Parlament Foruma - Page 9 - Forum

[ Updated threads · New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
Forum » Generalna diskusija » Obaveštenja » Parlament Foruma (Ekipa koja ce odlucivati o redu na forumu)
Parlament Foruma
LaraCroftDate: Saturday, 18 June 2011, 23:42:46 | Message # 121
Imperija
Group: Publika
Messages: 4135
Awards: 30
Reputation: 145
Status: Offline
Quote (Tarja)
NE PODNOSIM VREDJANE NA NACIONALNOJ OSNOVI. JA OBOZAVAM SVOJU VERU,ALI, ZBOG LJUBAVI PREMA BOGA, ALLAHA ILI GOD'A (KOJI JE ISTI ZA SVI) POCITUJEM I OSTALE , ZATO ZAHTEVAM I OSTALE DA POCITUJU MOJU.
TA OSOBA KOJA JE PROTIV OVO,ZA MENE NE POSTOJI.


slazem se sa Merry, ja isto ovako funkcionisem 30 godina, jer sam tako vaspitavana kod kuce...

ni u kojoj varijanti niti opasnosti po sebe, ne mogu da zamislim da cinim zlo nekome druge nacionalnosti ili vere...

sacuvati druge od sebe, najvece je junastvo, ali to malo ko moze da shvati...


I pričali su svašta o njoj. Da je loša. Da je zlo. Đavo sa licem anđela. Bahata i arogantna.
I jeste, bila je loša. Bila je najgora onda, kada su drugi bili loši prema njoj!
 
LazarDate: Sunday, 19 June 2011, 00:12:23 | Message # 122
Colonel general
Group: Publika
Messages: 1147
Awards: 25
Reputation: 90
Status: Offline
Pa kod mene i nema izrazitih "miroljuba", mogu reci da uglavnom ne vole Hrvate (UGLAVNOM), a ja se uvek posvadjam sa vecinom njih jer ne podzravam tu mrznju...

Niko mi nije u glavu usadio "ljubav" prema drugim narodima, jednostavno je, po meni, normalna stvar da volis sve ljude na svetu jer smo svi mi isti...
 
EmmaCvetcheDate: Sunday, 19 June 2011, 00:21:53 | Message # 123
Lieutenant general
Group: Publika
Messages: 500
Awards: 60
Reputation: 168
Status: Offline
Quote (Lazar)
po meni, normalna stvar da volis sve ljude na svetu jer smo svi mi isti...


I totally agree up


there's a storm coming mr. wayne
 
petarkondorDate: Sunday, 19 June 2011, 00:23:48 | Message # 124
Major general
Group: Publika
Messages: 333
Awards: 10
Reputation: 89
Status: Offline
Quote (Lazar)
Niko mi nije u glavu usadio "ljubav" prema drugim narodima, jednostavno je, po meni, normalna stvar da volis sve ljude na svetu jer smo svi mi isti...


Šta reći sem respect


..... :D
 
LazarDate: Sunday, 19 June 2011, 00:39:16 | Message # 125
Colonel general
Group: Publika
Messages: 1147
Awards: 25
Reputation: 90
Status: Offline
Hvala, hvala biggrin

Ne ide uz avatar, al ajd' laugh
 
SuljomirDate: Sunday, 19 June 2011, 00:39:45 | Message # 126
Major general
Group: Publika
Messages: 346
Awards: 35
Reputation: 91
Status: Offline
Quote (LaraCroft)
ja isto ovako funkcionisem 30 godina, jer sam tako vaspitavana kod kuce


Moj cale meni o ratu nikad nista ne prica :S ali nikad nista :S kad god da ga pitam samo ce da me nagrdi biggrin aaaa sto se tice Srba nikad nisam od njeg cuo ni jednu ruznu rijec, nama oni cestitaju nase praznike i mi njima smile ja ne mrzim nikog stvarno, tu do moje kuce ima pravoslavna crkva u kojoj sam lijepio rupe od gelera i koju sam cistio i kosio travu okolo, jedan je bog... smile
 
troyaDate: Sunday, 19 June 2011, 00:44:45 | Message # 127
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
Sve ovo sto ste pisali na ovoj strnici bi trebalao biti misljenje svakog normalnog coveka
 
petarkondorDate: Sunday, 19 June 2011, 11:48:00 | Message # 128
Major general
Group: Publika
Messages: 333
Awards: 10
Reputation: 89
Status: Offline
Quote (troya)
Sve ovo sto ste pisali na ovoj strnici bi trebalao biti misljenje svakog normalnog coveka


pa to i jeste mišljenje normalnih ljudi smile


..... :D
 
RafaeloDate: Sunday, 19 June 2011, 13:59:49 | Message # 129
Colonel
Group: Publika
Messages: 153
Awards: 4
Reputation: 12
Status: Offline
Quote (Vincent)

pod 1. Godine 1992. sa februara na mart sirom tadasnje savezne republike Bosne i Hercegovine je odrzan referendum !! Na kojem je bilo kratko i jasno pitanje DA LI STE ZA OTCJEPLJENJE SRBIH IZ SFRJ ? DA ili NE !! i sta je bilo ?? odgovor sa DA je uzeo vecinski broj i proglasena je republika bosna i hercegovina koja se sastojala od pamtivjeka od 3 vecinska naroda !! koji se kroz historiju nisu zvali ni srbi ni bosnjaci ni hrvati vec bosanski kristjani bosanski pravoslavci i bosanski muslimani !! a ta selekcija po narodnosti kako je sada trend je uveo uvazeni gdin josip broz nakon uspostavljanja vlasti i raspisa stanovnistva SFRJ !!

pod 2. da li je neko od tih '' srba'' iz bosne bio ugrozen i ako je bio ugrozen zasto je otisao i glasao za DA ?? price da je pravoslavno drustvo u bh bila manjina je potpuno neosnovan argument !! jer po popisu stanovnistva 1991. g pravoslavno stanovnistvo u bh kao cijelini nije bio u podredjenoj situaciji na osnovu druga dva naroda ... i naravno da jedan narod nije mogao izglasat vecinu ako nije u brojcanoj prednosti npr na odnosu druga dva i da jeste u nbitnoj je prednosti za glasanje ...

pod 3. od cega su se to '' srbi iz bosne '' branili ?? da li je te ''srbe'' ko napao i prijetio im istrebljenje ?? NARAVNO DA NE !! ili je situacija bila obrnuta ??

pod 4. vecina tih ''srba'' uopste nema veze sa srbijom a nazivaju se srbima a kad su im djedovi pradjedovi i prapradjedovi svoje zivote vodili od rodjenja do smrti na teritoriju bosne ... i kako onda neko moze biti srbin ako nema veze sa srbijom ?? on moze samo biti ibosanac pravoslavne vjeroispovjesti !! a ne novoiskaze neke koje navode nakon rata mi smo srbi ... msm haloo djete nemas veze sa tim i pricas lupetas ... novokomponovane srbe ne trebate glumiti niste oni jer jadno ispada ... slepat se nekom narodu kojem ne pripadas je dno dna ... osjecaj sje ti srbinom kolko hoces al ti opet nisi to !!

post jeste dug ali procitajte pomno pa malo uzmite historijske knjige koje ne potpisuju raznorazni nacionalistcki pisci vec neciji sa strane pa pogledajte je li tako ili ne wink

vecu glupost u zivotu nisam procitala ...
ne prosipaj se
ovo sto si napisao ne zasluzuje cak ni da ti argumentovano odgovorim jer je ovo IDIOTIZAM zesce vrste


"Teško da na Balkanu nešto možeš nazvati urbanim, jer svako od nas ima kacu kiselog kupusa u šteku."
Dr. Nele Karajlić
 
RafaeloDate: Sunday, 19 June 2011, 13:59:54 | Message # 130
Colonel
Group: Publika
Messages: 153
Awards: 4
Reputation: 12
Status: Offline
P.S: Da li je ovaj post u kom se direktno vrijedja moj nacionalni identitet i osoprava moje postojanje za neku opomenu ban ili slicno... Gdje je sada ta velika prica o tome da se ovde ne vrijedja na nacionalnoj osnovi.
Gdje ste misevi sada... UPS PA TO NIJE REKAO SAVA moze proci u svakom slucaju
biggrin
biggrin
biggrin biggrin biggrin biggrin biggrin biggrin biggrin biggrin biggrin biggrin biggrin biggrin biggrin biggrin biggrin biggrin biggrin biggrin biggrin biggrin biggrin biggrin
kako ste smijesni


"Teško da na Balkanu nešto možeš nazvati urbanim, jer svako od nas ima kacu kiselog kupusa u šteku."
Dr. Nele Karajlić
 
LaraCroftDate: Sunday, 19 June 2011, 14:19:00 | Message # 131
Imperija
Group: Publika
Messages: 4135
Awards: 30
Reputation: 145
Status: Offline
slazem se da je Vincentov (Ajdinov) post cista glupost, dostojna osobe koja od skole ima 2 casa i veliki odmor...

takodje je smesno i jadno sve to sto je napisao...

jedino dobro kod Vincenta je to sto u svom postu nigde ne poziva na obracun sa pripadnicima druge nacije ili vere, ili sa onima koji ne misle isto kao on...

Vincent je bezazlen, to sto je napisao, ne prolazi kao prica ni u jednoj sarajevskoj kafani - ismejali bi ga i njegovi sunarodnici...


I pričali su svašta o njoj. Da je loša. Da je zlo. Đavo sa licem anđela. Bahata i arogantna.
I jeste, bila je loša. Bila je najgora onda, kada su drugi bili loši prema njoj!
 
LazarDate: Sunday, 19 June 2011, 15:45:56 | Message # 132
Colonel general
Group: Publika
Messages: 1147
Awards: 25
Reputation: 90
Status: Offline
Lara, imam osecaj da citam Caslava Djordjevica i njegove Interpretacije laugh
 
ajdin_saDate: Sunday, 19 June 2011, 17:12:55 | Message # 133
Bludnik
Group: Publika
Messages: 596
Awards: 7
Reputation: 50
Status: Offline
ethane lave nit sam vjerski fanatik nit ista malo uzmi ne samo vase prekodrinske knjige pa procitaj kako su nazivani bosanski srbi i hrvati od tamo 1108 pa do austrijanaca na ovim prostorima pa ces onda shvatit sta ti priicam smile

Added (19 June 2011, 5:12 PM)
---------------------------------------------
skolovaniji sam io obrazovaniji od vas pola samo znam da vama to ne pije vode pa udarate po mom postu kao smesno i glupo ja nisam uvrijedio nikoga u mom postu samo iznio neke historijske podatke a ti rafaelo/a da li znas odakle ti sezu korijeni et samo to reci ?? a cime sam ja tebe to uvriojedio po nacionalnom identitetu ajd navedi kao uvredu iz mog teksta ?? a ti laro sveznalice svaka ti cast ti znas bi li proslo u nekoj sarajevskoj kafani biggrin


svakog jutra ja se budim i dodje mi da poludim
jer me zivot pravi bludnim i opet pored svega
ja se trudim dok me ruse ljudi vicem samo blud moze da mi sudi !!
 
SuljomirDate: Sunday, 19 June 2011, 17:37:51 | Message # 134
Major general
Group: Publika
Messages: 346
Awards: 35
Reputation: 91
Status: Offline
<3
 
LaraCroftDate: Sunday, 19 June 2011, 18:17:07 | Message # 135
Imperija
Group: Publika
Messages: 4135
Awards: 30
Reputation: 145
Status: Offline
Vincente, nemam nista protiv tebe, ali stvarno ti je poznavanje istorije siromasno - eto, izvinjavam ti se za prethodni post

to kako su tokom istorije nazivani Srbi i Hrvati koji su ziveli na teritoriji danasnje BIH je nebitno, jer su tu teritoriju osvajali mnogi, a i sama teritorija danasnje BIH nema istorijsko utemeljenje...

gledajuci brojne istorijske knjige, ja ne mogu da nadjem nikakav podatak o bilo kome ko je Islamske veroispovesti sve do pocetka 16. veka, a da je ziveo na teritoriji danasnje BIH...

do tada, jedine veroispovesti koje se tamo pominju su pravoslavna, katolicka i jevrejska...

inace, nemam nista protiv dobrih ljudi islamske vere, kojih ima i na ovom sajtu...

a protiv losih ljudi (ukljucujuci tu i dosta Srba) uvek cu biti...


I pričali su svašta o njoj. Da je loša. Da je zlo. Đavo sa licem anđela. Bahata i arogantna.
I jeste, bila je loša. Bila je najgora onda, kada su drugi bili loši prema njoj!
 
Forum » Generalna diskusija » Obaveštenja » Parlament Foruma (Ekipa koja ce odlucivati o redu na forumu)
Search: