16. plemenski savet - Page 4 - Forum

[ Updated threads · New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
Forum » Virtual Survivor 6 - Finland: The Winds of Changes » Završeni plemenski saveti » 16. plemenski savet (Poslednji plemenski savet)
16. plemenski savet
anchyDate: Friday, 15 December 2017, 01:34:46 | Message # 46
Bočica
Group: Publika
Messages: 1050
Awards: 5
Reputation: 18
Status: Offline
Quote troya ()
U ovo ime bih zamolio sve da ne edituju svoje postove. Ok je 2,3 minuta nakon postavljanja ako imate pravopisne greške. Ostalo nije Ok, nema potrebe da svi čitamo 2x vaše postove i proveravamo dal ste nešto zamenili.
Primljeno k znanju smile


Kad se bojiš - ne postojiš!
 
anchyDate: Friday, 15 December 2017, 01:38:39 | Message # 47
Bočica
Group: Publika
Messages: 1050
Awards: 5
Reputation: 18
Status: Offline
Quote DuX ()
Bez šale, iskreno mislim da sam je ja izbacio. Između ostalog, glasao sam za nju na tom plemenskom, i objasnio zašto je ona ispala zbog mene. Tako da, ne morate da prisvajate taj potez više Da sam bio trunku pametniji, bila bi Ana još uvek tu
Znala sam da si ti! Sve vreme sam znala!  tongue


Kad se bojiš - ne postojiš!
 
DuXDate: Friday, 15 December 2017, 01:41:26 | Message # 48
Major general
Group: Publika
Messages: 315
Awards: 1
Reputation: 8
Status: Offline
Želeo bih svima i da se zahvalim na odgovorima nakon prvog kruga pitanja, bili ste brzi, i uglavnom konkretni, nadam se da ćete tako i nastaviti biggrin

Pitanja za sve:
- Zašto mislite, za svakog od druga dva takmičara, zašto ne treba da pobedi u finalu?
- Malo suprotno od Aninog pitanja. Da je final2, a vi niste u finalu nego preostala dva takmičara, za kog biste glasali da pobedi, i zašto?

Bole, kažeš da si u nekom trenutku hteo da budeš sa mnom u finalu. Zbog čega si u tom trenutku hteo baš sa mnom, a ne recimo sa Vandom tada?

Nole, da igraš opet VS, recimo sa istim ljudima, koji bi ti bio plan da dođeš do finala?

Luka, više puta si na plemenskom pominjao, da ne kažem molio, da ti se neko obrati. Kapiram da je to bio deo taktike, ali zato i pitanje, koliko si se puta ti u igri *prvi* obratio nekim osobama sa konkretnim planom, i kome, a da je to bio neki od ključnih trenutaka u igri?


Message edited by DuX - Friday, 15 December 2017, 01:50:40
 
JasonDate: Friday, 15 December 2017, 11:07:04 | Message # 49
Generalissimo
Group: Publika
Messages: 1977
Awards: 5
Reputation: 14
Status: Offline
Quote stingemmm () biggrin A ja jesam sa Jasonom komunicirao sve vreme, to jeste bila varka za tebe.Moze li Jason ovo da potvrdi?

Ja sam se naprosto pogubio u svim ovim spletkama,lazima itd. 
Sta tacno treba da potvrdim  biggrin
 
JasonDate: Friday, 15 December 2017, 11:30:06 | Message # 50
Generalissimo
Group: Publika
Messages: 1977
Awards: 5
Reputation: 14
Status: Offline
NOKO_BOY

1.Kazu da tiha voda breg roni.Da li je to bila tvoja taktika ili je to bio splet (ne)srecnih okolnosti ? Da li ti smeta sto neki misle da si u finale usao kao kolateralna steta sukoba drugih ucesnika ?
2.Gde macke nema tu misevi kolo vode.Da li smatras da si se u finale plasirao nezasluzeno jer si u igrama bio jedan od slabijih takmicara?
3.Da li si ikada tokom sezone prekrsio dogovor koji si sa nekim sklopio ? Bio si najzadovoljniji ispadanjem kog clana porote (moras izabrati jednog) ?
4.Da li bi izdao bilo koga od tvojih najblizih ljudi u ovoj igri da bi dosao do same zavrsnice ?

STINGEMMM

1.Neuspeh nije najstrasnija stvar na svetu.Najstrasnije je ne pokusati.Da li si bio sposoban da uradis sve (i dobro i  pogotovo lose) da bi stigao do ove etape ? Kako se boris sa cinjenicom da se prica da si upravo ti najvise izgubio ucescem u ovom takmicenju ?
2.Sto ljudi imaju vise , to vise zele.U kom trenutku si shvatio da ne zelis da budes pokojnik nego pukovnik ? Koji od smrtnih grehova bi pocinio da bi dobio ono sto zelis (moras izabrati jedan) ?
3.Kada je Nuuksio imao tri clana mogla se desiti situacija da se ode na plemenski . Da li bi glasao za Stefana sa kojim si naizgled bio nerazdvojan a ne za mene da sam ti ja ponudio ucesce u velikom finalu?
4.Da li mislis da si izbacivanjem jacih igraca obezbedio sebi pobedu u finalu i da preostala dva takmicara nemaju nikakve sanse pored tebe? Da li bi Anu ili Nikolu prodao za jedan krug napred u takmicenju?

BOLEST

1.Bivsi prijatelj je gori nego najveci neprijatelj.Da li postoji osoba koja je bila u ovom takmicenju i koja je bila izdana od tvoje strane i sada ako to bude pozelela moze da poremeti tvoje planove ? I naravno ko je ona,on,ili mozda cak i oni ?
2.Vreme je skupoceno,ne cekaj na prikladnije vreme,jer nisi siguran da ces ga ponovo imati.Sta je ono sto ne bi uradio,a sta bi sigurno uradio (a nisi) u ovoj sezoni da mozes da vratis vreme ?
3.Koja tri takmicara su se najvise istakla u igrama u ovoj sezoni? Da li je neko od njih vise zasluzio finale od tebe?
4.Da li bi glasao za Nokoa na poslednjem plemencu ako bi to znacilo da ides u finale?


Message edited by Jason - Friday, 15 December 2017, 11:30:52
 
stingemmmDate: Friday, 15 December 2017, 13:08:34 | Message # 51
Trainwreck diktator
Group: Publika
Messages: 674
Awards: 4
Reputation: 19
Status: Offline
Quote anchy ()
Objasnio si sa navodjenjem 7:3, definitivno ne mozes da kazes bi stvarno svih vas 7 glasalo za mene ili Duxa, nekom drugom to ne bi odgovaralo, kao sto nije ni vama odgovaralo da ostanete sa ostalima, tako da ne mozes reci da ste vas dvojica sve kontrolisali. 

Naravno da ne mogu, kao što smo već svi videli u ovoj igri je sve nepredvidivo, ali ne možeš da osporiš da bi klanovi i čitava buduća igra bila skroz drugačija da smo se Nikola i ja tada udružili protiv svih vas. To je kao da ja sada kažem da ti nisi kontrolisala Nikolino izbacivanje. Da, naravno da smo sad videli da sam recimo ja došao do finala i da nije crta bila povučena u tom trenutku, ali da je taj plemenski znatno pogoršao moju poziciju neposredno nakon toga, jeste. Isto tako bi i plemenski kada je Lilake ispala pogoršao vašu poziciju da smo mi glasali sa njima. Da li biste se izvukli iz toga kao što ja jesam nakon ispadanja Nikole, ne mogu da znam, ali činjenica je da vam je lakše bilo sa nama nego protiv vas. Kada imaš sigurna četiri glasa protiv Ane i tri protiv lilake, logično je da su preostala tri glasa odlučujuća za formiranje većine.


Go fuck your prototype
I'm an upgrade of your stereotype.
 
stingemmmDate: Friday, 15 December 2017, 13:19:26 | Message # 52
Trainwreck diktator
Group: Publika
Messages: 674
Awards: 4
Reputation: 19
Status: Offline
Quote anchy ()
Greska Verovatno je tacno da nam se ne isplati u smislu pobede, ali to nikome od nas nije ni bio apsolutni cilj :)

Isto tako, videli smo da ja i te kako jesam u stanju da osvojim imunitet kada mi je najpotrebniji, tako da stojim iza toga da vas troje ne biste osigurali top 3 preživljavanjem tog plemenskog, kao što ni mi nismo uostalom. Da ja nisam osvojio poslednji imunitet, to bi učinio Dux(Bolest i Noko su bili daleko iza) i sada bi cela ova priča o osiguravanju top 3 u top 6 pala u vodu. Ali slažem se, strana koja je tada pobedila imala je daleko lakši posao nadalje i više-manje smo svi veći deo sudbine prepustili toj igri, ali sam opet ja bio taj koji je tu najviše kalkulisao, počevši od izbacivanja Jasona kada sam identifikovao da u igri u top 6 želim da budem na suprotnoj strani od Džojberice(zapravo sam jedini koji je toliko rano znao da će verovatno doći do igre), kao osobe sa najmanjom šansom za pobedu, a potom i (lošim doduše) pokušajem da podelim glasove.
Quote anchy ()
, bas si rekao da si ti preuzeo kontrolu u Nuuksiu... A ovo za mene i Stefana apsolutno nije tacno, da smo se stvarno mrzeli, ja bih lako sa Steamy-jem glasala za njega i bukvalno sam ga tada spasila. Imali smo taj stav da se kao mrzimo da bi drugi ljudi to mislili, mada sam mislila da smo to tebi rekli :D

Onda sam se loše izrazio, svakako sam mislio na kontrolu nas četvoro(uz mene kao osobu koja je bila u najboljim odnosima pojedinačno sa članovima četvorke). Znam za tu priču, rekli ste mi, ali opet ne znam da li se sećaš koliko je Stefan tada bio paranoičan i brbljiv, smatram da sam ja bio osoba koja je više uticala na njega i smirivala ga nego Nikola i ti koji ste ipak bili grublji, ali to opet bolje on da kaže.


Go fuck your prototype
I'm an upgrade of your stereotype.
 
stingemmmDate: Friday, 15 December 2017, 13:25:30 | Message # 53
Trainwreck diktator
Group: Publika
Messages: 674
Awards: 4
Reputation: 19
Status: Offline
Quote anchy ()
Jos jedno pitanje za svu trojicu: Da je u poslednjoj igrici Dux uzeo imunitet, za koga biste glasali da se izbaci i zasto?

Uh baš ne znam, već tada sam bio svestan da ću Duxa teško da pobedim(mada imao sam spremljenu i priču za suočavanje sa njim, doduše baaaš bi mi trebalo da je porota voljna da me sluša), a i mislim da bi se tri glasa usmerila na mene tada tako da verujem da bi mi jedina opcija bila da glasam sa bilo kim ko bi mi ponudio da glasa sa mnom, što bi najverovatnije bio Dux.


Go fuck your prototype
I'm an upgrade of your stereotype.
 
stingemmmDate: Friday, 15 December 2017, 13:29:18 | Message # 54
Trainwreck diktator
Group: Publika
Messages: 674
Awards: 4
Reputation: 19
Status: Offline
Quote DuX ()
Meni je Luka nakon što je ispala Ana, a pre nego što je on pobedio na igri, eksplicitno rekao da neće glasati za mene u sledećem krugu, jer si mu ti veća pretnja u finalu. Ako hoće, može ovo i da potvrdi.
Nisam mu mnogo verovao, i jeste, manje više, moje obraćanje tebi bio potez iz očaja, ali kako možeš da kažeš da je laž što sam ti bukvalno preneo njegove reči? :/

U f5 ti jesam obećao da neću glasati za tebe kako bih pokušao da osiguram sebe za slučaj da osvojiš poslednji imunitet, to jeste istina, ali meni je Bolest rekao da si mu ti govorio kako sam ja rekao da ću da glasam za njega i nakon što sam ti eksplicitno poslao da konačno glasam za tebe na dan poslednjeg plemenskog, što je laž. Da se razumemo, ja apsolutno odobravam tvoj potez obraćanja svima nama sa raznim pričama u f4, samo razjašnjavam kada je koja informacija došla do mene.


Go fuck your prototype
I'm an upgrade of your stereotype.
 
DuXDate: Friday, 15 December 2017, 14:08:04 | Message # 55
Major general
Group: Publika
Messages: 315
Awards: 1
Reputation: 8
Status: Offline
Quote stingemmm ()
meni je Bolest rekao da si mu ti govorio kako sam ja rekao da ću da glasam za njega i nakon što sam ti eksplicitno poslao da konačno glasam za tebe na dan poslednjeg plemenskog, što je laž.

Da razjasnimo samo i završimo oko toga, zato što se ovde priča kao da ne znam šta izmišljam. Ne, čak mu ni to nisam tako eksplicitno rekao. Kada si mi ti rekao da nećeš glasati za njega, ja sam mu čestitao na finalu (hteo sam da mi se javi), nije odgovorio pa sam posle rekao da može da se zahvali (opet nije odgovorio). Posle toga, na dan glasanja sam rekao nešto što je više provokacija nego bilo kakva informacija tipa samo "Bole, igraćemo igricu večeras, osim ako me Luka ne laže". Da je to i smatrao nekom informacijom, pitao bi me bar šta, kako, i počeo bi razgovor. Međutim, Bole nije pao ni na tu provokaciju, samo je seenovao, i to sam mu upisao kao plusić za finale. Nažalost (za njega), pričanje ovde baš za tu situaciju kao da sam ko zna šta lagao i manipulisao je veći minus nego taj plusić sad
Bole, hajde malo razbudi se, finalni plemenski je, pokušaj da zaradiš neki glas, vidiš kako se Luka trudi smile
 
BoleeeDate: Friday, 15 December 2017, 14:17:27 | Message # 56
Colonel
Group: Publika
Messages: 163
Awards: 2
Reputation: 8
Status: Offline
Quote DuX ()
Bole nije pao ni na tu provokaciju
Naravno,jer je Bole u finalu,dok si ti u poroti...Trenutno sam na poslu,odgovoricu sve kada budem dosao kuci biggrin
 
Stefan97czvDate: Friday, 15 December 2017, 14:20:20 | Message # 57
Lieutenant general
Group: Publika
Messages: 518
Awards: 1
Reputation: 31
Status: Offline
Quote stingemmm ()
Onda sam se loše izrazio, svakako sam mislio na kontrolu nas četvoro(uz mene kao osobu koja je bila u najboljim odnosima pojedinačno sa članovima četvorke). Znam za tu priču, rekli ste mi, ali opet ne znam da li se sećaš koliko je Stefan tada bio paranoičan i brbljiv, smatram da sam ja bio osoba koja je više uticala na njega i smirivala ga nego Nikola i ti koji ste ipak bili grublji, ali to opet bolje on da kaže.

Mislim da nemas potrebe pored ovakvih poteza u ujedinjenju da pises o tome da si se nesto vise pitao u nuuskiu kad to nije istina sto ce ti potvrditi i anci i leo.Sto se Nuuskia tice znas da smo se skontali zbog nekih drugih stvari i na pocetku stvorili savez,gdje ja ne bi i po cjenu svog izbacivanja presao preko toga.
Ja i ti smo tu bili najvrsci gdje smo pored imali nikolu koji je eto bio blizak sa nama i imali smo svaki put njegov glas uprkos tome sto se nije pojavljivao na igrama i cetvrta je bila anci.
Kazes da si me smirivao,ne slazem se sa tim. Ja sam po prirodi impulsivan i brzo se iznerviram ali i brzo smirim,tako sam i planuo posle saha na anu ali sam joj se vrlo brzo izvinuo.Nisam nikoga ni blokirao ni izbrisao ni nista,sto govori o tome da i ja nisam toliko LOS koliko bi me neki htjeli predstaviti.
Ana je mogla da me izbaci i posle drugom plemenskog kada joj je ivan to ponudio cak je to i sama rekla i znala je mozda jedino vise stvari od mene,ali tada joj nije odgovaralo toliko da me izbaci.
Paraonican jesam bio cesto,ali i pored toga mislim da sam vam saznao dosta vise stvari nego sto ste vi svi,kao tu da leo onda nije imao imunitet sto se ispostavilo tacnim i ni po koju cjenu ne bi prekrsio dogovor ni sa tobom,a ni sa nikolom ni u ujedinjenju a kamoli u plemenima i da sam htio da izbacim nikolu tad izasao bi,jer u igrama nije igrao nikad i to je bilo uglavnom ono zbog cega su letili gotovo svi.
I jos da dodam da sam ja zasluzan za to sto se saznalo da ivan i leo nisu bili dobri,kao sto smo svi mislili i da je njegova jedina greska bila sto je glasao onda za mene kada je ispao stole.
 
DuXDate: Friday, 15 December 2017, 14:25:14 | Message # 58
Major general
Group: Publika
Messages: 315
Awards: 1
Reputation: 8
Status: Offline
Quote Bolest ()
Naravno,jer je Bole u finalu,dok si ti u poroti...

facepalm Moram priznati, dobra taktika da se osvoje glasovi


Message edited by DuX - Friday, 15 December 2017, 14:25:36
 
stingemmmDate: Friday, 15 December 2017, 14:26:24 | Message # 59
Trainwreck diktator
Group: Publika
Messages: 674
Awards: 4
Reputation: 19
Status: Offline
Quote DuX ()
To je bilo prilično jasno, jer si čak i meni pominjao davanjem racionalnih razloga. Čega si se onda plašio da to priznaš u top5, i skoro pa da si vređao inteligenciju (iako pretpostavljam da znaš kako i Ana i ja razmišljamo), nekim ubeđivanjem da to nije tako sve do pred sam kraj plemenskog?

Jednostavno za svaki slučaj. Ja tada još uvek nisam mogao da verujem Noku i Bolesti, i smatram da je bilo bolje da vi nastavite mene da ubeđujete nego da vam kažem da nisam sa vama i pređete na njih i potencijalno okrenete sve protiv mene. Znam da su za to bile male šanse, ali svi smo svedočili situacijama kada se brbljivost obijala ljudima o glavu. Na sve to, postojalo je jedno 1% šanse da ipak sačuvam Anu jer sam imao u glavi scenario u kom bi mi ona bila bolja opcija da dođem do kraja u slučaju f2(svakako ne da sa njom uđem u finale, ali da ponovo zadržim veću pretnju od sebe i za f4 i za f3), međutim i da sam bio 100% siguran isto bih postupio. Čim je Ana rekla da je glasala, priznao sam joj(iako je i tada mogla da me prevesla znajući Anu hahaha), kao što sam i tebi rekao čim sam konačno odlučio da tebe izbacujem u f4 jer sam tada imao imunitet, a bilo je isplativije ne dati dokaze Noku i Bolesti da išta pokušavam protiv njih.
Quote DuX ()
Bravo, za ovo odajem priznanje kao dobro odrađen potez ako je igran unapred. Mada, tada je Nikola izbačen zato što je Ana smatrana većom pretnjom od tebe (kod Boleta i Noleta), a ne on

Ne razumem ovo baš, kao Anin odnos sa Nikolom je veća pretnja od Aninog i mog? Pošto ne vidim kako to što je Ana pretnja utiče na odluku između Nikole i mene. A i svakako, i da je Ana veća pretnja koja je odlučila, i dalje je to ista taktika, bio sam svestan da se i Ana i Nikola više ističu od mene što sam i napisao.
Quote DuX ()
Ovo je okej posmatrajući iz perspektive ovog prethodnog (da si gledao da Ana bude veća pretnja nego ti). Međutim, ti si tu samo sačekao odluku za koga glasaju Bole i Nole. Da je postojala još neka "svađa", ili da tajni imunitet nije bačen na prethodnom plemenskom, šta bi tačno mogao da uradiš da je ta odluka bila da se izbaciš ti?

Ne, taj potez nije imao veze sa tim da Ana ostane kao veća pretnja, to je bio usputni benefit, već sa situacijom u kojoj ja želim da obezbedim pomeranje sa četvrtog mesta nekog klana kao potrčko na treće kao osoba koja kontroliše, a to je bilo najviše moguće tadašnjim izbacivanjem jednog od njih, a Džojberice na sledećem. A prosto sam tada bio u poziciji da moram da čekam konkretne informacije jer sam bio na dnu i niko mi ne bi verovao bez dokaza jer je bilo jasno da moram da pokušavam da se spasim. A znao sam da će informacije doći jer mi je Jason još pre Nikolinog izbacivanja pomenuo čujenje sa Bolesti, što se nastavilo odmah nakon tog plemenskog, tako da nije bilo potrebe da išta sam čačkam, znao sam da će sve doći ako samo ćutim i pravim se srećan što ću biti spasen. Kao što sam rekao, najavljeno mi je da postoji plan u f7 tako da je to bilo ono za šta sam se uhvatio, a da je postojao tajni imunitet opet ne vidim zašto biste vi mene gađali kada sam ja taj koji je glasao sa vama protiv Jasona. Možda nešto previđam pa mi pojasni, ali ja stvarno ne razumem zašto je tajni imunitet tada bio pretnja po mene. Jason nije znao da ispada, a sa vama sam i glasao. Stoji da bi tajni mogao da bude problem da sam išao sa njima, ali to nisam planirao ni u jednom trenutku od kada mi je plan predočen.


Go fuck your prototype
I'm an upgrade of your stereotype.
 
DuXDate: Friday, 15 December 2017, 14:28:23 | Message # 60
Major general
Group: Publika
Messages: 315
Awards: 1
Reputation: 8
Status: Offline
Pitanje za Boleta,
Bole, Koliko stvari u igri si uradio da su taktičke/strateške prirode, a koliko stvari si uradio zbog ogorčenosti ili mržnje prema nekim takmičarima?
Opiši nam malo bolje te neke taktične stvari, kada si uradio nešto, zbog čega, šta su ti bila razmišljanja na dalje?
 
Forum » Virtual Survivor 6 - Finland: The Winds of Changes » Završeni plemenski saveti » 16. plemenski savet (Poslednji plemenski savet)
Search: