Parlament Foruma - Page 7 - Forum

[ Updated threads · New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
Forum » Generalna diskusija » Obaveštenja » Parlament Foruma (Ekipa koja ce odlucivati o redu na forumu)
Parlament Foruma
NeoDate: Saturday, 18 June 2011, 16:46:14 | Message # 91
Generalissimo
Group: Publika
Messages: 2773
Awards: 19
Reputation: 97
Status: Offline
Jao Ivane odrasti molim te , budi dostojan sagovornik , al mozda si upravu samo se licemeri smeju posle svake recenice .kada nekom izjavljes saucesce i tad se smejs ? Te price sve je super ja gledam na svet pozitivno , da i ja gledam pozitivno pa s ne smejm posle svagog posta
 
MarkoNGDate: Saturday, 18 June 2011, 16:47:45 | Message # 92
The Punisher
Group: Publika
Messages: 2557
Awards: 15
Reputation: 129
Status: Offline
Ja bih rekao da ste preterali sa spamovanjem biggrin
 
NeoDate: Saturday, 18 June 2011, 16:50:11 | Message # 93
Generalissimo
Group: Publika
Messages: 2773
Awards: 19
Reputation: 97
Status: Offline
Quote
Ako je tebi to diktatura onda molim te idi...

Jeste diktatura jer nemas pojima sta pricas , uveo si 5 ljudi koji ce da ti dokazu da lupas gluposti u vezi Denija, i opet ces morati da ga vratis jer nisi bio upravu kad si ga banovao , a sto se Save tice , neka ga banovan , zato sto je govorio teske uvrede , kao i Mika koji nije bio banovan , nego se provukao kroz ivinjavanje ?!

I nema potrebe da me molis otici cu sam , skinuo si masku, pokazao kakav si covek i osoba , kroz ovih par dana ...
 
LaraCroftDate: Saturday, 18 June 2011, 16:50:16 | Message # 94
Imperija
Group: Publika
Messages: 4135
Awards: 30
Reputation: 145
Status: Offline
Neo, ima i Muslimana koje su Srbi zaklali - nije valjda da mislis da su Srbi jedine zrtve ratova u SFRJ ???

ja sam protiv svih nasilnika, ubica, bez obzira kojoj naciji pripadaju...

zivela sam, kao i sada, u Beogradu za vreme ratova u SFRJ...

Neo, neces valjda da mi kazes da su mene "branili" oni "Srbi" koji su ubijali pripadnike drugih naroda ?

SAMO TAKVI NEMOJ DA ME BRANE, SAMA CU, HVALA...

branili su oni svoj dzep, a ne mene i tebe u Beogradu...

kada su mene i tebe bombardovali 1999. godine, njih je bolelo uvo, to ti garantujem...


I pričali su svašta o njoj. Da je loša. Da je zlo. Đavo sa licem anđela. Bahata i arogantna.
I jeste, bila je loša. Bila je najgora onda, kada su drugi bili loši prema njoj!
 
NeoDate: Saturday, 18 June 2011, 16:53:56 | Message # 95
Generalissimo
Group: Publika
Messages: 2773
Awards: 19
Reputation: 97
Status: Offline
Quote
Neo, ima i Muslimana koje su Srbi zaklali - nije valjda da mislis da su Srbi jedine zrtve ratova u SFRJ ???

Ima !,ako vidis sta sam napisao razlicitih ljudi razlicitih dogadjaja sto su proziveli , i te ljude treba razumeti a ne lupetati kojesta

Quote
kada su mene i tebe bombardovali 1999. godine, njih je bolelo uvo, to ti garantujem...

da ima onih koji su dali svoj zivot da te zastite , imam druga koji je zavrsio na teskom lecenju sta je proziveo na kosovu ...
Kazem postujte ljude sa bilo koje strane planete i zemljske kugle , ali postujte i saslusajte njihovi zivot pre postovanja ...
Mozda ces onda ukapirati o cemu pricas ...


Message edited by Neo - Saturday, 18 June 2011, 16:54:23
 
NeoDate: Saturday, 18 June 2011, 16:55:11 | Message # 96
Generalissimo
Group: Publika
Messages: 2773
Awards: 19
Reputation: 97
Status: Offline
Otisao sam ,sa obrisanog foruma ... flower hello
 
troyaDate: Saturday, 18 June 2011, 16:56:07 | Message # 97
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
Quote (Neo)
uveo si 5 ljudi koji ce da ti dokazu da lupas gluposti u vezi Denija, i opet ces morati da ga vratis jer nisi bio upravu kad si ga banovao


Prvo ja nista ne moram, uveo sam 5 clana da ne bi pricali da sve sam radim.

Drugo u ovom trenutku je Denisu skinut ban, neka me se kloni, izvinjenje mi nije trazio ali neka to i ne radi. Ako nastavi da me provocira preskocicu parlament i dokazati sta moram a sta ne.
 
RafaeloDate: Saturday, 18 June 2011, 16:59:17 | Message # 98
Colonel
Group: Publika
Messages: 153
Awards: 4
Reputation: 12
Status: Offline
Tebe Laro , kad vec spominjes "one", boli uvo za sve sem za tebe.
Ti ista, sa cim nisu upoznati vecina ovih ljudi ovde, si bila jedno vrijeme musko pa zensko. Ti si osoba koja je bila najomrazenija mnogo prije ovog foruma ovde. Tebi su se ismijavali skoro svi, tebe niko nije cijenio niti te je gotivio. Neki su ti to rekli neki ne.
Tvoj identitet je bio diskutabilan, da se ne vracamo nastare dogadjaje, tada si i te kako bila goropadna i znala da budes gora od Save milion puta. Pa, si dozivila "vaskrsenje" ovde medju djecom(u vecini) jer njima mozes da prosipas fore jer te ne znaju.


"Teško da na Balkanu nešto možeš nazvati urbanim, jer svako od nas ima kacu kiselog kupusa u šteku."
Dr. Nele Karajlić
 
LaraCroftDate: Saturday, 18 June 2011, 18:04:12 | Message # 99
Imperija
Group: Publika
Messages: 4135
Awards: 30
Reputation: 145
Status: Offline
Quote (Rafaelo)
Ti ista, sa cim nisu upoznati vecina ovih ljudi ovde, si bila jedno vrijeme musko pa zensko

sta su budale na celu sa jednim teskim bolesnikom mislile, mene uopste ne zanima...

Quote (Rafaelo)
Ti si osoba koja je bila najomrazenija mnogo prije ovog foruma ovde.

samo kod 5-6 osoba od kojih vecina odavno ne dolazi u VS svet, ali ne zbog mene...

Quote (Rafaelo)
Tvoj identitet je bio diskutabilan

a cime sam ga u medjuvremenu dokazala, pa vise nije diskutabilan ?
i ko je to ovde dokazao svoj identitet, ako je to uopste nekom drugom vazno ?
ja ovde chatujem sa vama kao virtuelnim likovima, velika vecina vas mi u privatnom zivotu ne treba, da se ne naljutite...

Quote (Rafaelo)
znala da budes gora od Save milion puta

ja sam samo uzvracala, nikada prva nisam vredjala nikoga, Savo je uvek prvi pocinjao, u tome je razlika izmedju mene i njega - i naravno, ja nikada nisam pozivala na linc manjine...

Quote (Rafaelo)
Pa, si dozivila "vaskrsenje" ovde medju djecom(u vecini) jer njima mozes da prosipas fore jer te ne znaju.

vlasnik ovog sajta TROYA nije dete a i poznaje me dosta dugo u virtuelnom svetu...
kome se svidjam ovakva kakva sam, tako sam zasluzila, isto kao sto sam zasluzila da se nekome ne svidjam...

ja barem ne namecem drugima po svaku cenu svoje misljenje, Lavice...


I pričali su svašta o njoj. Da je loša. Da je zlo. Đavo sa licem anđela. Bahata i arogantna.
I jeste, bila je loša. Bila je najgora onda, kada su drugi bili loši prema njoj!
 
RafaeloDate: Saturday, 18 June 2011, 18:17:20 | Message # 100
Colonel
Group: Publika
Messages: 153
Awards: 4
Reputation: 12
Status: Offline
Ja nisam Lavica nego Rafaelo cool wink

Ja licno protiv tebe nemam nista, smtram te pametnom i pronicljivom osobom. Ali pametovanje, demagogiju i licemjerje nepodnosim.
Sve moze da ispadne i mnogo drugacije nego sto u stvari jeste. Ti bi bar na svom primjeru mogla to da shvatis. Kao i to da nisi jednaka prema svima niti to bilo ko moze biti. Nisi nevinasce i miss pravednosti, i ti i te kako znas da uradis nesto sto drugima prebacujes.
Ti si javno koliko se sjecam , na Survivor forumu(gdje je bilo mnogo vise ljudi nego ovde) u svom potpisu objavila smrt odredjenog clana foruma i ako je on bio ziv i zdrav. Vase svadja ili kako si ga nazvala "bolesnikom" me ne zanimaju ali licemjerno je sa tvoje strane napadanje Save zbog navodnih rijeci "klanje" a ti prva si u svoj potpis stavila: " Clan Anubis je mrtav iz pijeteta ne bacajte nista u smece... " parafraziram...

Ti najmanje od svih imas pravo da se pozivas na pravdu, zakon , jednakost ili ljubav prema svima...


"Teško da na Balkanu nešto možeš nazvati urbanim, jer svako od nas ima kacu kiselog kupusa u šteku."
Dr. Nele Karajlić


Message edited by Rafaelo - Saturday, 18 June 2011, 18:18:39
 
SuljomirDate: Saturday, 18 June 2011, 18:25:34 | Message # 101
Major general
Group: Publika
Messages: 346
Awards: 35
Reputation: 91
Status: Offline
Quote (Neo)
z bosne su ratovali za srbiju , tj srbi su branili svoju zemlju


Umalo da kazem sta je vase
 
EthanMorascaDate: Saturday, 18 June 2011, 18:32:05 | Message # 102
Vašljivi glodar
Group: Game host
Messages: 4270
Awards: 44
Reputation: 241
Status: Offline
Ovo se sve pretvorilo u cirkus, priča se o stvarima koje nisu ni bile tema u početku rasprave. Neo, ja jesam da se vrate obojica, ali pod uslovima. Mislim da nam ne treba parlament da bismo se dogovarali oko ovakvih stvari, svako treba da popusti malo i došli smo do rešenja. Što se tiče priče o herojima, Mladiću, ratu i tako tim stvarima, moram da napišem nešto na šta sam skoro naleteo kada sam spremao ispit iz sociologije i što mi se mnogo dopalo:

Čojstvo je vrlina kojom sami branimo druge od zla u nama.

Junaštvo je vrlina kojom se sami branimo od tuđeg zla.

Čojstvo je vrlina iznad junaštva, zato što junaštvo bez čojstva može junake odvesti u zločince.

Junak je samo onaj ko štiti slabije od sebe i ko se bori za svoju slobodu i slobodu svog naroda, NE ČINEĆI ZLO DRUGIMA, nego braneći se od tuđeg zla.


yeah, you may be good looking
but you're not a piece of art
 
RafaeloDate: Saturday, 18 June 2011, 18:35:12 | Message # 103
Colonel
Group: Publika
Messages: 153
Awards: 4
Reputation: 12
Status: Offline
Quote (Suljomir)
Umalo da kazem sta je vase

Ti imas svoj stav... ja svoj, Neo svoj ...
Razliciti po mnogo pitanja ali u jednom su isti. A to je da niko nije nevin.


"Teško da na Balkanu nešto možeš nazvati urbanim, jer svako od nas ima kacu kiselog kupusa u šteku."
Dr. Nele Karajlić
 
SuljomirDate: Saturday, 18 June 2011, 18:44:14 | Message # 104
Major general
Group: Publika
Messages: 346
Awards: 35
Reputation: 91
Status: Offline
ORAO JAVI SE
 
RafaeloDate: Saturday, 18 June 2011, 18:50:50 | Message # 105
Colonel
Group: Publika
Messages: 153
Awards: 4
Reputation: 12
Status: Offline
Quote (EthanMorasca)

Junak je samo onaj ko štiti slabije od sebe i ko se bori za svoju slobodu i slobodu svog naroda, NE ČINEĆI ZLO DRUGIMA, nego braneći se od tuđeg zla.

A kako mislis da odbrani svoj narod a da ne ucini zlo nekom u ratnim uslovima.
To sto ti pricas je super ali ne postoji sem u bajkama.

To je isto kao kada je amerika intervenisala u SR Jugoslaviji , zeljela je da zastiti slabije , da sprijeci progon i td. i kako je to uradila, tako sto unistila, razarala i ubijala civile. Sve sto je zabranjeno u medjunarodnom pravu ,u ratnom stanju, je koristila. Apsolutno sva zabranjena sredstva su koristena.


"Teško da na Balkanu nešto možeš nazvati urbanim, jer svako od nas ima kacu kiselog kupusa u šteku."
Dr. Nele Karajlić
 
Forum » Generalna diskusija » Obaveštenja » Parlament Foruma (Ekipa koja ce odlucivati o redu na forumu)
Search: