16. plemenski savet - Page 9 - Forum

[ Updated threads · New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
Forum » Virtual Survivor 6 - Finland: The Winds of Changes » Završeni plemenski saveti » 16. plemenski savet (Poslednji plemenski savet)
16. plemenski savet
DzojbericaDate: Saturday, 16 December 2017, 06:25:37 | Message # 121
Lieutenant colonel
Group: Publika
Messages: 129
Awards: 0
Reputation: 0
Status: Offline
danas cu poslat pesme  dux  imam  pravu stvar za finaliste  biggrin
 
JasonDate: Saturday, 16 December 2017, 09:28:23 | Message # 122
Generalissimo
Group: Publika
Messages: 1977
Awards: 5
Reputation: 14
Status: Offline
Ja cu glasati onako kako bi glasao i da nisam ucestvovao u ovom Survivoru tj. da sam bio publika glas bi dao toj osobi.
 
anchyDate: Saturday, 16 December 2017, 12:11:01 | Message # 123
Bočica
Group: Publika
Messages: 1050
Awards: 5
Reputation: 18
Status: Offline
Jasone, sa telefona sam, pa ne mogu da quote-ujem. Pitala sam Luku za ono glasanje za lilake, da li ti je javio ranije nego sto sam ja, posto je nas dogovor bio da ti javimo sto kasnije za koga se glasa, pa smo ti ja i on javili mozda oko pola 10 da se glasa za nju. To je bar ono sto ja znam, a on kaze da je to bila varka za mene i da ti je javio ranije. Da li to mozes da potvrdis?

Kad se bojiš - ne postojiš!
 
JasonDate: Saturday, 16 December 2017, 12:56:08 | Message # 124
Generalissimo
Group: Publika
Messages: 1977
Awards: 5
Reputation: 14
Status: Offline
Javili ste mi u isto vreme oko 20 minuta do 10 da se glasa za lilake
 
anchyDate: Saturday, 16 December 2017, 13:04:11 | Message # 125
Bočica
Group: Publika
Messages: 1050
Awards: 5
Reputation: 18
Status: Offline
Hvala biggrin

Kad se bojiš - ne postojiš!
 
stingemmmDate: Saturday, 16 December 2017, 13:33:05 | Message # 126
Trainwreck diktator
Group: Publika
Messages: 674
Awards: 4
Reputation: 19
Status: Offline
Quote anchy ()
Jasone, sa telefona sam, pa ne mogu da quote-ujem. Pitala sam Luku za ono glasanje za lilake, da li ti je javio ranije nego sto sam ja, posto je nas dogovor bio da ti javimo sto kasnije za koga se glasa, pa smo ti ja i on javili mozda oko pola 10 da se glasa za nju. To je bar ono sto ja znam, a on kaze da je to bila varka za mene i da ti je javio ranije. Da li to mozes da potvrdis?

Nisi me to pitala koliko se sećam nego da li sam se čuo sa Jasonom više nego što sam tebi govorio. Konkretan glas mu jesam tada javio(pošto smo i mi jelte glasali uvek u poslednjem trenutku), ali komunicirali smo sve vreme.


Go fuck your prototype
I'm an upgrade of your stereotype.
 
stingemmmDate: Saturday, 16 December 2017, 13:38:16 | Message # 127
Trainwreck diktator
Group: Publika
Messages: 674
Awards: 4
Reputation: 19
Status: Offline
Tj. sad vidim konkretno, da li si ti bila "zadužena" za njega ili ja, a smatram da sam ja taj koji je više pričao sa njim tada. Konkretno "glasamo za lilake" je bilo tad kad je i on rekao, ali mu je svakako mnogo ranije bilo nagovešteno da se to razmatra kao opcija. "Varka za tebe" nije bila sa značenjem da sam tajno bio bliži sa Jasonom nego sa tobom, to je očigledno iz svih mojih odgovora da nije istina, ali da sam tebi predstavljao taj odnos manjim nego što je bio, jesam.

Go fuck your prototype
I'm an upgrade of your stereotype.
 
noko_boyDate: Saturday, 16 December 2017, 15:31:49 | Message # 128
Colonel
Group: Publika
Messages: 167
Awards: 2
Reputation: 5
Status: Offline
Quote Stefan97czv ()
Da igrate ponovu igru, koja biste 3 igrača (iz ove sezone) voleli da vidite u svom plemenu, a koja 3 u protivničkom?
U svom:Jason,anchy i stingemmm,u protivnickom:Dux,Dzojberica i Dzejkobs
 
noko_boyDate: Saturday, 16 December 2017, 15:32:58 | Message # 129
Colonel
Group: Publika
Messages: 167
Awards: 2
Reputation: 5
Status: Offline
Quote Stefan97czv ()
Noko zašto si bio najviše zadovoljan kada sam ja ispao a samnom nisi progovorio reci sem što su te nervirale neke poruke u igrama verovatno,.. Da li je to dovoljan razlog?
oNije me nista nerviralno jednostavno to je bila kao neka bitka izmedju dva plemena kad je bilo ujedinjenje i ekenas je odnio pobjedu.Nikakvo dublje znacenje nema.
 
DuXDate: Saturday, 16 December 2017, 16:41:24 | Message # 130
Major general
Group: Publika
Messages: 315
Awards: 1
Reputation: 8
Status: Offline
Quote noko_boy ()
U svom:Jason,anchy i stingemmm,u protivnickom:Dux,Dzojberica i Dzejkobs

Zanimljivo, jel možeš i da obrazloziš? Što ne bi želeo Džojbericu u svom? biggrin

Nole, onaj kurg kada si glasao za mene (kada je ispao Matija), recimo da nisam iskoristio tajni imunitet i da sam ispao taj krug. Šta bi ti bio plan za sledeća dva kruga, za kog misliš da bi glasao?
 
anchyDate: Saturday, 16 December 2017, 17:05:34 | Message # 131
Bočica
Group: Publika
Messages: 1050
Awards: 5
Reputation: 18
Status: Offline
Ne, konkretno si ti pricao o svojoj i Nikolinoj kontroli za to glasanje za lilake, pa si izmedju ostalog rekao da si ti bio zaduzen za Jasona i rekla sam da smo bili isto zaduzeni, da smo mu tek na kraju javili, osim ako je to varka za mene... Znaci, isto smo bili u kontaktu sa Jasonom, nisam ni mislila da si manje od mene, ne znam zasto to mislis.

Kad se bojiš - ne postojiš!
 
stingemmmDate: Saturday, 16 December 2017, 18:17:36 | Message # 132
Trainwreck diktator
Group: Publika
Messages: 674
Awards: 4
Reputation: 19
Status: Offline
Quote anchy ()
i rekla sam da smo bili isto zaduzeni, da smo mu tek na kraju javili, osim ako je to varka za mene... Znaci, isto smo bili u kontaktu sa Jasonom, nisam ni mislila da si manje od mene, ne znam zasto to mislis.
Ne mislim da misliš da si ti više, ali se ne slažem ni da smo isto. Ja koliko sam upućen u vašu komunikaciju tada, ona se svodila maltene samo na to da mu ti javiš za koga se glasa, dok su moje priče sa njim išle i dosta dublje od toga i meni je taj deo bio garancija da je on sa nama(tj. iz moje perspektive sam ja bio taj koji je osigurao Jasona), pošto tebi baš i nije verovao još od kada si prešla u Ekenas. Mada da, za konkretno javljanje infomacije Jasonu da je konačna odluka da se izglasa lilake smo bili zaduženi oboje u istoj meri.


Go fuck your prototype
I'm an upgrade of your stereotype.
 
JasonDate: Saturday, 16 December 2017, 18:29:36 | Message # 133
Generalissimo
Group: Publika
Messages: 1977
Awards: 5
Reputation: 14
Status: Offline
Da ja presudim oboje ste se javljali samo kada vam je odgovaralo i kada vam je bilo potrebno  biggrin 
I kao sto Ani od tada nisam verovao nisam  ni tebi nakon sto si u prvom glasanju ujedinjenja glasao za mene . Vuk dlaku menja ali cud nikada.
A na meni je bilo da li da ostanem sa vama kao originalnim plemenom ili da izdam svoje pleme i udjem u dublju pricu sa Ekenasom. Ja sam izabrao ono prvo i ne kajem se zbog toga jer je to moj stil igre.  
Tako da price o osiguranju mene mozete okaciti macku o rep. Da sam ja hteo moglo je biti itekako drugacije  wink
 
noko_boyDate: Saturday, 16 December 2017, 18:54:11 | Message # 134
Colonel
Group: Publika
Messages: 167
Awards: 2
Reputation: 5
Status: Offline
Quote DuX ()
Zanimljivo, jel možeš i da obrazloziš? Što ne bi želeo Džojbericu u svom? biggrin
Zbog toga sto je Dzojberica opasan igrac,slican kao i ja samo sto je bolji u igrama i socijalnoj igri.Volio bih cisto da se nadjem na suprotnoj strani i vidio bih da li mozemo da ostvarimo komunikaciju.
 
noko_boyDate: Saturday, 16 December 2017, 18:55:41 | Message # 135
Colonel
Group: Publika
Messages: 167
Awards: 2
Reputation: 5
Status: Offline
Quote DuX ()
Nole, onaj kurg kada si glasao za mene (kada je ispao Matija), recimo da nisam iskoristio tajni imunitet i da sam ispao taj krug. Šta bi ti bio plan za sledeća dva kruga, za kog misliš da bi glasao?
Mislim da bi se nastavilo izbacivanjem Nuuksia,bilo kog od Jasona,anchy ili Nikole.
 
Forum » Virtual Survivor 6 - Finland: The Winds of Changes » Završeni plemenski saveti » 16. plemenski savet (Poslednji plemenski savet)
Search: