VS Gabon: Heroes vs Villains - Page 4 - Forum

[ Updated threads · New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
Forum » Generalna diskusija » Generalna diskusija » VS Gabon: Heroes vs Villains
VS Gabon: Heroes vs Villains
troyaDate: Tuesday, 22 February 2011, 16:43:55 | Message # 46
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
Sunday Night Live Reunion Show
 
tiksiDate: Tuesday, 22 February 2011, 16:54:01 | Message # 47
Krtica
Group: Publika
Messages: 3086
Awards: 16
Reputation: 138
Status: Offline
Quote (LaraCroft)
sta vredi kada su me mediji proglasili zlikovcem...

Videcemo u reunionu detalje o svima pa ce biti mnogo jasnije za Magdu, Cruellu i tebe...


Ne čitaj s usana. Usne izgovore stotinu laži. Čitaj iz očiju. Oči ispričaju stotinu istina.
 
LazarDate: Tuesday, 22 February 2011, 17:04:13 | Message # 48
Colonel general
Group: Publika
Messages: 1147
Awards: 25
Reputation: 90
Status: Offline
Tiksi, nervozan sam celog dana, malopre sam se bez razloga posvadjao sa mother... -.- Uvek kad idem prepodne je tako.

Marko je takve planove sastavljao protiv svoje alianse. Verovala ili ne, pricano mi je da mu ne treba verovati mnogo pre njegovog pokusaja da nam zabode noz u ledja. I nisam hteo da ga izbacim, do te tacke, kad sam se i uverio kakav je smile Od tada je on za mene villain forever 3:)

Nisam rekao da je Neo naivna osoba, nego da si uzela pogresan razlog za to (a i ja mislim da je Villain).

A za Djolexa sam koknretno mislio na sastav recenice, inace se slazem oko toga biggrin

 
tiksiDate: Tuesday, 22 February 2011, 17:17:17 | Message # 49
Krtica
Group: Publika
Messages: 3086
Awards: 16
Reputation: 138
Status: Offline
Jbg Lazo nikom nije lako, svako ima svoje muke...

Umem ja da skratim kad me mrzi da kucam ili nemam vremena. Ovo za Marka nisam znala, znala sam samo za njegov pokusaj da eliminise Troyu u AS, posle je bio miran kao bubica.


Ne čitaj s usana. Usne izgovore stotinu laži. Čitaj iz očiju. Oči ispričaju stotinu istina.
 
troyaDate: Tuesday, 22 February 2011, 17:17:30 | Message # 50
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
Da kazem sto sam ja Marka prebacio u villaine, u all starsu sam mu ja maltene nasao HII. A on je ne znam dal sutradan ili cak isti dan predlozio Anji da me blajndsajduju wacko
 
NeoDate: Tuesday, 22 February 2011, 17:30:12 | Message # 51
Generalissimo
Group: Publika
Messages: 2773
Awards: 19
Reputation: 97
Status: Offline
tiksi obrazlozi molim te glupost sto si napisala o meni,sta sam ja to dokazao u as ? Kasnijecu napisati moju listu,i lazo ajde i ti napisi tvoj razlog bas me interesuje ,
 
troyaDate: Tuesday, 22 February 2011, 17:38:25 | Message # 52
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
heroj

Attachments: 5314756.png (58.4 Kb)
 
DonnieBrascoDate: Tuesday, 22 February 2011, 17:42:50 | Message # 53
Gelipter
Group: Publika
Messages: 3677
Awards: 23
Reputation: 52
Status: Offline
Lara jedina xDDD , Lanco hteo lincovati Suju hahaahahah
 
LaraCroftDate: Tuesday, 22 February 2011, 17:44:49 | Message # 54
Imperija
Group: Publika
Messages: 4135
Awards: 30
Reputation: 145
Status: Offline
Quote (tiksi)
Videcemo u reunionu detalje o svima pa ce biti mnogo jasnije za Magdu, Cruellu i tebe...

sve i kada bi se dokazao moj deal sa njih dve za TOP 3 (a volela bih da vidim dokaz za to), to opet nije dokaz da sam zlikovac...
Emmu sam izglasala jer mi ona 7 dana konkretno nista nije rekla, a Cruela jeste odmah prvi put...
za Urketa da se ne ponavljam...

a zasto bih odustajala ako sam imala (kako se ovde tvrdi) deal za TOP 3 ?
da je to istina, onda ne bismo ispale ni ja ni te dve osobe, nego jedna od preostale dve, zar ne ?
istina, postoji varijanta da ispadnem, ali to onda znaci da su preostale dve devojke usle u deal sa dva decka, a to je onda klasicna izdaja, to jest - VILLAIN-stvo...


I pričali su svašta o njoj. Da je loša. Da je zlo. Đavo sa licem anđela. Bahata i arogantna.
I jeste, bila je loša. Bila je najgora onda, kada su drugi bili loši prema njoj!
 
tiksiDate: Tuesday, 22 February 2011, 17:46:09 | Message # 55
Krtica
Group: Publika
Messages: 3086
Awards: 16
Reputation: 138
Status: Offline
biggrin

Neo, pa odlucio si da po svaku cenu izbacis nevinog Renegada koji se slucajno zatekao u sezoni i bio tu po njegovim recima da Vam pomogne biggrin Osim toga si doveo u nezgodan polozaj neutralnog i prostodusnog hosta Miku, koji je moram da izbaci neduznog Renegada uz jos par zrtava. Mora da si zlikovac biggrin

Prosto ne delujes naivno ni malo i sam si rekao vise puta da ne prezas da izbacis bilo koga u igri, ako ti tako pogoduje.


Ne čitaj s usana. Usne izgovore stotinu laži. Čitaj iz očiju. Oči ispričaju stotinu istina.
 
DonnieBrascoDate: Tuesday, 22 February 2011, 17:47:11 | Message # 56
Gelipter
Group: Publika
Messages: 3677
Awards: 23
Reputation: 52
Status: Offline
Quote (tiksi)
Osim toga si doveo u nezgodan polozaj neutralnog i prostodusnog hosta Miku, koji je moram da izbaci neduznog Renegada uz jos par zrtava. Mora da si zlikovac

laugh

 
troyaDate: Tuesday, 22 February 2011, 17:48:29 | Message # 57
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
Laro nije vilainstvo ako si imala top3 sa njima, jeste ako lazes da nisi posle sezone.
Takodje nije izdaja ako se devojke glasaju medjusobno ako oba momka imaju zastitu.
 
cpdjaNDate: Tuesday, 22 February 2011, 17:50:29 | Message # 58
Lieutenant general
Group: Publika
Messages: 562
Awards: 3
Reputation: 36
Status: Offline
Ova tema nije namenjena svadjama, molim lepo. tongue
 
LazarDate: Tuesday, 22 February 2011, 17:51:27 | Message # 59
Colonel general
Group: Publika
Messages: 1147
Awards: 25
Reputation: 90
Status: Offline
Neo, zato sto i mi delujes kao Villain i kao sto Tiksi rece, neko ko je spreman da izglasa bilo kog smile
 
tiksiDate: Tuesday, 22 February 2011, 17:52:00 | Message # 60
Krtica
Group: Publika
Messages: 3086
Awards: 16
Reputation: 138
Status: Offline
Some things never change...

Ne čitaj s usana. Usne izgovore stotinu laži. Čitaj iz očiju. Oči ispričaju stotinu istina.
 
Forum » Generalna diskusija » Generalna diskusija » VS Gabon: Heroes vs Villains
Search: