9. emisija - Page 3 - Forum

[ Updated threads · New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
Forum » Virtual Survivor 5 - Kiska Island: Homecoming » Welcome from Hell » 9. emisija (Toni)
9. emisija
Lavica88Date: Friday, 31 March 2017, 15:42:29 | Message # 31
Vučica
Group: Publika
Messages: 2584
Awards: 7
Reputation: 128
Status: Offline
Ma kakav reunion, sve je odavno jasno, od pocetka. biggrin

Cekacu samo da vidim koja jos od situacija ima potpis LC...


~ Radi kako misliš, živi kao lavica! ~
 
NaupDate: Friday, 31 March 2017, 15:44:08 | Message # 32
Lepi
Group: Publika
Messages: 1262
Awards: 9
Reputation: 55
Status: Offline
Hvala sto si izdvojio, kad sam im slao screenshot odjednom, bila su sitna slova, bojim se da ne povare vid

Survivor je individualna igra samo zato sto jedan ostaje kao pobednik, u svim ostalim segmentima je timska igra, sta god mi i vi pricali.. Takodje, glasanjem drugi uticu o tvojoj sudbini

Survivor bi bio individualna igra kada ne bi bilo glasanja i kada bi tzv ujedinjenje bilo od samog pocetka.. Pa bi ispadali oni od najlosijih u igrama ka najboljim.. I ne bi se svi mi prepucavali ovde.. Ali, to nije Survivor ocigledno
 
tiksiDate: Friday, 31 March 2017, 15:44:15 | Message # 33
Krtica
Group: Publika
Messages: 3086
Awards: 16
Reputation: 138
Status: Offline
Ok onda u slobodno vreme za svoju dusu prelazimo na Nauparca, a sada se bacamo na Tonija biggrin

Ne čitaj s usana. Usne izgovore stotinu laži. Čitaj iz očiju. Oči ispričaju stotinu istina.
 
NaupDate: Friday, 31 March 2017, 15:46:27 | Message # 34
Lepi
Group: Publika
Messages: 1262
Awards: 9
Reputation: 55
Status: Offline
Lavice, Lara se jedino potpisala na pescasnoj plazi pored kampa, ali to je nestalo vec sutradan zbog plime i oseke tongue

tiksi, slobodno, ja bar vidim sta se pise ovde, Lara jos uvek ne.. Zamisli kad bude dosla ovde i kad krene da cita, pa kad vidi 1000 informacija, nece moci da svari sve to biggrin
 
Lavica88Date: Friday, 31 March 2017, 15:48:06 | Message # 35
Vučica
Group: Publika
Messages: 2584
Awards: 7
Reputation: 128
Status: Offline
Nauparac, dzaba se trudis, upoznata sam sa LC duze od tebe tongue

Ja jedva cekam da svi vide sta pise ovde..


~ Radi kako misliš, živi kao lavica! ~
 
ToniDate: Friday, 31 March 2017, 15:48:27 | Message # 36
the quoter of the year
Group: Publika
Messages: 1491
Awards: 14
Reputation: 76
Status: Offline
Quote
tiksi, slobodno, ja bar vidim sta se pise ovde, Lara jos uvek ne.. Zamisli kad bude dosla ovde i kad krene da cita, pa kad vidi 1000 informacija, nece moci da svari sve to 

Pa što ne pošalješ i njoj kao momcima,što si takav?


"Do you want to lead one day? Well,learn how to follow."

Message edited by Toni - Friday, 31 March 2017, 15:48:55
 
ToniDate: Friday, 31 March 2017, 15:50:58 | Message # 37
the quoter of the year
Group: Publika
Messages: 1491
Awards: 14
Reputation: 76
Status: Offline
Quote
Ja jedva cekam da svi vide sta pise ovde..
 

Također i ja,zato i jedva čekam reunion. Samo me strah da se rasprava svede na djetinjasta "Quitter ne zaslužuje moju pažnju,što bih ja pričao s njim" sranja jer ja stvarno volim dilemu,uz dobre argumente i točne činjenice.
Ako se nekad i izvrijeđamo,makar i na račun toga tko je odustao a tko ne,bože moj..


"Do you want to lead one day? Well,learn how to follow."
 
NaupDate: Friday, 31 March 2017, 15:52:05 | Message # 38
Lepi
Group: Publika
Messages: 1262
Awards: 9
Reputation: 55
Status: Offline
Zato sto tiksi i lavica razvuku sve to u 1000 poruka, a ti lepo sve napises odjednom.. a nemam volje a ni vremena da lupam screenshotove za svaki pojedinacno :/

Message edited by Nauparac - Friday, 31 March 2017, 15:52:35
 
Lavica88Date: Friday, 31 March 2017, 15:54:24 | Message # 39
Vučica
Group: Publika
Messages: 2584
Awards: 7
Reputation: 128
Status: Offline
1000 poruka, a svaka bitna. Sta ti je to, 1000 puta skljocnes ss, malo vjezbas misice sake biggrin

~ Radi kako misliš, živi kao lavica! ~
 
ToniDate: Friday, 31 March 2017, 15:55:37 | Message # 40
the quoter of the year
Group: Publika
Messages: 1491
Awards: 14
Reputation: 76
Status: Offline
Quote
Zato sto tiksi i lavica razvuku sve to u 1000 poruka, a ti lepo sve napises odjednom.. a nemam volje a ni vremena da lupam screenshotove za svaki pojedinacno :/
 
laugh
Tebe da nema,trebalo bi te izmisliti. Da si bar bliže da odemo na kavu / pivu,mislim da se ne bih prestao smijati cijelo popodne.


"Do you want to lead one day? Well,learn how to follow."
 
NaupDate: Friday, 31 March 2017, 15:55:44 | Message # 41
Lepi
Group: Publika
Messages: 1262
Awards: 9
Reputation: 55
Status: Offline
Ma kakvi, zamisli pomesa se redosled slika, nista joj nece biti jasno.. tongue
 
NaupDate: Friday, 31 March 2017, 15:56:50 | Message # 42
Lepi
Group: Publika
Messages: 1262
Awards: 9
Reputation: 55
Status: Offline
Quote Toni ()
Tebe da nema,trebalo bi te izmisliti. Da si bar bliže da odemo na kavu / pivu,mislim da se ne bih prestao smijati cijelo popodne.
ja sam ozbiljan biggrin
 
Lavica88Date: Friday, 31 March 2017, 16:08:31 | Message # 43
Vučica
Group: Publika
Messages: 2584
Awards: 7
Reputation: 128
Status: Offline
Quote
Ma kakvi, zamisli pomesa se redosled slika, nista joj nece biti jasno..


Auuu... Je l' zna LC da imas takvo misljenje o njoj?


~ Radi kako misliš, živi kao lavica! ~
 
tiksiDate: Friday, 31 March 2017, 16:13:48 | Message # 44
Krtica
Group: Publika
Messages: 3086
Awards: 16
Reputation: 138
Status: Offline
LC se pravi naivnim, zna on mnogo toga pa i redosled slika za to ne brini i to je deo njegove igre. Svoju igru je on ostvarilo, uziva i ovde se ljudi koji su do nekada bili ok nazivaju uzajamno pogrdnim imenima, kada se nekom obratiš taj te ignoriše, nailaziš na hladnoću i nerazumevanje, padaju niske prozivke, podjebavanja i slično. To se zovu tihi uticaji sa krajeva, koji su u principu najmoćnije oružje. Da ne pričam o gomili nebuloza vezanih za njegovu pojavu koji ni čovekovom intelektu ni njegovom osecaju sigurnosti u RL ne dozvoljavaju da ostane ravnodusan. No dosta vise o tome..

Survivor je individualna igra. U survivoru ima onoliko timova kako se čovek oseća u odnosima sa drugim ljudima i kako mu pogoduje u igri. Ne 2 ili onoliko koliko ih je odredio trokijev sesir.

Međutim u kompletu razumem ovo, jer smo mi Srbi, poučeni različitim istorijskim scenarijima naučeni da se borimo u 2 grupe, onako kako nas stave, refleksno, ma čemu one vodile, ko bio u tim grupama i šta je poenta svega toga.


Ne čitaj s usana. Usne izgovore stotinu laži. Čitaj iz očiju. Oči ispričaju stotinu istina.
 
tiksiDate: Friday, 31 March 2017, 16:18:03 | Message # 45
Krtica
Group: Publika
Messages: 3086
Awards: 16
Reputation: 138
Status: Offline
Toni zna sve sta o njemu mislim i u njegovim stavovima sam uz njega. To što je odustao potpuno razumem jer sam i sama bila u sličnoj poziciji, igra se pod gomilom nekih nebuloznih okolnosti nista nema iz nase perspektive nekog narocitog smisla i sama sam bila izlozena i mnogim drugim pritiscima i bolje mi je ovde.

Ne čitaj s usana. Usne izgovore stotinu laži. Čitaj iz očiju. Oči ispričaju stotinu istina.
 
Forum » Virtual Survivor 5 - Kiska Island: Homecoming » Welcome from Hell » 9. emisija (Toni)
Search: