Reunion Show - Page 18 - Forum

[ Updated threads · New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
Archive - read only
Forum » Virtual Survivor 8 - Cambodia: All Stars vs Challengers 2 » Boulevard Of Broken Dreams » Reunion Show (VS 8 - Cambodia: All Stars vs Challengers 2)
Reunion Show
tiksiDate: Monday, 03 December 2018, 19:39:27 | Message # 256
Krtica
Group: Publika
Messages: 3086
Awards: 16
Reputation: 138
Status: Offline
Za ljude sa fb xD

Pojedini kad objasnjavaju sta su radili u sezoni

Jbni cast


Ne čitaj s usana. Usne izgovore stotinu laži. Čitaj iz očiju. Oči ispričaju stotinu istina.
 
KachaDate: Monday, 03 December 2018, 19:56:55 | Message # 257
Major general
Group: Publika
Messages: 292
Awards: 10
Reputation: 4
Status: Offline
Meni je ovo smiješno, uspoređivati nekog s russell hantzom, dok sebe uspoređuješ s robom.. Misliti da je itko ovdje nešto radio iz čiste zle namjere mi je stvarno smiješno. Ljudi su igrali na načine kako su znali i kako su mislili da će najdalje doći. Da, bilo je "ljigavih" razgovora, poteza ili čega god, ali usporedbom s jednim russellom umanjuješ sam svoju teoriju o tome kako je ovo bila katastrofalna sezona i kako su svi grozno igrali jer je ipak on jedan od najpoznatijih survivor villaina.
Usporedba sebe s boston robom mi je potencijalno još smiješnija, pogotovo kad valjda 5 ljudi iz igre nisu riječ s tobom progovorili, pa mi se po gameplayu (u ovoj sezoni) činiš više kao chris iz prošle sezone (misli da je najbolji, a u stvari ništa pametno ne radi), nego boston rob.
Također, valjda ništa u survivoru nije dosadnije i ne govori loša sezona kao skupina od 5 ili kolko ćeš ljudi koji do kraja igraju zajedno, bez ikakvih twistova i promjena strana u međuvremenu. Osim toga, za izvest takvu igru ne trebaš bit nikakav mastermind nego isključivo imat sreće da ti recimo u swapu ne izglasaju protivnika, da te neki hii ne presječe ili nešto tog tipa, i puno više cijenim igrače koji se snađu u promjenjivim uvjetima nego te koji "prošeću" do kraja jer su imali sreće.
E sad, vjerojatno ćeš imat potrebu kritizirat moji igru nakon ovog, ali stvarno nema potrebe, ja sam barem u stanju priznat kad sam loše odigrala ili kad nisam znala da ću ispast, nemam potrebu govorit kako sam cijelo vrijeme sve znala, ako to jednostavno nije istina.


"You miss 100% of the shots you don`t take.
- Wayne Gretzky"
- Michael Scott
 
DonnieBrascoDate: Monday, 03 December 2018, 20:00:51 | Message # 258
Gelipter
Group: Publika
Messages: 3677
Awards: 23
Reputation: 52
Status: Offline
Nisi bas najbolje skapirala biggrin

Nisam ja sebe uporedio sa Robom u ovoj sezoni, nego u sezoni kad smo Nina i ja igrali finale. I ta usporedba je vezana za stil igre, ne za kvalitet lol

Isto vazi za Maski, pricam o stilu. U pravom Survivoru je takvih igraca sa slicnim stilom bilo dosta, ali jedan je Russell biggrin
 
DonnieBrascoDate: Monday, 03 December 2018, 20:03:20 | Message # 259
Gelipter
Group: Publika
Messages: 3677
Awards: 23
Reputation: 52
Status: Offline
Quote Kacha ()
E sad, vjerojatno ćeš imat potrebu kritizirat moji igru nakon ovog, ali stvarno nema potrebe, ja sam barem u stanju priznat kad sam loše odigrala ili kad nisam znala da ću ispast, nemam potrebu govorit kako sam cijelo vrijeme sve znala, ako to jednostavno nije istina.

Pa da si citala sta sam pisao posle mog ispadanja, znala bi da sam rekao da sam ja odigrao katastrofalno sezonu biggrin Najvise zbog toga sto se nisam previse cimao i pricao sa svima. A sto se znanja tice, pa ja tek nista nisam znao, niti sam znao za dil Jakov-Roo, niti sam verovao u dil Jakov-Maski do kraja, niti sam znao sa kim si ti bliza (Guardian ili Maski)... 

Tako da ja o tome bas i ne mogu pricati smile
 
KachaDate: Monday, 03 December 2018, 20:06:46 | Message # 260
Major general
Group: Publika
Messages: 292
Awards: 10
Reputation: 4
Status: Offline
Ok, ako je stvarno usmjereno na stil igre. Ali brate, kad.kažeš mastermind rob i onda jedini koji je došao blizu toga si ti, zvuči mi prilično hvalisavo xD xD

Ako bi već uspoređivali maskinu igru, prije bi rekla parvati nego russell, a nju kao igrača cijenim puno više nego njega, a i nije toliko zloglasna (doduše nitko nije).


"You miss 100% of the shots you don`t take.
- Wayne Gretzky"
- Michael Scott
 
DžejkobsDate: Monday, 03 December 2018, 20:07:58 | Message # 261
Jednooki pirat
Group: Publika
Messages: 770
Awards: 6
Reputation: 9
Status: Offline
Quote DonnieBrasco ()
S tim da mene kao nekoga ko je dosao da igra igru, a ne da upoznaje ljude, apsolutno ne zanima ko je kakav privatno
 I tu se razilazimo i to je sasvim ok da imamo drugačije mišljenje o survivoru. Meni nije problem da priznam da neke mane u pristupu igri imam i nije meni problem da me nazoveš ljigavim igračem ali kad nekog nazoveš ljigavom osobom tu prelaziš neke granice i prelaziš na lične odnose a kažeš da te lični odnosi ne zanimaju.
 
KachaDate: Monday, 03 December 2018, 20:08:44 | Message # 262
Major general
Group: Publika
Messages: 292
Awards: 10
Reputation: 4
Status: Offline
Eto da znaš, ja i maski smo samo bile u proxy savezu, preko garda i roo-a, nas dvije se više čujemo sad nego onda hahah

"You miss 100% of the shots you don`t take.
- Wayne Gretzky"
- Michael Scott
 
DžejkobsDate: Monday, 03 December 2018, 20:11:31 | Message # 263
Jednooki pirat
Group: Publika
Messages: 770
Awards: 6
Reputation: 9
Status: Offline
Quote Sac ()
A ko je zao i sa podlim namerama, ako smem da pitam?
Direktno mislim na Russela a opet nisam podoban da komentarišem njega na ličnoj razini kad ga lično naravno ne poznajem. Samo ono što sam čuo od njega kako u intervjuima tako i u igri.
 
DonnieBrascoDate: Monday, 03 December 2018, 20:22:02 | Message # 264
Gelipter
Group: Publika
Messages: 3677
Awards: 23
Reputation: 52
Status: Offline
Quote Kacha ()
Ok, ako je stvarno usmjereno na stil igre. Ali brate, kad.kažeš mastermind rob i onda jedini koji je došao blizu toga si ti, zvuči mi prilično hvalisavo xD xDAko bi već uspoređivali maskinu igru, prije bi rekla parvati nego russell, a nju kao igrača cijenim puno više nego njega, a i nije toliko zloglasna (doduše nitko nije).

Pa pricamo o stilovima pobogu. lol

Ne hvalim se, nego konstatujem situaciju da smo Nina i ja igrali slicno tu sezonu kao Rob u RI, alijansa od i 5 potpuna kontrola gde niko nije preleteo, a cak smo okrenuli i jednog njihovog ako me secanje dobro sluzi koji nam je trebao za vecinu biggrin
 
SacDate: Monday, 03 December 2018, 20:27:32 | Message # 265
Izjahani jahač
Group: Publika
Messages: 2988
Awards: 19
Reputation: 113
Status: Offline
Dzejkobs, jel može to malo konkretnije da mi objasniš? biggrin

Imam 99 problema, ali ti nisi jedan od njih.
 
KachaDate: Monday, 03 December 2018, 20:34:56 | Message # 266
Major general
Group: Publika
Messages: 292
Awards: 10
Reputation: 4
Status: Offline
Ok, meni tvoji postovi nisu imali takav "ton", ali ne poznam te pa je teško prosuditi biggrin

Samo je ta usporedba bila kao da si sebe usporedio s bogom, a maski sa sotonom pa mi je to bilo malo smiješno biggrin


"You miss 100% of the shots you don`t take.
- Wayne Gretzky"
- Michael Scott
 
DonnieBrascoDate: Monday, 03 December 2018, 20:55:36 | Message # 267
Gelipter
Group: Publika
Messages: 3677
Awards: 23
Reputation: 52
Status: Offline
Quote Kacha ()
Samo je ta usporedba bila kao da si sebe usporedio s bogom, a maski sa sotonom pa mi je to bilo malo smiješno

Pa sve zavisi ko je ciji bog biggrin Nekome je Russell bog biggrin

Salu na stranu, poredio sam stil koji se meni dopada i kako mislim da treba teziti da se igra VS. Ja sam se tome nadao i u ovom VS, ali nije bilo moguce ocito. Maski je slicna i kao Parvati, to je taj koncept igre. I meni bi verovatno bilo zanimljivo iz perspektive publike, ovako ne. biggrin
 
KachaDate: Monday, 03 December 2018, 21:02:22 | Message # 268
Major general
Group: Publika
Messages: 292
Awards: 10
Reputation: 4
Status: Offline
Da,da, sve 5, sad se kužimo biggrin biggrin

Ali russell je bljak bljak, fuj fuj hahahah


"You miss 100% of the shots you don`t take.
- Wayne Gretzky"
- Michael Scott
 
DeMarcusDate: Monday, 03 December 2018, 23:25:05 | Message # 269
Lieutenant
Group: Publika
Messages: 71
Awards: 0
Reputation: 0
Status: Offline
Mogu reci da mi je citanje ovih poslednjih par strana bilo zanimljivije od cele sezone ukupno. Naravno najvise price o tom prvom plemenskom, on je i odlucio tok igre kasnije jer je tu odmah moglo sve da se promeni.

Pohvalio bih kvalitetnu diskusiju koja se ovde vodila, drago mi je da se Kacha raspisala, kao veliki fan Surivora drago mi je da vidim nekog da deli jednako strast prema ovoj igri. Miko svaka cast na dugim postovima, takodje se vidi da si veliki fan i to postujem. Ostaje zal za nacinom na koji je Kacha igrala jer sam ocekivao dosta vise, bar neki potez veci.

Za mene jako frustrirajuca igra od pocetka, bukvalno sam na svome. Bio sam ubedjen da sam ja Mika prvi kontaktirao od svih igraca i da ce zeleti da igra sa mnom jer smo sami on i ja. Istina je da smo se dogovorili da mozemo glasati razlicito ali kad se za to dogovorimo, kako bi prekrili nase tragove. Nazalost, svo poverenje u njega sam izgubio kad je odbijao da shvati da Maski ne moze da ostane u igri. Taj problem sam imao i sa Vandom, i posle sa Kachom i Room. Na stranu sto se zna da je opasan igrac, ljudima nije bilo bitno sto ona zna toliko ljudi. Ja licno nikad ne bih igrao igru sa nekim ko je u finalu izgubio za glas, jer ne bih mogao da se opustim pored takvog saigraca koji em je pretnja sam po sebi, em ima renome i moze da me ugrozi jako ako udje u finale. Nista od toga nikome nije bilo bitno. Nikako nisam mogao da shvatim sta Nikola i Ana mogu sami u tom plemenu Jarai posto su svi samo ponavljali kako su oni opasni. Moj plan je bio da igram sa Anom koliko moram i nikad nismo imali plan da se drzimo do kraja zajedno. Ubedjen sam da bi i Nikola isto nju eliminisao da moze kasnnije u igri ali nije na meni da to izjavim. Sa Mikom bih igrao mozda dalje, da mi nije napisao da je glasao za Maski i onda posle me ubedjivao kako me nije lagao uopste osim za taj deo za koga je glasao. Bukvalno sam bio u neverici kad sam citao sta pise.

Nastavak igre sa njim sam video na nacin da sam njegova marioneta i da nisam zeleo tako da igram. Cilj mi je bio da prezivim do swap-a i tu da neko razumniji bude al dzabe. Kacha me saslusala i rekla da ce mi se javiti i do kraja dok nisam ispao, nije mi pisala.

Kao pravi fan Survivora, jos jednom cu pohvaliti Maski. Jurio sam je ceo svoj boravak u igri, bezuspesno. Mislim da je jury bio bitter i da si odigrala impresivno.

Zao mi je sto uopste nisam imao priliku da igram sa Sanjom i Emom, prosto nikad nismo bili u istim plemenima, a delovale su zanimljivo i sposobno, dodao bih i razumno.

Smesno mi je sto me kao nazivaju svadjalicom, kad sam dramu sa Vandom napravio namerno kao sto su Ana i Nikola znali. Devojka mi nije pisala skoro uopste do te fejk drame oko toga da je floaterka. Zeleo sam da se malo trgne ona i naravno tad mi je slala romane na fejsu i pokazala zainteresovanost da se bar upusti u diskusiju. Jedino sam se posvadjao sa Mikom i to namerno da bih mu stavio do znanja da ne zelim da igram sa njim jer smo imali dogovor i on me je lagao i prekrsio taj dogovor.

Apsolutno razocarenje sezone mi je Jakov koji mi se javio negde pri swapu da mi se izvini za svoja dela u nasem odnosu iz privatnog zivota/proslosti i gde smo se jedan drugom kao otvorili i lepo zakopali ratne sekire, da bih ovde citao neke fejk njegove izjave kako ne zna koji ja problem imam sa njim predstavljajuci se drugima kao neki andjeo u tom odnosu sa mnom, a ja da ispadnem dezurni ludak. Dolazim do zakljucka da je apsolutno izvinjanje odradio zbog igre i da me manipulise. Ne znam sta da kazem na ovo, jos mu zamalo ostavih crni glas na kraju. Htedoh da ga nagradim sto je ispao velik covek i izvinio se za te ruzne stvari iz proslosti.

U svakom slucaju, volim ovu igru i igrao bih opet i opet i opet. Polly imas muda sto si kao host iznela neke stvari koje ti se ne svidjaju oko sezone i organizovanja iste. Bravo smile

Pitanje za sve: Da li ste znali za crni glas koji sam imao nakon sto sam se vratio sa exile?


Detox coming at you with the strong verse, I'mma speed it up. I have to shut it down first...

Message edited by DeMarcus - Monday, 03 December 2018, 23:42:25
 
DonnieBrascoDate: Monday, 03 December 2018, 23:54:10 | Message # 270
Gelipter
Group: Publika
Messages: 3677
Awards: 23
Reputation: 52
Status: Offline
Quote DeMarcus ()
Sa Mikom bih igrao mozda dalje, da mi nije napisao da je glasao za Maski i onda posle me ubedjivao kako me nije lagao uopste osim za taj deo za koga je glasao. Bukvalno sam bio u neverici kad sam citao sta pise.
Uglavnom iz razloga sto sam se plasio da HII moze biti u igri. A i vec si pricao da si se zgotivio sa Nikolom, da ste dogovorili da se upoznate privatno i znam da ti se ne bi to svidelo, jbg. tako je ispalo.

A za crni glas mi je Jakov poslao ss da si mu rekao da ces ostaviti ako ispadnes. Znaci ako je rekao meni, izvesno je znala i Maski, a verovatno i jos neki biggrin
 
Forum » Virtual Survivor 8 - Cambodia: All Stars vs Challengers 2 » Boulevard Of Broken Dreams » Reunion Show (VS 8 - Cambodia: All Stars vs Challengers 2)
Search: