16. plemenski savet - Page 6 - Forum

[ Updated threads · New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
Forum » Virtual Survivor 6 - Finland: The Winds of Changes » Završeni plemenski saveti » 16. plemenski savet (Poslednji plemenski savet)
16. plemenski savet
Stefan97czvDate: Friday, 15 December 2017, 15:46:20 | Message # 76
Lieutenant general
Group: Publika
Messages: 518
Awards: 1
Reputation: 31
Status: Offline
Ja sam izbacio Pejka samo iz razloga sto se tek pojavio,dok je Leo daleko najjaci u igrama bio i grijeh bi ga bilo izbaciti,a sa druge strane sam imao nikolu koji nije igrao nikako ali je bio nas glas. Iz ove perspektive sam pogrijesio sto je tad ispao Pejko a ne Nikola ali jednostavno bio je sticaj nesrecnih okolnosti.. 
Da to si upravu za Lea i Ivana,mada smo svi tada mislili da je situacija potpuno drugacija gdje je na kraju ispalo da je leo bukvalno sam bio i da nikad nekog kontakta sa ivanom nije ni bilo.
 
stingemmmDate: Friday, 15 December 2017, 15:47:12 | Message # 77
Trainwreck diktator
Group: Publika
Messages: 674
Awards: 4
Reputation: 19
Status: Offline
Quote DuX ()
Razumem da ne razumeš (a više o tom nerazumevanju u mojoj sledećoj velikoj poruci i pitanjima).

Ako te zanima da razjasnimo konkretno za tu situaciju (ali je nebitna za ovaj plemenski savet), Bole je mislio da je Nikola najmanja pretnja, a da ste u igrama mnogo bolji Ana i ti. Pritom, mislio je da Ana ima bolje konekcije, sa Džojbom i Nikolom nego ti, tako da je ona racionalniji izbor za glasanje (uz njegovu privatnu želju za to) i to nisam mogao nikako da opovrgnem. Da je tada kojim slučajem imao pik na tebe, ti bi ispao. Tako da, eto možda smo došli i do bitne činjenice za finale, Bole te je tada (svesno ili ne) spasao, ali svakako da je zbog toga što je Ana bila veća pretnja.

U svakom slučaju, Ana jeste bila veća pretnja a Nikola impulsivnija osoba od mene i te činjenice su mogle da dovedu do toga da se ja spasim tada umesto Nikole. Ali da, zanima me sve šta se tu dešavalo i jedva čekam sledeću kolekciju pitanja.


Go fuck your prototype
I'm an upgrade of your stereotype.
 
stingemmmDate: Friday, 15 December 2017, 15:50:00 | Message # 78
Trainwreck diktator
Group: Publika
Messages: 674
Awards: 4
Reputation: 19
Status: Offline
Quote Stefan97czv ()
Ja sam izbacio Pejka samo iz razloga sto se tek pojavio,dok je Leo daleko najjaci u igrama bio i grijeh bi ga bilo izbaciti,a sa druge strane sam imao nikolu koji nije igrao nikako ali je bio nas glas. Iz ove perspektive sam pogrijesio sto je tad ispao Pejko a ne Nikola ali jednostavno bio je sticaj nesrecnih okolnosti.. 
Da to si upravu za Lea i Ivana,mada smo svi tada mislili da je situacija potpuno drugacija gdje je na kraju ispalo da je leo bukvalno sam bio i da nikad nekog kontakta sa ivanom nije ni bilo.

Upravo, to si mi i tada rekao i ja sam te poslušao, apsolutno se slažem sa tvojom logikom za to i verovao sam ti i tada pa sam pristao da izbacimo Pejka na kraju iako prvobitno nisam želeo.


Go fuck your prototype
I'm an upgrade of your stereotype.
 
stingemmmDate: Friday, 15 December 2017, 15:50:58 | Message # 79
Trainwreck diktator
Group: Publika
Messages: 674
Awards: 4
Reputation: 19
Status: Offline
S tim što Nikola tad nije mogao da ispadne jer je bio u Ilveksetu biggrin

Go fuck your prototype
I'm an upgrade of your stereotype.
 
Stefan97czvDate: Friday, 15 December 2017, 15:52:35 | Message # 80
Lieutenant general
Group: Publika
Messages: 518
Awards: 1
Reputation: 31
Status: Offline
Quote stingemmm ()
Upravo, to si mi i tada rekao i ja sam te poslušao, apsolutno se slažem sa tvojom logikom za to i verovao sam ti i tada pa sam pristao da izbacimo Pejka na kraju iako prvobitno nisam želeo.
Zasto si onda onako odreagovao i poceo svasta da mi pises,kada je NIkola ispao? I tako doveo u dilemu moj glas u finalu,iako si znao da za tebe i Jasona navijam smile
 
Matija069Date: Friday, 15 December 2017, 15:55:45 | Message # 81
Major
Group: Publika
Messages: 96
Awards: 0
Reputation: 8
Status: Offline
Čestitam momci na tome što ste uspijeli doci do finala, sada da i ja postavim neka pitanja. smile
Za sve:
-Tko bi trebao sjediti u finalu umjesto vas i zasto?
-Koja zivotinja bi opisala stil vase igre i zasto?
Za Bolest:
-Onda kada je ispala lilake i kada si rekao da odustajes da li ti je to bio neki plan da budes siguran ili si stvarno mislio odustati? Obrazlozi mi.
 
BoleeeDate: Friday, 15 December 2017, 16:10:48 | Message # 82
Colonel
Group: Publika
Messages: 163
Awards: 2
Reputation: 8
Status: Offline
Quote Matija069 ()
-Tko bi trebao sjediti u finalu umjesto vas i zasto?-Koja zivotinja bi opisala stil vase igre i zasto?
Za Bolest:
-Onda kada je ispala lilake i kada si rekao da odustajes da li ti je to bio neki plan da budes siguran ili si stvarno mislio odustati? Obrazlozi mi.
Mislim da bi umesto mene trebala biti Vanda,zao mi je sto je tako rano ispala.Ne znam koja bih zivotinja bio.
Naravno da sam hteo odustati,jer sam imao osecaj da sam prodan,nisam odmah znao sta se desava i kontao sam da sam ja sledeci na tapetu jer osecao sam se kao da me je neko izdao.
 
DuXDate: Friday, 15 December 2017, 16:17:09 | Message # 83
Major general
Group: Publika
Messages: 315
Awards: 1
Reputation: 8
Status: Offline
Luka, taman sam hteo prijateljski da ti kažem da prestaneš da igraš igru i na ovom plemenskom, ali si počeo da se popravljaš sa odgovorima. Verujem da su teška pitanja, ali vidim da ulaziš u bolji ritam biggrin

U svakom slučaju moram da napomenem, glasove se koji se lome (bar pričam za svoj) nećeš dobiti lakim spinom, jer nas nekoliko zna šta se dešavalo i ne možeš lako da obrneš tu priču. Više bih cenio da odgovaraš sa iskrenim razmišljanjem koje si imao u tom trenutku.

Konkretno, mislim na to da treba da prestaneš da pričaš iz perspektive ovog sadašnjeg trenutka kada znaš mnogo više stvari i da prestaneš da prisvajaš neke potencijalne poteze, već da se vratiš u trenutak za koji su postavljana pitanja, kada nisi znao te stvari. Jer da si ih znao, drugačije bi odigrao kao racionalan igrač koji gleda samo svoju ulogu.

Objasniću samo neke:

Quote stingemmm ()
Kada imaš sigurna četiri glasa protiv Ane i tri protiv lilake, logično je da su preostala tri glasa odlučujuća za formiranje većine.

Kada si ti to znao za 3 "sigurna" glasa protiv Vande? Mogao si jedino biti siguran da ce ići na taj klan, ali ni Ana ni ja skoro do samog kraja nismo znali da će to biti baš Vanda, i ispitivana je situacija sa vama ko se i vama najviše isplati (npr. videlo se da Nikola i tada vuče da se ne glasa za Matiju, što je eskaliralo sukobom u narednom glasanju). Ne biste uspeli tek tako da nas lažete da ste hteli da glasate za Anu. Npr. ja sam već znao da će oni glasati za Anu, a u tom trenutku niko nije sumnjao na ikakvu veliku povezanost Ane i mene. Obratio sam se i Nikoli i tebi, da ste vi hteli za Anu, a da ste videli da sam i ja odbačen od Boleta i Vande, uzeli biste mene i Džojbeta uz vas, glasali za Anu, i bili biste (bismo) prilično jaki. Tvrdim da niko tada nije mogao da zna da ja ne bih glasao za Anu, pa mi je zato i Bole, koji me je bolje znao, to rekao, nemoj pričati kako je to njegov glup potez.

Quote stingemmm ()
Bilo nas je 11. Vi ste delili glasove tako da pet vaših bude na Stefanu, što smo Nikola i ja znali. Da smo tada iskoristili imunitet na Stefanu i glasali nas četvorica zajedno, ispao bi neko od vas.

Velika većina nas je glasala na samom kraju plemenskog, kada smo ispitali situaciju i ko će tačno za koga, da vi niste bili sa nama, znali bismo to ranije, možda bi čak i Nikola bio izbačen, uz to da se priča da je Stefan meta, svakako je plan bio deljenje + lažna meta. To za Nikolu onda nije bilo moguće zvog Matije, i to je prvo što se videlo i saznalo. Da je bilo još nešto da se vidi, videlo bi se. Nemoj biti general posle bitke, i uzimati sada potencijalne poteze koji nikako nisu bili mogući.

Quote stingemmm ()
Moj plan je bio dugoročan i znao sam da Anu želim da izbacim između f5 i f3, dok su oni to pokušavali stalno dok jednom nije uspelo, opet zahvaljujući meni.

Da nisam iskoristio tajni imunitet "protiv" Ane, nego da sačuvam Anu, bila bi spašena uprkos i Boletu i tebi. Tako da, tim potezom sam izbacio i Anu i sebe, i mislim da tu niko drugi nije mogao da utiče. Posle si se samo spasio, što je plus, jer da si glasao za Boleta to bi bilo loše po tebe, ali nisi mnogo utacao na to ko će ispasti, jer je bilo prouzrokovano osvajanjem ličnih imuniteta. Odluka da se ide na Džojbeta kao možda slabijeg u igri je plus. smile
 
stingemmmDate: Friday, 15 December 2017, 17:08:21 | Message # 84
Trainwreck diktator
Group: Publika
Messages: 674
Awards: 4
Reputation: 19
Status: Offline
Quote Stefan97czv ()
Zasto si onda onako odreagovao i poceo svasta da mi pises,kada je NIkola ispao? I tako doveo u dilemu moj glas u finalu,iako si znao da za tebe i Jasona navijam

Pa zato što se sa tim stavom da Ana sama o svemu odlučio nisam slagao. Rekao sam ti već da je reakcija bila ekstremna i da nije bila namenjena tebi nego generalno ljudima u publici i poroti(a ti si mi bio veza sa njima), ali apsolutno za situacija nije dovodila u pitanje to da si ti meni bio najbliži saveznik tokom igre.


Go fuck your prototype
I'm an upgrade of your stereotype.
 
stingemmmDate: Friday, 15 December 2017, 17:16:05 | Message # 85
Trainwreck diktator
Group: Publika
Messages: 674
Awards: 4
Reputation: 19
Status: Offline
Ćao Matija, nikada nismo direktno pričali ali uvek sam nameravao da ti se javim u kasnijim fazama, mislim da vrlo lako mogu da nađem zajednički jezik sa nekim ko voli Michelle Schubert biggrin Dux i njegov imunitet su sve pokvarili sad
Quote Matija069 ()
-Tko bi trebao sjediti u finalu umjesto vas i zasto?
-Koja zivotinja bi opisala stil vase igre i zasto?

Niko, ja smatram da ko god stigne do finala to i zaslužuje, kao što i svaki pobednik zaslužuje pobedu. A ovako za sebe, mogu da vidim scenario u kom navijam za dosta učesnika ujedinjenog plemena i mislim da je sve u svemu ovo jedna vrlo jaka sezona i da bi i mnogi drugi raspleti bili vrlo zanimljivi.
Gušter. Imam sve opasne osobine zmije, ali ipak me percepiraju dovoljno bezopasnim da mogu da se krijem iza pravih zmija.


Go fuck your prototype
I'm an upgrade of your stereotype.
 
noko_boyDate: Friday, 15 December 2017, 17:19:59 | Message # 86
Colonel
Group: Publika
Messages: 167
Awards: 2
Reputation: 5
Status: Offline
Quote lilake ()
Nole, jesi li imao kakav dogovor sa duxom i dzojbericom pri podjeli na tri plemena? Pitam jer su te htjeli sačuvati u Ekenasu, pa me zanima biggrin
Nisam imao nikakav dogovor.
 
stingemmmDate: Friday, 15 December 2017, 17:21:28 | Message # 87
Trainwreck diktator
Group: Publika
Messages: 674
Awards: 4
Reputation: 19
Status: Offline
Quote DuX ()
Luka, taman sam hteo prijateljski da ti kažem da prestaneš da igraš igru i na ovom plemenskom, ali si počeo da se popravljaš sa odgovorima. Verujem da su teška pitanja, ali vidim da ulaziš u bolji ritam

U svakom slučaju moram da napomenem, glasove se koji se lome (bar pričam za svoj) nećeš dobiti lakim spinom, jer nas nekoliko zna šta se dešavalo i ne možeš lako da obrneš tu priču. Više bih cenio da odgovaraš sa iskrenim razmišljanjem koje si imao u tom trenutku.

Konkretno, mislim na to da treba da prestaneš da pričaš iz perspektive ovog sadašnjeg trenutka kada znaš mnogo više stvari i da prestaneš da prisvajaš neke potencijalne poteze, već da se vratiš u trenutak za koji su postavljana pitanja, kada nisi znao te stvari. Jer da si ih znao, drugačije bi odigrao kao racionalan igrač koji gleda samo svoju ulogu.

Slažem se, ali je vrlo problematično razgraničiti kada o čemu pričam. Ceo Lilake glas odgovor(to kako smo Nikola i ja bili potrebni vama) je bio pokušavajući da se stavim u vašu tadašnju perspektivu, naravno da ja nisam posedovao sve informacije tada. Isto tako, nikada nisam tvrdio da sam znao ko me je izdao kada je Nikola ispao, to mišljenje je alteriralo prilično frekventno između Ane i Jasona, ali kada pričam o tom savetu, govorim o tome kako su drugi igrači videli nas, ne da sam ja znao da je tu Ana ta koja nije sa nama.
Kada me pitaš o mojim ličnim stavovima u tim trenucima, i trudim se da dočaram kako sam tada razmišljao, mada ne garantujem da se nisam zaneo negde, međutim svakako nije svesna manipulacija i okretanje istine, jasno mi je da me niko neće nagraditi ako pokušam da ukradem zasluge koje nisu moje.


Go fuck your prototype
I'm an upgrade of your stereotype.
 
noko_boyDate: Friday, 15 December 2017, 17:23:53 | Message # 88
Colonel
Group: Publika
Messages: 167
Awards: 2
Reputation: 5
Status: Offline
Quote anchy ()
U top 6 ste se udruzili samo zato sto ste imali "zajednickog neprijatelja", znaci nije nesto sto ste planirali i prosto je bilo nesto sto vam je jedino ostalo da probate? Samo jedna igrica je odredila da cete u finalu biti vas trojica ili Dux, Dzojba i ja. Kako to komentarisete?
Logican potez koji nam je jedini preostao,nisam nista drugo ni pokusavao jer mi je DuX rekao da nema sansa da tebe izbaci ili Dzojbu posle svega sto ste prosli.
 
noko_boyDate: Friday, 15 December 2017, 17:24:47 | Message # 89
Colonel
Group: Publika
Messages: 167
Awards: 2
Reputation: 5
Status: Offline
Quote anchy ()
Da je u poslednjoj igrici Dux uzeo imunitet, za koga biste glasali da se izbaci i zasto?
Ja bih licno glasao za Luku jer smo ja i Bole vise zajedno i vjerovao sam mu.
 
stingemmmDate: Friday, 15 December 2017, 17:27:42 | Message # 90
Trainwreck diktator
Group: Publika
Messages: 674
Awards: 4
Reputation: 19
Status: Offline
Quote DuX ()
Kada si ti to znao za 3 "sigurna" glasa protiv Vande? Mogao si jedino biti siguran da ce ići na taj klan, ali ni Ana ni ja skoro do samog kraja nismo znali da će to biti baš Vanda, i ispitivana je situacija sa vama ko se i vama najviše isplati (npr. videlo se da Nikola i tada vuče da se ne glasa za Matiju, što je eskaliralo sukobom u narednom glasanju). Ne biste uspeli tek tako da nas lažete da ste hteli da glasate za Anu. Npr. ja sam već znao da će oni glasati za Anu, a u tom trenutku niko nije sumnjao na ikakvu veliku povezanost Ane i mene. Obratio sam se i Nikoli i tebi, da ste vi hteli za Anu, a da ste videli da sam i ja odbačen od Boleta i Vande, uzeli biste mene i Džojbeta uz vas, glasali za Anu, i bili biste (bismo) prilično jaki. Tvrdim da niko tada nije mogao da zna da ja ne bih glasao za Anu, pa mi je zato i Bole, koji me je bolje znao, to rekao, nemoj pričati kako je to njegov glup potez.

Pa ja nisam znao, odgovor je bio iz tvoje perspektive. Mi smo tada i hteli da pričamo sa tobom jer nismo hteli da glasamo za Anu, da smo hteli da budemo u klanu sa njima ne bismo ni pričali sa tobom. A zapravo se i jesi ti javljao nama, mi smo svesno njoj rekli da ona priča sa ljudima(jelte, nismo znali da ste vas dvoje bliski) da se ne bi nekako sve okrenulo protiv nas. A potez jeste glup, jer recimo da smo mi bili sa njima, lilake bi svakako ispala zbog tog njegovog odavanja i tvog imuniteta, a ako je već glasao za Anu i hteo da odustane kad je lilake ispala, nešto ne mislim da je govorenje tebi bio pametan strateški potez.


Go fuck your prototype
I'm an upgrade of your stereotype.
 
Forum » Virtual Survivor 6 - Finland: The Winds of Changes » Završeni plemenski saveti » 16. plemenski savet (Poslednji plemenski savet)
Search: