Parlament Foruma - Page 8 - Forum

[ Updated threads · New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
Forum » Generalna diskusija » Obaveštenja » Parlament Foruma (Ekipa koja ce odlucivati o redu na forumu)
Parlament Foruma
RafaeloDate: Saturday, 18 June 2011, 18:51:13 | Message # 106
Colonel
Group: Publika
Messages: 153
Awards: 4
Reputation: 12
Status: Offline
Quote (Suljomir)
ORAO JAVI SE

orao pao


"Teško da na Balkanu nešto možeš nazvati urbanim, jer svako od nas ima kacu kiselog kupusa u šteku."
Dr. Nele Karajlić
 
SuljomirDate: Saturday, 18 June 2011, 18:58:09 | Message # 107
Major general
Group: Publika
Messages: 346
Awards: 35
Reputation: 91
Status: Offline
Ma ko ga jebe ljudi biggrin volim ja vas sve Srbe biggrin bas me briga ko je pucao na kog biggrin i ne tice me se biggrin bitno je da cu se veceras napit biggrin da cu se provest biggrin bas me zabole racku za Turke i kurce palce biggrin Ako ocete da koljete ma koljite SE ja necu biggrin Smor mi je da se svadjam tu bezveze ustv. me briga sta je ko rekao biggrin meni je samo bitno da jedem i pijem i prozivim se dobro i u ovom trenutku da me prestanu ledja jer sam izgoriJO biggrin POZZ VAM, SELAM VAM, POMOZ BOG VAM, BOK VAM, MERABA VAM, HELLO VAM sta god ocete biggrin aj sad zdrao ! wink
 
urkeDate: Saturday, 18 June 2011, 19:35:46 | Message # 108
Biberče
Group: Moderators
Messages: 2421
Awards: 58
Reputation: 215
Status: Offline
Quote (Suljomir)
i u ovom trenutku da me prestanu ledja jer sam izgoriJO


I ja sam izgorIO biggrin
 
SuljomirDate: Saturday, 18 June 2011, 19:58:15 | Message # 109
Major general
Group: Publika
Messages: 346
Awards: 35
Reputation: 91
Status: Offline
Ukre me vrijedja biggrin zahtIJEvam da ga banuJEte biggrin
 
EthanMorascaDate: Saturday, 18 June 2011, 20:07:04 | Message # 110
Vašljivi glodar
Group: Game host
Messages: 4270
Awards: 44
Reputation: 241
Status: Offline
Ja sam izgoreo prekjuče na Košutnjaku na bazenima. Učinilo mi se da sam par puta video nekog rotvajlera kako roni u olimpijskom bazenu. laugh

yeah, you may be good looking
but you're not a piece of art
 
ajdin_saDate: Saturday, 18 June 2011, 20:18:26 | Message # 111
Bludnik
Group: Publika
Messages: 596
Awards: 7
Reputation: 50
Status: Offline
''iz bosne su ratovali za srbiju , tj srbi su branili svoju zemlju '' nezz neko rece od vas to ...

pod 1. Godine 1992. sa februara na mart sirom tadasnje savezne republike Bosne i Hercegovine je odrzan referendum !! Na kojem je bilo kratko i jasno pitanje DA LI STE ZA OTCJEPLJENJE SRBIH IZ SFRJ ? DA ili NE !! i sta je bilo ?? odgovor sa DA je uzeo vecinski broj i proglasena je republika bosna i hercegovina koja se sastojala od pamtivjeka od 3 vecinska naroda !! koji se kroz historiju nisu zvali ni srbi ni bosnjaci ni hrvati vec bosanski kristjani bosanski pravoslavci i bosanski muslimani !! a ta selekcija po narodnosti kako je sada trend je uveo uvazeni gdin josip broz nakon uspostavljanja vlasti i raspisa stanovnistva SFRJ !!

pod 2. da li je neko od tih '' srba'' iz bosne bio ugrozen i ako je bio ugrozen zasto je otisao i glasao za DA ?? price da je pravoslavno drustvo u bh bila manjina je potpuno neosnovan argument !! jer po popisu stanovnistva 1991. g pravoslavno stanovnistvo u bh kao cijelini nije bio u podredjenoj situaciji na osnovu druga dva naroda ... i naravno da jedan narod nije mogao izglasat vecinu ako nije u brojcanoj prednosti npr na odnosu druga dva i da jeste u nbitnoj je prednosti za glasanje ...

pod 3. od cega su se to '' srbi iz bosne '' branili ?? da li je te ''srbe'' ko napao i prijetio im istrebljenje ?? NARAVNO DA NE !! ili je situacija bila obrnuta ??

pod 4. vecina tih ''srba'' uopste nema veze sa srbijom a nazivaju se srbima a kad su im djedovi pradjedovi i prapradjedovi svoje zivote vodili od rodjenja do smrti na teritoriju bosne ... i kako onda neko moze biti srbin ako nema veze sa srbijom ?? on moze samo biti ibosanac pravoslavne vjeroispovjesti !! a ne novoiskaze neke koje navode nakon rata mi smo srbi ... msm haloo djete nemas veze sa tim i pricas lupetas ... novokomponovane srbe ne trebate glumiti niste oni jer jadno ispada ... slepat se nekom narodu kojem ne pripadas je dno dna ... osjecaj sje ti srbinom kolko hoces al ti opet nisi to !!

post jeste dug ali procitajte pomno pa malo uzmite historijske knjige koje ne potpisuju raznorazni nacionalistcki pisci vec neciji sa strane pa pogledajte je li tako ili ne wink


svakog jutra ja se budim i dodje mi da poludim
jer me zivot pravi bludnim i opet pored svega
ja se trudim dok me ruse ljudi vicem samo blud moze da mi sudi !!
 
TroanGirlDate: Saturday, 18 June 2011, 21:11:43 | Message # 112
1. glas Virtualije
Group: Game host
Messages: 1553
Awards: 77
Reputation: 201
Status: Offline
NE PODNOSIM VREDJANE NA NACIONALNOJ OSNOVI. JA OBOZAVAM SVOJU VERU,ALI, ZBOG LJUBAVI PREMA BOGA, ALLAHA ILI GOD'A (KOJI JE ISTI ZA SVI) POCITUJEM I OSTALE , ZATO ZAHTEVAM I OSTALE DA POCITUJU MOJU.
TA OSOBA KOJA JE PROTIV OVO,ZA MENE NE POSTOJI.
 
EthanMorascaDate: Saturday, 18 June 2011, 21:23:54 | Message # 113
Vašljivi glodar
Group: Game host
Messages: 4270
Awards: 44
Reputation: 241
Status: Offline
Vincente, to što govoriš jednostavno nije tačno. U Socijalističkoj Republici Bosni i Hercegovini je 1991. godine živelo 43% Muslimana, 31% Srba i 17% Hrvata. Većina Muslimana i Hrvata je glasala za odvajanje od SFRJ, što je iznosilo 60% i bilo je sasvim dovoljno da BiH postane nezavisna republika. Bosanski Srbi jesu SRBI, kao što i bosanski Hrvati jesu HRVATI. To što ti sada bosanske Srbe nazivaš pravoslavnim Bosancima ili kako već je vređanje. Znam da bi se ti uvredio da te neko nazove Srbinom/Hrvatom muslimanske veroispovesti. Prema tome, ne govori drugima ono što ne bi želeo da oni tebi govore.

Smatram da je svako fanatično verovanje i pridavanje tolikog značaja religiji preterivanje. Bez uvrede ikome, ali ne mogu da verujem da neko, pogotovo mlada osoba, može biti toliko verski orijentisan. Bilo da je ta osoba pravoslavne, islamske ili katoličke veroispovesti.


yeah, you may be good looking
but you're not a piece of art
 
TroanGirlDate: Saturday, 18 June 2011, 21:25:37 | Message # 114
1. glas Virtualije
Group: Game host
Messages: 1553
Awards: 77
Reputation: 201
Status: Offline
Quote (EthanMorasca)
ne mogu da verujem da neko, pogotovo mlada osoba, može biti toliko verski orijentisan

JA VERUJEM.
 
EthanMorascaDate: Saturday, 18 June 2011, 21:33:56 | Message # 115
Vašljivi glodar
Group: Game host
Messages: 4270
Awards: 44
Reputation: 241
Status: Offline
Blago tebi.

yeah, you may be good looking
but you're not a piece of art
 
urkeDate: Saturday, 18 June 2011, 21:49:37 | Message # 116
Biberče
Group: Moderators
Messages: 2421
Awards: 58
Reputation: 215
Status: Offline
Quote (Suljomir)
Ukre me vrijedja zahtIJEvam da ga banuJEte


Mi, Crnogorci, svudje imamo vezu, tako da neces docekati ispunjenje zahtjeva biggrin


Message edited by urke - Saturday, 18 June 2011, 21:50:51
 
LazarDate: Saturday, 18 June 2011, 21:59:16 | Message # 117
Colonel general
Group: Publika
Messages: 1147
Awards: 25
Reputation: 90
Status: Offline
Quote (tiksi)
troya odlucuje ko ce da bude u nekakvom Parlemntu xD dal ovom urnebesu ima kraja...

verovatno bi i Laza bio u njemu da kojim slucajem dolazi..ovo je klasicno sranjc*

Okani me se, zeno!
 
SuljomirDate: Saturday, 18 June 2011, 23:15:55 | Message # 118
Major general
Group: Publika
Messages: 346
Awards: 35
Reputation: 91
Status: Offline
Ljudi pustite te gluposti smile Tako je kako je biggrin sto da se zamaramo sa prosloŠČU biggrin
 
urkeDate: Saturday, 18 June 2011, 23:24:46 | Message # 119
Biberče
Group: Moderators
Messages: 2421
Awards: 58
Reputation: 215
Status: Offline
Quote (Suljomir)
prosloŠČU


prošlošću biggrin


Message edited by urke - Saturday, 18 June 2011, 23:25:57
 
EthanMorascaDate: Saturday, 18 June 2011, 23:28:58 | Message # 120
Vašljivi glodar
Group: Game host
Messages: 4270
Awards: 44
Reputation: 241
Status: Offline
Quote (Lazar)
Okani me se, zeno!


laugh


yeah, you may be good looking
but you're not a piece of art
 
Forum » Generalna diskusija » Obaveštenja » Parlament Foruma (Ekipa koja ce odlucivati o redu na forumu)
Search: