VS Gabon: Heroes vs Villains - Page 6 - Forum

[ Updated threads · New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
Forum » Generalna diskusija » Generalna diskusija » VS Gabon: Heroes vs Villains
VS Gabon: Heroes vs Villains
LaraCroftDate: Tuesday, 22 February 2011, 19:24:09 | Message # 76
Imperija
Group: Publika
Messages: 4135
Awards: 30
Reputation: 145
Status: Offline
Quote (Miko)
JBT Kad ja skontam da sam nagovarao Laru da izbace Ninu xD

Miko, ne znas sta se desavalo tada na nasem plemenskom... mnogo sam ja tebe slusala... tongue
Nina je najpre napisala da trazi da je izbacimo jer ima obaveza - fakultet ovo, ono... a onda pred kraj plemenskog napisala kako se predomislila i da glasamo KAKO MISLIMO DA JE NAJBOLJE...

E, ako je Lara izbacila Ninu, procenite sami... wacko


I pričali su svašta o njoj. Da je loša. Da je zlo. Đavo sa licem anđela. Bahata i arogantna.
I jeste, bila je loša. Bila je najgora onda, kada su drugi bili loši prema njoj!
 
NeoDate: Tuesday, 22 February 2011, 19:24:10 | Message # 77
Generalissimo
Group: Publika
Messages: 2773
Awards: 19
Reputation: 97
Status: Offline
Quote
Neo, zato sto i mi delujes kao Villain i kao sto Tiksi rece, neko ko je spreman da izglasa bilo kog

vidis lazar nesto pokusava da kaze , pa ajd da kaze napamet ...vidis lazo za razliku od tebe ja sam heroj na kvadrat :)i Lazare postavio sam pitanje , nisam trazio kostataciju , kad sam bio u galfu za neke ljude i pleme sam ucinio vise nego ti za sve vreme igranja VS-a , al kako god ti si taj kojem sam rekao kod ethana sta ne volim kod tebe , a sad naravno voli da komentarise napamet ..a Tiksi ..hahah da ne bi davio puno ti dobro znas sta govoris , samo cu reci da sam promenio misljenje o tebi kao coveku ..samo cu te navesti da kod izbacivanja rena niko nije imqao na mene uticaj ..al bila je jedna osoba koja mi je slala redovno poruke ,,kako mi je pricala sve najgore o tom coveku ..a pri tome nikad nije igrala sa njime ! smesno je polemisati sa pojedincima al kako god ..oni znaju pravu istinu , te nek pricaju sta zele , da ja sam rekao za sebe da mi je mesto u V ..al za pojedince sam mega heroj ..sta su oni sve radili ..i jedva cekaju da oni prokomentarisu nesto ..a niko ih nista nije pitao :), al kako tiski kaze neke stvari se ne menjaju , al naravno sve sezone je ona pratila sve zna provereno haha, te da ne zracim vise evo moje liste
Heroes :
Suljosa
Mane
Sava
Ogi
Merry
Biba
Nemanja
Marko
Sac

Villain :

Miko
Lazar
Tiksi
Troya
Ethan
Lara
Neo

Message edited by Neo - Tuesday, 22 February 2011, 19:27:13
 
troyaDate: Tuesday, 22 February 2011, 19:26:11 | Message # 78
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
Quote (Neo)
Villain :
Troya

killed

 
LaraCroftDate: Tuesday, 22 February 2011, 19:26:48 | Message # 79
Imperija
Group: Publika
Messages: 4135
Awards: 30
Reputation: 145
Status: Offline
Quote (Neo)
samo cu te navesti da kod izbacivanja rena niko nije imqao na mene uticaj ..al bila je jedna osoba koja mi je slala redovno poruke ,,kako mi je pricala sve najgore o tom coveku ..a pri tome nikad nije igrala sa njime !

bas me zanima koja je to osoba...
ako neces ovde to da kazes, posalji mi na PP...


I pričali su svašta o njoj. Da je loša. Da je zlo. Đavo sa licem anđela. Bahata i arogantna.
I jeste, bila je loša. Bila je najgora onda, kada su drugi bili loši prema njoj!
 
troyaDate: Tuesday, 22 February 2011, 19:30:48 | Message # 80
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
Quote (LaraCroft)
Miko, ne znas sta se desavalo tada na nasem plemenskom... mnogo sam ja tebe slusala... tongue
Nina je najpre napisala da trazi da je izbacimo jer ima obaveza - fakultet ovo, ono... a onda pred kraj plemenskog napisala kako se predomislila i da glasamo KAKO MISLIMO DA JE NAJBOLJE...

E, ako je Lara izbacila Ninu, procenite sami...

Ti sve vreme pricas Nini da nisi videla da je rekla da se predomislila!

 
NeoDate: Tuesday, 22 February 2011, 19:30:54 | Message # 81
Generalissimo
Group: Publika
Messages: 2773
Awards: 19
Reputation: 97
Status: Offline
ne ! za razliku od te osobe ja sam covek , i necu odavati identit , zna ta osoba dobro o cemu ja govorim , al kazem ucinio sam za neke ljude mnogo jer su oni kao ljudi Ok sto je najvaznije ..a sad Lazar dobro zna kad sam ja otisao ,iz galfa tad pod kojim okolnostima sam otisao ...i marko zna ...te kako sam tad postupio zna on dobro ...kad je postavio pitanje za rodj ...tad sam mogao bukvalno samo da kazem ide Mane, jer samo sam mogao reci jednu recenicu i cao ..al nisam to zeleo ..znam dobro koliko lazar ima god ..i sa namerom sam promasio tad godinu ..eto nekih novosti koje nije znao ...da ne bi naudio nekim ljudima koji vrede necemu , za razliku od nekih koji ne vrede nicemu ..al Laza takodje zna sve i komentarise ...ccc smehoteka ..toliko od mene, samo me nemojte vucite za jezik molim vas ...

Message edited by Neo - Tuesday, 22 February 2011, 20:02:15
 
EthanMorascaDate: Tuesday, 22 February 2011, 19:50:58 | Message # 82
Vašljivi glodar
Group: Game host
Messages: 4270
Awards: 44
Reputation: 241
Status: Offline
Quote (Neo)
Mane

laugh


yeah, you may be good looking
but you're not a piece of art
 
NeoDate: Tuesday, 22 February 2011, 19:52:21 | Message # 83
Generalissimo
Group: Publika
Messages: 2773
Awards: 19
Reputation: 97
Status: Offline
da mane je super momak ,,samo zahvaljujuci pojedincima ne posecuje VS vise ..
 
LaraCroftDate: Tuesday, 22 February 2011, 20:01:43 | Message # 84
Imperija
Group: Publika
Messages: 4135
Awards: 30
Reputation: 145
Status: Offline
Quote (Neo)
za razliku od te osobe ja sam covek

to je verovatno neki krokodil... cool
salu na stranu, bas me zanima koja je to osoba koja je pricala sve najgore o anubisu a nikada nije igrala sa njim...

Quote (Neo)
mane je super momak ,,samo zahvaljujuci pojedincima ne posecuje VS vise ..

na zalost, nisam ga virtuelno upoznala, on je verovatno igrao kod Mike kada ja nisam dolazila na njegov sajt...

Quote (troya)
Ti sve vreme pricas Nini da nisi videla da je rekla da se predomislila!

zna Nina da ja nisam bila VILLAIN oko njenog ispadanja...


I pričali su svašta o njoj. Da je loša. Da je zlo. Đavo sa licem anđela. Bahata i arogantna.
I jeste, bila je loša. Bila je najgora onda, kada su drugi bili loši prema njoj!
 
troyaDate: Tuesday, 22 February 2011, 20:02:34 | Message # 85
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
Quote (LaraCroft)
zna Nina da ja nisam bila VILLAIN oko njenog ispadanja...

Naravno biggrin

 
NeoDate: Tuesday, 22 February 2011, 20:04:33 | Message # 86
Generalissimo
Group: Publika
Messages: 2773
Awards: 19
Reputation: 97
Status: Offline
Quote
to je verovatno neki krokodil.

ma bzw vuku me za jezik bespotrebno , stavlajju komentare sa njihove tacke gledista ..a nema veze sa mozgom sto su napisali ..uostalom tad je rene sam rekao da ga izbacimo .. da prekinem vise ..mogao bih stosta da napisem smile


Message edited by Neo - Tuesday, 22 February 2011, 20:05:09
 
LazarDate: Tuesday, 22 February 2011, 20:16:32 | Message # 87
Colonel general
Group: Publika
Messages: 1147
Awards: 25
Reputation: 90
Status: Offline
Cekaj, Neo, znaci ja sam nekakav krivac sto sam napisao zasto si Villain, a Tiksi nije (imamo zajednicki razlog)?

Veruj mi da pola nisam razumeo sta si napisao. Imam utisak da si villain, igrao sam samo jednom sa tobom (ne racunam YS, nismo bili zajedno) i odatle nisam zakljucio da si villain, ne znam sto se hvatas za ko zna sta.

Sto se ostalih stvari tice na koje aludiras (kako sam razumeo), nemam nameru da ti objasnjavam ili da se pravdam vse o.O

Ne znam sto se ljutis sto mislim da si mozda villain... Iz Spanije sam mozda stekao takav utisak, a mozda i zbog necega drugog, jednostavno imam takvu sliku o tebi, da si veliki takticar i mozda villain (ne trazim da karakterises mene ili nesto slicno, niti te vredjam!)...

Added (22 February 2011, 8:16 PM)
---------------------------------------------
Btw, bio sam uz Nea kad je to bilo, bio sam za izbacivanje izglasanog bez obzira sto je bio jedan neaktivan u tom plemenu.

 
NeoDate: Tuesday, 22 February 2011, 20:36:36 | Message # 88
Generalissimo
Group: Publika
Messages: 2773
Awards: 19
Reputation: 97
Status: Offline
Quote
Cekaj, Neo, znaci ja sam nekakav krivac sto sam napisao zasto si Villain, a Tiksi nije

ne ne ! lazare meni ni najmanje ne smesta ko me gde smesti ..jaka stvar ...veci deo teskta nije ni posvecen tebi ..vec nekome drugom ..zna on ko je ..i sta je ostavio kao komet. i sta znaci taj komet ..smesno ..tebi sam se obratio iz tvog komentara ...sad cu ti poslati na pp da ne zracim ovde ...smaramo druge ..

 
LazarDate: Tuesday, 22 February 2011, 20:40:34 | Message # 89
Colonel general
Group: Publika
Messages: 1147
Awards: 25
Reputation: 90
Status: Offline
Ok, mislio sam da se na mene odnosi i da si me razumeo totalno pogresno...
 
cpdjaNDate: Tuesday, 22 February 2011, 21:08:57 | Message # 90
Lieutenant general
Group: Publika
Messages: 562
Awards: 3
Reputation: 36
Status: Offline
Lokacija se menja iz razloga koji ce biti naknadno objavljeni. biggrin
Dakle, VS 2: Gabon!
 
Forum » Generalna diskusija » Generalna diskusija » VS Gabon: Heroes vs Villains
Search: