Parlament Foruma - Page 6 - Forum

[ Updated threads · New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
Forum » Generalna diskusija » Obaveštenja » Parlament Foruma (Ekipa koja ce odlucivati o redu na forumu)
Parlament Foruma
NeoDate: Saturday, 18 June 2011, 16:15:13 | Message # 76
Generalissimo
Group: Publika
Messages: 2773
Awards: 19
Reputation: 97
Status: Offline
Quote
Eto vidis, ipak nisam licemer

ja nigde nisam pomenuo rec Licemer , samo nejasnoce ja to zovem .Evo sad Sava kaze da se ne vraca , tako da je to konacno , nema potrebe da niko odlucuje o njegovj sudbini ,ne gazi svoju rec i to je to .Bojim se da sve ovo kad se podvuce nece biti dobro
 
troyaDate: Saturday, 18 June 2011, 16:15:59 | Message # 77
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
Quote (Neo)
Evo sad Sava kaze da se ne vraca , tako da je to konacno , nema potrebe da niko odlucuje o njegovj sudbini ,ne gazi svoju rec i to je to .Bojim se da sve ovo kad se podvuce nece biti dobro


Forumu je bolje bez njega.
 
RafaeloDate: Saturday, 18 June 2011, 16:18:37 | Message # 78
Colonel
Group: Publika
Messages: 153
Awards: 4
Reputation: 12
Status: Offline
Quote (troya)
Ti nisi gledala bar 95% Savinih svadja, tj. iskazivanja njegovoh misljenja, tako da nemas pojma o cemu pricas.

ja i kazem da treba da se biraju rijeci ... ali to ne znaci da on ne smije da komentarise Borisa Tadica. Objasnila sam vec zasto Srbi iz "Bosne" imaju pravo da kometarisu istog


"Teško da na Balkanu nešto možeš nazvati urbanim, jer svako od nas ima kacu kiselog kupusa u šteku."
Dr. Nele Karajlić
 
NeoDate: Saturday, 18 June 2011, 16:20:48 | Message # 79
Generalissimo
Group: Publika
Messages: 2773
Awards: 19
Reputation: 97
Status: Offline
Quote
Forumu je bolje bez njega.

To je tvoje misljenje ne ostalih ljudi , meni je zanimljivi on nego pola ljudi ovde .I za razliku od ostalih ima svoj stav i svoju licnost formiranu , nego sad mi kaze savo , citiracu ga :

covek je rekao
da
sam ja rekao
da treba sve

ove
muslimane
poklaTI
AXAAXAXX
neverujem


Kad pocnes da pricas sa nekim onda otkrijes pravu istinu , ja takodje nigde nisam video da je to napisao
 
troyaDate: Saturday, 18 June 2011, 16:22:41 | Message # 80
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
Quote (Neo)
Kad pocnes da pricas sa nekim onda otkrijes pravu istinu , ja takodje nigde nisam video da je to napisao


Videlu su Laza i Ethan. Ako mislis da lazem i da je nepravedno banovan zasto si jos ovde wacko
 
NeoDate: Saturday, 18 June 2011, 16:25:44 | Message # 81
Generalissimo
Group: Publika
Messages: 2773
Awards: 19
Reputation: 97
Status: Offline
Upoznao sam maltene sve ljude ovde , pojedince vise , neke manje , sa Savom i Denijem sam bio saplemenik, i nikad nisam imao nikakv incident , naprotiv bas su mi zanimljivi , kao i Rafaelo koja dodje retko na forum , al kad dodje ima o cemu da pricas sa njom jer je pametna i zanimljiva , kao i Ivan , uvek je zanimljiv sagovornik .Dok neki ljudi koji su ovde duze nego ja non stop su tu , a kao da nisu , jednostavno duhovi bez svog stava i misljenja , naravno vole da pametuju, ali dobro odrasce jednog dana ,pa ce shvatiti kako sve funkcionise u ovom univerzumu
 
LaraCroftDate: Saturday, 18 June 2011, 16:26:14 | Message # 82
Imperija
Group: Publika
Messages: 4135
Awards: 30
Reputation: 145
Status: Offline
nekoliko nas se svadjalo sa Savom posto je on napisao to sto je napisao...

I pričali su svašta o njoj. Da je loša. Da je zlo. Đavo sa licem anđela. Bahata i arogantna.
I jeste, bila je loša. Bila je najgora onda, kada su drugi bili loši prema njoj!
 
troyaDate: Saturday, 18 June 2011, 16:26:36 | Message # 83
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
Quote (LaraCroft)
nekoliko nas se svadjalo sa Savom posto je on napisao to sto je napisao...


Eto I lara je bila tad
 
LazarDate: Saturday, 18 June 2011, 16:28:45 | Message # 84
Colonel general
Group: Publika
Messages: 1147
Awards: 25
Reputation: 90
Status: Offline
Potvrdjujem da je Savo rekao sve to... Stavise, zbog toga smo se i zestoko bili posvadjali...

Onda sam rekao i da kaze Merry kad dodje na forum da zeli da je zakolju jer je muslimanka...

Meni ta osoba ne treba u zivotu, pa ni virtuelnom...
 
LaraCroftDate: Saturday, 18 June 2011, 16:39:37 | Message # 85
Imperija
Group: Publika
Messages: 4135
Awards: 30
Reputation: 145
Status: Offline
zbog takvih usijanih glava kao sto je Savo, ovaj narod je izgubio na stotine hiljada ljudi, a nisu spasili nikoga osim svojih dzepova i vila na Banovom brdu...

i ne samo sto smo izgubili na stotine hiljada ljudi, nego smo izgubili 10 godina zivota...

mnogi od vas ne znaju kako je bilo od 1990. do 2000. godine (inflacija, ratovi, sankcije, izolacija na granici, benzin na ulici umesto na pumpama...), pa vam sada ne odgovara Tadic...

i ne samo sto smo izgubili ljude i godine, nego smo izgubili i casno ime...

nikada Srbi u svojoj istoriji nisu masovno ubijali manjine oko sebe...

ceo svet se ponosio nasom istorijom, dok nisu poceli neljudi da nas predstavljaju...


I pričali su svašta o njoj. Da je loša. Da je zlo. Đavo sa licem anđela. Bahata i arogantna.
I jeste, bila je loša. Bila je najgora onda, kada su drugi bili loši prema njoj!
 
NeoDate: Saturday, 18 June 2011, 16:39:41 | Message # 86
Generalissimo
Group: Publika
Messages: 2773
Awards: 19
Reputation: 97
Status: Offline
Quote
Videlu su Laza i Ethan. Ako mislis da lazem i da je nepravedno banovan zasto si jos ovde

Da mislim da je banovan bzw , i da je to moglo drugacije da se zavrsi , kao i Mikin slucaj jel te .Da smatram da je ne pravdeno to sto su izabrani 5 ljudi , tj ti si odredio , ja zaista ne volim da mi diktaturu jos namecu sta cu da radim , ovde svi imaju ista prava , ti to ne gledas tako .Za mene nema razlike izmedju Tiksi i Marry ili Lare , sve tri ih gotivim kao prijateljice sa neta.

Stvari su jednostavne , neka pogledaju svi sta se desavalo juce i danas , i kakve su to izjave ucenjvacke bile , da ne pominjem tvoje psovanje Denija , zasta si duzan da se izvinis , jer ja prvi necu da citam psovanje kao sto ti kazes .Ocekujes da se izvinjavaju drugi , pa i ja sam ocekivao da ces se ti izvinuti zbog javnog psovanja .Tvoj jeste forum , ali ne i ljudi , Marry koju sam pomenuo je ok cura , ali vas odnos je nekako cudan , zaista kao da ste u vezi , ja sam to gledao kroz zezanje , ali ovo je net biggrin , nekako je smesno jel te zaista ,nadam se da gresim negde ,ali sumnjam .Nisam egoista , zaista se trudim da prihvatim tudja misljenja , ali ne zelim da prihvatim diktaturu i ucene , jbg sebe ne smatram toliko labilnom osobom kao pojedinci koji prelaze preko toga olako , meni to nije normalno za prihvatiti .
 
RafaeloDate: Saturday, 18 June 2011, 16:43:20 | Message # 87
Colonel
Group: Publika
Messages: 153
Awards: 4
Reputation: 12
Status: Offline
biggrin biggrin biggrin biggrin biggrin biggrin
Ja se Laro sjecam kako je bilo a i iskusila sam gore stvari od tebe , i Tadic mi ne odgovara.


"Teško da na Balkanu nešto možeš nazvati urbanim, jer svako od nas ima kacu kiselog kupusa u šteku."
Dr. Nele Karajlić
 
troyaDate: Saturday, 18 June 2011, 16:43:35 | Message # 88
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
Quote (Neo)
da ne pominjem tvoje psovanje Denija , zasta si duzan da se izvinis


Ovo cete da se nacekate biggrin

Quote (Neo)
Tvoj jeste forum , ali ne i ljudi , Marry koju sam pomenuo je ok cura , ali vas odnos je nekako cudan , zaista kao da ste u vezi , ja sam to gledao kroz zezanje , ali ovo je net biggrin , nekako je smesno jel te zaista ,nadam se da gresim negde ,ali sumnjam


Ovo mislim da nije tvoj problem biggrin

A ovo mogu da ti kazem i u njeno ime, ako te nerviramo izbaci nas iz prijatelja i ignorisi biggrin
 
NeoDate: Saturday, 18 June 2011, 16:43:51 | Message # 89
Generalissimo
Group: Publika
Messages: 2773
Awards: 19
Reputation: 97
Status: Offline
Evo ga Lazar , Ivan ga zvao da potvrdi neke stvari , ok da upravu ste vama ne treba takva osoba , e sad mi odgovori ti LAZARE i LARA ?!Ako je Sava to rekao ok , postujem banovanje , meni je zanimljiv drug i razumem njegove stavove , jer vi ne znate o cemu pricate zaista .Imam drugaricu kojoj su zaklali brata rodjenog muslimani , ona mi je rekla nikad necu krociti u hrvatsku niti c=volim muslimane itd ...Ne znate sta je cija zivotna prica , te ne pricajte napamet ,ima razlicitih ljudi koji su svasta pretrpeli u zivotu

Da li ti treba osoba koja ucenjuje i uvodi diktaturu na forumu ?
 
troyaDate: Saturday, 18 June 2011, 16:45:19 | Message # 90
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
Quote (Neo)
Da li ti treba osoba koja ucenjuje i uvodi diktaturu na forumu ?


Ovo je forum gde ima ljudi raznih veri i nacionalnosti. Tako da neka vredjanje zadrzi za sebe.

Ako je tebi to diktatura onda molim te idi...
 
Forum » Generalna diskusija » Obaveštenja » Parlament Foruma (Ekipa koja ce odlucivati o redu na forumu)
Search: