Parlament Foruma - Page 5 - Forum

[ Updated threads · New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
Forum » Generalna diskusija » Obaveštenja » Parlament Foruma (Ekipa koja ce odlucivati o redu na forumu)
Parlament Foruma
SacDate: Saturday, 18 June 2011, 15:51:48 | Message # 61
Izjahani jahač
Group: Publika
Messages: 2988
Awards: 19
Reputation: 113
Status: Offline
Koliko su ljudi licemerni...

Imam 99 problema, ali ti nisi jedan od njih.
 
troyaDate: Saturday, 18 June 2011, 15:53:29 | Message # 62
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
Otvori si temu, pa govori o sebi, sad ne pricamo o tebi biggrin
 
NeoDate: Saturday, 18 June 2011, 15:53:49 | Message # 63
Generalissimo
Group: Publika
Messages: 2773
Awards: 19
Reputation: 97
Status: Offline
Quote
Ja nisam video. A i Savo je jos banovan, kako je upisao post?

Pa sedne za bilo koji drugi komp sa druge IP , nije ovo FBI da ne mozes ponovo da udjes ako te banuju , mislim da je imao nickbas savo i jos nesto pored toga .Napisao se izvinjavam se BOGU ovog Foruma , hahah tako nesto , zato sam znao da je on , napisao je na cetu javnom , bas cudno da niko nije video .

Ok da ispravim svoju tezu , Neka Miko Djukanovic skoci sa brankovog mosta i nek se rokne , jer je upropastio 1 drzavu i 1 narod , neka se Tadic rokne isto sto ljudi ne mogu da prezive u Srbiji hahahah , jesam sad lepo rekao ?
 
SacDate: Saturday, 18 June 2011, 15:54:06 | Message # 64
Izjahani jahač
Group: Publika
Messages: 2988
Awards: 19
Reputation: 113
Status: Offline
Al si me zajebo...

Imam 99 problema, ali ti nisi jedan od njih.
 
troyaDate: Saturday, 18 June 2011, 15:55:13 | Message # 65
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
Quote (Neo)
Ok da ispravim svoju tezu , Neka Miko Djukanovic skoci sa brankovog mosta i nek se rokne , jer je upropastio 1 drzavu i 1 narod , neka se Tadic rokne isto sto ljudi ne mogu da prezive u Srbiji hahahah , jesam sad lepo rekao ?


Mislim da bi trebao da zajebes. Meni nisi smesan.

Quote (Neo)
Pa sedne za bilo koji drugi komp sa druge IP , nije ovo FBI da ne mozes ponovo da udjes ako te banuju , mislim da je imao nickbas savo i jos nesto pored toga .Napisao se izvinjavam se BOGU ovog Foruma , hahah tako nesto , zato sam znao da je on , napisao je na cetu javnom , bas cudno da niko nije video .


Ako si blokiran ne mozes da ostavljas postove, nije bitan IP
 
RafaeloDate: Saturday, 18 June 2011, 15:57:34 | Message # 66
Colonel
Group: Publika
Messages: 153
Awards: 4
Reputation: 12
Status: Offline
Quote (troya)
samo je upozoren da ne prica o politici.

a zasto je on upozoren a drugi nisu ... onda si trebao da das ta upozorenja direktno i MENI i lari i lazaru i itanu
Quote (troya)
Kakvu on korist ima od toga ko je u Srbiji na vlast? Pa on zeli da smenjuje ljude kod nas, neka gleda svoje.

Quote (troya)
Ja nisam rekao da nije Srbin, vec da njegov zivot ne zavisi od vlasti Srbije vec RS...

e vidis ZAVISI i tice ga se kao i svih Srba u RSu
Srbija je garant i potpisnik Dejtonskog sporazuma od kog zavisi i opstanak RSa i Srba u BiH generalno ... od toga kakav je Tadic ili vlast u Srbiji i njene politike zavisi sudbina Srba u RSu kao i opstojnost RSa

Trojo, vlast jedne zemlje kritikuju svi naucnici ili intelektualci, kao i obicni ljudi ... imaju pravo na to ...
Ako koristis mozak imas stav i misljenje o svemu pa i o Tadicu, nemas ti ekskluzivno pravo da komentarises njega


"Teško da na Balkanu nešto možeš nazvati urbanim, jer svako od nas ima kacu kiselog kupusa u šteku."
Dr. Nele Karajlić
 
troyaDate: Saturday, 18 June 2011, 15:58:38 | Message # 67
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
Quote (Rafaelo)
Ako koristis mozak imas stav i misljenje o svemu pa i o Tadicu, nemas ti ekskluzivno pravo da komentarises njega


Opet jedno je davati misljenje kao i svi, drugo je vredjati.
 
RafaeloDate: Saturday, 18 June 2011, 15:59:35 | Message # 68
Colonel
Group: Publika
Messages: 153
Awards: 4
Reputation: 12
Status: Offline
Quote (Neo)
Neka Miko Djukanovic skoci sa brankovog mosta i nek se rokne , jer je upropastio 1 drzavu i 1 narod , neka se Tadic rokne isto sto ljudi ne mogu da prezive u Srbiji hahahah , jesam sad lepo rekao ?

biggrin biggrin biggrin biggrin biggrin biggrin biggrin biggrin biggrin biggrin


"Teško da na Balkanu nešto možeš nazvati urbanim, jer svako od nas ima kacu kiselog kupusa u šteku."
Dr. Nele Karajlić
 
NeoDate: Saturday, 18 June 2011, 16:01:02 | Message # 69
Generalissimo
Group: Publika
Messages: 2773
Awards: 19
Reputation: 97
Status: Offline
napravis novi profil za minut ??? postujes do milje volje

Quote
Meni nisi smesan.

Znam da nisam smesan , jer pokusavam da budem ozbiljan , kao i kada kazem ozbiljno da nema potrebe da branis politicare , a to sto se tice vredjanja i psovanja , pa ti si psovao denija samo tako, pa se nisi izvinjavao sto smo morali da citamo teske psovke ????? Jer si na to mislio kad si rekao kako bi bilo da svako svakog psuje ovde ???? Znaci nisu svi jednaki ovde , zasto to lepo nekazes , pa da ti kazem sta je meni smesno , jer moze tako ?
 
RafaeloDate: Saturday, 18 June 2011, 16:03:13 | Message # 70
Colonel
Group: Publika
Messages: 153
Awards: 4
Reputation: 12
Status: Offline
Quote (troya)
Opet jedno je davati misljenje kao i svi, drugo je vredjati.

znaci skontao si da ima pravo da komentarise Tadica i da ga se tice i da ima interes od toga
e sada ako taj neko koga komentarise ne radi u tvom interesu nego u interesu "vlastitog dupeta" onda imas pravo da ga opsujes i uvredis i tako dalje...
to o cemu ti pricas je klasicna diktatura , pa nije Tadic Tito da ne smijes ime da mu pomenes jer ces u protivnom zavrsiti na golom otoku
na kraju krajeva od kritike vlasti zavisi i njena efikasnost , pozivanje na odgovornost je i te kako bitna stavka u svakom demokratskom sistemu ,nekada je to pozivanje izrazeno kroz psovanje jer mi ne zivimo kao Svajcarci nego kao zemlje treceg svijeta


"Teško da na Balkanu nešto možeš nazvati urbanim, jer svako od nas ima kacu kiselog kupusa u šteku."
Dr. Nele Karajlić
 
troyaDate: Saturday, 18 June 2011, 16:04:06 | Message # 71
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
Quote (Neo)
napravis novi profil za minut ??? postujes do milje volje


Gde je taj novi profil???

Quote (Neo)
pa ti si psovao denija samo tako, pa se nisi izvinjavao sto smo morali da citamo teske psovke ????? Jer si na to mislio kad si rekao kako bi bilo da svako svakog psuje ovde ???? Znaci nisu svi jednaki ovde , zasto to lepo nekazes , pa da ti kazem sta je meni smesno , jer moze tako ?


Denis je ucenjivacko govno i neka me se samo kloni kada mu sklonim ban.

Quote (Neo)
kao i kada kazem ozbiljno da nema potrebe da branis politicare

Ovo je forum za VS, boli me k... za politiku, ali smo se svi bili slozili da se ne prica o tome, najvise bas zbog save, koji je svake teme pretvarao u svadju.
 
troyaDate: Saturday, 18 June 2011, 16:05:37 | Message # 72
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
Quote (Rafaelo)
to o cemu ti pricas je klasicna diktatura , pa nije Tadic Tito da ne smijes ime da mu pomenes jer ces u protivnom zavrsiti na golom otoku
na kraju krajeva od kritike vlasti zavisi i njena efikasnost , pozivanje na odgovornost je i te kako bitna stavka u svakom demokratskom sistemu ,nekada je to pozivanje izrazeno kroz psovanje jer mi ne zivimo kao Svajcarci nego kao zemlje treceg svijeta


Ti nisi gledala bar 95% Savinih svadja, tj. iskazivanja njegovoh misljenja, tako da nemas pojma o cemu pricas.
 
NeoDate: Saturday, 18 June 2011, 16:10:46 | Message # 73
Generalissimo
Group: Publika
Messages: 2773
Awards: 19
Reputation: 97
Status: Offline
Quote
Denis je ucenjivacko govno i neka me se samo kloni kada mu sklonim ban.

to reci njemu

Quote
Gde je taj novi profil???

Moja greska , neko je napisao izvinjavam se bogu foruma , al sam bio na brzinu pa mi se ucnilo da je Vavo , al sad mi kaze da nije ,izvinjavam se jos 1 moja greska
 
troyaDate: Saturday, 18 June 2011, 16:11:43 | Message # 74
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
Quote (Neo)
Moja greska , neko je napisao izvinjavam se bogu foruma , al sam bio na brzinu pa mi se ucnilo da je Vavo , al sad mi kaze da nije ,izvinjavam se jos 1 moja greska


Eto vidis, ipak nisam licemer biggrin

Quote (Neo)
to reci njemu


Njemu sam ja i rekao.
 
SacDate: Saturday, 18 June 2011, 16:13:33 | Message # 75
Izjahani jahač
Group: Publika
Messages: 2988
Awards: 19
Reputation: 113
Status: Offline
Quote (troya)

Denis je ucenjivacko govno i neka me se samo kloni kada mu sklonim ban.

laugh


Imam 99 problema, ali ti nisi jedan od njih.
 
Forum » Generalna diskusija » Obaveštenja » Parlament Foruma (Ekipa koja ce odlucivati o redu na forumu)
Search: