Parlament Foruma - Page 4 - Forum

[ Updated threads · New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
Forum » Generalna diskusija » Obaveštenja » Parlament Foruma (Ekipa koja ce odlucivati o redu na forumu)
Parlament Foruma
troyaDate: Saturday, 18 June 2011, 13:49:51 | Message # 46
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
Quote (tiksi)
molim za banovanje zbog vredjanja srpskog jezika (sto je slicno vredjanju predsednika) biggrin Kaze se DA li trebam da pomenem? samo Hrvati koriste infinitiv cim stignu


Zato ti nikad ne editujes post laugh
 
tiksiDate: Saturday, 18 June 2011, 14:08:10 | Message # 47
Krtica
Group: Publika
Messages: 3086
Awards: 16
Reputation: 138
Status: Offline
Ja editujem post zato sto brzo kucam i imam slovne greske ili hocu nesto da dodam pa da ne zatrpavam. Ti iskljucivo koristis infinitiv svaki put.

Ne čitaj s usana. Usne izgovore stotinu laži. Čitaj iz očiju. Oči ispričaju stotinu istina.
 
LaraCroftDate: Saturday, 18 June 2011, 14:36:54 | Message # 48
Imperija
Group: Publika
Messages: 4135
Awards: 30
Reputation: 145
Status: Offline
Quote (Neo)
psovanje Tadica hahahahhahah njega da treba svi da psujemo jer lose zivimo , jer je lopovcina i lopuza kao i svi na vlasti , sta je tu lose sto pljujes vlast u Srbiji , svi mladi ljudi nemaju posao , zivi se nikad gore


volela bih samo na jedan dan, ali samo na jedan dan, da se vrate na vlast oni koji su bili pre Tadica...
pa da takve, koji su protiv Tadica i kojima je sada losije nego pre Tadica, mobilisu i odvedu ih na neki front gde su im velike sanse da se ne vrate...
kao sto se 1999. godine nije vratila ziva meni jedna draga osoba...

ali ne bih volela da se vi, koji ste takvi, ne vratite, nego da se vratite i da shvatite kako je bilo ne tako davno...

i ja sebe smatram u mlade ljude, pa imam posao, posteno radim za 40.000 dinara tako sto mi je ponekad glava u torbi, pa ne kukam jer znam da moze biti gore...


I pričali su svašta o njoj. Da je loša. Da je zlo. Đavo sa licem anđela. Bahata i arogantna.
I jeste, bila je loša. Bila je najgora onda, kada su drugi bili loši prema njoj!
 
LaraCroftDate: Saturday, 18 June 2011, 14:59:44 | Message # 49
Imperija
Group: Publika
Messages: 4135
Awards: 30
Reputation: 145
Status: Offline
naravno, ja uopste nisam za Tadica...

samo kada vidim kakvi su protiv njega (gutaci nozeva, lazni strajkaci gladju, skakaci sa mostova...), pozelim da ostane na vlasti jos 100 godina...

prekidam temu o politici...


I pričali su svašta o njoj. Da je loša. Da je zlo. Đavo sa licem anđela. Bahata i arogantna.
I jeste, bila je loša. Bila je najgora onda, kada su drugi bili loši prema njoj!
 
NeoDate: Saturday, 18 June 2011, 15:28:07 | Message # 50
Generalissimo
Group: Publika
Messages: 2773
Awards: 19
Reputation: 97
Status: Offline
Za mene su politicari u Srbiji svi apsolutno isti , prakticno narod nikad nije imao izbora , svi mislimo bice bolje ako dodje ovaj drugi , a ono jos gore .Prekidam i ja temu , nego banovati nekog sto pljuje politicare heheh malo je smesno , svi su lopine i to je to , ukljucujuci i debelog Seselja cije sin isao samnom u srednju , sve bi ja njih na front sto bi lara rekla , za koji se vrag skolovao da radim za mizernu platu .Svoj posao poznajem bolje od onih sto su zavrsili fakultetete za vreme komunizma te mogu samo da dodju na casove .Moram da radim jos 3 posla pored normalnog radnog vremena da bi sebi prisustio normalan zivot .Sve u zivotu sam sam stekao na najposteniji nacin svojom glavom i ledjima , ne volim razmazene ljude , a najbolje je kad se ti iz moje generacije vrate sad i pitaju kako si uspeo ?Ko ne plati na drini plati na cupriji , sam svoj zivot krojim i nista ne prepustam slucaju .Nije me sramota nikad da izadjem da cepam drva ili da odem da radim struju privatno , moja primanja mesecno su kao 3 prosecne beogradske plate , i na kraju kad mi neko kaze "Lako je Tebi" , bilo je dana kad sam do 1 uvece radio od ujutro od 6 .Ali za mene je normalan zivot da vozim dobra kola , da putujem izlazim dok sam jos mlad , sa 16 godina sam cuvao neku kucu neke amasadorke , to mi je 1 posao u zivotu ozbiljniji , oni otisli na more a ja inkasirao dobru cifru , od te plate sam kupio nov tv , haha takvih dana kad se setim rado bi se vratio .Kad pogledam ove sad generacije , ni ne znaju sta je zivot ,ne vidim nikakvu perspektivu sto je najgore u buducnosti , ali pored svega vredi se boriti za svoje ciljeve .Ja cu najverovatnije napustiti forum uskoro , ocekuju me silna putovanja i gomila posla

Message edited by Neo - Saturday, 18 June 2011, 15:29:23
 
troyaDate: Saturday, 18 June 2011, 15:32:38 | Message # 51
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
Quote (Neo)
nego banovati nekog sto pljuje politicare heheh malo je smesno


O cemu ti, to je samo jedna od 10 stavki, on je prvi put banovan zbog vredjanja na verskoj osnovi, drugi put nacionalnoj i tako dalje...

Da ne pominjem da mi je van svake pameti da covek iz Bosne vredja srpske politicare.

Dalje kao sto smo odavno odlucili ne zelimo politicke rasprave na forumu.
 
RafaeloDate: Saturday, 18 June 2011, 15:36:37 | Message # 52
Colonel
Group: Publika
Messages: 153
Awards: 4
Reputation: 12
Status: Offline
Quote (troya)
Da ne pominjem da mi je van svake pameti da covek iz Bosne vredja srpske politicare.

ako je to van svake pameti onda ne bi nastalo niti jedno istrazivanje niti relevantno djelo u medjunarodnim odosima...
svako ima pravo da komentarise vlast bilo koje zemlje....
uvrede nisu potrebne

i da napomenem nisu samo Srpski jer je i doticni Srbin kao i ja uostalom, po tome bi bilo da su samo u Srbiji Srbi


"Teško da na Balkanu nešto možeš nazvati urbanim, jer svako od nas ima kacu kiselog kupusa u šteku."
Dr. Nele Karajlić


Message edited by Rafaelo - Saturday, 18 June 2011, 15:38:09
 
NeoDate: Saturday, 18 June 2011, 15:37:09 | Message # 53
Generalissimo
Group: Publika
Messages: 2773
Awards: 19
Reputation: 97
Status: Offline
Quote
Da ne pominjem

pa ti si pomenuo i izneo stavku , ja je samo rusim kao realnu . Zato sto je psovao Tadica zato je jedna stavka , tu stavku brisi odma
 
troyaDate: Saturday, 18 June 2011, 15:38:56 | Message # 54
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
Quote (Rafaelo)
uvrede nisu potrebne


Pa on je psovao biggrin

Naravno tad nije bio banovan, samo je upozoren da ne prica o politici.

Quote (Rafaelo)
svako ima pravo da komentarise vlast bilo koje zemlje....


Kakvu on korist ima od toga ko je u Srbiji na vlast? Pa on zeli da smenjuje ljude kod nas, neka gleda svoje.
 
NeoDate: Saturday, 18 June 2011, 15:39:27 | Message # 55
Generalissimo
Group: Publika
Messages: 2773
Awards: 19
Reputation: 97
Status: Offline
Quote

Da ne pominjem da mi je van svake pameti da covek iz Bosne vredja srpske politicare.

Dalje kao sto smo odavno odlucili ne zelimo politicke rasprave na forumu.


Ivane ljudi iz bosne su ratovali za srbiju , tj srbi su branili svoju zemlju , nisu oni ljudi iz bosne vec srbi , i u cemu je poenta , znaci ako ne zivim u USA ne mogu da kazem da je Bus cipelic, i Klinton retard svoje vrste smile
 
troyaDate: Saturday, 18 June 2011, 15:40:50 | Message # 56
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
Quote (Neo)
Ivane ljudi iz bosne su ratovali za srbiju , tj srbi su branili svoju zemlju , nisu oni ljudi iz bosne vec srbi


Ja nisam rekao da nije Srbin, vec da njegov zivot ne zavisi od vlasti Srbije vec RS...

Quote (Neo)
Bus cipelic, i Klinton retard svoje vrste


Na sta bi forum licio kada bi svako svakog psovao?
 
NeoDate: Saturday, 18 June 2011, 15:43:45 | Message # 57
Generalissimo
Group: Publika
Messages: 2773
Awards: 19
Reputation: 97
Status: Offline
Quote
Na sta bi forum licio kada bi svako svakog psovao?

Ne svakog vec politicare, to je velika razlika smile

Quote
Ja nisam rekao da nije Srbin, vec da njegov zivot ne zavisi od vlasti Srbije vec RS...

Ali ne razumem zasto tebi smeta sto jedan BOSKE pljuje Tadica :D, kao sto ja ne zivim u CG , mogu da kazem svoje misljenje da je Milo Djukanovic kreten npr.
 
NeoDate: Saturday, 18 June 2011, 15:47:07 | Message # 58
Generalissimo
Group: Publika
Messages: 2773
Awards: 19
Reputation: 97
Status: Offline
To na verskoj osnovi ne podrzavam , ali smeta mi ban, jer je isto to uradio Mika, kod tebe na forumu samo jos gore ! I ti mu progledao i opropstio samo zato sto je stariji clan , i rekao mu da se javno izvini .Nema tu izvinjevanja niti povlastica po tom pitanju isti je kao Sava .I jos me pravis ludim kazes da sam samo ja video da se Sava izvinuo ?!

Message edited by Neo - Saturday, 18 June 2011, 15:47:56
 
troyaDate: Saturday, 18 June 2011, 15:48:14 | Message # 59
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
Quote (Neo)
Ali ne razumem zasto tebi smeta sto jedan BOSKE pljuje Tadica :D, kao sto ja ne zivim u CG , mogu da kazem svoje misljenje da je Milo Djukanovic kreten npr.


Eto rekao si jednom, ali ne mozes to pricati svaki dan, a i nije isto da je kreten i da je izdajnik, da se ubije i slicno. A i pre toga sam rekao da ovo nije forum za politicke teme. Onda je iz svake teme uspevao da izvuce posvanje srpske vlasti. Malo opsesivno biggrin
 
troyaDate: Saturday, 18 June 2011, 15:49:10 | Message # 60
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
Quote (Neo)
I jos me pravis ludim kazes da sam samo ja video da se Sava izvinuo ?!


Ja nisam video. A i Savo je jos banovan, kako je upisao post?
 
Forum » Generalna diskusija » Obaveštenja » Parlament Foruma (Ekipa koja ce odlucivati o redu na forumu)
Search: