16. plemenski savet - Page 3 - Forum

[ Updated threads · New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
Forum » Virtual Survivor 6 - Finland: The Winds of Changes » Završeni plemenski saveti » 16. plemenski savet (Poslednji plemenski savet)
16. plemenski savet
anchyDate: Friday, 15 December 2017, 00:11:11 | Message # 31
Bočica
Group: Publika
Messages: 1050
Awards: 5
Reputation: 18
Status: Offline
Quote Bolest ()
Ja za tebe nisam rekao nista lose,sem analize.
Ok, izgleda da treba da pojasnim... Rekao si da ste me izbacili zbog toga sto sam imala informacije iz sva tri plemena, a ja te pitam je li to nesto lose? Te informacije su i vama koristile.
Quote Bolest ()
Ja za svoj jesam,kao i za tvoje izbacivanje
Izgleda da nam rec "zasluzan" ne znaci isto biggrin Sta tebi znaci? smile Neko ti se javi sa ponudom da prezivite, i ti je prihvatis. Koja je tu tvoja zasluga? To sto se nisi samoubio? biggrin Takodje, kazes da ti je najbolji potez pobedjivanje Dzojbe. Zato kazem da nisi ti zasluzan za prolaz u finale, pre svega zato sto nije tvoj predlog bio to 3:3, a drugo sto je sreca odlucila ko ce pobediti. Mogla je pasti i neka igrica koja vise lezi Dzojbi. A za moje izbacivanje ne znam isto kako si zasluzan, vama trojici je jedina sansa bila u tome da zajedno glasate, tako da ne vidim da je tu bilo nekog razmisljanja ili bilo cega smile
 
Quote Bolest ()
Vise te je uvredila analiza nego moj ulazak u finale :D
Verovao ili ne, nista od toga me nije uvredilo. Analiza mi je bila presmesna i danima sam se od srca smejala kada prepricam nekome biggrin , a jednostavno, osobe koje tako reaguju na igricu me prosto ne mogu uvrediti. A nije me uvredio ni tvoj ulazak u finale, mozes li da mi objasnis zasto bi to trebalo da me uvredi?


Kad se bojiš - ne postojiš!
 
Stefan97czvDate: Friday, 15 December 2017, 00:16:02 | Message # 32
Lieutenant general
Group: Publika
Messages: 518
Awards: 1
Reputation: 31
Status: Offline
Nisi mi odgovorio na ovo jedino pitanje cry
 
stingemmmDate: Friday, 15 December 2017, 00:24:05 | Message # 33
Trainwreck diktator
Group: Publika
Messages: 674
Awards: 4
Reputation: 19
Status: Offline
Quote anchy ()
Mozes li da objasnis sta si u tom izbacivanju ti tacno kontrolisao?

Koliko se ja sećam(a davno je bilo), nas četvoro smo zajedničkim snagama tada napravili plan i odradili sve da bi se on i obistinio. U najmanju ruku, bio sam mirotvorac između Stefana i tebe što je bilo preko potrebno da bi se plan ostvario. Ni ne tvrdim da sam ja kontrolisao, tvrdim da smo nas četvoro tu kontrolisali, uz mene kao centralnu figuru koja je imala najbolji odnos sa svakim od vas troje pojedinačno.
Quote anchy ()
Niste nikog spasili, znali smo mi to vec :)

Objasnio sam sve u odgovoru Duxu. Da, možda biste se vi tada spasili i sami(što je opet do ekstremne iracionalnosti drugih igrača što ja ne mogu da predvidim ukoliko sa tim igračima nisam razmenio ni reč), ali imunitet traje jedan, ne četiri plemenska saveta, i za duže staze ste i te kako zavisili od nas.


Go fuck your prototype
I'm an upgrade of your stereotype.
 
stingemmmDate: Friday, 15 December 2017, 00:24:21 | Message # 34
Trainwreck diktator
Group: Publika
Messages: 674
Awards: 4
Reputation: 19
Status: Offline
Quote anchy ()
Mozes li i ovo da objasnis? Moj je plan bio cim sam videla onu lilake-inu poruku da nju izbacimo i tek posle dogovora sa Duxom sam definitivno vama "pristala" na nju, a mozda vi stvarno mislite da ste imali neku kontrolu, jer nisam htela da agresivno nametnem svoju volju Seti se da ste se mislili izmedju nje, Boleta i Matije, za svakog smo imali neki razlog, ali sam vam ja rekla je taj crni glas veca pretnja od neparnog tajnog imuniteta, a i Dux ih bolje poznaje, pa je i njegova preporuka bila da nju izbacimo.  Takodje sam isto bila zaduzena za Jasona, ni ti ni ja mu nismo javili do pred sam kraj, jer mu nismo verovali. Jedino ako je to bila varka za mene?

Opet se vraćam na prethodni odgovor, moja tadašnja perspektiva je da svi igraju racionalno i da nećete vi čuti ko glasa za vas od tih istih osoba, a u svakom slučaju dugoročno vas troje u plemenu od desetoro ne možete sami sve. Sama lilake kao izbačena osoba je meni bila nebitna, za koga god da se odlučilo tada po brojčano stanje za moju buduću igru bi bilo isto. A ja jesam sa Jasonom komunicirao sve vreme, to jeste bila varka za tebe.
Quote anchy ()
Vidim da je Dux postavio pitanje vezano za ovo, pridruzujem se Kakvo kontrolisanje, a meni kazete da glasate za njega, za koga "znate" da sam u savezu i pritom je veoma jak takmicar (znaci verovatnoca da ima tajni imunitet je ogromna :D) ?

Većinu glasova činjenično jesmo kontrolisali, to ne možete da osporite, jedina greška je bila verovanje tebi, za to sam ti već odao priznanje u odgovoru njemu.
Quote anchy ()
Ovo bi mozda mogao biti razlog za glas od mene, ali za postizanje toga je bilo dosta srece... Recimo da tad kad je Nikola izbacen nisi osvojio imunitet, leteo bi ti.

Nisam tada osvojio imunitet, osvojio sam samo prva dva i poslednji. Jason ga je tada imao, tako da ste vrlo komforno mogli i za mene da glasate.


Go fuck your prototype
I'm an upgrade of your stereotype.
 
stingemmmDate: Friday, 15 December 2017, 00:34:00 | Message # 35
Trainwreck diktator
Group: Publika
Messages: 674
Awards: 4
Reputation: 19
Status: Offline
Quote anchy ()

Lieutenant colonel

Group: Porota
Messages: 145
Awards: 3  +
Reputation: 2  ±
Reproofs: 0%
Status: Online
Jedno pitanje/konstatacija za svu trojicu:
U top 6 ste se udruzili samo zato sto ste imali "zajednickog neprijatelja", znaci nije nesto sto ste planirali i prosto je bilo nesto sto vam je jedino ostalo da probate? Samo jedna igrica je odredila da cete u finalu biti vas trojica ili Dux, Dzojba i ja. Kako to komentarisete?

Planirao sam to od f7, objasnio sam već u uvodnom govoru. Ali da, njih sam iskoristio samo da bismo se udružili protiv vas, nisam imao neki eksplicitan plan da želim da radim i sa jednim od njih dvojice konkretno.
Ja sam jedini od nas trojice koji je pokušao da spreči igru(podela glasova), tako da mislim da je to plus za mene. Takođe, uočio sam Džojbericu kao najslabijeg u borbama još u f7 i bio sam prilično uveren da će da prođe sve kako sam planirao jer je Bolest osvajao i lični i neparni imunitet i ipak je bio izrazit favorit. A i u najgorem slučaju, ja stvarno ne verujem da biste vas troje išli zajedno u finale, prosto se ni Duxu ni tebi ne isplati da vodite jedno drugo, a kasnije se pokazalo da vam se ni Džojba ne bi isplatio.


Go fuck your prototype
I'm an upgrade of your stereotype.
 
stingemmmDate: Friday, 15 December 2017, 00:44:21 | Message # 36
Trainwreck diktator
Group: Publika
Messages: 674
Awards: 4
Reputation: 19
Status: Offline
Stefaneeee, očekujem glas zbog onog pokera biggrin Šalim se,
gotivim ja tebe mnogo i nadam se da ćeš moći da razumeš da je sve ovo samo igra(mada sam ti u igri i bio skroz lojalan)
Quote Stefan97czv ()
Luka one večeri kad je ispao Nikola, i kada si mi svašta izgovorio po mom mišljenju bez razloga, nekome sa kim si najbliži bio spomenuo si da se Ana od mog ispadanja nije ništa pitala,.. Svi koji su u povratku u civilizaciju pisalo složni su da se Ana pitala za gotovo sve.. Možeš li detaljnije da objasniš,to svoje mišljenje?

Slažem se, i već tada sam ti rekao da sam preterao. Ja stvarno imam problem sa tim što se sve što se kaže u povratku uzima kao činjenično, a prosto ti ljudi ne mogu da znaju sva dešavanja koja znamo mi u igri. Ja nikada nisam rekao da se Ana nije pitala, nego da se nije SAMO ONA pitala, što si ti meni rekao da ljudi misle. Objasnio sam već kako sam u dva navrata(trenutno ili dugoročno) spasio Anu i to se prosto kosi sa tim da Ana sve kontroliše. Anu nikada nisam planirao da vodim do samog kraja, a ljudi su jedva dočekali da skoče sa zaključkom kako ja predajem Ani pobedu. Ali evo, upravo moje izbacivanje Ane u f5 vam je pokazatelj da baš i niste bili u pravu i da je trebalo da sačekate čitav rasplet. A i opet, biti nadigran ne znači biti marioneta, to što je Ana mene nadigrala u f8 ili ja nju u f5 ne znači da je jedno od nas apsolutno kontrolisalo ono drugo, prosto svako ima svoju taktiku i nečija ispadne bolja a nečija gora, dosta toga zavisi i od sticaja okolnosti. Tako da eto, razlog zašto sam bio iznerviran jeste što se pričalo o mojoj igri kao da su ljudi videli sve moje intervjue pa znaju da je meni jedini cilj da Ana pobedi.


Go fuck your prototype
I'm an upgrade of your stereotype.
 
stingemmmDate: Friday, 15 December 2017, 00:45:43 | Message # 37
Trainwreck diktator
Group: Publika
Messages: 674
Awards: 4
Reputation: 19
Status: Offline
Quote Stefan97czv ()
Nisi mi odgovorio na ovo jedino pitanje

Ako se na mene odnosi krivci su Ana i Dux, baš su oštri bili a išao sam redom biggrin


Go fuck your prototype
I'm an upgrade of your stereotype.
 
Stefan97czvDate: Friday, 15 December 2017, 00:57:43 | Message # 38
Lieutenant general
Group: Publika
Messages: 518
Awards: 1
Reputation: 31
Status: Offline
Quote stingemmm ()
Stefaneeee, očekujem glas zbog onog pokera


Očekujem doplatu ako pobjedis biggrin
 
anchyDate: Friday, 15 December 2017, 01:18:54 | Message # 39
Bočica
Group: Publika
Messages: 1050
Awards: 5
Reputation: 18
Status: Offline
Quote stingemmm ()
Objasnio sam sve u odgovoru Duxu. Da, možda biste se vi tada spasili i sami(što je opet do ekstremne iracionalnosti drugih igrača što ja ne mogu da predvidim ukoliko sa tim igračima nisam razmenio ni reč), ali imunitet traje jedan, ne četiri plemenska saveta, i za duže staze ste i te kako zavisili od nas.
Objasnio si sa navodjenjem 7:3, definitivno ne mozes da kazes bi stvarno svih vas 7 glasalo za mene ili Duxa, nekom drugom to ne bi odgovaralo, kao sto nije ni vama odgovaralo da ostanete sa ostalima, tako da ne mozes reci da ste vas dvojica sve kontrolisali. 
Quote stingemmm ()
Nisam tada osvojio imunitet, osvojio sam samo prva dva i poslednji. Jason ga je tada imao, tako da ste vrlo komforno mogli i za mene da glasate.
Da, setila se posle, pa sam editovala post da cu te pitati ako se setim neceg vezano za to, vrv nisi video... smile
Quote stingemmm ()
A i u najgorem slučaju, ja stvarno ne verujem da biste vas troje išli zajedno u finale, prosto se ni Duxu ni tebi ne isplati da vodite jedno drugo, a kasnije se pokazalo da vam se ni Džojba ne bi isplatio.
Greska smile Verovatno je tacno da nam se ne isplati u smislu pobede, ali to nikome od nas nije ni bio apsolutni cilj :)
Quote stingemmm ()
U najmanju ruku, bio sam mirotvorac između Stefana i tebe što je bilo preko potrebno da bi se plan ostvario. Ni ne tvrdim da sam ja kontrolisao
Ne, bas si rekao da si ti preuzeo kontrolu u Nuuksiu... A ovo za mene i Stefana apsolutno nije tacno, da smo se stvarno mrzeli, ja bih lako sa Steamy-jem glasala za njega i bukvalno sam ga tada spasila. Imali smo taj stav da se kao mrzimo da bi drugi ljudi to mislili, mada sam mislila da smo to tebi rekli :D
Quote stingemmm ()
Ako se na mene odnosi krivci su Ana i Dux, baš su oštri bili a išao sam redom
Ostri, nego sta! biggrin


Kad se bojiš - ne postojiš!
 
anchyDate: Friday, 15 December 2017, 01:19:36 | Message # 40
Bočica
Group: Publika
Messages: 1050
Awards: 5
Reputation: 18
Status: Offline
Quote stingemmm ()
A ja jesam sa Jasonom komunicirao sve vreme, to jeste bila varka za tebe.
Moze li Jason ovo da potvrdi?


Kad se bojiš - ne postojiš!
 
anchyDate: Friday, 15 December 2017, 01:20:26 | Message # 41
Bočica
Group: Publika
Messages: 1050
Awards: 5
Reputation: 18
Status: Offline
Jos jedno pitanje za svu trojicu: Da je u poslednjoj igrici Dux uzeo imunitet, za koga biste glasali da se izbaci i zasto?

Kad se bojiš - ne postojiš!
 
DuXDate: Friday, 15 December 2017, 01:22:32 | Message # 42
Major general
Group: Publika
Messages: 315
Awards: 1
Reputation: 8
Status: Offline
Bole,
Quote Bolest ()
Nije bitno ko je koga molio,bitnoo je da smo te uhvatili da lazes i to je to,zadnja laz ti je bila kada si pokusao da jednog od nas troje finalista pokusas da ubedis da se tako sto ces nam reci kako je onaj drugi glasao za ovog prvog posvadjamo i posumnjamo jedan u drugog.

Meni je Luka nakon što je ispala Ana, a pre nego što je on pobedio na igri, eksplicitno rekao da neće glasati za mene u sledećem krugu, jer si mu ti veća pretnja u finalu. Ako hoće, može ovo i da potvrdi.
Nisam mu mnogo verovao, i jeste, manje više, moje obraćanje tebi bio potez iz očaja, ali kako možeš da kažeš da je laž što sam ti bukvalno preneo njegove reči? :/


Message edited by DuX - Friday, 15 December 2017, 01:24:02
 
DuXDate: Friday, 15 December 2017, 01:25:39 | Message # 43
Major general
Group: Publika
Messages: 315
Awards: 1
Reputation: 8
Status: Offline
Luka,

Quote stingemmm ()
Odluku o izbacivanju Ane baš tu tom trenutku, nakon tvog osvajanja imuniteta, a odluku da ću nekada izbaciti Anu i da ne želim s njom u f3 otprilike kad je Stefan ispao.

To je bilo prilično jasno, jer si čak i meni pominjao davanjem racionalnih razloga. Čega si se onda plašio da to priznaš u top5, i skoro pa da si vređao inteligenciju (iako pretpostavljam da znaš kako i Ana i ja razmišljamo), nekim ubeđivanjem da to nije tako sve do pred sam kraj plemenskog?

Quote stingemmm ()
Ja sam od Stefanovog izbacivanja svestan da ako išta pođe po zlu u mom klanu, prvi koji bi bili na tapeti bili bi Nikola i Ana i posmatrao sam ih kao savršen štit za sebe. Sve vreme sam se trudio da svu kritičnu komunikaciju sa ljudima ostavim Nikoli baš zbog situacije koja se desila u f8, kada je Nikola izbačen umesto mene.

Bravo, za ovo odajem priznanje kao dobro odrađen potez ako je igran unapred. Mada, tada je Nikola izbačen zato što je Ana smatrana većom pretnjom od tebe (kod Boleta i Noleta), a ne on.

Quote stingemmm ()
Pitao sam se u smislu da nisam samo pristao na ponuđen plan već sam iskalkulisao opciju koja je dugoročno najbolja po mene. Meni je rečeno da svi glasaju za Anu...

Ovo je okej posmatrajući iz perspektive ovog prethodnog (da si gledao da Ana bude veća pretnja nego ti). Međutim, ti si tu samo sačekao odluku za koga glasaju Bole i Nole. Da je postojala još neka "svađa", ili da tajni imunitet nije bačen na prethodnom plemenskom, šta bi tačno mogao da uradiš da je ta odluka bila da se izbaciš ti?
 
DuXDate: Friday, 15 December 2017, 01:26:57 | Message # 44
Major general
Group: Publika
Messages: 315
Awards: 1
Reputation: 8
Status: Offline
Luka,

Quote stingemmm ()
Tako isto i ja mogu da kažem da smo Nikola i ja mogli da izbacimo jednog od vas kada je ispao Stefan jer činjenično jesmo imali tajni i znali gde idu glasovi, ali prosto to ne bi dugoročno obrnulo dinamiku jer bismo i dalje ostali u manjini i to i jeste bila logika u nespašavanju Stefana od strane Nikole po svaku cenu.

Uh, ajde ovo pojasni, u kom tačno scenariju bi ispao neko od nas (uzimajući u obzir ko je tada i sa kim pričao)? To je bio jako komplikovan plemenski, sa komplikovanim vezama između ljudi za koje se tada nije znalo. Bilo koje odstupanje od dogovora bi dovelo u jako lošu situaciju onog ko je odstupio, tako da to i nije baš opcija što si rekao.

Quote stingemmm ()
A svrha rečenice je da je to kvalitet koji je veoma potcenjen ovde jer su ljudi uglavnom strogo rezultatski orijentisani.

Naravno, mislim da to jeste uspeh, samo hoću da dođemo do toga da li je to bilo spletom nekih drugih okolnosti, ili je bila konkretno tvoja zasluga. Kao što vidiš, i za Noleta takođe niko nije glasao.

Quote stingemmm ()
A i u najgorem slučaju, ja stvarno ne verujem da biste vas troje išli zajedno u finale, prosto se ni Duxu ni tebi ne isplati da vodite jedno drugo, a kasnije se pokazalo da vam se ni Džojba ne bi isplatio.

Nismo svi isti, Luka, ali to je u redu smile Imaćeš šta da pročitaš u onim intervjuima nakon povratka u civilizaciju.

Quote stingemmm ()
Ali evo, upravo moje izbacivanje Ane u f5 vam je pokazatelj da baš i niste bili u pravu i da je trebalo da sačekate čitav rasplet.

Čekajte, sada mi nije jasno. Bole, Luka, dogovorite se, ko je izbacio Anu? biggrin

Bez šale, iskreno mislim da sam je ja izbacio. Između ostalog, glasao sam za nju na tom plemenskom, i objasnio zašto je ona ispala zbog mene. Tako da, ne morate da prisvajate taj potez više smile Da sam bio trunku pametniji, bila bi Ana još uvek tu smile
 
troyaDate: Friday, 15 December 2017, 01:28:12 | Message # 45
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
Quote anchy ()
Da, setila se posle, pa sam editovala post da cu te pitati ako se setim neceg vezano za to, vrv nisi video...

U ovo ime bih zamolio sve da ne edituju svoje postove. Ok je 2,3 minuta nakon postavljanja ako imate pravopisne greške. Ostalo nije Ok, nema potrebe da svi čitamo 2x vaše postove i proveravamo dal ste nešto zamenili.
 
Forum » Virtual Survivor 6 - Finland: The Winds of Changes » Završeni plemenski saveti » 16. plemenski savet (Poslednji plemenski savet)
Search: