16. plemenski savet - Page 7 - Forum

[ Updated threads · New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
Forum » Virtual Survivor 6 - Finland: The Winds of Changes » Završeni plemenski saveti » 16. plemenski savet (Poslednji plemenski savet)
16. plemenski savet
stingemmmDate: Friday, 15 December 2017, 17:34:03 | Message # 91
Trainwreck diktator
Group: Publika
Messages: 674
Awards: 4
Reputation: 19
Status: Offline
Quote DuX ()
Velika većina nas je glasala na samom kraju plemenskog, kada smo ispitali situaciju i ko će tačno za koga, da vi niste bili sa nama, znali bismo to ranije, možda bi čak i Nikola bio izbačen, uz to da se priča da je Stefan meta, svakako je plan bio deljenje + lažna meta. To za Nikolu onda nije bilo moguće zvog Matije, i to je prvo što se videlo i saznalo. Da je bilo još nešto da se vidi, videlo bi se. Nemoj biti general posle bitke, i uzimati sada potencijalne poteze koji nikako nisu bili mogući.

Ovaj potez je apsolutno bio moguć jer činjenično vi jeste glasali kako smo mi mislili da hoćete. A ne znam kako misliš da biste saznali kada bismo znali samo Nikola i ja. Svakako mislim da to ne bi bio dobar potez i nisam ga ni pomenuo kao nešto što je dobro u mojoj igri, već kao poređenje Nikoline i moje pozicije tada i vaše kada je ispala lilake.
Quote DuX ()

Da nisam iskoristio tajni imunitet "protiv" Ane, nego da sačuvam Anu, bila bi spašena uprkos i Boletu i tebi. Tako da, tim potezom sam izbacio i Anu i sebe, i mislim da tu niko drugi nije mogao da utiče. Posle si se samo spasio, što je plus, jer da si glasao za Boleta to bi bilo loše po tebe, ali nisi mnogo utacao na to ko će ispasti, jer je bilo prouzrokovano osvajanjem ličnih imuniteta. Odluka da se ide na Džojbeta kao možda slabijeg u igri je plus.

Sada ti pričaš kao general bitke koja se nije dogodila. Sa okolnostima kakve su bile, za Anino izbacivanje se jesam i ja pitao


Go fuck your prototype
I'm an upgrade of your stereotype.
 
DuXDate: Friday, 15 December 2017, 17:50:39 | Message # 92
Major general
Group: Publika
Messages: 315
Awards: 1
Reputation: 8
Status: Offline
Pitanje za sve,
U publici se priča da u prethodnim igrama nije bilo screenshotova i da su se mišljenja stvarala na osnovu pričanja sa drugima. Da li mislite da su ovu sezonu na neki način obeležili screenshotovi, i da li su neke vaše bitne odluke promenjene nakon što ste dobijali screenshot kao dokaz?

Luka, kažeš da ti se čini da bi mogao da sarađuješ sa Matijom i da ti je malo falilo da mu se javiš, ali je pokvario sve moj imunitet, pa hajde da popričamo o odnosu koji ste Nikola i ti imali sa Matijom.
Da li ste ti i Nikola Matiju gledali samo kao broj u igri i ništa više? Da li je tačno da ste Matiji "prodali" priču da Ana i ja, tobože, mislimo da je on glasao za Vandu, a onda rekli i Ani šta ste rekli Matiji kako bi bila pripremljena u sledećim razgovorima sa njim?

Time ste onemogućili Matiji bilo kakvu igru sa nama, zato što nas je samo vidljivo lagao posle toga, i tako ste ga označili kao laku metu za sledeće ibacivanje kada sam imao tajni imunitet pa sam mogao praktično da biram između vas trojice (tebe, Nikole i Matije).


Message edited by DuX - Friday, 15 December 2017, 17:52:40
 
DuXDate: Friday, 15 December 2017, 17:52:04 | Message # 93
Major general
Group: Publika
Messages: 315
Awards: 1
Reputation: 8
Status: Offline
Quote stingemmm ()
Sada ti pričaš kao general bitke koja se nije dogodila. Sa okolnostima kakve su bile, za Anino izbacivanje se jesam i ja pitao

Luka, ne poričem da si se ti pitao, već pričam kako je uopšte došlo do toga da se ti pitaš, dok ti pričaš kako je sve bilo unapred smišljeno i kako je sve išlo po planu.
 
noko_boyDate: Friday, 15 December 2017, 17:56:26 | Message # 94
Colonel
Group: Publika
Messages: 167
Awards: 2
Reputation: 5
Status: Offline
Quote DuX ()
Nole, da igraš opet VS, recimo sa istim ljudima, koji bi ti bio plan da dođeš do finala?
Pa vjerovatno isto kao i sada drzao bih se primarnog plemena koliko je god moguce a u suprotnom pokusao bih spletkarenjem i upadanjem u bilo koji drugi savez samo da idem dalje.
 
DuXDate: Friday, 15 December 2017, 17:58:18 | Message # 95
Major general
Group: Publika
Messages: 315
Awards: 1
Reputation: 8
Status: Offline
Quote stingemmm ()
A potez jeste glup, jer recimo da smo mi bili sa njima, lilake bi svakako ispala zbog tog njegovog odavanja i tvog imuniteta

Potcenjuješ previše igru drugih. Bole je mislio da sam bliži sa njim nego sa Anom, i zato smo uvek (Ana i ja) imali tačne informacije koje su proverljive iz dva smera. Zato i pričam da mnogi potezi koje pominješ nisu bili mogući u tom trenutku.
 
DuXDate: Friday, 15 December 2017, 18:00:41 | Message # 96
Major general
Group: Publika
Messages: 315
Awards: 1
Reputation: 8
Status: Offline
Quote noko_boy ()
Pa vjerovatno isto kao i sada drzao bih se primarnog plemena koliko je god moguce a u suprotnom pokusao bih spletkarenjem i upadanjem u bilo koji drugi savez samo da idem dalje.

Nole, da li si ikada posumnjao na to da si ugrožen? Recimo onda kada je ispao Matija, vidiš iz ovih priča da si bio blizu ispadanja?
 
noko_boyDate: Friday, 15 December 2017, 18:00:45 | Message # 97
Colonel
Group: Publika
Messages: 167
Awards: 2
Reputation: 5
Status: Offline
Quote Jason ()
1.Kazu da tiha voda breg roni.Da li je to bila tvoja taktika ili je to bio splet (ne)srecnih okolnosti ? Da li ti smeta sto neki misle da si u finale usao kao kolateralna steta sukoba drugih ucesnika ?
Ima tu i jednog i drugog jer donekle me je vrijeme ogranicavalo i nisam bio aktivan.Ne.
Quote Jason ()
2.Gde macke nema tu misevi kolo vode.Da li smatras da si se u finale plasirao nezasluzeno jer si u igrama bio jedan od slabijih takmicara?
Ne smatram,jer su igre samo dio Survivora.
Quote Jason ()
3.Da li si ikada tokom sezone prekrsio dogovor koji si sa nekim sklopio ? Bio si najzadovoljniji ispadanjem kog clana porote (moras izabrati jednog) ?
Nisam.Stefanczv.
Quote Jason ()
4.Da li bi izdao bilo koga od tvojih najblizih ljudi u ovoj igri da bi dosao do same zavrsnice ?
Mislim da ne bih.
 
noko_boyDate: Friday, 15 December 2017, 18:09:32 | Message # 98
Colonel
Group: Publika
Messages: 167
Awards: 2
Reputation: 5
Status: Offline
Quote DuX ()
- Zašto mislite, za svakog od druga dva takmičara, zašto ne treba da pobedi u finalu?
Bole zbog toga sto je povrijedio previse ljudi,socijalna igra mu je bila slaba sa ljudima sa kojim nije bio dobar.Dok kod Luke smatram da nije odigrao toliko dobru igru koliku prica jer je i on dosta puta spasen zato sto nije bio prijetnja.
Quote DuX ()
- Malo suprotno od Aninog pitanja. Da je final2, a vi niste u finalu nego preostala dva takmičara, za kog biste glasali da pobedi, i zašto?
Najvjerovatnije bih glasao za Bola jer smo odavno imali savez i drzali se njega,jedino bi mozda tokom poslednjeg plemenskog eventualno promijenio misljenje.
 
noko_boyDate: Friday, 15 December 2017, 18:12:48 | Message # 99
Colonel
Group: Publika
Messages: 167
Awards: 2
Reputation: 5
Status: Offline
Quote Matija069 ()
-Tko bi trebao sjediti u finalu umjesto vas i zasto?
Anchy,zato sto smatram da je jedna od najboljih igraca ove sezone,prvenstveno zbog toga sto zna da se poveze sa covjekom na licnom nivou a to je sustina.
Quote Matija069 ()
-Koja zivotinja bi opisala stil vase igre i zasto?
Cini mi se da moj stili igre ne lici na bilo koju zivotinju biggrin
 
noko_boyDate: Friday, 15 December 2017, 18:15:40 | Message # 100
Colonel
Group: Publika
Messages: 167
Awards: 2
Reputation: 5
Status: Offline
Quote DuX ()
U publici se priča da u prethodnim igrama nije bilo screenshotova i da su se mišljenja stvarala na osnovu pričanja sa drugima. Da li mislite da su ovu sezonu na neki način obeležili screenshotovi, i da li su neke vaše bitne odluke promenjene nakon što ste dobijali screenshot kao dokaz?
Jesu,dobio sam ih par ali nista bitno se nije promijenilo.
 
noko_boyDate: Friday, 15 December 2017, 18:18:31 | Message # 101
Colonel
Group: Publika
Messages: 167
Awards: 2
Reputation: 5
Status: Offline
Quote DuX ()
Nole, da li si ikada posumnjao na to da si ugrožen? Recimo onda kada je ispao Matija, vidiš iz ovih priča da si bio blizu ispadanja?
Definitivno i pogodio si tacno nakon cijeg ispadanja je rasla moja zabrinutost.Vidim,ali na primjer Matija je pokusao da igra sa obje strane i to ga je dovelo do ispadanja,sto pokazuje da je uvijek nesto prevagnulo u moju korist tj da budem manja prijetnja u odnosu na druge.
 
DuXDate: Friday, 15 December 2017, 18:26:51 | Message # 102
Major general
Group: Publika
Messages: 315
Awards: 1
Reputation: 8
Status: Offline
Hoćeš da kažeš da su Matija, i posle Bole, bili dva štita oko tebe? biggrin
 
noko_boyDate: Friday, 15 December 2017, 18:30:26 | Message # 103
Colonel
Group: Publika
Messages: 167
Awards: 2
Reputation: 5
Status: Offline
Quote DuX ()
Hoćeš da kažeš da su Matija, i posle Bole, bili dva štita oko tebe? biggrin
Ne.Uopste o tome i nisam razmisljao dok sad ti nisi pomenuo biggrin
 
DuXDate: Friday, 15 December 2017, 18:34:22 | Message # 104
Major general
Group: Publika
Messages: 315
Awards: 1
Reputation: 8
Status: Offline
Hvala na ovom odgovoru (i plusić kod mene), pomislih da ćemo imati dve iste priče. biggrin
 
NikolaKhaitDate: Friday, 15 December 2017, 20:16:08 | Message # 105
Masa with an S
Group: Publika
Messages: 371
Awards: 2
Reputation: 7
Status: Offline
Dragi finalisti, 
pre svega vam cestitam na ulasku u finale, to je zaista veliki uspeh. Medjutim, uzasavajuca je cinjenica da je nekima od vas ocigledno JEDINI CILJ bio da se nekako domognu tog mesta u finalu, makar ne radili takoreci nista i time naveli svakog malo ozbiljnijeg igraca da pozeli u finalu da sedi bas pored vas. Trebalo bi da znate na koga se ovo odnosi, i iskreno se nadam da je tako, jer cete time dokazati da ste barem svesni toga i da biste promenili nesto ukoliko bi vam se ukazala sansa da ponovo ucestvujete, jer shvatite, MORATE da igrate igru i MORATE da se borite za svoje mesto u igri ako zelite da pobedite, tj. ako zelite da neka malo racionalnija i neogorcena osoba iz veca glasa za vas(pobeda je zapravo moguca, to sve zavisi od vrsti ljudi koji cine porotu, te ce se ostatak mog posta prvenstveno i odnositi na obracanje poroti, a ne vama). Ranije danas sam otkucao jako veliki post u kome sam postavio bas dosta pitanja za svakog finalistu, ali mi je nazalost telefon zabagovao i sve se obrisalo bukvalno u trenutku kada sam hteo da ga postavim(hteo sam doslovno da se ubijem!!), ali u medjuvremenu su anchy, dux i jason postavili mnogo pitanja i vasi odgovori su jos vise doprineli da ucvrstim svoju odluku o tome za koga cu da glasam, pa sam shvatio da vise i nemam sta da vas pitam, vec cu vam samo dati dobronameran savet. Ukoliko nekim cudom niste bas sto posto sigurni na koga se sve ovo sto sam rekao odnosi, da, Bole i Noko, vama se obracam! Dragi moji Noko i Bole, da mi neko ponudi da se zamenim sa vama, najiskrenije to ne bih prihvatio, jer sam stava da je mnogo bolje rizikovati, igrati na sve ili nista, dati od sve od sebe, pa onda i kada ispadnete pre finala, bar znate da ste pruzili svoj maksimum i da ste na neki nacin ostavili pecat na sezonu! I pritom ne mislim po svaku cenu na odigravanje velikih strateskih poteza, vec bukvalno bilo sta po cemu biste ostali upamceni kao igraci koji su se ako nista borili za svoje mesto u igri i davali sve od sebe cak i onda kada se cini da je sve krenulo po zlu. Vas jedini cilj je bio da udjete u finale i vase odluke su se svodile na to da prezivite jos jedan krug, pa jos jedan, pa jos jedan...dok niste konacno i usli u to famozno finale, sto je bilo i vise nego ocekivano, jer da se ne lazemo, ko ne bi zeleo da bas vi budete pored njega u top 3? Ne mozete ni da se pohvalite onim izlizanim 'bili smo lojalni svom savezu do kraja', ni to nije slucaj kod vas. Bukvalno ste samo bili brojevi i iskoriscavani od strane drugih kada ste im bili potrebni. E pa ako mislite da ce vam taj stil igre doneti pobedu, iskreno se nadam da gresite, i zato cu se u nastavku ovog posta obratiti poroti i dati sve od sebe da ih ubedim da svoj glas daju onome ko to zaista i zasluzuje. 

Draga poroto, apelujem na svakoga od vas, nemojte da zbog ogorcenosti i besa sto nas je neko ocigledno nadigrao, dozvolimo da ne pobedi osoba ciju igru je apsurdno porediti sa igrom druge dvojice finalista. I verujte mi, ne radim ovo jer mi je Luka bio najblizi saveznik, zaista bih isto ovako postupio i da se na mestu Luke nasla anchy, ili jos bolje Dux, jer stvarno mislim da treba da cenimo kada neko igra odlicnu i stratesku i socijalnu i fizicku igru, a pogotovo kada nas taj neko nadigra. Ja prvi treba da budem ogorcen na Luku jer me je 'iskoristio' tako sto je svesno dozvoljavao da ja lazem druge ljude i da ja manipulisem drugima, sto je doprinelo tome da mu u nastavku ljudi veruju, misleci da se on nije pitao ni za sta i da nije sposoban da radi stvari koje sam ja radio. Medjutim, kada sam ja ispao, on je dokazao da je itekako sposoban na sve to, samo sto je radio to mnogo mnogo mnogo pametnije i mudrije od mene, jer je razmisljao dugorocnije i analizirao sve moguce situacije i ishode, i shodno tome donosio odluke koje su najbolje za njegovu igru. Toliko puta se cinilo da je bio na dnu, i svaki put je davao SVE OD SEBE da preokrene situaciju u svoju korist, sto mu je redovno i uspevalo. O njegovim strateskim potezima mislim da je suvisno vise pricati, jer je sve rekao i objasnio u svojim odgovorima u finalu. Jedina njegova 'greska', po mom misljenju, bila je verovanje Anchy, niko nije ni slutio da je ona sposobna na toliku kolicinu laganja i da ima toliko dobro razvijene odnose sa drugim ljudima sa kojima se cinilo da maltene nema nikakvu komunikaciju(ovom prilikom joj jos jedno najiskrenije cestitam na tome!), ali je to nadoknadio time sto je iskoristio Noka i Boleta da je izbaci, jer je bio svestan da je jedna od najvecih pretnji pred porotom. Za kraj zelim da podsetim da je u igrama uvek davao svoj maksimum, da je osvojio 3 imuniteta, i to u pravim trenucima, kada su mu bili potrebni. Dakle, u svakom pogledu nas je nadigrao(i socijalno i strateski i fizicki), i zato vas zaista molim da jos jednom dobro razmislite kome cete dati svoj glas, i da ako on ne bude upucen Luki, da stvarno imate neki konkretan razlog zbog kojeg mislite da Noko/Bole zasluzuje pobedu, a ne samo zbog toga sto ste ogorceni na stingemmm-a. Ovo se pre svega odnosi na Duxa, anchy, Lilake, Matiju i Jasona, jer smatram da ste veliki igraci i da bas vi vise od svih ostalih, koliko god bili ljuti, ogorceni ili koji god pridev vise volite, treba da cenite kada neko drugi IGRA IGRU i to ociglednu bolju od svih nas koji smo mislili da igramo najbolje, jer da je bilo tako, mi bismo sedeli u finalu, a ne on.
Toliko od mene, pozdrav svima smile


Why do all good things come to an end?
 
Forum » Virtual Survivor 6 - Finland: The Winds of Changes » Završeni plemenski saveti » 16. plemenski savet (Poslednji plemenski savet)
Search: