Reunion Show - Page 37 - Forum

[ Updated threads · New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
Forum » Virtual Survivor 6 - Finland: The Winds of Changes » Povratak u civilizaciju! » Reunion Show (VS 6 - Finland: The Winds of Changes)
Reunion Show
MarkoNGDate: Tuesday, 26 December 2017, 14:11:53 | Message # 541
The Punisher
Group: Publika
Messages: 2557
Awards: 15
Reputation: 129
Status: Offline
Nikolin, valjda :P
 
troyaDate: Tuesday, 26 December 2017, 16:10:29 | Message # 542
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
gjavolka - Ne znam šta bih rekao o njoj jer ne mogu da objasnim zašto se nije pojavljivala. Delovala je uzbudjeno kada sam joj rekao da sam skupio dovoljno igrača i da je sutra podela.

Stole - Još jedan igrač koji je bio prekratko da bih ga komentarisao. Stoji da je bio jako pasivan, ali možda bi se malo više aktivirao da su uspeli da izbace Stefana.

Maggot - Prijavila se, pojavila, upoznala sve i videla da to nije za nju i otišla. Tad mi je rekla da nema ni kompjuter nego samo mobilni i da ne može da učestvuje u igrama. Neki bi rekli da je to fer, ali mi nije jasno zašto se nije malo bolje informisala za šta se prijavljuje.

Pejko - Siroti Pejko, stalno u nekoj žurbi. Nije bio na prve 3 igre, kasnije se pojavio čak uspeo i da se ugura u većinski savez ali je onda usledio twist u kome je ceo Nuuksio bio u lošijoj poziciji baš zbog neaktivnosti na prve 3 igre. Ko zna šta bi bilo da je bio malo aktivniji i da Nuuksio nije rano izgubio brojeve, videli smo da lako sklapa poznanstva.

Džejkobs - Igrač koji takodje lako pravi saveze ali je ovog puta malo preigrao i onda ni sam nije znao šta ga je snašlo. Može se reći da se igrao sa vatrom i opekao.
 
SacDate: Tuesday, 26 December 2017, 16:47:01 | Message # 543
Izjahani jahač
Group: Publika
Messages: 2988
Awards: 19
Reputation: 113
Status: Offline
Virtual Survivor: China - Heroes vs. Villains



Imam 99 problema, ali ti nisi jedan od njih.
 
SacDate: Tuesday, 26 December 2017, 17:11:59 | Message # 544
Izjahani jahač
Group: Publika
Messages: 2988
Awards: 19
Reputation: 113
Status: Offline
Posalji PP da proveris.  tongue

Imam 99 problema, ali ti nisi jedan od njih.
 
troyaDate: Tuesday, 26 December 2017, 21:51:02 | Message # 545
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
Mitke - Klasičan razmaženi klinac, prvo nije imao matičnu ploču i to je bilo ok. Ali nema opravdanja za kasnije, kada je popravio komp pa opet nije stigao da glasa.

McSteamy - Jedna od ključnih figura pre ujedinjenja. Doduše prerano je počeo da igra jako i brzo ostao u manjini. Imao potencijal da bude najveći Villain u sezoni, šteta što je maltene odustao nakon što je ostao manjini pa nije ostavio nikakav poseban utisak na kraju.

Stefan97czv - Ludi Stefan, došao sasvim slučajno kao 18. takmičar ali je definitivno nekim svojim ludorijama ostavio jak trag na sezonu. Nesmotren ali nimalo naivan takmičar. Trebao bi malo da se obuzda kad ispadne.

lilake - Jedan od najopasnijih takmičara, možda i ona sama ne shvata ali vrlo brzo je okupila veliki savez i ljude koji su bliži njoj nego ostalima u savezu. A to je mnogo opasnije od ljudi koji osvajaju igre. Neću da govorim o crnom glasu, ali samo da je malo bolje koordinirala tajming i sačekala koji krug, moguće da bi bila u finalu. Najveća greška što je sa Nikolom pokušala da izbaci člana starog Nuuksia, a mogla je komotno tad da proba i DuX-a.

Matija069 - Fan survivora, mada je i on preigrao. Sve vreme je pokušavao da izbaci Dux-a jer mu je pretnja za pobedu, ali kao da nije shvatao da bi imao šanse za pobedu, mora prvo da ima strategiju da stigne do finala. Baš iz tih razloga je otvorio sve karte Nikoli. Mada ko zna, možda bi stigao daleko da DuX nije odigrao HII. Matija bi u tom slučaju sa Nokom mogao da pravi neki final4 dil sa braćom.
 
lilakeDate: Tuesday, 26 December 2017, 21:55:51 | Message # 546
Babetina
Group: Publika
Messages: 334
Awards: 4
Reputation: 6
Status: Offline
Pa nisam htjela za duxa, što tu nije jasno? tongue smile
 
troyaDate: Tuesday, 26 December 2017, 21:57:46 | Message # 547
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
Sve je jasno, samo kažem da je to bila greška. biggrin
 
troyaDate: Wednesday, 27 December 2017, 00:11:54 | Message # 548
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
Reunion show se zatvara sutra u ponoć.
 
Lavica88Date: Wednesday, 27 December 2017, 00:19:54 | Message # 549
Vučica
Group: Publika
Messages: 2584
Awards: 7
Reputation: 128
Status: Offline
Hvala Bogu.

~ Radi kako misliš, živi kao lavica! ~
 
NaupDate: Wednesday, 27 December 2017, 00:35:59 | Message # 550
Lepi
Group: Publika
Messages: 1262
Awards: 9
Reputation: 55
Status: Offline
Quote Lavica88 ()
Hvala Bogu


Evo ovde se slazemo
 
EthanMorascaDate: Wednesday, 27 December 2017, 00:54:41 | Message # 551
Vašljivi glodar
Group: Game host
Messages: 4270
Awards: 44
Reputation: 241
Status: Offline
Quote Lavica88 ()
Hvala Bogu.

Hahahaha... laugh


yeah, you may be good looking
but you're not a piece of art
 
Lavica88Date: Wednesday, 27 December 2017, 01:03:28 | Message # 552
Vučica
Group: Publika
Messages: 2584
Awards: 7
Reputation: 128
Status: Offline
Quote
Evo ovde se slazemo


heart


~ Radi kako misliš, živi kao lavica! ~
 
DuXDate: Wednesday, 27 December 2017, 01:17:53 | Message # 553
Major general
Group: Publika
Messages: 315
Awards: 1
Reputation: 8
Status: Offline
Quote troya ()
Sve je jasno, samo kažem da je to bila greška.

Ovo takođe nije bilo moguće tada, osim ako ne postoji većinski jak savez sa potpunim poverenjem svih, pa da može tako lako da blindsideuje, a to je sa 10 ljudi u igri i izmešanim plemenima jako teško... I tada sam imao tajni, Ana je imala dupli glas, a na poverenje između nas dvoje niko ni izbliza nije sumnjao, pa bi lako saznali (kao što i jesmo) informaciju za koga se tačno glasa i ko to glasa.
 
EthanMorascaDate: Wednesday, 27 December 2017, 01:26:58 | Message # 554
Vašljivi glodar
Group: Game host
Messages: 4270
Awards: 44
Reputation: 241
Status: Offline
Evo i ja da prokomentarišem aktivne učesnike sezone, a počeću od onih koji su ispali pre ujedinjenja.

Pejko je prvi aktivni učesnik koji je izglasan i bilo mi je jako žao što je ispao tako brzo, pogotovo zato što se videlo da se zainteresovao za igru. Najveća greška mu je ta što nije bio aktivan od samog starta. Odnosi koje je u međuvremenu stvorio jesu bili snažni, ali ne dovoljno snažni da ga Stefan i Luka sačuvaju umesto Jasona, koji je bio u manjini, ali je u igrama davao znatno veći doprinos. Mislim da bi pod nekim drugim okolnostima mogao daleko da dogura. Hero ili Villain? Po mom mišljenju Hero.

Džejkobs je po mom mišljenju imao solidnu poziciju u Ekenasu i pre i nakon nove podele plemena. Igrao je na dve stolice i balansirao između 2 saveza u plemenu, ali je usled nestrpljivosti malo preterao u toj dvostrukoj igri. U plemenu sa nekoliko izuzetnih igrača bilo je samo pitanje vremena kada će ga provaliti i izbaciti. Nikako mi se ne dopada što je odustao kada je shvatio da će ga izbaciti. Jako mi se dopada što je zaista igrao ovu igru, imao ideju kako da ide dalje i nije čekao da se stvari odvijaju same od sebe. Hero ili Villain? Zbog dvostruke igre - definitivno Villain.

McSteamy je klasičan primer preigravanja. Iako zabavno za posmatranje sa strane, deljenje plemena na 2 dela radi čuvanja neaktivnog člana na 2. plemenskom savetu sezone nema mnogo smisla, pogotovo kada se uzme u obzir to da on verovatno nije bio direktno ugrožen u skorije vreme. Nakon neuspelog puča, postaje potpuno neaktivan, što ja vidim kao jednu vrstu odustajanja zato što mu stvari nisu išle na ruku i to mi se ne dopada. Definitivno Villain.


yeah, you may be good looking
but you're not a piece of art
 
troyaDate: Wednesday, 27 December 2017, 01:27:45 | Message # 555
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
Saznali ste jer je Nikoli odgovaralo da se razbije savez od njih cetvoro.
Ali da su oni predložili Nikoli da se izbaci osoba koja njemu ne treba u daljem toku takmičenja, i da u igri ostane Ana sa kojom ipak može da saradjuje ko zna šta bi tu bilo. 

Uglavnom kažem da je to bio logičniji play za Lilake, nego ovaj da od Nikole traži da se glasa za Anu sa kojom je Nikola već imao konekcije. Njima je trebao samo 1 krug da ostanu na broju, nije bitno ko ispada  trebali su da prodaju bolju priču.

Dakle nije poenta dal bi play prošao ili ne, nego da je to bio logičnoji potez po njih u tom trenutku.
 
Forum » Virtual Survivor 6 - Finland: The Winds of Changes » Povratak u civilizaciju! » Reunion Show (VS 6 - Finland: The Winds of Changes)
Search: