijeni et samo to reci ??

Naravno da znam , moji korijeni sezu iz Kolasina sa jedne strane a sa druge iz Kalinovika.
Kao sto i ti znas svoje porijeklo, biggrin a znam i ja ko su ti bili pradedovi dok nisu presli na islam
kao i, da kao nacija postoite od '93 wink
Quote (Vincent)
a cime sam ja tebe to uvriojedio po nacionalnom identitetu ajd navedi kao uvredu iz mog teksta ??

osporavanjem NASE nacije wink


"Teško da na Balkanu nešto možeš nazvati urbanim, jer svako od nas ima kacu kiselog kupusa u šteku."
Dr. Nele Karajlić


Message edited by Rafaelo - Sunday, 19 June 2011, 19:27:28
 
RafaeloDate: Sunday, 19 June 2011, 19:24:35 | Message # 138
Colonel
Group: Publika
Messages: 153
Awards: 4
Reputation: 12
Status: Offline
Quote (Vincent)
a ti laro sveznalice svaka ti cast ti znas bi li proslo u nekoj sarajevskoj kafani biggrin

mozda ona ne zna ali ja znam sigurno


"Teško da na Balkanu nešto možeš nazvati urbanim, jer svako od nas ima kacu kiselog kupusa u šteku."
Dr. Nele Karajlić
 
SuljomirDate: Sunday, 19 June 2011, 21:58:22 | Message # 139
Major general
Group: Publika
Messages: 346
Awards: 35
Reputation: 91
Status: Offline
Quote (Rafaelo)
a znam i ja ko su ti bili pradedovi dok nisu presli na islam
kao i, da kao nacija postoite od '93


SRBI JE LI?!? MA MRS TAMO!!!
 
EthanMorascaDate: Sunday, 19 June 2011, 22:03:51 | Message # 140
Vašljivi glodar
Group: Game host
Messages: 4270
Awards: 44
Reputation: 241
Status: Offline
Ma sram je bilo, neće da prizna da je ona Bošnjakinja pravoslavne veroispovesti! laugh Srbi i Hrvati su prešli iz Islama u Pravoslavlje i Katoličanstvo. To je, u stvari, suština. Bošnjaci postoje odvajkada, mi smo svi potekli od njih. smile

yeah, you may be good looking
but you're not a piece of art
 
ajdin_saDate: Sunday, 19 June 2011, 22:10:56 | Message # 141
Bludnik
Group: Publika
Messages: 596
Awards: 7
Reputation: 50
Status: Offline
bravoo laro jeste tako jer islama nije bilo na ballkanu do turaka a to je 15 stoljece smile a bosna kao drzava ljepoto koja znas puno o historiji je bila samostalna drzava od 10 vijeka pa do 15 vijeka tj 1467 god kada je osmansko carstvo osvojilo tvrdjavu bobovac !! a nakon toga je bosna bila dio osmanskog carstva do 1878. god !! i sad mi reci koliko je to puta pokorena bosna ?? a koliko ste vi puta pokoreni od 10og do dolaska austrougara na ove prostore ??? a danasnje granice bih su iz vremena kada je bosna anektirana u AUG carstvo jer je tada to podrucje bilo dio bosanskog ejaleta !! a u periodu samostalne drzave bosnom su vecinom bili bogumili smile i njihova je bila crkva bosanska opet nije bilo kako vi kazete ! a nakon dolaska turaka je nazivano onako kako sam navbeo u prvom postu !!

svakog jutra ja se budim i dodje mi da poludim
jer me zivot pravi bludnim i opet pored svega
ja se trudim dok me ruse ljudi vicem samo blud moze da mi sudi !!
 
RafaeloDate: Sunday, 19 June 2011, 22:13:40 | Message # 142
Colonel
Group: Publika
Messages: 153
Awards: 4
Reputation: 12
Status: Offline
Quote (Suljomir)
SRBI JE LI?!? MA MRS TAMO!!!

ja to nisam rekla, ali kada vec priznajes ... ko sam ja da to osporavam
nemoj pogresno da me shvatis suljo, ti si fin decko, i nema potrebe da se pronalazis u necemu sto je upuceno nekom drugom
Quote (EthanMorasca)
Bošnjaci postoje odvajkada

cijelih 18 godina, u istoriji nije vidjen primjer da je jedna nacija mijenjala svoje ime toliko puta


"Teško da na Balkanu nešto možeš nazvati urbanim, jer svako od nas ima kacu kiselog kupusa u šteku."
Dr. Nele Karajlić
 
RafaeloDate: Sunday, 19 June 2011, 22:15:17 | Message # 143
Colonel
Group: Publika
Messages: 153
Awards: 4
Reputation: 12
Status: Offline
Hajde poznavaoce istorije bih, kada je vec poznajes reci mi kako pocinje i kako se zavrsava povelja Kulina Bana .. da cujemo svi ...

"Teško da na Balkanu nešto možeš nazvati urbanim, jer svako od nas ima kacu kiselog kupusa u šteku."
Dr. Nele Karajlić
 
djoDate: Sunday, 19 June 2011, 22:16:02 | Message # 144
Generalissimo
Group: Publika
Messages: 1649
Awards: 18
Reputation: 101
Status: Offline
Atila je bio Srbin smile pHAHHAHAHA

>>>may the odds be ever in your favor>>>
 
RafaeloDate: Sunday, 19 June 2011, 22:16:27 | Message # 145
Colonel
Group: Publika
Messages: 153
Awards: 4
Reputation: 12
Status: Offline
Quote (Vincent)
a u periodu samostalne drzave bosnom su vecinom bili bogumili smile i njihova je bila crkva bosanska

lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol


"Teško da na Balkanu nešto možeš nazvati urbanim, jer svako od nas ima kacu kiselog kupusa u šteku."
Dr. Nele Karajlić
 
EthanMorascaDate: Sunday, 19 June 2011, 22:17:45 | Message # 146
Vašljivi glodar
Group: Game host
Messages: 4270
Awards: 44
Reputation: 241
Status: Offline
Quote (Rafaelo)
cijelih 18 godina, u istoriji nije vidjen primjer da je jedna nacija mijenjala svoje ime toliko puta


Pobrkala si nešto, mi Srbi smo potekli od njih. laugh


yeah, you may be good looking
but you're not a piece of art
 
RafaeloDate: Sunday, 19 June 2011, 22:20:43 | Message # 147
Colonel
Group: Publika
Messages: 153
Awards: 4
Reputation: 12
Status: Offline
Quote (EthanMorasca)
Pobrkala si nešto, mi Srbi smo potekli od njih. laugh


Prvo bosnjaci pa amebe. Na tom nivou civilizaciskog razvoja se pojedinci i nalaze.


"Teško da na Balkanu nešto možeš nazvati urbanim, jer svako od nas ima kacu kiselog kupusa u šteku."
Dr. Nele Karajlić
 
RafaeloDate: Sunday, 19 June 2011, 22:32:09 | Message # 148
Colonel
Group: Publika
Messages: 153
Awards: 4
Reputation: 12
Status: Offline
Eto, izgubi se mladic u povelji, mora da je zaprepasten sa onim sto je procitao... cry biggrin

"Teško da na Balkanu nešto možeš nazvati urbanim, jer svako od nas ima kacu kiselog kupusa u šteku."
Dr. Nele Karajlić
 
LaraCroftDate: Monday, 20 June 2011, 10:25:19 | Message # 149
Imperija
Group: Publika
Messages: 4135
Awards: 30
Reputation: 145
Status: Offline
Quote (Nemanja)
Atila je bio Srbin


zato je i propao onako mlad...

lepo ga je odglumio Gerard Butler u filmu, ne bih imala nista protiv da sam bila savremenica takvom tipu cool


I pričali su svašta o njoj. Da je loša. Da je zlo. Đavo sa licem anđela. Bahata i arogantna.
I jeste, bila je loša. Bila je najgora onda, kada su drugi bili loši prema njoj!
 
SuljomirDate: Monday, 20 June 2011, 12:17:43 | Message # 150
Major general
Group: Publika
Messages: 346
Awards: 35
Reputation: 91
Status: Offline
Cek nisam neki historicar ili vec koji kurac, bas me briga, nego sad meni nije jasno kakva je to Bosanska crkva bila :S jel to pravoslavna ili nzm, to je nesto Hereticko, hereza, sta li, aa mi Bosanci ili kako god smo narod kojeg boli kurac za historiju pa to smo platili 200 puta u proslosti, a cini mi se da onaa povelja pocinje sa "u ime oca sina i duha svetoga"(ako pogrijesih nemojte se ljutit) i mislim da se ovo sranje od teme treba zatvorit smile
 
Forum » Generalna diskusija » Obaveštenja » Parlament Foruma (Ekipa koja ce odlucivati o redu na forumu)
Search: