11. emisija - Page 9 - Forum

[ Updated threads · New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
Forum » Virtual Survivor 5 - Kiska Island: Homecoming » Welcome from Hell » 11. emisija (LaraCroft)
11. emisija
EthanMorascaDate: Saturday, 08 April 2017, 00:53:05 | Message # 121
Vašljivi glodar
Group: Game host
Messages: 4270
Awards: 44
Reputation: 241
Status: Offline
Quote lanedi ()
Stekla sam utisak da si pokusao napraviti dogovor sa Kaovicima, ali da ti je to propalo. Takav dojam nisam stekla kod Tonija.

Dogovore nikad nisam sklapao individualno, odnosno nisam gledao samo svoju pozadinu, nego sam se trudio da privučem nekog od Kaovaca u svoj savez, pri čemu su svi Kisovci bili upućeni u ceo tok tih dogovora. Nas troje smo u Kisu preživeli 5 plemenskih saveta i imali smo bezgranično poverenje jedno u drugo, tako da nije bilo potrebe da se bilo šta krije, poverenje je testirano 5 puta pre toga. Srđanu sam takođe bezgranično verovao zato što sam znao da je 100% sa nama. Tako da je svaki pokušaj dogovora sa Kaovcima bilo koga od nas uvek bio poznat preostalim troma.

Takođe smo bili svesni da pojedinačno ništa ne možemo uraditi, odnosno da su onoga trenutka kad jedno od nas ispadne ostalih troje osuđeni na koprcanje do ispadanja. biggrin

Quote lanedi ()
Sorry ako nisam u pravu.

Izvini ti što nekad malo planem. laugh

Quote lanedi ()
A to sta se desavalo po chatovima i ko je kakvu igru igrao i sta se desavalo prije 5 godina u nekom Suvivoru je previse za mene, ja jos ucim imena svih igraca

Hahaha, pošteno. biggrin


yeah, you may be good looking
but you're not a piece of art
 
LaraCroftDate: Saturday, 08 April 2017, 07:32:04 | Message # 122
Imperija
Group: Publika
Messages: 4135
Awards: 30
Reputation: 145
Status: Offline
Quote lanedi ()
1. Sad kad znas kako je ispalo, bi li glasala drukcije na prethodnim tribalima i pokusala sklopiti sporazum sa drugim plemenom? 
2. Pocevsi od spajanja plemena, sad kad znas kako tvoje pleme ce da te izbaci, koga bi voljela da ste izbacili i kojim redom (do ovih TOP 5)?
Evo za pocetak ponovo odgovaram Marcy, koja bas insistira na konkretnim odgovorima

1. Ne bih glasala drugacije, jer pojedinac ne moze nista protiv vecine. Ne bih pokusavala da sklopim sporazum sa KISOM, jer su oni bili u manjini, pogotovo posle ispadanja Srdjana, samo bih jos ranije ispala.

2. Nista ne bih menjala. Nikog nisam prevarila. Srdjan i kada je presao na stranu KISA, meni nije rekao da i ja glasam za Nauparca, nego da nas dvoje glasamo za Tonija. Mada ja ni u ludilu tada ne bih glasala za Nauparca.


I pričali su svašta o njoj. Da je loša. Da je zlo. Đavo sa licem anđela. Bahata i arogantna.
I jeste, bila je loša. Bila je najgora onda, kada su drugi bili loši prema njoj!
 
LaraCroftDate: Saturday, 08 April 2017, 07:48:26 | Message # 123
Imperija
Group: Publika
Messages: 4135
Awards: 30
Reputation: 145
Status: Offline
Quote EthanMorasca ()
Takođe smo bili svesni da pojedinačno ništa ne možemo uraditi, odnosno da su onoga trenutka kad jedno od nas ispadne ostalih troje osuđeni na koprcanje do ispadanja.
 Ja nesto ne vidim da se Polly "koprca", vec, naprotiv, cini mi se da ima lagodan status

OK, mozda se i varam, videcemo veceras ko ispadne.

Ali, ako ispadne Polly veceras, cemu onda onakav performans na prethodnom plemenskom i koja je njena uloga u jednom krugu vise ? Bilo je 5-1 u glasovima, ne 4-2 ili ne daj Boze 3-3, pa da smo igrale "tie - break" i da me ona pobedi u nekom sastavljanju mozaika...

Ne ljutim se, ali mojim izbacivanjem pre Polly, preostali clanovi KA samo su sebi smanjili sanse za pobedu u finalu.
Zasto bih ja sada glasala za nekog od njih?
Za cije babe zdravlje?


I pričali su svašta o njoj. Da je loša. Da je zlo. Đavo sa licem anđela. Bahata i arogantna.
I jeste, bila je loša. Bila je najgora onda, kada su drugi bili loši prema njoj!


Message edited by LaraCroft - Saturday, 08 April 2017, 07:51:11
 
MarkoNGDate: Saturday, 08 April 2017, 08:07:50 | Message # 124
The Punisher
Group: Publika
Messages: 2557
Awards: 15
Reputation: 129
Status: Offline
Quote LaraCroft ()
, pa da smo igrale "tie - break" i da me ona pobedi u nekom sastavljanju mozaika...
Ili brojanje do 200? biggrin

Kako je protekao plemenski na kome je ispao Ajdin?
Da li si tada imala više od jednog glasa za tebe, i ako jesi šta ti to govori?
 
LaraCroftDate: Saturday, 08 April 2017, 08:43:32 | Message # 125
Imperija
Group: Publika
Messages: 4135
Awards: 30
Reputation: 145
Status: Offline
Quote MarkoNG ()
Ili brojanje do 200?
To smo igrali ti i ja na nekom Ostrvu duhova u nekom VS, kada sam ja odmah rekla da ne mogu to da igram. Koliko se secam, ti si se bio zaleteo i poceo da pises brzo smile

Quote MarkoNG ()
1. Kako je protekao plemenski na kome je ispao Ajdin?
2. Da li si tada imala više od jednog glasa za tebe, i ako jesi šta ti to govori?
1. Rutinski. Ajdin je cak napisao negde jedan post da nema vremena za igru i da slobodno izglasamo njega.
2. Mislim da nisam imala vise od jednog glasa (Ajdinovog), cak sad uopste ne mogu da se setim za koga je Ajdin glasao.
Troya krije stare Plemenske, ne znam zasto


I pričali su svašta o njoj. Da je loša. Da je zlo. Đavo sa licem anđela. Bahata i arogantna.
I jeste, bila je loša. Bila je najgora onda, kada su drugi bili loši prema njoj!
 
tiksiDate: Saturday, 08 April 2017, 09:08:02 | Message # 126
Krtica
Group: Publika
Messages: 3086
Awards: 16
Reputation: 138
Status: Offline
Quote LaraCroft ()
Zasto bih ja sada glasala za nekog od njih?Za cije babe zdravlje?


Pa Lara zato sto ces morati da glasas za nekog od njih. Kada sam ti komentarisala da to sto radis, nema nikakve veze sa zivotom i u pobuni i izvan na forumu, ti si krvnicki krenula u napad na mene, umesto da se i sama zamislis. Takodje se nisi zamislila ni za SrdjaNa, kazes sigurno te izdao prvi, a posle kazes da ne znas kako su to Urke i Sac otkrili. Moglo je npr cak da bude i jos gore, da SrdjaN uopste ne glasa uz Kis, a sve to samo iskoriste da izbace tebe.

Ti si uzivala u igri bratstva i jedinstva, zanela si se i to si dobijala. Medjutim, ti si bila ta koja je bila marioneta. Tvoje i Naupovo ponasanje je kao što sam već pisala islo u korist onima koji su samo hteli da odstranje pojedine jake igrace iz Kis-a. Iz ove perspektive sve to moralisanje izgleda smesno, verujem i tebi.

I da rezimiram naredni plemenski za koji mislim da u opštem smislu nije bitan onoliko kolko i plemenski iza njega, mislim da lako ispada Poli, mada bi mogla biti Nina (pitanje dal je vise nakolnjena Sacu ili Urketu). Uglavnom ovaj plemenski im je manja vise mirna luka gde pocinju da pripremaju teren za naredni plemenski.


Ne čitaj s usana. Usne izgovore stotinu laži. Čitaj iz očiju. Oči ispričaju stotinu istina.
 
lanediDate: Saturday, 08 April 2017, 12:10:25 | Message # 127
Major
Group: Publika
Messages: 89
Awards: 1
Reputation: 11
Status: Offline
Quote LaraCroft ()
Ali, ako ispadne Polly veceras, cemu onda onakav performans na prethodnom plemenskom i koja je njena uloga u jednom krugu vise ? Bilo je 5-1 u glasovima, ne 4-2 ili ne daj Boze 3-3, pa da smo igrale "tie - break" i da me ona pobedi u nekom sastavljanju mozaika...Ne ljutim se, ali mojim izbacivanjem pre Polly, preostali clanovi KA samo su sebi smanjili sanse za pobedu u finalu.
Zasto bih ja sada glasala za nekog od njih?
Za cije babe zdravlje?

Mozda preformans za publiku? Ko kaze da je Polly napravila pakt, mozda je svjedno glasala za tebe, a oni su iskoristili priliku da nemas imunitet i da se osjecas sigurnom. Lako mogu i u iducem krugu izbaciti Polly, ne vidim da to ugrozava finale nekom od preostalih Kaovca.


People need to start appreciating the effort l put in to not be a serial killer
 
EthanMorascaDate: Saturday, 08 April 2017, 13:07:32 | Message # 128
Vašljivi glodar
Group: Game host
Messages: 4270
Awards: 44
Reputation: 241
Status: Offline
Quote LaraCroft ()
Ali, ako ispadne Polly veceras, cemu onda onakav performans na prethodnom plemenskom

Hahaha, ne znam zaista, mogli su da te izbace u narednom krugu bez problema, tako da se slažem sa Marsi da je verovatno performans za publiku, a ja dodajem da je svrha toga da probaju da nas ubede kako su razulareni stratezi, veliki igrači koji ne prezaju ni od čega.

Quote LaraCroft ()
Bilo je 5-1 u glasovima, ne 4-2 ili ne daj Boze 3-3, pa da smo igrale "tie - break" i da me ona pobedi u nekom sastavljanju mozaika...

Hahahaha, mozaika. laugh

Quote LaraCroft ()
Zasto bih ja sada glasala za nekog od njih?

Pa moraćeš ako budu samo Kaovci u finalu.

Quote tiksi ()
Ti si uzivala u igri bratstva i jedinstva

lol


yeah, you may be good looking
but you're not a piece of art
 
Lavica88Date: Saturday, 08 April 2017, 13:10:19 | Message # 129
Vučica
Group: Publika
Messages: 2584
Awards: 7
Reputation: 128
Status: Offline
Ja mislim da je AjdinSA kriv za sve.

~ Radi kako misliš, živi kao lavica! ~
 
LaraCroftDate: Saturday, 08 April 2017, 13:34:06 | Message # 130
Imperija
Group: Publika
Messages: 4135
Awards: 30
Reputation: 145
Status: Offline
Naravno da cu morati da glasam za nekog od njih, ali cu pre toga da ih proresetam na svim preostalim plemenskim savetima, sa veoma neprijatnim pitanjima...

Quote lanedi ()
Mozda preformans za publiku? Ko kaze da je Polly napravila pakt, mozda je svjedno glasala za tebe, a oni su iskoristili priliku da nemas imunitet i da se osjecas sigurnom. Lako mogu i u iducem krugu izbaciti Polly, ne vidim da to ugrozava finale nekom od preostalih Kaovca.

Quote EthanMorasca ()
Hahaha, ne znam zaista, mogli su da te izbace u narednom krugu bez problema, tako da se slažem sa Marsi da je verovatno performans za publiku, a ja dodajem da je svrha toga da probaju da nas ubede kako su razulareni stratezi, veliki igrači koji ne prezaju ni od čega.

Ova dva komentara su skoro ista, pa da ih prokomentarisem...

OK, mozda je Urketu svejedno za moj eventualni glas ili ne u finalu, ali zasto bi Sac tako nesto uradio (ili Nina), kada je mogao da nagovori ostale da ipak izbacimo sad Polly, a onda mene u sledecem krugu i da budu svi mirni, ukljucujuci i mene

Mnogo umanjujete Pollyne sposobnosti i posebno njene dealove, kojih ocigledno ima, a koje ja ocigledno nisam imala.

Ako je pristala na neciji predlog da igra jedan krug vise, onda je ona marioneta, ali sam sigurna da nije to u pitanju

Nemojte samo da kazete da je slucajno sto su i ona i KA-ovci glasali za istu osobu. Najmanje je vazno sto sam to ja...

Nervirala sam se kada je ispao Nauparac, sada ne.


I pričali su svašta o njoj. Da je loša. Da je zlo. Đavo sa licem anđela. Bahata i arogantna.
I jeste, bila je loša. Bila je najgora onda, kada su drugi bili loši prema njoj!


Message edited by LaraCroft - Saturday, 08 April 2017, 13:35:02
 
lanediDate: Saturday, 08 April 2017, 13:38:33 | Message # 131
Major
Group: Publika
Messages: 89
Awards: 1
Reputation: 11
Status: Offline
Kako mislis pristala? Zar je ona imala izbora? Njen glas svakako ne bi promijenio nista. Ne vidim kako je ona tu ispala marioneta

People need to start appreciating the effort l put in to not be a serial killer
 
Lavica88Date: Saturday, 08 April 2017, 13:42:06 | Message # 132
Vučica
Group: Publika
Messages: 2584
Awards: 7
Reputation: 128
Status: Offline
Quote
Naravno da cu morati da glasam za nekog od njih, ali cu pre toga da ih proresetam na svim preostalim plemenskim savetima, sa veoma neprijatnim pitanjima...


Ohoho, jedva cekam! biggrin

Quote
Mnogo umanjujete Pollyne sposobnosti i posebno njene dealove, kojih ocigledno ima, a koje ja ocigledno nisam imala.

Ako je pristala na neciji predlog da igra jedan krug vise, onda je ona marioneta, ali sam sigurna da nije to u pitanju

Nemojte samo da kazete da je slucajno sto su i ona i KA-ovci glasali za istu osobu. Najmanje je vazno sto sam to ja...


Ne krije se ovdje ono sto sam ti rekla da si previdjela wink


~ Radi kako misliš, živi kao lavica! ~
 
LaraCroftDate: Saturday, 08 April 2017, 13:55:40 | Message # 133
Imperija
Group: Publika
Messages: 4135
Awards: 30
Reputation: 145
Status: Offline
Quote lanedi ()
Kako mislis pristala? Zar je ona imala izbora? Njen glas svakako ne bi promijenio nista. Ne vidim kako je ona tu ispala marioneta
OK, hajde da ne ispadne da izrazom "marioneta" vredjam Polly, jer nicim to nije zasluzila. Nije marioneta, ali kaze da je znala kako ce da se glasa na proslom plemenskom, sto je mnogo vise nego sto je bilo ko od nas iz KA znao kada su bili plemenski KISA.

Verovatno je moja greska sto nisam cesce bila na FB chatu i sto nisam nudila dealove

Opet ne znam koga sam to ugrozavala u TOP 6 od preostalih KA-ovaca, a vise nego sto ga Polly ugrozava?

Koliko sam uspela da procitam sve komentare od nocas, kazete da je mojim izbacivanjem izgubio Sac, a dobio Urke.
OK. A ostali - Nina i Tic Tac, da li su oni na dobitku ili gubitku ?


Quote Lavica88 ()
Ne krije se ovdje ono sto sam ti rekla da si previdjela
Jbg, stalno komentarises u nekim "zagradama". Napisi sta tacno mislis...


I pričali su svašta o njoj. Da je loša. Da je zlo. Đavo sa licem anđela. Bahata i arogantna.
I jeste, bila je loša. Bila je najgora onda, kada su drugi bili loši prema njoj!


Message edited by LaraCroft - Saturday, 08 April 2017, 14:04:20
 
Lavica88Date: Saturday, 08 April 2017, 14:00:56 | Message # 134
Vučica
Group: Publika
Messages: 2584
Awards: 7
Reputation: 128
Status: Offline
Laro, sto bi vrijedjala Polly? blink

Nina i Tic Tac su na dobitku, svakako..

Quote
Jbg, stalno komentarises u nekim "zagradama". Napisi sta tacno mislis...


Ih, da tacno napisem na sta mislim... Ne mogu, ima spijuna. A i ti bi skontala na sta mislim, samo da se malo prisjetis pocetka VSa smile


~ Radi kako misliš, živi kao lavica! ~
 
LaraCroftDate: Saturday, 08 April 2017, 14:14:04 | Message # 135
Imperija
Group: Publika
Messages: 4135
Awards: 30
Reputation: 145
Status: Offline
Otkud znam sta je bilo na pocetku VS - igre izmedju dva plemena, plemenski saveti, razne teme na chatu...

Samo cu jos da kazem da sam za dolazak 5 takmicara iz plemena KA do TOP 6 bar podjednako zasluzna kao i ostalo cetvoro, ako ne i malo vise od nekih, koji su u pojedinim igrama izostajali zbog raznih obaveza, koje poshtujem kod svakog, ali ovom prilikom podsecam na to.

Troya ima tacan podatak koliko puta smo igrali 5 IN ROW i 4 IN ROW, a pogotovo koliko puta u direktnoj borbi za imunitet, sto izmedju plemena pre ujedinjenja ili kada je Urke jurio i dobio Licni imunitet.

E, da znate da bi sada u TOP 6 bila druga imena, da je Lara tih veceri isla na rodjendan, koncert, ucila za neki ispit ili potpuno zaboravila na igru, sto se takodje desavalo

Ironija je sto je AjdinSA ispao kasnije nego Tiksi i oni pre nje, ali to nije jedina ironija u ovom VS...


I pričali su svašta o njoj. Da je loša. Da je zlo. Đavo sa licem anđela. Bahata i arogantna.
I jeste, bila je loša. Bila je najgora onda, kada su drugi bili loši prema njoj!


Message edited by LaraCroft - Saturday, 08 April 2017, 14:18:26
 
Forum » Virtual Survivor 5 - Kiska Island: Homecoming » Welcome from Hell » 11. emisija (LaraCroft)
Search: