1. emisija - Page 2 - Forum

[ Updated threads · New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
Archive - read only
Forum » Virtual Survivor 8 - Cambodia: All Stars vs Challengers 2 » Boulevard Of Broken Dreams » 1. emisija (NikolaKhait)
1. emisija
ElioDate: Wednesday, 17 October 2018, 23:01:39 | Message # 16
Božen
Group: Publika
Messages: 701
Awards: 4
Reputation: 19
Status: Offline
Ima, al ti govoriš da je diskutabilno da ih ona zna privatno, a otkud ti imaš pojma dal ih zna ili ne zna i šta je diskutabilno, osim ako niste zajedno blejali sa tim ljudima i doveli ih u ovaj vs svet i eto ti onda jedan krug rl poznanika smile

Nema tu zavlačenja, idemo konkretno...
 
ElioDate: Wednesday, 17 October 2018, 23:02:57 | Message # 17
Božen
Group: Publika
Messages: 701
Awards: 4
Reputation: 19
Status: Offline
Što mi je ok taktika samo nemojte da se stalno pravite ludi i lao da ste pali s Marsa biggrin

Nema tu zavlačenja, idemo konkretno...
 
tiksiDate: Wednesday, 17 October 2018, 23:06:12 | Message # 18
Krtica
Group: Publika
Messages: 3086
Awards: 16
Reputation: 138
Status: Offline
ali TAR josuvek  tongue  biggrin pa ja to 1000 x zaboravljam i 1000 x me ovde podesecate.

Evo i mene zanima zasto ste stavljali te slike na fb pa da li ste vi normalni?  Nepromisljeno, jbt, alo VS ispred svega xD

Da li vazi ona - onaj ko je dobar sa svakim nije ni sa kim?
 
Zasto su te rang liste gotive svuda ovde postale toliko vazne? Mozda da uvedemo koeficijente, tj. neke proseke pa ono kad se predstavis kazes i to, da se bar vrednuje toliki rad i zna svako na cemu je.


Ne čitaj s usana. Usne izgovore stotinu laži. Čitaj iz očiju. Oči ispričaju stotinu istina.
 
ElioDate: Wednesday, 17 October 2018, 23:14:35 | Message # 19
Božen
Group: Publika
Messages: 701
Awards: 4
Reputation: 19
Status: Offline
Ajmo karte na sto ko se u ovoj sezoni zna u rlu ne racunajuci Anu i Nikolu. Koga to Maski zna iz plemena celendzera? Host je u prosloj sezoni potvrdio da se ETF klan zna jos tokom trajanja sezone red je da i sad potvrdi ove insinuacije ili se on meša samo selektivno? smile

Nema tu zavlačenja, idemo konkretno...
 
KillyDate: Wednesday, 17 October 2018, 23:17:25 | Message # 20
Sveti Ilija
Group: Publika
Messages: 601
Awards: 4
Reputation: 10
Status: Offline
Ne pravim se nimalo lud. Ja sam doveo jednu osobu ovde koja poznaje maski, ali pola ljudi u vašem plemenu već poznaje tu osobu, ne samo ona. Drugu osobu koju sam imao na umu nikada nisam upoznao rl i najverovatnije nije ni ona. A ko je ta treća osoba koju maski možda zna, stvarno nemam pojma.

お前はもう死んでいる
 
troyaDate: Wednesday, 17 October 2018, 23:21:40 | Message # 21
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
Ajde Elio prestani da pises gluposti i uvlacis Hostove u svoje nebuloze bezveze.

Ta osoba koju spominjete je bila prijavljena jos za VS 7 i znaju je skoro svi iz avalon ekipe i nije je Maski dovela sad.

Price o ETF klanu necu ni da komentarisem jer je to jos veca glupost od ove.
 
NikolaKhaitDate: Wednesday, 17 October 2018, 23:30:55 | Message # 22
Masa with an S
Group: Publika
Messages: 371
Awards: 2
Reputation: 7
Status: Offline
Ethane heart :heart:

Pored njih dvoje, postoji jos jedna osoba koju Maski zna uzivo iz drugog plemena i to moze da potvrdi osoba koja mi je to rekla i koja ima dokaze za to i koja ce uskoro da ispadne. Tako da sve sto sam rekao je istina, 3 ljudi iz drugog plemena Maski zna na ovaj ili onaj nacin i to sam pokusao na sve nacine da objasnim onim ovicicama, ali prosto je bilo nemoguce.


Why do all good things come to an end?
 
ElioDate: Wednesday, 17 October 2018, 23:33:27 | Message # 23
Božen
Group: Publika
Messages: 701
Awards: 4
Reputation: 19
Status: Offline
Pozdrav, Trokilii <33333

Nema tu zavlačenja, idemo konkretno...
 
ChrisKellerDate: Thursday, 18 October 2018, 00:01:26 | Message # 24
Podguzna muva
Group: Publika
Messages: 695
Awards: 2
Reputation: 21
Status: Offline
krecem i ja da pratim<333

Can't stop, so shut your mouth
 
tiksiDate: Thursday, 18 October 2018, 06:56:23 | Message # 25
Krtica
Group: Publika
Messages: 3086
Awards: 16
Reputation: 138
Status: Offline
Quote ChrisKeller ()
krecem i ja da pratim<333

<3
Zanimljiv plemenski savet. Ne znam dal se ikada desilo da jos pri prvom glasanju u ovoj meri bude podvucena linija medju dve grupe u plemenu, nadam se da nece tako i ostati. Sve opet mirise na pobedu randoma koji slucajno ispada mastermind iz pozadine.

O ovome sa poznanstvima necu, pisala sam u nekim sezonama pre, ali evo preko pticica vrsim uticaj iz publike sa konstatacijom da to stvarno SMARA i da je ovo virtuelna igra i pre svega i igra i da ima drugih mesta gde ljudi mogu jedni drugima da pokazuju ljubav, lojalnost i ne znam. I nekako uvek pomislim da je to previse bezveze da bi pocelo da se radi jos pre/na samom pocetku sezone, uvek pogresim.


Ne čitaj s usana. Usne izgovore stotinu laži. Čitaj iz očiju. Oči ispričaju stotinu istina.
 
EthanMorascaDate: Thursday, 18 October 2018, 08:03:02 | Message # 26
Vašljivi glodar
Group: Game host
Messages: 4270
Awards: 44
Reputation: 241
Status: Offline
Ma odmah povukli crtu, imaju ljude u drugom plemenu, pa im Ana i Sarbel ne trebaju više. Jedva čekam da Vanda blokira sve kad ponovo ispadne, a Jakov krene u još jednu turu smaranja svakog člana ovog foruma na FB pričom kako je mogao daleko i kako je sada konačno izučio sve aspekte igre.

yeah, you may be good looking
but you're not a piece of art
 
stingemmmDate: Thursday, 18 October 2018, 08:12:03 | Message # 27
Trainwreck diktator
Group: Publika
Messages: 674
Awards: 4
Reputation: 19
Status: Offline
Tiksi, Etane heart
Nikola, još u vrućoj stolici sam ti rekao da si Ciera Eastin, bukvalno ni trunku nisam iznenađen. Ali je i poetično iskreno, gotivim što si ispao u Kejt stilu heart
Sa bezličnim amebama ne može da se igra, i što tiksi kaže nema ni poente jer ovde nemamo novčanu nagradu i jedini cilj je zabava, a zabavno nije tako da je u suštini i bolje ispasti kad se sve sabere. I ja sam se nadao da ćemo videti Muminu ili bar neku drugu igračicu čiji tok misli uopšte može da se isprati ali bože moj. Mumina je nažalost odbila učešće iz ličnih razloga, kao i tiksi i LC, i to nam je što nam je. Od lilake sam iskreno očekivao da je fleksibilnija ali ni ona izgleda ništa nije naučila od Finske, tužno.
Pardon, sad mi pade na pamet, može da se igra sa bezličnim amebama u određenim okolnostima. Da si nekako uspeo da nabaviš ženski polni organ verujem da bi Guardian uspeo da pređe preko svojih frustracija. Mada bi i za to verovatno morao da se konsultuje sa svojim gazdom.
O rl konekcijama sam pisao kad je objavljen cast a sad mi je jasno da je još veći propust napravljen, jebiga kapiram da nije namerno ali je činjenično sjebano.
I opet nekako u moru izroda završim navijajući za Kučku heart Mada mi je Slavomir prvi favorit i dalje, i to je otprilike to.


Go fuck your prototype
I'm an upgrade of your stereotype.
 
stingemmmDate: Thursday, 18 October 2018, 08:14:44 | Message # 28
Trainwreck diktator
Group: Publika
Messages: 674
Awards: 4
Reputation: 19
Status: Offline
Neka neko predloži većinskom savezu da se nazove “empatični heroji”, krećem da navijam za njih odmah.

Go fuck your prototype
I'm an upgrade of your stereotype.
 
PollyDate: Thursday, 18 October 2018, 08:35:53 | Message # 29
Marioneta
Group: Game host
Messages: 1756
Awards: 9
Reputation: 65
Status: Offline
Nikola, i ovdje i na plemenskom spomenuo si da ti je bezveze komunicirati sa suprotnim plemenom jer je to i u pravom Survivoru nemoguće. Zanima me kako bi to zabranio i kako bi kontrolirao da si host (ako si razmišljao više o toj temi)?
S druge strane, kakvo mišljenje imaš o tome da se publika miješa u igru?

S obzirom da neka konkretnija pitanja ne smijem postaviti, to bi bilo to od mene. O ostalome - na Reunionu, za koji mi se sada čini da nikada neće doći. biggrin


Sinners judging sinners for sinning differently.
 
tiksiDate: Thursday, 18 October 2018, 08:42:13 | Message # 30
Krtica
Group: Publika
Messages: 3086
Awards: 16
Reputation: 138
Status: Offline
Nmg ni da citam ove Lukine postove, nadrealno gotivim za jedno forumasko mesto.

Volim ovu AS publiku i castove koji hoce da budu Sultan umesto sultana. I jos jednom wellcome home NK <3

Cya svi na sledecem ispadanju, ljubim kiss


Ne čitaj s usana. Usne izgovore stotinu laži. Čitaj iz očiju. Oči ispričaju stotinu istina.
 
Forum » Virtual Survivor 8 - Cambodia: All Stars vs Challengers 2 » Boulevard Of Broken Dreams » 1. emisija (NikolaKhait)
Search: