Reunion Show - Page 19 - Forum

[ Updated threads · New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
Archive - read only
Forum » Virtual Survivor 8 - Cambodia: All Stars vs Challengers 2 » Boulevard Of Broken Dreams » Reunion Show (VS 8 - Cambodia: All Stars vs Challengers 2)
Reunion Show
DeMarcusDate: Tuesday, 04 December 2018, 00:03:30 | Message # 271
Lieutenant
Group: Publika
Messages: 71
Awards: 0
Reputation: 0
Status: Offline
O boze, bez komentara sam za Jakova zaista. Do koje granice ova osoba ide? Bljak. Koliko sam naivan bio...  biggrin

Da dodam da bih verovatno u finale isao (kada bih imao priliku) sa Khaitom, a za trecu osobu koju bih poveo kad bih imao priliku to bi bio Miko ili Kacha. Bar na osnovu iskustva iz ove sezone.


Detox coming at you with the strong verse, I'mma speed it up. I have to shut it down first...

Message edited by DeMarcus - Tuesday, 04 December 2018, 00:03:53
 
DonnieBrascoDate: Tuesday, 04 December 2018, 00:10:38 | Message # 272
Gelipter
Group: Publika
Messages: 3677
Awards: 23
Reputation: 52
Status: Offline
Quote DeMarcus ()
Koliko sam naivan bio

Mislim da jedno 4-5 ljudi u ovom VSu moze reci za Jakova. 

Mada je meni rekao neko cim je krenula sezona privatno od ucesnika da je Jakov tako igrao prosli put, da se svima u sezoni uvlaci pod kozu i onda mu fazon bude zao kad izglasa nekoga. Ja sam zbog toga bio oprezan sa njim konstantno svesno znajuci da on prica sa svima u sezoni, ali eto nekako sam kapirao da moze puno bolje da prodje u alijansi sa mnom i Vandom, nego sa Maski i Guardianom i da je pametan da to skapira. Mada jbg. nisam ni imao opcija pa sam morao da igram na tu kartu, jednostavno nije bilo drugih ljudi sa kojim bih posle prvog plemenskog mogao sklopiti alijansu, jedino Sanja i Erin, ali nedovoljno su bile dve osobe biggrin

Sve u svemu svaka mu cast jer ja njega kroz moju igru uopste nisam video kao pretnju, vise sam ga video kao nekoga koga pre drugi koriste nego sto je on sposoban da iskoristi nekoga... Mada manje-vise sam delomicno pogodio jer je on ispao iskoriscen od strane Maski.

 
ChrisKellerDate: Tuesday, 04 December 2018, 04:47:54 | Message # 273
Podguzna muva
Group: Publika
Messages: 695
Awards: 2
Reputation: 21
Status: Offline
Quote DuX ()
Zasto Jovan Dzojberica Samardzic nije bio pozvan?

DuXiLi<333


Can't stop, so shut your mouth
 
KachaDate: Tuesday, 04 December 2018, 07:20:56 | Message # 274
Major general
Group: Publika
Messages: 292
Awards: 10
Reputation: 4
Status: Offline
Quote DeMarcus ()
Cilj mi je bio da prezivim do swap-a i tu da neko razumniji bude al dzabe. Kacha me saslusala i rekla da ce mi se javiti i do kraja dok nisam ispao, nije mi pisala.


žao mi je što je to tako ispalo sad
Na tom plemenskom je trebala ispast ana (da ti nisi sam za sebe glasao) i ideja mi je bila da ti se nakon toga javim i da probamo ti, ja i roo izbaciti recimo maski. Već sam objasnila da nisam imala nikakvu želju surađivat s anom, to doista nije imalo veze s tobom. Znam da je taj dio sa ne pisanjem bio glup, ali bilo mi je jasno da se ti i ana ne zajebavate nego stvarno igrate i nisam htjela riskirat da mene bacite pod bus s nekim ss-om, što se kasnije pokazalo opravdanim strahom. Taj dio slanja ss-a ani, poruke koju sam ti poslala nakon što si ispao i da.mi je žao što si ispao (od koje nisam imala nikakve koristi jer nije da si u poroti pa da sam se ulizivala za tvoj potencijalni glas) bio je ljigav potez, potpuno u rangu svega ovog šta spominjete za jakova i onog javljanja osobama iz suprotnog plemena što ste mrzili kod garda.
Za crni glas sam znala jer si mi ti rekao biggrin
Iskreno mislim da si ti bio među najiskrenijim osobama u igri i da igram opet, puno bi rađe surađivala s tobom pa makar se svađali nego s ovima koji ti podilaze, a rade ti iza leđa
Ali jbg, učiš dok si živ xD


"You miss 100% of the shots you don`t take.
- Wayne Gretzky"
- Michael Scott


Message edited by Kacha - Tuesday, 04 December 2018, 07:22:23
 
MaskiDate: Tuesday, 04 December 2018, 13:40:29 | Message # 275
The Idol Queen
Group: Publika
Messages: 831
Awards: 9
Reputation: 32
Status: Offline
Quote stingemmm ()
“a masketino smaračice aj šut kartu guardianu dosta si manipulisala pičkom”
lol  heart 

vidim j da cu morati da pocnem da gledam survivor kolko imena ste poceli da bacate ovde :P

Polly bila si super i drago mi je sto sad kopkas i pokusavas da sklopis sto potpuniju sliku ovog vsa.

sto se cele igre tice jeste jako smor za postavku skroz sam druge ljude ocekivala kad me je cimao troja da upadnem ali
imam samo jednu zamerku za celu igru, jedan prekrsaj, neoprostivi zlocin svetskih proporcija...
nesto neopisivo i nakradno, sto se nikad ne sme oprostiti zaboraviti hostovima i zauvek ce biti prenoseno
sa kolena na koleno i bice upisano u anale foruma kao jedan od najvecih zlocina vSa...




You know what they say: People in glass houses sink sh... sh... sh... ships.
 
MaskiDate: Tuesday, 04 December 2018, 13:43:20 | Message # 276
The Idol Queen
Group: Publika
Messages: 831
Awards: 9
Reputation: 32
Status: Offline
Quote DonnieBrasco ()
Moja opet inicijalna ideja je bila da posle prvog plemenskog iskoristim to vreme da izvidim situaciju i skapiram kako bi Slavomir i ja ostali sto duze.
Dzaba sam ja njemu pricao u prvom nasem razgovoru pre razgovora sa bilo kim
iz plemena da je apsolutno nebitno ko ce biti od nas dvojice u vecini, a
ko u manjini, dok god nismo na istim stranama i dok god znamo kako glasovi idu. 
Quote DonnieBrasco ()
S obzirom da smo to prvo vece Slavomir i ja komunicirali jedino o dilovima i medjusobno prenosili jedan drugome sta nam ko prica, ja sam hteo da mi to posluzi da pokusam proceniti ko je kome najblizi
Quote DonnieBrasco ()
Samo je bilo bitno da jedan od nas dvojice ne ispada, za sve ostale nije bitno. Znao sam da ce biti switch, drugih elemenata i slicno i da bi sve to mogli iskoristiti kada niko ne bi sumnjao da igramo zajedno.

Miko stekla sam neki utisak po ovome da bi kasnije u igri bio spreman da zrtvujes druge ljude zarad slavomira i obrnuto, i da ih vuces za nos ne bi li vas dvojca imali sto vise kontrole i informacija iz dva razlicita tabora...

molim te daj mi neku ideju kako bi to islo da niste ispali.

kada bi tacno resio da zrtvujes mene jakova vandu anu gardiana i sta bi nam pricao da bi prikrio vas savez i navodio nas da glasamo kako vas dvojca zelite....

nakon sto detaljnijeg opisa bi zelela da mi istancano pojasnis po cemu bi se tvoja igra razlikovala od jakovljeve ili moje.
unapred zahvalna Lljiga aka Talog covecanstva^_^


You know what they say: People in glass houses sink sh... sh... sh... ships.
 
PollyDate: Tuesday, 04 December 2018, 14:04:13 | Message # 277
Marioneta
Group: Game host
Messages: 1756
Awards: 9
Reputation: 65
Status: Offline
Quote Maski ()
imam samo jednu zamerku za celu igru, jedan prekrsaj, neoprostivi zlocin svetskih proporcija...
nesto neopisivo i nakradno, sto se nikad ne sme oprostiti zaboraviti hostovima i zauvek ce biti prenoseno
sa kolena na koleno i bice upisano u anale foruma kao jedan od najvecih zlocina vSa...

lol  Joj, znam, o tome sam htjela kad dođemo do te igre, ali evo, krive smo moja tvrdoglavost i ja. :posipamsepepelom:


Sinners judging sinners for sinning differently.
 
DuXDate: Tuesday, 04 December 2018, 14:23:26 | Message # 278
Major general
Group: Publika
Messages: 315
Awards: 1
Reputation: 8
Status: Offline
Quote Maski ()
vidim j da cu morati da pocnem da gledam survivor kolko imena ste poceli da bacate ovde :P
dry  evolution
 
DuXDate: Tuesday, 04 December 2018, 14:25:36 | Message # 279
Major general
Group: Publika
Messages: 315
Awards: 1
Reputation: 8
Status: Offline
Quote ChrisKeller ()
DuXiLi<333
Hostovi i dalje cute... Tako je i Guardian cutao danima kada nije imao sta da odgovori u svoju odbranu.
 
stingemmmDate: Tuesday, 04 December 2018, 14:35:23 | Message # 280
Trainwreck diktator
Group: Publika
Messages: 674
Awards: 4
Reputation: 19
Status: Offline
Uvek su mi najslađi ovi što se raspisuju romanima nakon igre a u toku iste su bili najobičnije marionete i nisu znali da saberu dva i dva što se kaže heart

Go fuck your prototype
I'm an upgrade of your stereotype.
 
DonnieBrascoDate: Tuesday, 04 December 2018, 15:45:16 | Message # 281
Gelipter
Group: Publika
Messages: 3677
Awards: 23
Reputation: 52
Status: Offline
Quote Maski ()
Miko stekla sam neki utisak po ovome da bi kasnije u igri bio spreman da zrtvujes druge ljude zarad slavomira i obrnuto, i da ih vuces za nos ne bi li vas dvojca imali sto vise kontrole i informacija iz dva razlicita tabora...molim te daj mi neku ideju kako bi to islo da niste ispali.

kada bi tacno resio da zrtvujes mene jakova vandu anu gardiana i sta bi nam pricao da bi prikrio vas savez i navodio nas da glasamo kako vas dvojca zelite....


Procitaj opet moje postove posto ti promicu neke rece ocito i tajming, posto ja nemam nameru da quoteujem sam sebe. Ali ajde, ako ti ne uspe iz treceg puta da provalis, onda se mozda potrudim da ti objasnim.
 
MaskiDate: Tuesday, 04 December 2018, 16:56:20 | Message # 282
The Idol Queen
Group: Publika
Messages: 831
Awards: 9
Reputation: 32
Status: Offline
Quote DonnieBrasco ()
Procitaj opet moje postove posto ti promicu neke rece ocito i tajming, posto ja nemam nameru da quoteujem sam sebe. Ali ajde, ako ti ne uspe iz treceg puta da provalis, onda se mozda potrudim da ti objasnim.

evo pokusala nije mi uspelo izgleda da nemam taj kapacitet weep 
molim te objasni (:

ali vidim da posto ti nije bio problem da objasnjavas sve ostalo i svoje i tudje poteze i licnosti sigurna sam da ti ces moci i ovo da mi objasnis bez problema (;

moze i u kratkim crtama kako vidis svoju igru da nisi ispao sa kim bi do top3 isao kako bi objasnio svoje vec razvijene prijateljske odnose ljudima koje bi moao eventualno da izglasas tako te sitnice (:


You know what they say: People in glass houses sink sh... sh... sh... ships.
 
PollyDate: Tuesday, 04 December 2018, 17:07:05 | Message # 283
Marioneta
Group: Game host
Messages: 1756
Awards: 9
Reputation: 65
Status: Offline
3. ciklus

Treća igra također je bila za Imunitet.

Riječ je o igri Quoridor. Pleme Brao na čelu s Kachom u jednom je trenutku ostvarilo prednost, ali nisu ju iskoristili pa je TheGuardian poveo Jarai do pobjede.

Pleme Brao drugi put odlazi na plemenski savjet, a igru napušta Dario. Dosta miran plemenski, iako se zbog nečega što je tamo napisano Sanja malo zainatila u glasu.

Kacha, Ema, Erin i Roo glasali su za Darija, Sanja za Emu, a b_u_g i Dario nisu glasali.

Glasovi:
https://i42.servimg.com/u/f42/13/15/40/54/3_plem11.jpg


Sinners judging sinners for sinning differently.
 
DonnieBrascoDate: Tuesday, 04 December 2018, 18:21:47 | Message # 284
Gelipter
Group: Publika
Messages: 3677
Awards: 23
Reputation: 52
Status: Offline
Quote Maski ()
evo pokusala nije mi uspelo izgleda da nemam taj kapacitet  molim te objasni (:

ali vidim da posto ti nije bio problem da objasnjavas sve ostalo i svoje i tudje poteze i licnosti sigurna sam da ti ces moci i ovo da mi objasnis bez problema (;

moze i u kratkim crtama kako vidis svoju igru da nisi ispao sa kim bi do top3 isao kako bi objasnio svoje vec razvijene prijateljske odnose ljudima koje bi moao eventualno da izglasas tako te sitnice (:

Dogovor sa Slavomirom je bio pre razgovora i kreiranja alijansi sa bilo kim od vas. Toliko prosto. Od momenta kada smo napravili zajednicki chat nas 5, ja sam sa Slavomirom vodio jednu ili dve konverzacije gde su me ubedjivali da glasam za tebe. Toliko je prosto...

Opet, fakat je da logicno nisam mogao verovati 100% nikome tada jer smo maltene tek poceli igru, niti sam sa bilo kime dogovarao dugorocne alijanse tada, niti sam to hteo. 

Znao sam da ce biti switch u nekom momentu (12, 13 ili 14), a dovoljno sam puta igrao ovu igru da znam da ce ljudi hteti da igraju na vise strana i gledati kako nekoga da zajebu (tu mislim na vas sto se ispostavilo kao tacno) i sigurno bi mi dugorocno kroz igru deljenje informacija sa Slavomirom pomoglo da skapiram ko se drzi koga (jer bi bili fakticki na razlicitim stranama i u razlicitim alijansama). Opet, kada bi doslo do switcha, logika je da bih bio dobar sa alijansom od 5 + imao bih dobar odnos sa Slavomirom, a odrzavao sam kontakt i sa Anom i mogao bih opusteno da budem u vecini u novom plemenu s kim god da zapadnem od starog plemena. (npr. da su u novom plemenu bile 3 osobe iz drugog plemena, Slavomir i dve iz naseg, ja bih bio u manjini posle prekida komunikacije sa njim).

Da nisam ispao, moja ideja je bila da nasa alijansa ide do top5. Da je npr. ispao Roo, isli bi redom svi ostali iz drugog plemena. A u top5 bi mi plan bio da vecina budemo Vanda, Jakov i ja u odnosu na tebe i Guardiana. A opet, u top5 je igra svako za sebe kada svi iz alijanse dodju tamo i milion faktora moze uticati. I veruj mi da sigurno ne bih razmisljao o tome pre dolaska tamo, jer je Survivor takva igra da ne mozes unapred planirati toliko dugorocno. Ne mozes da planiras duze od jednog ili dva plemenska, a kamoli da razmisljas o top5 ili top3 kada je tek krenulo ujedinjenje.

Mada ne vidim svrhu ovoga kada se teoretski ovo nije moglo ni ostvariti jer je Jakov igrao sa Roo.

A ovo oko prijateljskih odnosa ne razumem jer ne mogu neko nazivati prijateljom, pa ni drugarom koga ne znam privatno. Tako da ja ovde nemam prijateljskih odnosa. Ali npr. sigurno ne bih gledao da zajebem Vandu ili Jakova sa kojima sam ostvario do tada najbolju komunikaciju u igri, mada sa Jakovom je to bilo ocito lazno jer nije na nas gledao kao na ozbiljnu alijansu. Tek u slucaju da mene ili nas neko pokusa izraditi kao sto ste vi ucinili, tek onda bih gledao da li mogu sa nekim drugim van alijanse da stupim u kontakt i pokusam okrenuti situaciju.

Ali da smo kao alijansa dosli u 5 i da ste me izglasali, sigurno ne bih nikome nista zamerio, ovo je na kraju krajeva samo igra. Mada kao sto sam lepo napisao, ni ovako nikome nista ne zameram. Nismo igrali u novac. smile
 
DonnieBrascoDate: Tuesday, 04 December 2018, 18:24:57 | Message # 285
Gelipter
Group: Publika
Messages: 3677
Awards: 23
Reputation: 52
Status: Offline
Opet, ti i dalje nisi u stanju da objasnis svoju igru od pocetka, kakav je bio tvoj plan, sa kim si igrala i slicno? Ili ga nisi imala nego si koristila tudja poverenja pa od plemenskog do plemenskog odlucivala sta da uradis kako bi sebe sacuvala?
 
Forum » Virtual Survivor 8 - Cambodia: All Stars vs Challengers 2 » Boulevard Of Broken Dreams » Reunion Show (VS 8 - Cambodia: All Stars vs Challengers 2)
Search: