16. plemenski savet - Page 8 - Forum

[ Updated threads · New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
Forum » Virtual Survivor 6 - Finland: The Winds of Changes » Završeni plemenski saveti » 16. plemenski savet (Poslednji plemenski savet)
16. plemenski savet
anchyDate: Friday, 15 December 2017, 20:24:23 | Message # 106
Bočica
Group: Publika
Messages: 1050
Awards: 5
Reputation: 18
Status: Offline
Ja bih zamolila ljude iz Porote da me ne ubedjuju za koga cu da glasam biggrin Nikola, ako kazes da smo veliki igraci, onda naravno da cemo tako i glasati, kao veliki igraci. Bas obracanjem eksplicitno nama stavljas to pod znak pitanja. Ali posto jesam veliki igrac, zanemaricu i to sto mi se ne svidja sto me ubedjujes biggrin

Kad se bojiš - ne postojiš!
 
DuXDate: Friday, 15 December 2017, 20:51:27 | Message # 107
Major general
Group: Publika
Messages: 315
Awards: 1
Reputation: 8
Status: Offline
Nikola, ne znam što nam se ti obraćaš kao nečiji advokat, svi finalisti (i pogotovo Luka) su sposobni da se sami brane, i imaju priliku da nas ovde ubede zašto da glasamo baš za njih. Rekao sam da će za moj glas odlučiti bukvalno to koliko će me ovde ko ubediti, jer mislim da sam imao solidan pregled igre (a i nakon ispadanja sam pročitao apsolutno svaku poruku iz povratka u civilizaciju).

Takođe, tvoje mišljenje da Nole i Bole nisu uradili nijedan potez je jako površno, a mišljenje da je neko tek tako slučajno dospeo u finale je još gore. Svi su iskoristili priliku koja im je u nekom trenutku bila pružena. Što mi drugi tako slučajno nismo dospeli u finale? Mislim da je Noletu i Boletu potrebniji advokat na ovom finalu nego Luki, jer možda nisu u stanju da se tako lepo izraze i opišu sve svoje poteze kojih je bilo itekako. Boletove poteze znam i mislim da se još uvek nije otvorio poroti, a neke Noletove poteze počinjem da uviđam.

Iako opet kažem, mislim da ne treba mi da branimo bilo koga ovde, i da se prepucavamo međusobno, već da treba da pustimo njih da odgovaraju na pitanja što bolje mogu, osvrnuću se samo na ovo:

Quote NikolaKhait ()
Vas jedini cilj je bio da udjete u finale i vase odluke su se svodile na to da prezivite jos jedan krug, pa jos jedan, pa jos jedan...dok niste konacno i usli u to famozno finale, sto je bilo i vise nego ocekivano, jer da se ne lazemo, ko ne bi zeleo da bas vi budete pored njega u top 3?

Više puta ponavljaš ovo "jedini cilj", prvo kao da je to nešto loše, drugo, kao da to nije bio Lukin jedini cilj? On je i više nego naglasio da mu je to bio cilj po svaku cenu. Tako da mislim da si tu malo obrnuo uloge.
Za ovaj drugi komentar "ko njih ne bi želeo pored sebe u finalu", pogledaj moj povratak u civilizaciju, i ako želiš, tamo nastavi diskusiju.


Message edited by DuX - Friday, 15 December 2017, 20:53:19
 
NikolaKhaitDate: Friday, 15 December 2017, 20:55:46 | Message # 108
Masa with an S
Group: Publika
Messages: 371
Awards: 2
Reputation: 7
Status: Offline
Anchy, ne mogu ja nikoga da ubedim ni u sta, naravno da ces na kraju glasati za koga budes htela, samo sam izneo cinjenice i zamolio da ogorcenost stavite po strani, i odluku doneste iskljucivo na osnovu toga ko je igrao najbolju igru. A svako ima pravo da se ne slaze sa mnom, mozda ja zivim u nekoj iluziji i sve sam krivo shvatio, ne iskljucujem tu mogucnost uopste smile

Why do all good things come to an end?
 
anchyDate: Friday, 15 December 2017, 21:01:00 | Message # 109
Bočica
Group: Publika
Messages: 1050
Awards: 5
Reputation: 18
Status: Offline
Quote NikolaKhait ()
samo sam izneo cinjenice i zamolio da ogorcenost stavite po strani, i odluku doneste iskljucivo na osnovu toga ko je igrao najbolju igru
Moracu da se pravim da ovo nisam videla  lol


Kad se bojiš - ne postojiš!
 
DzojbericaDate: Friday, 15 December 2017, 21:23:34 | Message # 110
Lieutenant colonel
Group: Publika
Messages: 129
Awards: 0
Reputation: 0
Status: Offline
ja nemam  pitanja za nikoga od takmicara biggrin
 
DuXDate: Friday, 15 December 2017, 21:30:55 | Message # 111
Major general
Group: Publika
Messages: 315
Awards: 1
Reputation: 8
Status: Offline
Džojbe imaš li bar neku pesmu za finaliste? biggrin

Pošalji nam neku pesmu za svakog od finalista što misliš da ih opisuje smile

Zapravo, to je pitanje i za finaliste, pošaljite nam neku pesmu za koju mislite da opisuje vaš stil igre smile


Message edited by DuX - Friday, 15 December 2017, 21:31:45
 
noko_boyDate: Friday, 15 December 2017, 21:45:15 | Message # 112
Colonel
Group: Publika
Messages: 167
Awards: 2
Reputation: 5
Status: Offline
Quote DuX ()
Zapravo, to je pitanje i za finaliste, pošaljite nam neku pesmu za koju mislite da opisuje vaš stil igre smile
Predstave nemam.
 
DuXDate: Friday, 15 December 2017, 22:30:17 | Message # 113
Major general
Group: Publika
Messages: 315
Awards: 1
Reputation: 8
Status: Offline
Još jedno pitanje za sve,
Da igrate ponovu igru, koja biste 3 igrača (iz ove sezone) voleli da vidite u svom plemenu, a koja 3 u protivničkom?


Message edited by DuX - Friday, 15 December 2017, 22:30:38
 
Stefan97czvDate: Saturday, 16 December 2017, 00:34:50 | Message # 114
Lieutenant general
Group: Publika
Messages: 518
Awards: 1
Reputation: 31
Status: Offline
Noko zašto si bio najviše zadovoljan kada sam ja ispao a samnom nisi progovorio reci sem što su te nervirale neke poruke u igrama verovatno,.. Da li je to dovoljan razlog?
Mislim da ce ova pitanja riješiti pitanje pobednika kad se 85% postavljaju isključivo Luki što dovoljno govori ko je od ove trojice igrao najbolju igru
 
DuXDate: Saturday, 16 December 2017, 02:16:11 | Message # 115
Major general
Group: Publika
Messages: 315
Awards: 1
Reputation: 8
Status: Offline
Luka piše najobrazloženije odgovore, i onda je lakše nastaviti se na takve odgovore sledećim pitanjima. Mada, to i ne znači da su mu odgovori najbolji, ali jeste savet i ostaloj dvojici da malo više obrazlože svoje misli koje su imali u toku igre.
 
stingemmmDate: Saturday, 16 December 2017, 05:12:39 | Message # 116
Trainwreck diktator
Group: Publika
Messages: 674
Awards: 4
Reputation: 19
Status: Offline
Quote DuX ()
Luka, kažeš da ti se čini da bi mogao da sarađuješ sa Matijom i da ti je malo falilo da mu se javiš, ali je pokvario sve moj imunitet, pa hajde da popričamo o odnosu koji ste Nikola i ti imali sa Matijom.
Da li ste ti i Nikola Matiju gledali samo kao broj u igri i ništa više? Da li je tačno da ste Matiji "prodali" priču da Ana i ja, tobože, mislimo da je on glasao za Vandu, a onda rekli i Ani šta ste rekli Matiji kako bi bila pripremljena u sledećim razgovorima sa njim?

Ja Matiju jesam gledao kao broj jer nismo ni imali ikakvu direktnu komunikaciju. Za Nikolu ne mogu da pričam. Poznata mi je nekakva ovakva priča ali stvarno ne znam detalje, to je kompletno Nikola radio, ja sam njemu potpuno verovao što se tiče odnosa sa Matijom i nisam mnogo zapitkivao o konkretnim stvarima koje mu je pričao, ali znam da se jeste tako nešto dešavalo jer su Ana i Nikola o tome pisali u grupnom četu. Svakako mislim da je Nikola relevantniji za ovaj odgovor, jer desilo se to ili ne, nije bilo deo moje igre.
Quote DuX ()
Potcenjuješ previše igru drugih. Bole je mislio da sam bliži sa njim nego sa Anom, i zato smo uvek (Ana i ja) imali tačne informacije koje su proverljive iz dva smera. Zato i pričam da mnogi potezi koje pominješ nisu bili mogući u tom trenutku.

Imamo drugačije viđenje glupih poteza. Za mene je glup potez i moje verovanje Ani, iako tehnički važi isto što i za Bolest i tebe. A koliko znam, on je tebi rekao čak i da su tebe razmatrali, što mi jeste glup potez po svakom kriterijumu ako mu je najbliži saveznik bila lilake.


Go fuck your prototype
I'm an upgrade of your stereotype.
 
stingemmmDate: Saturday, 16 December 2017, 05:29:10 | Message # 117
Trainwreck diktator
Group: Publika
Messages: 674
Awards: 4
Reputation: 19
Status: Offline
Nikola, zahvaljujem na ovako lepom mišljenju, stvarno me oduševilo koliko si se potrudio da dočaraš ljudima moju igru. A isto tako sam ti zahvalan na sjajnom savezništvu, strateški smo vrlo slično razmišljali sve vreme i milsim da su se moja smirenost i tvoja agresivnost odlično komplementirale.
Jedino sa čime se ne slažem je da je porota "dužna" da vidi igru kao nas dvojica. Naslućivanje da će porota biti ogorčena je takođe deo taktike, jer iako je nama dvojici možda to nepojmljivo, to ipak jeste sastavni deo igre koji treba razmatrati kao i sve ostalo.


Go fuck your prototype
I'm an upgrade of your stereotype.
 
stingemmmDate: Saturday, 16 December 2017, 05:40:19 | Message # 118
Trainwreck diktator
Group: Publika
Messages: 674
Awards: 4
Reputation: 19
Status: Offline
Quote DuX ()
i pogotovo Luka)

Apsolutno, mada mislim da je za neaktivne članove porote dobro da vide svako mišljenje koje je formirano, jer sam do sada činjenično dobio najviše pitanja i samim tim može da nastane percepcija da je u mojoj igri bilo i najviše problema. Slažem se da nije trebalo ovoliko ekstremno i ubeđivački da bude, ali svakako odobravam iznošenje svog mišljenja, nevezano za to što je ovo sada u moju korist(mada samo prividno, vrlo lako može i da mi našteti biggrin )
Quote DuX ()
Više puta ponavljaš ovo "jedini cilj", prvo kao da je to nešto loše, drugo, kao da to nije bio Lukin jedini cilj? On je i više nego naglasio da mu je to bio cilj po svaku cenu. Tako da mislim da si tu malo obrnuo uloge.

Sada ću ja da izglumim Nikolinog advokata ali baš mi je zapalo za oko. Iz Nikolinog posta je jasno da misli na to da sam ja planirao dolazak u finale i pobedu, a oni samo da kako god dospeju što dalje(najdalje moguće je finale svakako), što su dve skroz različite stvari.(ne govorim ja da oni nisu razmišljali o pobedi, samo mislim da nisi lepo razumeo Nikolinu poentu).


Go fuck your prototype
I'm an upgrade of your stereotype.
 
stingemmmDate: Saturday, 16 December 2017, 05:45:24 | Message # 119
Trainwreck diktator
Group: Publika
Messages: 674
Awards: 4
Reputation: 19
Status: Offline
Quote DuX ()
Da igrate ponovu igru, koja biste 3 igrača (iz ove sezone) voleli da vidite u svom plemenu, a koja 3 u protivničkom?

Sa mnom Stefan, Jason i Matija, jer smatram da sam sa svom trojicom sticajem okolnosti igrao kraće nego što sam želeo.
U protivničkom gjavolku, maggot i osobu koja je ispala prva iz ilvekseta, razlog je očigledan biggrin
Bonus: Anu, Nikolu, lilake i tebe bih voleo da vidim u sezoni u kojoj ja ne učestvujem biggrin


Go fuck your prototype
I'm an upgrade of your stereotype.
 
stingemmmDate: Saturday, 16 December 2017, 05:49:34 | Message # 120
Trainwreck diktator
Group: Publika
Messages: 674
Awards: 4
Reputation: 19
Status: Offline
Quote DuX ()
Pitanje za sve,
U publici se priča da u prethodnim igrama nije bilo screenshotova i da su se mišljenja stvarala na osnovu pričanja sa drugima. Da li mislite da su ovu sezonu na neki način obeležili screenshotovi, i da li su neke vaše bitne odluke promenjene nakon što ste dobijali screenshot kao dokaz?

Kada bih igrao asocijacije i neko mi rekao "VS 6:Finland", prvo što bih rekao je "skrinšot" biggrin Ja lično se ne sećam skrinšotova koji su bitnije uticali na moje mišljenje, ali svakako da su oni(kako lažni tako i pravi) bili jedan od najvećih faktora u igri generalno i ja ih jesam koristio za dokazivanje određenih stvari.


Go fuck your prototype
I'm an upgrade of your stereotype.
 
Forum » Virtual Survivor 6 - Finland: The Winds of Changes » Završeni plemenski saveti » 16. plemenski savet (Poslednji plemenski savet)
Search: