Reunion Show - Page 20 - Forum

[ Updated threads · New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
Archive - read only
Forum » Virtual Survivor 8 - Cambodia: All Stars vs Challengers 2 » Boulevard Of Broken Dreams » Reunion Show (VS 8 - Cambodia: All Stars vs Challengers 2)
Reunion Show
LaraCroftDate: Tuesday, 04 December 2018, 20:21:14 | Message # 286
Imperija
Group: Publika
Messages: 4135
Awards: 30
Reputation: 145
Status: Offline
Ovaj zuti kisobran me podseca na onaj kisobran kada mi je izvesni DDT u prvom nasem VS-u pre oko 9 godina pretio da me nikakav kisobran nece sacuvati od kise glasova prema meni ako se ne vratim prvobitnom plemenu (ne savezu).

tongue


I pričali su svašta o njoj. Da je loša. Da je zlo. Đavo sa licem anđela. Bahata i arogantna.
I jeste, bila je loša. Bila je najgora onda, kada su drugi bili loši prema njoj!
 
SacDate: Tuesday, 04 December 2018, 21:12:06 | Message # 287
Izjahani jahač
Group: Publika
Messages: 2988
Awards: 19
Reputation: 113
Status: Offline
lol

Imam 99 problema, ali ti nisi jedan od njih.
 
MaskiDate: Wednesday, 05 December 2018, 09:07:56 | Message # 288
The Idol Queen
Group: Publika
Messages: 831
Awards: 9
Reputation: 32
Status: Offline
pa dobro eto onda se razumemo, koristio bi slavomira dok ti vise ne bi trebao i onda bi izradio gardiana i mene (::
dok si jelte planirao sa Slavomirom da ides sto duze i kontrolises sto vise ljudi sto se nije ostvarilo jer si u ovoj petorci video bolju sansu i zato sto je Slavomir popizdeo na tebe...

nekako imam osecaj da bi morao da budes "ljigav" kad tad nznm, al ajde nema veze sad kad smo resili moje nedoumice daj da predjemo na ovo sto tebi nije jasno  smile 

Quote DonnieBrasco ()
Opet, ti i dalje nisi u stanju da objasnis svoju igru od pocetka, kakav je bio tvoj plan, sa kim si igrala i slicno? Ili ga nisi imala nego si koristila tudja poverenja pa od plemenskog do plemenskog odlucivala sta da uradis kako bi sebe sacuvala?


na ovo cu ogovoriti citatom nekog koga ti verujem smatras kao najveci izvor istine na ovom forumu...

Quote DonnieBrasco ()
I veruj mi da sigurno ne bih razmisljao o tome pre dolaska tamo, jer je Survivor takva igra da ne mozes unapred planirati toliko dugorocno. Ne mozes da planiras duze od jednog ili dva plemenska, a kamoli da razmisljas o top5 ili top3 kada je tek krenulo ujedinjenje.

bas kao sto ti sam kazes ima previse varijabli narocito sto na pocetku nemas nesto mnogo proverenih informacija, nakon sto je propalo ovo sa anom i nikolom jedini plan je bio da gard i ja dodjemo do finala i postigla sam to sto sam zacrtala.
ne vidim poentu u rigidnim dugorocnim planovima jer su jako krhi, isplativije je prilagodjavati se situaciji i ovekivati najgore, vremenom su se ucvrstili koraci donekle tipa koga kojim redosledom izbacivati zbog potencijalnih saveza itd al opet nikad nije trebalo imati nesto toliko zacrtano po svaku cenu a da nemas plan b c d... z, i da nisi vec siguran da imas dobru bazu da ostvaris te planove u slucaju da prethodni propadne... teehee


You know what they say: People in glass houses sink sh... sh... sh... ships.
 
MaskiDate: Wednesday, 05 December 2018, 09:14:09 | Message # 289
The Idol Queen
Group: Publika
Messages: 831
Awards: 9
Reputation: 32
Status: Offline
Quote Polly ()
lol Joj, znam, o tome sam htjela kad dođemo do te igre, ali evo, krive smo moja tvrdoglavost i ja. :posipamsepepelom:

bice sve oprosteno ako mi sredis neku pobedu na ZU kad sam se ja vec sabotirala sama bila :P

a ti sto dry evolution  just say when..


You know what they say: People in glass houses sink sh... sh... sh... ships.
 
PollyDate: Wednesday, 05 December 2018, 11:52:11 | Message # 290
Marioneta
Group: Game host
Messages: 1756
Awards: 9
Reputation: 65
Status: Offline
4. ciklus

Četvrta igra najavljena je kao igra za nagradu. Igrači su te večeri saznali da igraju individualno igru Jump, da ćemo tako odabrati predstavnike plemena te da će uslijediti miješanje.

Predstavnici plemena bili su DonnieBrasco i Kacha, koji su prvi poslali točna rješenja.

Ovdje možete provjeriti kako je teklo biranje novih suplemenika.

Nakon miješanja plemena Troya je najavio i novi twist u igri: Purple Rock.

Budući da je bio neparan broj igrača, osoba koju nitko nije odabrao u svoje pleme trebala je otići na Exile Island. Bio je to DeMarcus, a na Exileu ga je čekala igra Minolovac. Dobio je priliku tako osvojiti crni glas, što mu je i pošlo za rukom.


Sinners judging sinners for sinning differently.
 
ChrisKellerDate: Thursday, 06 December 2018, 04:02:53 | Message # 291
Podguzna muva
Group: Publika
Messages: 695
Awards: 2
Reputation: 21
Status: Offline


Can't stop, so shut your mouth
 
LaraCroftDate: Thursday, 06 December 2018, 08:27:52 | Message # 292
Imperija
Group: Publika
Messages: 4135
Awards: 30
Reputation: 145
Status: Offline
Quote Polly ()
Budući da je bio neparan broj igrača, osoba koju nitko nije odabrao u svoje pleme trebala je otići na Exile Island. Bio je to DeMarcus, a na Exileu ga je čekala igra Minolovac. Dobio je priliku tako osvojiti crni glas, što mu je i pošlo za rukom.

Igrac koga tako niko nece prilikom nekih novih podela, uvek najbolje prodje na kraju posle podele  wink


I pričali su svašta o njoj. Da je loša. Da je zlo. Đavo sa licem anđela. Bahata i arogantna.
I jeste, bila je loša. Bila je najgora onda, kada su drugi bili loši prema njoj!
 
troyaDate: Thursday, 06 December 2018, 11:51:41 | Message # 293
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
 
troyaDate: Thursday, 06 December 2018, 13:24:45 | Message # 294
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
 
KachaDate: Thursday, 06 December 2018, 16:36:15 | Message # 295
Major general
Group: Publika
Messages: 292
Awards: 10
Reputation: 4
Status: Offline
Bolje bi prošla da sam random smještena nego ovako di sam sama birala hahaha

"You miss 100% of the shots you don`t take.
- Wayne Gretzky"
- Michael Scott
 
troyaDate: Thursday, 06 December 2018, 16:50:09 | Message # 296
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
Troyin program je zakon biggrin
 
PollyDate: Thursday, 06 December 2018, 17:05:14 | Message # 297
Marioneta
Group: Game host
Messages: 1756
Awards: 9
Reputation: 65
Status: Offline
4. ciklus, 2. dio

Očekivano, već je sljedeća, peta igra, bila za Imunitet.

Jarai i Brao odmjerili su snage u igru Explore Cambodia i pobjedu je odnijelo pleme Jarai rezultatom 20:18.

Na 4. plemenskom savjetu igru je napustio b_u_g, jer drugi put zaredom nije glasao. Da je ovaj put odlučio drugačije, igru bi napustila anchy.

Glasovi: https://i42.servimg.com/u/f42/13/15/40/54/4_plem11.png


Sinners judging sinners for sinning differently.
 
LaraCroftDate: Thursday, 06 December 2018, 17:39:47 | Message # 298
Imperija
Group: Publika
Messages: 4135
Awards: 30
Reputation: 145
Status: Offline
Pitanje za Game Hostove, a i takmicare:

Jel bio neki "blindside" u ovom VS ?


I pričali su svašta o njoj. Da je loša. Da je zlo. Đavo sa licem anđela. Bahata i arogantna.
I jeste, bila je loša. Bila je najgora onda, kada su drugi bili loši prema njoj!
 
troyaDate: Thursday, 06 December 2018, 18:15:09 | Message # 299
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
Quote LaraCroft ()
Jel bio neki "blindside" u ovom VS ?

Just_Vlad, Sanja, Roo, Kacha i jos par polovicnih. biggrin
 
troyaDate: Thursday, 06 December 2018, 22:18:08 | Message # 300
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
5. ciklus

Ponovo igra za Imunitet i ubedljiva pobeda Jaraia od 5-1.

Na plemenskom savetu plemena Brao je izglasan Demarcus rezultatom 4-2, većinski savet je delio glasove jer je mislio da postoji tajni imunitet, dok je ustvari DeMarcus imao crni glas koji nije iskoristio i ta nagrada je propala. Anchy je dobila 2 glasa.

Glasovi: https://i42.servimg.com/u/f42/13/15/40/54/5_plem11.jpg
 
Forum » Virtual Survivor 8 - Cambodia: All Stars vs Challengers 2 » Boulevard Of Broken Dreams » Reunion Show (VS 8 - Cambodia: All Stars vs Challengers 2)
Search: