Reunion Show - Forum

[ Updated threads · New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
Forum » Virtual Survivor 5 - Kiska Island: Homecoming » Welcome from Hell » Reunion Show (Live)
Reunion Show
troyaDate: Saturday, 15 April 2017, 21:31:45 | Message # 1
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
Virtual Survivor 5 - Kiska Island: Homecoming je završen i imamo pobednika. Tic-Tac je u finalu porazio NiNu i urketa rezultatom 4-3-0. Ja mu ovom prilikom čestitam. Takodje čestitam i NiNi i urketu na finalu.

Hvala svima na učešću, znam da vam nije bilo lako vratiti se posle 4 godina pauze. Priznajem da nije bilo lako ni meni, pogotovo na početku dok se nisam zagrejao. Ali odradilo smo još jednu fenomenalnu sezonu i ja sam vam od srca zahvalan.  

Sad možete ponešto reći o sezoni.

Kakvi su vaši utisci o ovoj sezoni? Šta vam se dopalo? Šta vam se nije dopalo? Koje igre su vam se najviše dopale? Koje igre vam se nikako nisu dopale?

Ovde možete da diskujete o svemu: savezima, izdajama, obećanjima, glasanju, osveti i svemu ostalom što je obeležilo ovu sezonu.
 
Tic-TacDate: Saturday, 15 April 2017, 21:36:41 | Message # 2
Prvo Mesto
Group: Publika
Messages: 1020
Awards: 10
Reputation: 81
Status: Offline
Još jednom i ovde da se zahvalim svima na glasovima i da kažem da sam jako srećan i da je ova moja pobeda i Urketova. Nisam ni pomišljao da će sve ovo biti tako uzbudljivo i zabavno. Zaista je bilo divno druženje. Hvala svim učesnicima, kao i našem organizatoru. <3

Da ih srce vodi, oni ne daju!
 
LaraCroftDate: Saturday, 15 April 2017, 21:40:42 | Message # 3
Imperija
Group: Publika
Messages: 4135
Awards: 30
Reputation: 145
Status: Offline
Za pocetak, cestitke svima na ucescu, kao i GH-u na ostvarenoj ideji koja mi se cinila "utopisticka" - da pronadje 16 zainteresovanih takmicara posle duge, duge pauze i totalnog "mrtvila" na forumu...

Od sutra cu da se ukljucim u detaljno komentarisanje, samo bih volela da sve ide hronoloski (plemenski i igre), ako treba, neka traje Reunion i neki dan vise nego sto je GH planirao

Igre su bile odlicne, kako one koje su mi odgovarale, tako i one u kojima se nisam najbolje snalazila, ali tu su bili moji fenomenalni saplemenici, koji su zasluzeno stigli do kraja.


I pričali su svašta o njoj. Da je loša. Da je zlo. Đavo sa licem anđela. Bahata i arogantna.
I jeste, bila je loša. Bila je najgora onda, kada su drugi bili loši prema njoj!
 
SacDate: Saturday, 15 April 2017, 21:44:32 | Message # 4
Izjahani jahač
Group: Publika
Messages: 2988
Awards: 19
Reputation: 113
Status: Offline
Cestitke od mene i ovde.

Eh, Troki, ko ce pisati ovde, kad chat radi 200 na sat? biggrin


Imam 99 problema, ali ti nisi jedan od njih.
 
MatijaDate: Saturday, 15 April 2017, 21:46:01 | Message # 5
Dalibor
Group: Publika
Messages: 1784
Awards: 4
Reputation: 54
Status: Offline
Cestitke Tic smile

Raspalite, samo da iskokam kokice i uzmem neki sok  biggrin
 
ToniDate: Saturday, 15 April 2017, 21:49:35 | Message # 6
the quoter of the year
Group: Publika
Messages: 1491
Awards: 14
Reputation: 76
Status: Offline
Ja čestitam pobjedniku još jednom,kao i ostalim finalistima.
Žao mi je što je Urke ovako prošao jer sam mišljenja da je zaslužio par glasova,moj je skoro dobio. Ali što se može, božji su putevi nekad zaista čudni.

Sezona je bila izvrsna, nema čega nije bilo. Jedno pleme je doživjelo poraz za porazom, par vrlo dobrih blindsideova, 4 iskorištena HII-a koja su sve skupa nulirala 1 (JEDAN) glas, par slomljenih ega, svađe, jedan kandidat koji je pokazao koliki je heroj odustavši u korist svih ostalih i potonuo na dno oceana. Također, imali smo igračicu koja je došla na sve igre,a nije išla na rođendane i na koncerte ili sl.
Stvarno je bilo svega.
Nadam se da ćemo se nastaviti družiti i da će biti još igara jer ako je TT pobijedio,mogu bogami i ja.


"Do you want to lead one day? Well,learn how to follow."
 
NaupDate: Saturday, 15 April 2017, 21:50:01 | Message # 7
Lepi
Group: Publika
Messages: 1262
Awards: 9
Reputation: 55
Status: Offline
Ethane, sto TT ispred Urketa?
 
EthanMorascaDate: Saturday, 15 April 2017, 21:50:37 | Message # 8
Vašljivi glodar
Group: Game host
Messages: 4270
Awards: 44
Reputation: 241
Status: Offline
Quote Toni ()
jedan kandidat koji je pokazao koliki je heroj odustavši u korist svih ostalih i potonuo na dno oceana

heart

Quote Toni ()
imali smo igračicu koja je došla na sve igre,a nije išla na rođendane i na koncerte ili sl

Požrtvovanost! biggrin


yeah, you may be good looking
but you're not a piece of art
 
Tic-TacDate: Saturday, 15 April 2017, 21:52:03 | Message # 9
Prvo Mesto
Group: Publika
Messages: 1020
Awards: 10
Reputation: 81
Status: Offline
Mene isto zanima šta je to kod svakog ko je glasao za mene prevagnulo u moju korist u odnosu na Urketa (i Ninu)?

Da ih srce vodi, oni ne daju!
 
troyaDate: Saturday, 15 April 2017, 21:53:42 | Message # 10
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
Quote Tic-Tac ()
Mene isto zanima šta je to kod svakog ko je glasao za mene prevagnulo u moju korist u odnosu na Urketa (i Ninu)?

Procitacu kasnije i glasove, sa objasnjennjima clanova porote
 
ToniDate: Saturday, 15 April 2017, 21:54:45 | Message # 11
the quoter of the year
Group: Publika
Messages: 1491
Awards: 14
Reputation: 76
Status: Offline
Quote Nauparac ()
Ethane, sto TT ispred Urketa?

Nauparče, što Nina ispred Urketa?


"Do you want to lead one day? Well,learn how to follow."
 
cpdjaNDate: Saturday, 15 April 2017, 21:55:45 | Message # 12
Lieutenant general
Group: Publika
Messages: 562
Awards: 3
Reputation: 36
Status: Offline
Quote Tic-Tac ()
Mene isto zanima šta je to kod svakog ko je glasao za mene prevagnulo u moju korist u odnosu na Urketa (i Ninu)?

Ovo u zagradi zaista ne bih da komentarisem.
Sto se Urketa tice, rekao sam i tebi i njemu privatno, a evo i ovde cu:
Jedina osoba koja je bila bezbedna na najludjem plemenskom kada je Naup ispao bio si upravo ti. Ne racunam Laru i Ninu koje su imale odigrane idole.
Urke je tada mogao vrlo lako da se bori sa mnom i potencijalno ispadne, a ne znam sta je moralo da se desi da to budes ti.
Obojica ste pravili greske, ali rekao bih ti manje nego on.
Da je malo vise pravde, dobio bi Urke koji glas, ali to nije u mojoj moci.
 
NaupDate: Saturday, 15 April 2017, 21:55:56 | Message # 13
Lepi
Group: Publika
Messages: 1262
Awards: 9
Reputation: 55
Status: Offline
Toni, nisam pitao tebe, nego Ethana.. Odgovorice on u ime svih
 
EthanMorascaDate: Saturday, 15 April 2017, 21:59:15 | Message # 14
Vašljivi glodar
Group: Game host
Messages: 4270
Awards: 44
Reputation: 241
Status: Offline
Tic-Tac, čestitam na pobedi još jednom! hands Čestitke i Nini na osvojenom drugom mestu.

Po mom mišljenju, Urke je definitivno zaslužio da bude drugi, tako da je to najveća nepravda sezone za koju su, ironično, odgovorni njegovi bivši saplemenici iz potpuno sumanutih razloga.

Naupe, glasao sam za Tica zato što je fantastično odigrao sezonu, po mom mišljenju bolje od Urketa, iako jeste bilo jako teško doneti odluku, zato što su očigledno bili jak duo i igra im je na prvi pogled bila slična, iako zapravo nije.


yeah, you may be good looking
but you're not a piece of art
 
tiksiDate: Saturday, 15 April 2017, 21:59:26 | Message # 15
Krtica
Group: Publika
Messages: 3086
Awards: 16
Reputation: 138
Status: Offline
Gazda nije tu evo sad cu da ga pozovem

edit. gazda stigao


Ne čitaj s usana. Usne izgovore stotinu laži. Čitaj iz očiju. Oči ispričaju stotinu istina.

Message edited by tiksi - Saturday, 15 April 2017, 22:00:02
 
Forum » Virtual Survivor 5 - Kiska Island: Homecoming » Welcome from Hell » Reunion Show (Live)
Search: