9. emisija - Page 4 - Forum

[ Updated threads · New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
Forum » Virtual Survivor 5 - Kiska Island: Homecoming » Welcome from Hell » 9. emisija (Toni)
9. emisija
Lavica88Date: Friday, 31 March 2017, 16:19:54 | Message # 46
Vučica
Group: Publika
Messages: 2584
Awards: 7
Reputation: 128
Status: Offline
Quote
Međutim u kompletu razumem ovo, jer smo mi Srbi, poučeni različitim istorijskim scenarijima naučeni da se borimo u 2 grupe, onako kako nas stave, refleksno, ma čemu one vodile, ko bio u tim grupama i šta je poenta svega toga.


Kako si ovo dobro rekla.. hands


~ Radi kako misliš, živi kao lavica! ~
 
DonnieBrascoDate: Friday, 31 March 2017, 18:34:22 | Message # 47
Gelipter
Group: Publika
Messages: 3677
Awards: 23
Reputation: 52
Status: Offline
Imam ja samo jedno pitanje, kada si napravio prvi dogovor i kako je generalno isla ta prica sa dilovima?

Ja svakako ne bih imao vremena za nesto vise, tako da je moje izbacivanje verovatno bilo najpostenije u svakom pogledu.

I kad vec pise vecine odavde, meni je kao razlog za ispadanje navedeno greska u igri, mislim da apsolutno nije moja greska kad je Matija poslao 3 netacna odgovora. Tako da je podela manje-vise bila nebitna.
 
lanediDate: Friday, 31 March 2017, 19:27:33 | Message # 48
Major
Group: Publika
Messages: 89
Awards: 1
Reputation: 11
Status: Offline
Quote Toni ()
Eto ga. Nauparac,podijelio sam post u 2 dijela da ti bude preglednije kad im budeš slao.

Hahahahaha... Hvala na odgovoru smile


People need to start appreciating the effort l put in to not be a serial killer
 
cpdjaNDate: Friday, 31 March 2017, 22:27:37 | Message # 49
Lieutenant general
Group: Publika
Messages: 562
Awards: 3
Reputation: 36
Status: Offline
Quote Toni ()
Eto ga. Nauparac,podijelio sam post u 2 dijela da ti bude preglednije kad im budeš slao.


biggrin biggrin biggrin
 
ToniDate: Friday, 31 March 2017, 23:12:53 | Message # 50
the quoter of the year
Group: Publika
Messages: 1491
Awards: 14
Reputation: 76
Status: Offline
Quote
Imam ja samo jedno pitanje, kada si napravio prvi dogovor i kako je generalno isla ta prica sa dilovima?

Dealove sam pre merge imao samo 1 na 1 sa ljudima,nikada nisam napravio neki veći savez, čisto iz razloga jer smo ispadali jedan po jedan pa nije bilo potrebe biggrin
Ne znam točno baš kako je to išlo,ali znam odokativno.
Sa Tiksi nikada nisam službeno sjeo i rekao "Ej,čuvamo si leđa" jer je to došlo nekako prirodno. Prvo smo se skompali i našli na istoj valnoj duljini,a zatim počeli i razgovarati što se događa u igri i dijelili stavove i to već od 2.runde kad smo razglabali hoćemo li otići s plemenom i izbaciti tebe ili protiv struje i izglasasti Marka.
Sa Matijom isto tako nekako,kad mi je rekao da su ga Marko i Nikola uvukli u neki deal i inbox na FB. Tad sam znao da Matiji mogu vjerovati,a Nikoli i Marku ne biggrin To je bila 2.-3. runda,ne znam točno.
S Nikolom sam od početka razgovarao o igri,ali je bio dosta rezerviran dok je Marko bio tu. Nakon njeovog ispadanja mi je rekao da računamo jedan na drugoga. Jasno,tada sam mu vjerovao manje nego drugima,ali vrlo brzo se razvilo povjerenje.
Dajana je na početku bila povučena i izbjegavala razgovore o igri,ali smo imali prešutan dogovor da si kažemo što čujemo jedno o drugome. U 3.rundi,kad smo izbacili Marka tj. prije toga,dok je plemenski još trajao) ,prva mi je rekla da je Marko napravio inbox sa njom,Tiksi i Nikolom u kojem se diskutira koga izbaciti,mene ili Matiju. Tu sam shvatio da joj mogu vjerovati i nakon toga nas je ostalo 4 pa 3 i bili smo svi uvijek skupa.
Tiksi je htjela da je izglasamo,pa tada nije bilo potrebe za stvaranjem nekakvih side dealova kad je sve bilo transparentno. Isto tako i kad nas je ostalo 3,nisam imao poseban deal sa Nikolom a poseban sa Dajanom,ali vjerujem da bih bio siguran i tada. Oni će me demantirati kada izađu.
Bit moje igre je bila ne stvaranje velkih saveza,naslaganih navrat nanos,već formiranje odnosa s ljudima koji će spriječiti moje izbavicanje,zbog čega sam bio siguran cijelo vrijeme. Jedino me Marko htio izbaciti od početka,stalno su te vijesti dolazile do mene ali eto,dogodilo se što se dogodilo.
I na kraju Srđan,on je bio najbolji sa Nikolom,ali se ubrzo tako dobro uklopio s nama da smo postali kao neka banda,kao pobunjenici protiv vlasti laugh . Ne znam jesmo li se službeno dogovorili ići do final 4 nas četvero,ali to je bilo jasno kao dan,i bez nekih službenih obećanja.

Što se tiče tvog ispadanja,to je najviše bilo jer ti ljudi nisu vjerovali,da se ne lažemo. Imaš određenu reputaciju koja te uvijek prati i toga ćeš se teško riješiti. Ja sam ti odmah rekao da te simpatiziram,ali dosta ljudi je bilo protiv tebe + nisi razvio odnose s ljudima i jedna stvar je vodila drugoj. Također,na tom imunitetu jesi unio nemir u naš inbox na Skypeu jer si nas krivo podijelio. Međutim,da je to netko drugi napravio,mislim da bi se progledalo kroz prste. Tebe je najviše sjebala loša reputacija,pardon my French.


"Do you want to lead one day? Well,learn how to follow."
 
Forum » Virtual Survivor 5 - Kiska Island: Homecoming » Welcome from Hell » 9. emisija (Toni)
Search: